Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Call of Duty (seria) v.1

Polecane posty

Nie rozumiem ostatniego postu do czego on tu pasuje?!!?

ale nie za bardzo rozumiem jak noktowizja daje coś przez ściany -,- ?

Nigdy w COD'a nie grałem, ale uważam że lepiej by było 1 lunetka z pasującą szyną do zamocowania do kilku broni :) Byłoby prościej i użyteczniej

1.Tak jak ktoś pisał TERMOWIZJA a nie NOKTOWIZJA

2.Nie rób z CoD-a S.T.A.L.K.E.R.-a

Lee-Enfield to drugowojenny karabin sił brytyjskich ale co prawdo wzorowano na nim pare współczesnych strzelb i karabinów smopowtarzalnych.

G36C można powiedzieć, ze będzie bo masz 2 odmiany SCAR-a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych broni ciekawi mnie co będzie z AUGiem i G36K(k????) bo przecież podstawą tych broni są (są wbudowane) celowniki.

A poza tym po co tyle celowników zwłaszcza, że niektóre działają podobnie.

Termowizji nie wprowadzą bo to byłby noobski skan przez ściany.

Najciekawszy będzie wg. mnie FAMAS szybkostrzelny magazynek 30 naboi i jeszcze do tego tłumik to będzie masakra(może i oby nie taka jak P90-które też wprowadzą).

Co do moich przypuszczeń to jednak strzelba a nie granatnik.

FAMAS ma 30 naboi? W CS ta bron ma 25 naboi (choc to nie znaczy, ze tak nie jest) i jak znam CoDa to bedzie strzelac seriami a nie ogniem ciaglym wiec na [beeep] sie zda szybkostrzelnosc. Denerwuje mnie to troche, ale sa bronie takie jak G3 lub M16 i mozna strzelac tylko wybranymi przez tworcow trybami strzelania... Coz bardzo mi sie nie to nie podoba zwlaszcza jak widze upiornie krotki zasieg shotguna (na HC moglby chociaz ZAWSZE zabijac jednym strzalem to bylby sens grania z tym czyms) i granaty latajace jak rakiety lub pociski artylerii.:/

BTW: Cieszy mnie, ze nareszcie pojawi sie SPAS 12, ale jesli nie zmienia zasiegu broni to tego smiecia i tak nie uzyje.:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To calkiem mozliwe. Ale trzeba przyznac, ze osobiscie nie wyobrazam sobie gry traktujacej o noweczesnej wojnie (nawet jesli jest tak przerysowana i przeklamana tzn. to nie symulator) bez m4. W kampanii m4 bedzie na 100% bo przeciez armia USA caly czas z 'emczworkami' lata. Dziwilaby mnie wtedy nieobecnosc m4 w multi.

No wiesz ja biegam z m21 i acogiem zamiast m14 bo mi lepiej nim idzie.

Co do nadów i p90 to można do tego podejść tak:

Wojna to wojna i nie jest fair jak chcesz przeżyć camp i tak dalej i tym wieksza satysfakcja z zabicia campera

Ta gra to nie jest wojna.:P Po za tym gra na multi MUSI byc fair. Z zabicia campera nie ma prawie zadnej satysfakcji bo jesli wiesz gdzie jest to jest to latwe lub jesli nie wiesz/pozycja z gory skazuje cie na przegrana - zginiesz i zamiast satysfakcji bedzie tylko irytacja. Nie ma zadnego wytlumaczenia dla debili kampiacych na crash na respie (w ataku). Co do uzywania roznych noobowskich broni to moim zdaniem IW powinno cos z tym zrobic w MW2 bo jak juz udowodnili na stosowny patch do CoD4 nie ma co liczyc.

PS: Kiedys jak dyskutowalismy na temat perkow, ktos napisal, ze marty i last stand sa OK bo przeciez CoD4 to nie symulator. Realia w takich grach sa naciagane by usprawnic rozgrywke i wyrownac szanse graczy wiec to zaden argument bo te perki ewidentnie rozgrywke niszcza i psuja innym graczom. Jesli ty ich uzywasz na pewno tego nie odczuwasz (odczowasz??).

PSS: Sorki, ze odpowiadam na ten post dopiero teraz.

PSSS: Lubie pisac PS'y.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że coś w martyrze i bastionie jest. Dodam, że CoD 4 to pierwszy CoD w którego grałem i na początku jak tylko zacząłem grać w multi to mi martyry ani last standy nie przeszkadzały sam czasem też ich używałem ale problem zrobił się później jak wbiłem 55 i zacząłem grać na bardziej prof.S.Jonalnych serwach.

Jak dla mnie mogą zostać bo i tak będę grał na serwach gdzie zabraniają ich użycia.

Poza tym nie czepiać się P90- broń jak każda inna tyle że większy magazynek i szybciej stzela.

P.S.(tak to się pisze :P) Przyznajcie, że jak sami graliście martyrem żeby wyzwanie zrobić to było zabawne jak biegnie za tobą 5 z tubami itp. zabijają cię stoją nad zwłokami jak tępaki a tu buuuuuuuum granat :)

I nie nie używam już tych perków ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja martyrem NIGDY nie gralem tak samo jak last standem ani w CoD4 ani W WaW. P90 to nie jest zwykla bron jak kazda inna bo bierze ja taki pajac i zaczyna raszowac - duzy magazynek, 2 strzaly dead (HC), duza szybkostrzelnosc i zero recoila.:/ I jak tu sie nie irytowac? W innych broniach trzeba chociaz na magazynek zwracac uwage a tutaj masz 45 naboi wiec masz to gdzies. Tak samo jest z m21 - walisz gdzie mozesz bo prawie nie ma recoila, jest duza szybkostrzelnosc i sporo w magazynku.

Znacie jakies serwy z P90, M21 jako zakazanymi broniami? Ja mozebym tam nawet gral jak mi sie CSS znudzi...

PS: Nie obchodzi mnie jak sie pisze P.S'y bo to nie list tylko post. Przeciez nikt nie wymaga zebym pisal np. CoD:WaW zamiast WaW.:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee-Enfield to nie jest przypadkiem karabin z czasów drugiej wojny światowej?

A powiedz mi, ile jest pistoletów Colt?

Kilka jest na pewno. Nie ma tylko Colta 1911. Jest Co najmniej 11 rodzajów Enfield'ów. To po pierwsze.

Po drugie.

Nom. Strzelba taka z II WS

Nie strzelba, a karabin.

A mi chodzi o taki zielonkawy z lunetą i magazynkiem w kolbie (tak, jak ma AUG).

Ten karabin był w kilku seriach Rainbow Six.

Enfield L85A1

Tak to się nazywa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, zbytnio się nie znam na tym ale próbuje to nadrobić :)

Ktoś mówił o tym że FAMAS prawdopodobnie będzie 3 strzałowy jak M16 w CoD4. Twórcy popisali by się jak by dali opcje strzelania, czyli z funkcji strzelania seriami na funkcje strzelania jednym strzałem itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do perków - ja sam kiedyś rzeczywiście grałem z bastionem i męczennikiem, ot tak po prostu - bo fajnie się wbijało fragi

ale jak dobiłem 55lvl po raz pierwszy jakoś tak znudziło mnie to i uznałem ze to noobskie

może 55lvl to taka granica pomiedzy noobem a pro ? :P (no na pewno ten pierwszy 55lvl - ja musiałem chyba 3 razy wbijać bo reinstalle systemu były ;[ )

a co do broni w MW2 - moim zdaniem źle ze dawaliby zmianę rodzaju strzelania

to jak jakaś broń strzela (jakimi seriami) określa jej specyfikację - takie M16 służy do dalszego ściagania przeciwników, za to już takie M4 z ciągłą serią bardziej nadaje się do rushowania

wiec fajnie że dają taki wybór i różni ludzie biegają z różnymi broniami, a nie tak jak by było - z jedną uniwersalną

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- FN 2000

Nazwa tej broni to F2000. Czyli FN F2000. :-)

Odnośnie tych broni ciekawi mnie co będzie z AUGiem i G36K(k????) bo przecież podstawą tych broni są (są wbudowane) celowniki.

Jeśli chodzi o AUGa to wbudowaną lunetę 1.5x ma tylko wersja A1, ale już np. A2 ma standardową szynę RIS. G36C i G36A2 też już nie mają "wbudowanych" przyrządów celowniczych.

Możliwe bronie do MW2:

Assault/Battle Rifles

- FN SCAR

(...)

Unconfirmed Guns

- SCAR - Assault Rifle

ŹRÓDŁO: www.modern-warfare2.eu

Niech się zdecydują... :-)

A odnośnie życzeń - ja poproszę FN FNC. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do perków - ja sam kiedyś rzeczywiście grałem z bastionem i męczennikiem, ot tak po prostu - bo fajnie się wbijało fragi

ale jak dobiłem 55lvl po raz pierwszy jakoś tak znudziło mnie to i uznałem ze to noobskie

może 55lvl to taka granica pomiedzy noobem a pro ? :P (no na pewno ten pierwszy 55lvl - ja musiałem chyba 3 razy wbijać bo reinstalle systemu były ;[ )

a co do broni w MW2 - moim zdaniem źle ze dawaliby zmianę rodzaju strzelania

to jak jakaś broń strzela (jakimi seriami) określa jej specyfikację - takie M16 służy do dalszego ściagania przeciwników, za to już takie M4 z ciągłą serią bardziej nadaje się do rushowania

wiec fajnie że dają taki wybór i różni ludzie biegają z różnymi broniami, a nie tak jak by było - z jedną uniwersalną

Ja uwazalem te perki za noobowskie jeszcze dluugo za nim osiagnalem lvl 55. To dlatego, ze wkurzali mnie ludzie zabijajacy mnie po tym jak ja sam ich (raczej teoretycznie) zabilem. Jak to powiedzial ktos inteligenty perki maja pomagac w zabijanie nie zabijac za nas (marty) lub dawac nam druga szanse (LS).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jakby w CoD4 usuneli martyra, LS, zmodyfikowali bronie ktore sa zbyt 'uniwersalne' (p90 to prawie rifle) i zredukowali perka z granatami z 3x do 2x nade to byloby calkiem niezle. W sumie da sie zrobic z CoD4 o niebo lepsza gre zmieniajac pare rzeczy, ale mam wrazenie, ze tworcom jakby sie nie chce. Ostatnio jak gralem w WaW to mi sie podobal nawet recoil, ktory wczesniej byl dla mnie najwieksza wada gry. Dlaczego? Bo w CoD4 moglby byc normalny recoil. O sorry pomylka - ten recoil w CoD4 moglby poprostu byc.:P Wole recoil z konsol niz jego brak. Dlaczego tworcom nie chcialo sie dac recoila takiego jak w CoD2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie trailera nowego Modern Warfare, gdzie to ziom grał na Xboxie... i hmm.. czy to przez jakość filmiku, czy ta gra tam momentami przycinała?

Ale abstrahując od tego - myślę, że będzie intensywnie. Co z tego, że są skrypty i dość rzucają się w oczy. Ważne, że będzie filmowo, efektownie i szybko, a przecież o to chodzi ? :)

Ciekawe kiedy wreszcie zaprezentują ludziom oficjalne wymagania sprzętowe, bo trzeba przyznać, że grafika prezentuje się na wysokim poziomie. Podobnie jak zresztą swego czasu w CoD4.. a wyszło dość niegroźnie pod tym względem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no grafika zmieniła się trochę w WaW i wyglądała lepiej niż w 4

no ale grając na mniejszych ustawieniach można niektórych rzeczy nie zauważyć (ja w 4 gram na najniższych chociaż komp radzi sobie z max i jakoś żyję - ważne że się nie tnie w największej rozrubie :D)

i MW2 wydaje mi się że bedzie miało podobną grafikę do WaW i bardzo dobrze - cod nie musi mieć grafiki jak z Crysis'a żeby super się w niego grało ;) (ważniejsze jest to żeby działał na wielu niezbyt dobrych kompach ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoD nalezy do takich gier gdzie naciska się na grafe tak jak w przypadku gier typu Crysis i FC. MW i MW2 będą niewiele się różnić grafą ale w tym drugim będzie to bardziej efektowne rozruby :) Jestem i tak za tym aby w MW2 te wszystkie efektowne bronie, sprzęty, pojazdy były podzielone na te które będą oddzielone z single do multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam też uważam, że MW 2 nie będzie miał jakiś strasznie wyższych wymagań niż WaW , ale troszkę się z pewnością podwyższą. Swoją drogą mam nadzieję, że pójdzie mi na średnich :D A sam trailer == rewelacyjny !! :icon_mrgreen: . Szykuje się jedna z najlepszych gier FPS tego roku..( jeśli nie najlepsza :])..:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nadrabiam zaległości grając w drugie Call of Duty. Jakiś czas temu powróciło do sklepów, ja z kolei mam teraz trochę wolnego czasu na beztroskie granie. Właśnie przed chwilą rozpocząłem kampanię wojsk USA co jest równoznaczne z operacją D-Day. Powiem tak, desant na Francję mnie zabił! Dawno nie przeżyłem żadnej misji w żadnej grze tak mocno, genialne zadanie pokazujące jak łatwo można było wtedy zginąć, jak ciężka była to przeprawa i jaki chaos panował. Po prostu szok, dla tej jednej misji warto w CoDa 2 zainwestować czas i pieniądze. Mistrzostwo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...