Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Ogólnie o kolekcjach gier

Polecane posty

@ Iselor - owszem, jest nas coraz mniej, a i spora część to handlarze. Również muszę wziąć się za update, bo będzie - jak na mnie - dość pokaźny (choć w planach mam zrobienie fotek od nowa, inaczej niż dotychczas). Pochwalę się, że dorwałem ostatnio big boxa The Longest Journey PL za uczciwą cenę od naszego forumowego kolegi. ;]

Co do goga - czasem to jedyne wyjście, by dorwać grę, która w big boxie jest do dostania za zaporową cenę, albo tylko za granicą. Zawsze to jakaś namiastka i możliwość odpalenia klasyka na Windzie 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei muszę dodać fotki mojej kolekcji, mniejszej i skromniejszej od innych, ale równie zacnej i cieszącej oko :).

Do steama w ogóle nie jestem przekonany, podobnie jak do e-booków. Książka okładkę musi mieć, a gra mieć musi pudełko! Koniec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mnie to taki trochę kolekcjoner na pół gwizdka... Znaczy się chyba w ogóle nie jestem kolekcjonerem, raczej graczką-zbieraczką. Ważny jest dla mnie tytuł, nie wydanie. Lwia część mojej kolekcji to gry z tańszych serii, bo chodzi o to, żeby grać! :) Kolekcjonerkę mam tylko DIablo3, bo musiałam i myślę nad Hitmanem, bo ta figurka całkiem sympatyczna jest. Mam kilka unikatowych gier, ale to tylko dlatego, że w nie grałam lub chciałam zagrać, nie kupowałam ich, żeby "zdobiły kolekcję". Za kilka dni dołączy do nich pierwszy System Shock. Już nie mogę się doczekać!

Niestety, coraz więcej gier zbiera mi się na Steamie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wie ktoś może czy jest jakaś różnica między tymi wydaniami the art of mass effect universe

http://allegro.pl/ar...2686136695.html

http://allegro.pl/th...2677264736.html

poza inną okładką?

Co prawde troche pozno, ale odpowiem na Twoje pytanie - z tego co wiem, to te artbooki sa identyczne.

@adzan

Ciekawe tytuly, ale wydanie Fallout Tactics w duzym pudle jest bezkonkurencyjne! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po ponad dwumiesięcznej nieobecności:) A teraz pozwólcie że pokażę Wam moje nowe wspaniałe nabytki:

Up 1 (od razu mówię że te gry pod grami na PSXa to Might and Magic: World of Xeen, stare Prince of Persia z bodajże 1990 roku i część druga z 1992 bodajże i World of Aden Thunderscape - piszę te tytuły bo mogą byc ciężko dostrzegalne)

UP 2

UP 3 (przy okazji tych big boxów: Killing Time to absolutny unikat - to co widzicie na zdjęciu wciaż jest zafoliowame, w dodatku jest to wydanie na Macintosha; pozostałe dwa big boxy też są w stanie idealnym ale odfoliowanym)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat niestety bardzo nam zamarł, sam nie mam czasu i sprzętu do wrzucenia fotek ostatnich nabytków, nie ma też za bardzo czasu do rozglądania się za coraz to rzadszymi kąskami, stąd sumarycznie u mnie niewiele nowości, mimo braku apdejtów już od dosyć dawna. Przez te parę ostatnich miesięcy udało mi się dorwać The Settlers III Złota Edycja w kartonowym pudle (niestety to chyba popremierówe wydanie już bez dołączonej podkładki pod mysz, aczkolwiek gra na CDkach, z instrukcją (wedle napisu na pudełku) czyli nie jest to żadna reedycja CDP sprzed paru lat, dodatkowo egzemplarz zafoliowany i nieotwierany), nowego Warcrafta III z dodatkiem w Platynowej Edycji od CDP, kolejne premierowe wydanie Warcrafta III, zafoliowane Age of Mythology, elementy kolekcjonerki Diablo II (ta mistyczna Edycja Tysiąclecia z poradnikiem, podkładką i making-off, co prawda zestaw kompletny i w niemal idealnym stanie, ale bez kartonowego pudełka) i... to by było chyba na tyle. Coś tam mi pewnie umknęło, niemniej, za wiele nowości nie ma. Kiedyś na pewno strzelę fotki wszystkich nabytków i zaktualizuję profil :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak kiedyś obiecywałem - nie będzie aktualizacji, tylko wszystko od nowa sfotografowane i opisane. Zmusiły mnie do tego 2 (a w zasadzie 3) rzeczy:

1. Poprzednie zdjęcia nie były zbyt dobrej jakości i niepotrzebnie zmniejszyłem ich rozmiar.

2. Gier doszła cała masa i nie było sensu się rozdrabniać na poszczególne aktualizacje tworzące męczące w oglądaniu tasiemce.

3. Chciałem przeorganizować całość, łącznie z policzeniem każdej pozycji i wpisaniem ich w odpowiednie tabelki (podzielone według platform) w Excelu. Naturalnie nie zamieszczałem ich do publicznego wglądu, choć, jak ktoś by się uparł, to czemu nie?

Nie przynudzając dalej zapraszam do oglądania. Gdzie? Zainteresowani już dobrze będą wiedzieli "gdzie". A osoby niezainteresowane i zarazem nie będące w temacie? Cóż... Co Wy robicie w tym wątku :trollface: ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim na starcie chciałbym powitać wszystkich użytkowników forum.

Dość długi czas nie udzielałem się na forum CDA ze względu na brak czasu, aczkolwiek stan rzeczy zmienił się i postaram się wrzucić na dniach moją kolekcję, choć jest tego trochę, tak więc będzie z tym zabawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po ponad dwumiesięcznej nieobecności:) A teraz pozwólcie że pokażę Wam moje nowe wspaniałe nabytki:

Normalnie oczom nie wierze, Iselor powrocil! Mam nadzieje, ze tym razem juz na stale.:) Najbardziej chyba podoba mi sie big box Glupkow z Kosmosu, bo z ta przygodowka i jej absurdalnym, czasem ocierajacym sie o granice dobrego smaku humorem mam najmilsze wspomnienia. :) W Killing Time nie mialem okazji grac i nawet nie pamietam czytania recki tego tytulu, wiec o grze wypowiadac sie nie bede. Chociaz tez powinienem zrobic nowy update z tytulami, o ktore powiekszyla sie moja kolekcja, to od kilku ladnych tygodni nie moge sie do tego zmobilizowac. Po czesci dlatego, ze ostatnio mam sporo pracy i dosc czesto musze dluzej siedziec w biurze, a po czesci dlatego, ze jak juz mi sie wreszcie uda dotrzec do domu, to prawie caly wolny czas spedzam na organizowaniu przygotowan do zblizajacej sie waznej zmiany w moim zyciu prywatnym. ;) I w ten oto sposob m.in. figurka lysego Agenta 47 razem z kilkoma innymi nowymi tytulami wciaz czekaja na pojawienie sie w uaktualnieniu mojego stanu posiadania. Jednak postaram sie w najblizszym czasie nadrobic te zaleglosci, jak rowniez zrobic osobna kategorie z grami znajdujacymi sie w mojej bibliotece Steam, ktorych tez juz sie tam troche nazbieralo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat powoli umiera. Oby tylko i wyłącznie przez nasze lenistwo / brak czasu tongue_prosty.gif. Idzie wiosna, może by tak trochę rozruszać topic? smile_prosty.gif

Na dobry początek (z mojej strony oczywiście nie koniec):

Trochę gier: http://i.imgur.com/xqh7xHE.jpg

Wiedźmiński medalion w wersji czeskiej: http://s1073.beta.ph... wersja czeska#

Oraz AC Revelations w edycji Animus, o której skrobnę coś więcej w odpowiednim temacie do końca dnia: http://s1073.beta.ph... Animus Edition

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to Risena 2, podobnie jak Heroes VI mam w EK, lecz zdjęcia jeszcze nie są gotowe. Obie zacne.

Gierka zacna, aż się palę do grania lecz brak czasu i inne tytuły (obecnie przechodzę Wieśka 2 po raz drugi, jestem w połowie Bioshocka 2, kończę Batmana: AA i Mirrors Edga, w Heroes VI obczaiłem prolog i jakieś pół kampanii Nekropolii, liznąłem pół godziny pierwszego Bioshocka pokerglass.png ) skutecznie mi to uniemożliwiają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pandeaemon

Nieprawda, nieprawda i jeszcze raz nieprawda. Ostatnio takie wydanie poszło za 87 złotych. Tutaj link do zakończonej aukcji - Klik!. Sam kupiłem jakiś czas temu za 36 złotych, a w cenie, jaką podałeś, nie widziałem Tacticsa nigdy.

A kolekcja zacna, nie powiem.

Mam też pytanie. Ile warte jest premierowe wydanie Vampire: The Masquerade ? Bloodlines w big boxie? Pudełko jest dość zniszczone.

EDIT:

@Pandeaemon

Zwracam honor ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...