Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Ogólnie o kolekcjach gier

Polecane posty

Podkładka to wersja średnia, czyli ma 355 x 254 x 3 mm. Jest to równowartość dwóch podkładek o najczęściej spotykanych wymiarach.

Są jeszcze 444 x 355 x 3 mm oraz 920 x 294 x 3 mm.

Jak oceniacie zakup ŚPZ? Jestem niezwykle zadowolony, a już w szczególności z ceny, którą zaproponował bleub. Daaawno już premierowej Świątyni nie widziałem na allegro, szczególnie zafoliowanej.

Śniło mi się dziś sławne rozpoczącie ŚPZ (czyli to jak wybieramy cechy bohatera dotyczące dobra / zła, a później mamy różne rozpoczęcie gry w zależności od wcześnie wybranych rzeczy). Wybrałem przeżartego zUem. Początek gry, mamy do wyboru z kimś porozmawiać, albo go zabić, wybieram drugą opcję. Aż tu nagle pojawiają się Voldemort i Śmierciożercy. Koniec. trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziesz

Ja JUŻ jestem tongue_prosty.gif

Sam muszę pokombinować nad apdejtem, sporo fajnych rzeczy doszło i wypadałoby zaktualizować profil.

Czekam z niecierpliwością. Kiedy można się go spodziewać? Tym bardziej, że od kilku dni posucha w ,,Edycjach...'', tak samo tutaj było. Nawet nikt się nie wypowiedział o mojej recenzji EK Afterfalla. Jestem załamany wink_prosty.gif. (http://booksgames.bl...kcjonerska.html)

Obecnie wrzucam na imgura zdjęcia paru gadżetów, recenzja około 20 pewnie będzie gotowa.

Jutro (o ile dojdzie) zapoznam aparat z eŚPeZetką (tongue_prosty.gif), a już wkrótce zarzucę największym atutem mojej kolekcji, czyli moim Wiedźminowym zbiorem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie zakup ŚPZ? Jestem niezwykle zadowolony, a już w szczególności z ceny. Którą zaproponował bleub. Daaawno już premierowej Świątyni nie widziałem na allegro, szczególnie zafoliowanej.

Ja osobiście bym tyle nie dał za ŚPZ, ale najważniejsze, że kupujący jest zadowolony :].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ludzie są zabiegani i ciężko znaleźć czas na czytanie recenzji ;) Niemniej tekst na poziomie. Padło pytanie dlaczego na koszulce nie mogło być coś innego, jakiś ciekawy art z gry, boss czy cokolwiek. Koszulka to tylko reklama więc dla wydawcy nazwa gry na koszulce wyznacza więcej przychodów bo w końcu to dobra reklama jest ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem trochę w archiwum allegro i najtańszy, premierowy zafoliowany egzemplarz ŚPZ znalazłem za 8 dych. Może i trochę przepłaciłem, ale i tak jestem zadowolony. No i wsparłem finansowo przyjaciela, nie nieznajomą osobę z allegro trollface.gif.

Ale należy mieć też na uwadze, że im big box / inna unikatowa rzecz starszy, tym więcej trzeba płacić. A tamta aukcja była z połowy 2011.

Co do koszulki. blalbllaablabla, rozpiera mnie duma po pochwaliłeś recenzję bleub trollface.gif.

Ale mimo tej ,,reklamy'', gdybym nosił podobną koszulkę do tej, którą opisałem w recenzji, to wzbudziła by większe zainteresowanie kolegów, niż samo, nic nie mówiące im logo. ,,Ej, ale fajny stwór, z jakiej to gry? Te, a pożyczysz?'' tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było i pomyślałem, że przydałby się mały update - jak tylko dotrą do mnie ostatnie z zamówionych tytułów, zarzucę zdjęciami. Pojawią się zarówno tutaj jak i na moim profilu, który powoli, lecz skrupulatnie, lepię na obmyślony już jakiś czas temu w mej głowie kształt. Na chwilę obecną możecie tam zobaczyć pełną listę posiadanych przeze mnie (na chwilę obecną) tytułów. Zdaje mi się, że nic nie pominąłem, chociaż głowy swej za to nie dam.

Anyway- zapraszam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i koleżanki. Dzisiaj się dowiedziałem, ze bardzo możliwe iż od 19 sierpnia stanę się osobą bezrobotną (o ile czegoś nie zrobię). Jeśli to nastapi to ciężko mówić o jakimkolwiek nowym apdejcie u mnie. Dlatego też postanowiłem dac zdjęcie dotychczas zakupionymi DVD Boxami. Może bez szału ale z czystego obowiązku zamieszczam. Link macie TU oraz w wiadomym temacie. Nie robiłem zdjęcia Might and Magic: World of Xeen oraz Thunderscape ponieważ dwa jewel case to trochę mało na fotkę;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Iselor - piękna kolekcja, sporo klasyków. Czyżbyś się przekonał do Mass Effecta 2? No, no. Naprawdę, jest czego pozazdrościć, fajnie widzieć też Atlantisa (mi zostały tylko płytki, ta sama reedycja biggrin_prosty.gif), Blooda czy pierwszego "Kwaka".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczne wakacje obfitują w dobre "dile" big boxowe, strzelam więc niewielki update. Kartonowe szeregi zasilają Sacrifice, The Settlers III w Złotej Edycji i Icewind Dale. Pierwsza z nich to dobrze zachowana premierówka, swego czasu naprawdę grywalny tytuł, drugi big box to na 99% premierowe wydanie Złotej Edycji trzecich Osadników a więc zestawik zbiorczy podstawki i dwóch dodatków - Nowe Misje oraz Misja Amazonek w pełnoprawnym kartonowym pudełku. Ubolewam mocno nad brakiem mousepada wrzucanego do boxa z tym zestawu, grę mam jednak z drugiej ręki i ciężko było skombinować choćby ubogie wydanie w tak dobrej kondycji także póki co mój apetyt został zaspokojony. Z czasem może będzie szansa na dorwanie podkładki i skompletowanie egzemplarza. Ostatnia gra aktualizacji - Icewind Dale jest w oryginalnej folii, wydanie oczywiście premierowe, w planach zakup drugiej części do kolekcji i przy odrobinie szczęścia dodatków :)

Mogę również zdradzić że poniższe tytuły to jedynie przedsmak tego co już niebawem zasili mój starociowy garnizon, przysłowiowy wierzchołek góry lodowej ;)

Zdjęcia tych i innych boxów znajdują się w moim profilu, dla leniwych linki do galerii - Sacrifice, Settlersy i Icewindy.

Profil został również uaktualniony o fotki kolekcjonerki Batmana Arkham City.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, za miesiąc się wyprowadzam. Co prawda tylko dwie ulice dalej, ale....Powiem wam że jak myślę o przenoszeniu moich zbiorów to się chlastam. 300 (około) ksiażek wywiozłem do babci, ale pozostałe 300 (około) wciąż jest u mnie. Do tego cała moja piękna kolekcja gier i przeniesienie jej...To będzie koszmar:D W dodatku nowe mieszkanie jest mniejsze i ciekawi mnie bardzo gdzie ja to wszystko zmieszczę. Miał ktoś podobne fazy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bleub

Mam Sacrifice - lepsze wydanie bo kupione w dniu premiery :D

Settlersy 3 Też mam to wydanie.

Iselor, ja już jedną przeprowadzkę przeżyłem, co prawda na mniejszą odległość. Uwierz mi, że to co ty masz to bajka więc się ciesz. Ja miałem do przeniesienia z 15 figurek więc te 300 książek to nic w porównaniu do tak delikatnych, a za razem strasznie drogich rzeczy. O grach i całej reszcie nie wspomnę. Na pewno jeszcze mnie z jedna przeprowadzka czeka jak pójdę wreszcie na swoje... Aż boję się pomyśleć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu wczorajszym zakupiłem od kumpla Crysis Warhead za 20 zł, w wydaniu premierowym i to genialnie zadbane - jestem przeszczęśliwy, nie tylko ze względu na cenę, ale i samo wydanie - wyłowienie egzemplarza bez obciachowej ramki EA od reedycji i tańszych serii było moim priorytetem. Tym samym, zakupiona dzięki Orchiemu edycja kolekcjonerska Darksiders II z maską Śmierci będzie równo 340 pozycją w mojej kolekcji - pijemy? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poza spora ilością gier na Steamie kupiłem parę w boxach. Po drodze do Norwegii wpadłem do Carrefoura w Szczecinie i znalazłem ciekawą wyprzedaż starych gier. Kupiłem sobie Lionhearta i Fahrenheita w DVD Boxach. Zastanawiałem się nad Painkillerem: Czarną Edycją w big boxie, ale zmieniłem zdanie, bo w środku była tylko płyta DVD w cienkim jewel boxie.

Teraz będę prawdopodobnie szukał pierwszeg Rollercoaster Tycoona, naturalnie w big boxie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na taki komplecik, kupiony za 5 dyszek? http://i.imgur.com/sAZh7.jpg

Skorzystałem również z wyprzedaży na muve i kupiłem 5 premierówek, każda za piątaka:

You Are Empty

Venetica

Just Cause

Infernal

Dark Void

Niedługo zdjęcia smile_prosty.gif.

EDIT: Dostałem od sprzedającego jeszcze kilka zdjęć: http://imgur.com/SSoGe,Isvjr,8ngsO,UhmRh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na taki komplecik, kupiony za 5 dyszek? http://i.imgur.com/sAZh7.jpg

Powiem krótko i na temat: TO JEST, JAK ZA DARMO. Naprawdę świetne okazy.

Jeżeli chodzi o aktualizację z mojej strony, to trwa u mnie tak zwany "wyścig zbrojeń" i jeszcze przez jakiś czas trzeba się będzie - nomen omen - uzbroić w cierpliwość.

Jak już robić update-y, to z grubej rury :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Wuwu: no, z Twych ust to już coś znaczy ;)

A na Twoją aktualizację czekam z niecierpliwością, bo ostatnio raczej posucha w temacie smile_prosty.gif, a i jak zapowiadasz, że będzie ,,z grubej rury'' to już tym bardziej.

A np. na Settlersów już mam chętnego, choć aż tak dużo warci nie są trollface.gif.

EDIT: A i na Warhammera już się chętny znalazł :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z zapowiedzią, kolejne pudełka. Tym razem, w końcu, upolowałem Warcrafta III z dodatkiem The Frozen Throne. Obie w wydaniu premierowym, z bonusami w postaci soundtracka i drzewka technologicznego. Co ciekawe, boxy podobne są do tych od Diablo 2 czy serii Age of Empires - mniejsze, chudsze ale równie wytrzymałe. I zajmują mniej miejsca na półkach ;) Do zestawu bonusowo nowy egzemplarz Warcrafta II w wydaniu Extra Gra, wersja Battle.Net Edition. W planach oczywiście zakup premierowej dwójeczki i dodatku do niej pt. Tides of Darkness ale to zapewne w dalszej przyszłości, nie obędzie się bez odrobiny szczęścia bądź wyłożenia większej sumy pieniędzy.

Zdjęcia wszystkich 3 gier znajdują się w tym albumie oraz, oczywiście, w profilu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe łupy Panie Kolego ;). Co ja pierniczę, aż mi ślinka cieknie na ten widok. I jeszcze folia! Ona była tak naddarta u góry cały czas, czy Ty podczas otwierania chciałeś ponieść tylko minimalne straty? :P

W dodatku boxy w prawie idealnym stanie, co jest dosyć rzadkim zjawiskiem. Pochwalisz się, ile za to dałeś?

Ostatnio widziałem kolekcjonerkę Warcrafta III w idealnym stanie za 250 zł.

Do mnie doszła paczka z muve, zdjęć na razie nie robię bo co to za zdjęcia komórką, niedługo wrzucę takie normalnej jakości wraz z następną porcją gier (góra strony).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...