Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Ogólnie o kolekcjach gier

Polecane posty

Ten Heroes Of Might And Magic IV: Winds Of War masz w bardzo dobrym stanie. Fajna pozycja do kolekcji.

A z tymi hostingami, to racja - zwróć uwagę na swój wpis dotyczący Forza Motorsport 4 - Limited Collector's Edition. Zdjęcia przepadły.

Ja wrzucam na ImageShack, ale on też nie jest idealny i czasami któreś ze zdjęć muszę "uploadnąć" jeszcze raz. Są to rzadkie przypadki, ale się zdarzają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem kolekcję o zdjęcia Sagi Baldur's Gate - wydania premierowego, jeszcze w dużym kartonowym pudełku z segregatorkiem i 6CD. Dłuugo polowałem na to wydanie więc jestem zadowolony z tego, że udało mi się w ogóle ją dostać (a tanio nie było :>). Dodatkowo wrzuciłem zaległe zdjęcia dodatków do Diablo II i Baldur's Gate II oraz kolekcjonerki Duke'a.

A na koniec - klik! klik!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub - skąd wziąłeś tego Raymana? Poszukuję tego już dłuższy czas i to bez skutku. Piękne wspomnienia z dzieciństwa, związane z tą grą sprawiły że czuję nieodpartą potrzebę, aby to zdobyć. Tak czy inaczej gratuluję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z każdym takim boxem - nie było łatwo. Można powiedzieć że uruchomiłem "kontakty" i udało mi się ją nabyć po naprawdę okazyjnej kwocie (pomijając już moją miłość do tej części Raymana i najlepszego chyba polskiego dubbingu w historii gier). Niestety, niezwykle ciężko jest zdobyć egzemplarz kompletny, z kartonowym pudełkiem i w relatywnie dobrym stanie (sam może widziałem ze 2 takie aukcje i ceny podchodziły pod 60-80zł) a znalezienie oryginalnie zafoliowanego, nowego egzemplarza... :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wiadomym temacie pojawiły się zdjęcia mojej aktualnej kolekcji, która powiększyła się od ostatniego razu. Doszły: Homefront: Edycja Specjalna, Alida, Etherlords II, Mafia II: Special Extended Edition, Turok, Diablo III, Duke Nukem: Balls of Steel, Mount & Blade Złota Kolekcja, Total War: Ery Wielkich Wojen, Tribes: Zemsta i Botanicula. Dzięki pomocy Kompanii Graczy Cenega udało mi się złożyć kompletną edycję kolekcjonerską Fallout 3. Chętnych zapraszam http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=151562&st=40

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko wypadało by pisać które zdjęcia sa z update :D

Ja też się szykuję na zaktualizowanie bo bardzo dawno tego nie robiłem. Pewnie będę pstrykał wszystko od nowa bo inaczej się nie doszukam co i jak.

Na unboxingi na razie nie mam bardzo czasu, tak więc na pocieszenie daję zdjęcia. Możecie je znaleźć w moim profilu. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie cieszę z mojej kolekcji, która wynosi jakieś 50/60 gier :P Koleś, który kupił te gry jest albo wielkim fanem i kolekcjonoerem, lub inwestorem, który spodziewa się, że za parę lat wartość tej kolekcji jeszcze wzrośnie. Jednak jak napisał Iselor, szacun dla obu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że ta kolekcja znajdzie nowego właściciela. Widać są gracze-kolekcjonerzy skłonni przeznaczyć naprawdę duże pieniądze na swoje hobby. Zastanawia mnie tylko co mogło skłonić sprzedawce do pozbycia się takiego niesamowitego zbioru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to co? Zmęczenie materiału i szansa zdobycia za pasję swojego życia naprawdę godnych pieniędzy? Za taką sumkę nic tylko korzystać z uroków życia do końca swoich dni. Dla mnie ta kolekcja jest nieistotna, ponieważ gry na tamte konsole to nie moja brożka i nie popuszczam w galoty na widok poszczególnych perełek. Gdyby ta kolekcja obejmowała gry PC od pre-1990's do czasów współczesnych to bym reflektował ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Jak bym miał taką kasę to bym na pewno na gry nie przeznaczył - co najwyżej tylko na kilka najukochańszych tytułów...

Ja już sam nie pamiętam czy dawałem zdjęcia czy nie. W razie czego dodaję - nowa gra i coś jeszcze z pewnej growej serii biggrin_prosty.gif Ktoś w wie z której?

th_P7100001.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, gdybym miał tyle kasy co Kulczyk albo inny Solorz-Żak (ten od Polsatu) to bym tylko klinkął "Kup teraz" i zestaw byłby mój:) A tak.....Miło sobie popatrzeć:) No ale ja też obracam się w kręgu PC, ew. PSX/PS 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat co nieco odżył :> Trzeba będzie jutro co nieco pokazać by podtrzymać zainteresowanie, natomiast co do aukcji za 1mln - nie sądziłem, że ta kolekcja znajdzie nabywcę. Cena troszkę z czapy, niemniej jednak wszystkie zawarte tam gry mogą być warte paręset tysięcy, komu by jednak chciało się sprzedawać je oddzielnie ;) Gratki dla sprzedawcy, bawić się w zbieranie tych unikatów a potem zostać milionerem w tak miły, przyjemny i jakże prosty sposób ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, Bleub - może i na tym forum jest również kilku przyszłych milionerów :trollface: ?

Uważam, że gry w wersjach pudełkowych w obliczu nadciągającej dominacji cyfrowej dystrybucji, będą tylko i wyłącznie zyskiwać na wartości. Zwłaszcza edycje kolekcjonerskie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update z mojej strony. W profilu ukazały się fotki premierowej Świątyni Pierwotnego Zła, egzemplarz nowy, zafoliowany. W środku prócz 3CD z grą i bonusami znajduje się mapka, karta pomocy podręcznej i książka "Świątynia złych żywiołów". Samą lekturę liznąłem przy okazji zakupu edycji "Biały Kruk" (dobrnąłem bodajże do jakiejś 60 stronnicy) i przyznam, że szału nie ma i nie zamierzam jej kontynuować, no ale jak to mówią "darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda" :>. Rzadko widuje się tak wypasione premierowe wydania, nawet jak na standardy 2000-2002 roku. Tutaj zdjęcia: 1 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat przymarł, więc zamieszczam UP.

Dwie Wiedźminowe koszulki (zdjęć trzeciej nie mogłem zrobić, bo jest w praniu):

http://imgur.com/tPHNJ,XzN0Q,HigmI,TzR6i,Yqpqt,QZ9aw,bnfVj,DUlAS

Zeszyty, karcianka, podkładka, Czeski medalion z Wiedźmina, ponadto EK Afterfalla i DMC 3 kupione za piątaka: http://imgur.com/XGM8k,eAcdu,Olw1l#0

Własne dzieło: http://imgur.com/zEYyW,PthJ4,HsIJU

Oprócz tego we wtorek powinien dojść do mnie zafoliowany, PREMIEROWY big box ŚPZ od bleuba za którego dałem marne 105 złociszy, podczas gdy przy premierze kosztował 130. Jak dla mnie interes życia. I nie mylić z często pojawiającymi się na allegro ŚPZkami w big boxach zawierających tylko grę na CD. Premierówka ma grubaśną (160 stron) instrukcję, książkę, mapę oraz bonusową płytę. Prócz tego w paczce znajdzie się też premierówka Lokiego, która kosztowała mnie 5 złociszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...