Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2011

Polecane posty

>>>I pewnie nie zobaczymy, taka mam szczera nadzieje, bo jak wiadomo decyduje nie redaktor CDA, ale wydawnictwo i jak powie "beda" to beda. Pociesze, ze nawet nie ma takich planow, zeby byly wiec...
Też mam taką nadzieję, ale póki będziecie się sprzedawać to raczej nie ma się czego obawiać ;) Zresztą takie akcje jak czyszczenia magazynów to błędne koło, które do niczego dobrego nie prowadzi. Nie wspominając już o tym jak się stali czytelnicy/prenumeratorzy mają czuć :P Ale to nie wasz problem tylko konkurencji.

@up przecież Drakensang był już w CDA, w zeszłym roku w urodzinowym numerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze jestem zadowolony z CDA. Tylko raz mnie zawiedli, dali wtedy Mars: Bunt Robotów. A tak poza tym to są zawsze ok. Bo zawartość pisma też zawsze jest spoko. Tylko Smuggler mógłby się wreszcie ujawnić :smile: Doczekamy się kiedyś tego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotlety może dla ciebie, kotletem można nazwać gre która się nie sprzedała i była powodem wstydu dla jej twórców.

A cda raczej na 100% nie dodaje takich gier.

W branży mianem kotleta określa się grę, która już wcześniej pojawiła się u konkurencji. W tym wypadku pierwsza Syberia pojawiła się w Playu 04/05 i CyberMyszy 12/05. Natomiast sequel był dodany w CyberGrze 3/06 i CyberMyszy 3/07. I dlatego te gry w CDA są kotletami.

@2xdown

to wszystko wyjaśnia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie sprawdzę Syberię. Grałem w jej kontynuację, i co tu dużo mówić - urzekająca. Raymana wykorzystam w deszczowe wieczory. Natomiast jeśli chodzi o trzeciego pełniaka: mam nadzieję, że du*ę urwie. :diabelek:

@tymikolo - z twojego postu można wywnioskować to, że przygodówki nie są dla tych "poważnych graczy", tudzież postawiłeś Syberię na równi z Raymanem... Powiedz mi, proszę, które dziecko rozwiążę te wszystkie łamigłówki występujące w Syberii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że jest błąd w nazwie - zamiast Króliki pisze "Kórliki". :happy:

EDIT - Nom, jednak Kórliki ma być, sorry.

No dobra, wypowiem się krótko o tych pełniakach. Nie jestem usatysfakcjonowany. Ta część Raymana jest chyba najgorszą z serii. Syberia to podobno klasyka, ale nie grywam niestety w przygodówki (brak nerwów). Zostaje mi jedynie jakaś ciekawa gierka freeware.;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA daje dwie świetne przygodówki - gracze płaczą i wylewają żale przez 30 stron.

CDA daje słabiutkiego Gothica 3 jako trzeciego pełniaka co jest w pełni zrozumiałe - gracze się burzą, bo nie wypada ''tak-dobrej-gry'' dać jako nr 3 na płytach.

CDA daje DMC 3 parę miesięcy po DMC 4 - gracze ''inteligentnie'' zauważają, że kolejność nie została zachowana i plują na redakcję.

etc. etc.

:wub::wub::wub:

Sam we wszystkie gry miałem okazję zagrać i wszystkie polecam (może Rayman mnie trochę rozczarował tylko). Numeru nie kupię, bo do Polski wrócę pewnie w okolicach premiery numeru wrześniowego. Jak na tak okrutny sezon ogórkowy (w zeszłym roku był chociaż Starcraft 2 gdzieś w tym czasie) jest całkiem nieźle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ahikar

Racja, co by nie mówić o czasem występujących wpadkach, to i tak czytanie zapełnionych potokiem słów stron jest najprzyjemniejsze. Dlatego tak bardzo się boję, żeby redakcja nic nie spaprała i dawała z siebie tyle możliwości w kwestii pisania, co kiedyś.

@ Sparta18

Przepraszam, ty poważnie chcesz wypaść jako zatracone i niepoinformowane dziecko, czy też nabijanie bezsensownego posta jest ważniejsze? Nawet osoba nie lubująca się w gatunku przygodówek po prostu zna te gry :tongue: Ja również nigdy nie grałem w żadną część Syberii, ale nie wypowiedziałbym się o nich z takim lekceważeniem jak Ty. Nawet pomimo tego, że mnie nie ciągnie do spróbowania obu części, dołączanych do najbliższego numeru czasopisma.

@ Arthes

Tja, szczególnie, że gra została wydana tylko na konsole... Myślenie nie boli, jak to kiedyś moja nauczycielka mawiała :smile:

koleś o co ci chodzi do jasnej cholery?! po prostu nie słyszałem o tej grze :sleep: czy ty zawsze tak oceniasz ludzi? a co do tego twojego zdania "Nawet osoba nie lubująca się w gatunku przygodówek po prostu zna te gry" no to sorry ale tu się z toba nie zgodzę. i powtórzyło by to z parę innych osób :rolleyes:

Ja tylko dodam, że jest błąd w nazwie - zamiast Króliki pisze "Kórliki". :happy:

No dobra, wypowiem się krótko o tych pełniakach. Nie jestem usatysfakcjonowany. Ta część Raymana jest chyba najgorszą z serii. Syberia to podobno klasyka, ale nie grywam niestety w przygodówki (brak nerwów). Zostaje mi jedynie jakaś ciekawa gierka freeware.;)

lub kolejne 2 pełniaki :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinni ogłosić zakaz sprzedaży przygodówek jak ja nienawidzę tego gatunku normalnie prawie jak j.niemieckiego

Kiedy to przeczytałem zapragnąłem kupic strzelbę, zastrzelic rodzinę, podłożyc ładunek wybuchowy pod komputer, a na końcu popełnic samobójstwo. Błagam, nie pisz więcej takich postów bo możliwe, że jakiś młody człowiek zrobi to, co napisałem przed chwilą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TazZaR to jest poprawny tytuł "Kórliki" możesz to spr. w byle jakim gameplayu

Co do poprzedników, również zawiodłem się na tak słabej grze jak RRR 2, ale lubię czasem wysilić mózgownicę na dobrych przygodówkach ( no może czasem skorzystam z poradnika, gdybym musiał siedzieć przy zagadce parę godzin i niszczyć oczy/ tracić czas ).

Tak czy siak nadal utrzymuję to, że chciałbym w którymś numerze ( najbliższym ) ujrzeć Emergency 4 - świetną grę z wieloma bardzo dobrymi modyfikacjami wliczając w to PL paczkę, dzięki tej grze możemy nauczyć się dobrej taktyki i pomóc ludziom ( przynajmniej to było w poprzednikach, bo niestety, ale EM4 jest już prawie niedostępna :(, dlatego miło by było ujrzeć tak dobrą grę w CDA ). Uwierzcie ta gra daję bardzo dużą satysfakcję ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinni ogłosić zakaz sprzedaży przygodówek jak ja nienawidzę tego gatunku normalnie prawie jak j.niemieckiego

Kiedy to przeczytałem zapragnąłem kupic strzelbę, zastrzelic rodzinę, podłożyc ładunek wybuchowy pod komputer, a na końcu popełnic samobójstwo. Błagam, nie pisz więcej takich postów bo możliwe, że jakiś młody człowiek zrobi to, co napisałem przed chwilą.

ocb??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! boże nie wiedziałem że są tacy antyfani przygodówek :ohmy: ( mówię o Vesemirze jakby co :smile: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinni ogłosić zakaz sprzedaży przygodówek jak ja nienawidzę tego gatunku normalnie prawie jak j.niemieckiego

Powinni zakazać sprzedaży, baaa w ogóle produkcji gier z gatunku strategii i wszelkich MMO, bo JA nienawidzę tego gatunku, prawie tak samo jak bzdur wypisywanych przez gości pokroju VESEMIR1564!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie należę do tej grupy,co na początku mówi "ale syf,znowu przygodówka" a potem "och super! Kocham Was !!!111oneoneone".Nie robię "focha" z powodu niespełnionego życzenia.Cieszę się za to,że innym się spodoba.

W sumie nie było chyba tak,że ani jeden pełniak mi się nie spodobał :)

Dlatego,frustraci zanim powiecie,że "CD-A to gniot i syf" to pomyślcie,że nadejdzie pełniak,który Wam się tak spodoba,że zaczniecie wystawaiać hymny pochwalne na cześć tego czasopisma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie ile ludzi z tych którzy mówią "słaba gra , mogli dać lepszą , przygodówka? ŻAL" grało w Syberie.

Jedynke przeszedłem z wypiekami na twarzy (a ja tak bardzo nienawidzę gier przygodowych jak wspomniany wyżej Vesemir)

Mam nadzieję że 2 będzie równie dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...