Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2011

Polecane posty

Gość sebi1295

Jezu, jak to jest trzeci pełniak to aż się boję myśleć co będzie dalej.Ciekawe czy te patche poprawiają optymalizację gry bo gdy grałem w tą z PLAY'a to trochę przycinało.Gra fajna nie powiem ale jej nie ukończyłem, może teraz to nadrobię?W dodatek nie zagram na pewno, o niee.Co do kolejnych pełnych wersji to fajnie jakby dali np., Brother's in Arms: Hells Highway, Batman: Arkham Asylum czy Machinarium.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle.Gothic 3 z patchem- chyba wreszcie przejdę tę grę. Jak na pełniak nr 3 to chyba najlepsze co mogłem sobie wymyślić. BRAWO CDA!!!

Po słowach Smugglera sądzę , że jeden z następnych pełniaków to: Batman arkham asylum, ponieważ z Kolekcji Klasyki chyba tylko ta gra nie była w cda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do głównego pełniaka,to chciałbym BiA:Hell`s Highway albo Far Cry 2 :P Z Brothers in Arms przeszedłem Road to Hill 30 i trochę Earned in Blood.Ciekawa jest dlatego,że nie jest typową nawalanką ale pokazuje prawdziwe oblicze wojny...

Ok.Koniec zachcianek.Czekam na kolejny przeciek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie cieszyl jakby ME1 dali do cda ale az tak marzyc sie nei da.Prawdopodobnie jakaś gre FPS dadza i RTS.(Prosze was o Bad Company 2)

Nie ma co marzyć :rolleyes: Obie gierki z EA, które rzadko oddaje licencje na gry.

A co do pełniaka: ładnie, ładnie... Żeby tylko poszedł :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby pełniak nr 1. to był np. Need For Speed Underground lub Need For Speed Underground 2 . ;)

Ale tak myślę że dobrzy też gdyby dali Alone in the dark V lub coś z Serii Heroes Might & Magic np. I , II , III. Ale tak miodzio to nie będzie.. . ;)

Cieszę się że daliście G3, ale jeden szkopuł, kupiłem to 10 czerwca.. i mam kłopot z napędem.. , będę musiał kupić napęd i sprawdzić czy płytki są dobre, ale mam nadzieję że starczy mi na CDA. xD

Jestem ciekaw następnych pełniaków. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kasują wszystkie moje posty - fajnie. Dlaczego nie usuniecie postów typu: kocham was! ?

Mój post nie był na serio, ale widzę, że tu niezbyt inteligentni ludzie są.

I jak możecie liczyć na Wiedźmina, Fallouta, czy Legendy RPG (nie tylko na tym forum) przecież w sumie 2 RPGi w 1 nr to i tak b. dużo..

jeszcze jeden post obrazaajcy forumowiczow a pozegnamy na dluzej jedynego madrego tutaj... [smg]

A ja mam takie pytanie ... ( ta tak , podoba mi sie jako 3 pelniak i jestem w pelni zadowolony jak reszta ) ale...

czy to jest ten patch do gothic 3 który wprowadza do gry m. in. :

- ataki na wioski po stronie orków

- ataki w nordmarze ( czy jak to tam sie nazywalo :P )

- polepszenie grafiki

i inne takie czy to jest g3cm co dodaje tylko optymalizacje gry ?

PS: oby tak dalej cd-a !!!!!!

Tak to ten.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie będzie TR: Underworld, bo mam go Chociaż nawet, jakby go dali to i tak bym kupiła ^^

TR: Underworld również posiadam, jednak fajnie, gdyby znalazł się na coverze, reszta by się zapoznała z najnowszą odsłoną przygód Lary (jak dla mnie jedną z lepszych).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety gothica 3 z dodatkiem kupiłem już dawno, ale nic nie zaszkodzi abym sobie zagrał w tego z CDA :cool: . Będę obserwować forum jutro i w czwartek. Chciałbym jakąś grę akcji z otwartym światem, np. "Mafię", ale was wybór co dajecie na krążek. :happy:

PS. Ile będzie płytek, bo jak się patrzę na wymagania z mojego gothica, to on zajmuje jakieś 10Gb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo, nie po to kupuję gry premierowo, żeby potem je mieć za 15zł.. Czemu nie dają jakichś oryginalnych pełniaków? Od roku Cdaction daje w każdym nr grę, którą już mam. Super. Widzę, że trzeba kupować tylko gry EA i LEMa. Kiedy wreszcie będzie CDA bez płyty?? Łaaaaaa. - mój post z markolfa

No jasne, przyslij nam liste gier, ktore posiadasz, zebysmy wiedzieli czego nie dac do CDA, zeby Szymusiowi nie bylo przykro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...