Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mj

Fallout 1

Polecane posty

Miotacz? Ja osobiście preferowałem zabijać je pistoletem albo snajperką ;P

Kurcze, mam solidny problem. Przechodzę bodajże 4 raz Fallouta, ale nigdy nie miałem z tym problemu - otóż na całej mapie nie mogę znaleźć dynamitu albo semtexu. W związku z czym nie mogę się dostać na niższe poziomy w "fabryce mutantów". A opcja, żeby przenieść się tam przy pomocy mutantów z Necrkopolis odpada, bo ich zabiłem. Wie ktoś gdzie można zdobyć dynamit?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym problem...Posprzedawałeś. Sprawdzałeś szafki w kryptach? Są takie wbudowane w ściany przy wejściu zawsze, z tego co pamiętam tam coś było takiego...Albo w siedzibie bractwa?

PS Towar handlarzy często się zmienia, być może któryś w końcu będzie mieć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, czekaj, chodzi ci o military base? Po co ładunek wybuchowy?

Przecież kod do drzwi znajduje się na holotaśmie, którą miał przy sobie jeden z mutantów - strażników

. Poza tym, da się je chyba z elektronicznym wytrychem otworzyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t3tris -> oj nie sprecyzowałeś :P O ile pamiętam to nie nauka, tylko naprawa jest tam potrzebna - i tylko żółte pola można było wyłączać - czerwonych się nie dawało dezaktywować- można było jedynie przez nie przejść, oczywiście nieco obrywając. Zresztą, z tego co również pamiętam, to rozłożenie żółtych i czerwonych jest takie, by dało się przejść dalej w ten czy inny sposób.

edit:

A o wysadzaniu pól tez jakoś nigdy nie pomyślałem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawa na 91%, więc to chyba też nie to ;P

Rozłożenie jest takie, że da się zjechać windą na 3 poziom przechodząc tylko przez czerwone, ale na 3 poziomie trzeba wysadzić co najmniej 2. I zonk, bo mam tylko jeden semtex ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten bug z krwią zamiast osoby działa też na burmistrza. Co do kwestii. Najpierw próbujemy wyłudzić od niej holodysk, który mamy wręczyć burmistrzowi, dopiero potem do niego leziemy i mu pokazujemy.

Ja raz się zgodziłem na pomoc Ostrzy i z ich pomocą wybiłem Regulatorów, a drugim razem wpierw poszedłem do burmistrza, pokazałem mu taśmę i szybko załatwiłem gościa za nim (ma często krytyka, przez co burmistrz szybko ginie).

Walcząc z pomocą Ostrzy będzie szybciej, a walcząc bez pomocy należy uważać na np doktorka albo sklepikarza, bo mają tendencje do walki i mogą zginąć. Proponuję przed akcją nauczyć się miasteczka i dopiero wtedy wybrać się na Regulatorów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał filmiki, że brakuje wody. Po tym czasie nastąpi blask i zobaczysz kości swojej postaci na pustyni (z dopiskiem, że Ci się nie udało dostarczyć wody na czas lub podobne). Wysyłając karawany z Hubu dodasz sobie czasu na znalezienie mikroprocesora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec czasu = koniec gry. Głupio to wykombinowano, przyznam. Logika nasuwa myśl, że należałoby się ograniczyć czy załatwić ją z zewnątrz. Poza tym szczerze przyznam, że od F1 się odbiłem. Zagrałem dopiero po F2, gdy już miałem opanowane wszystkie mechanizmy i triki. Skromnie z tym czasem.

Pytanie: czy zna ktoś dobry mod do F1? Do F2 b-team, restorian i patch killapa załatawiają sprawę (i powodują kilka błędów...), ale do F1 nie mogę znaleźć nic ciekawego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucę linkiem http://nowak-kominy.nazwa.pl/Testowy/

Tutaj w kategorii download są mody Fallout 1. Sprawdzałem FO1 NPC Mod v3.31 PL i jestem pozytywnie zaskoczony. To oczywiście B-mod dla pierwszego Fallouta. Nie sprawdzałem Fallout Update Mod ("Mod przywracający postacie i questy.

Zmiany obejmują Shady Sands, Junk Town, Hub, Adytum i Brotherhood of Steel. Dodano 4 nowe questy i 27 nowych postaci".) ale może być dobry, a jak grasz w angielska wersję, to zobacz też FO1 Dude Mod ("mały modzik umożliwiający zbadanie poziomu zatrucia i radiacji kompatybilny tylko z angielskim patchem 1.34 od TeamX")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...