Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mj

Fallout 1

Polecane posty

Czy jest możliwość uruchomienia gry w oknie? Chciałem ustawić w opcjach ale gry nie można konfigurować! Znacie może jakieś tricki aby grę można uruchomić w oknie?

Z góry dzięki za odpowiedź,

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem. muszę zniszczyć maciorę Szponów Śmierci, w drużynie mam jedynie Iana, Ochłapa, mam zbroję z polimeru, i broń którą można dostać od gościa po wykonaniu zadania z bandziorami w domu (prawdopodobnie najsilniejsza broń jednoręczna) jednak mam problem z jej zabiciem. mógłby ktoś pomóc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem takim sposobem, mam za mało szczęścia (w realu :D) żeby mi się to udało, po prostu głupie cechy ulepszałem i jestem w d... bo zużyje wszystkie 14 stimpaków, a on jest ciężko ranny, a brakuje statusu ledwo żywy. próbowałem też trainery żaden z posiadanych nie działa. no cóż, spróbuje jescze raz <_< .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po napisaniu posta, spróbowałem jeszcze raz, udało się! :lol: przynosicie +4 do szczęścia. a poza tym wykryłem dzisiaj ciekawostkę:

Brakuje ci stimpaków lub kapsli? no problem. kiedy ukończysz misję z wyzwoleniem Gruzów, w siedzibie ostrzy jest gościu który w nagrodę ofiaruję ci trochę stimpaków i kapsli, jednak ta linia rozmowy (u mnie v1.2) nigdy się nie kończy! Tak więc rozmawiając z nim możesz se zwiększyć ilość stimpaków do ok.100 (jak ja :lol: ) lub uzbierać dzięki temu trochę kapsli (ok.90 za koniec rozmowy). B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hub - udaj się do wschodniej dzielnicy (tam, gdzie jest Harold). W jednym z garazy znajdziesz bande która ogólnie zajmuje się handlem chemią.

Poza tym jeśli musisz się "odpromienić" (nie ma antyradów, są rad-x i radawaye wiec nie wiem o które Ci chodzi ;P) możesz udac się do cytadeli bractwa stali i skorzystać z usług medyka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, znowu problem. kiedy jestem na 4 piętrze katedry, walczę z morfeuszem, atakuje go, kończe turę i gra mi się wywala i pokazuje się błąd post-55327-1235751239_thumb.jpg. przez to nie mogę dalej przejść, a wiem że jestem blisko końca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są trzy:

-jak umierasz,

-jak zdradzasz miejsce ukrycia Krypty 13 i zostajesz zamieniony w mutanta,

-jak zostajesz wygnany z Krypty 13 i podążasz na północ i tam tworzysz wioskę gdzie zaczyna się Fallout 2.

Kolejne posty bez spoilera będę usuwał z marszu.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko jeśli chodzi o filmiki :D. Jeśli chodzi o te statyczne plansze z głosem narratora, to każde "zakończenie" montowane jest z kilku plansz wybieranych z większej puli - każde ważniejsze miejsce ma co najmniej dwa warianty, z których do "zakończenia" wybierany jest jeden w oparciu o poczynania Twojej postaci (na ten przykład

jeśli włączysz się w przepychanek pomiędzy Killianem a Gizmo w Junktown, to od tego, kogo zabijesz, będzie zależało zakończenie dla tego miasta

). Tu jest (chyba) kompletna lista wszystkich zakończeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...