Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mj

Fallout 1

Polecane posty

Dokładnie nie pamiętam, jednak wydaje mi się, że powinieneś poszukać w lokacji Gruzy L.A, tam gdzie są szpony śmierci, i lokacji obok (ze zbrojeniowcami, czy jakoś tak). Powinieneś porozmawiać o szponach śmierci z kim się da, wtedy będziesz mógł powiedzieć szefowi karawan, że to szpony śmierci je porywają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to te karawany z Hub to musisz pogadać w Far Go Traders z Butchem o jego podejrzeniach i deathclawach. Potem z Beth w sklepie z bronią też o deathclawach, aż nie skieruje cię do Harolda we wschodniej części miasta. Najpierw musisz popytać Harolda, a potem gość, chyba Slappy, koło jego chaty zabierze cię do jaskini deathclawów. Musisz zabrać mutantowi holodysk i pokazać Butchowi i jego asystentowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z włączeniem gry Fallout - gra została kupiona wraz z 2 i tactis, anatologia, instalcja przebiegla bez problemowo i przez około 6 dni od instalacji działała poprawnie teraz nagle przy próbie włączenia pojawia się komunikat "Not enough hard disc space. Fallout requires at least 20.0 megabytes fo free hard disc space" na dysku na którymn zainstalowany jest fallout mam 8GB wolnego miejsca co robić>?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korhil

Jest to znany problem, zdaje się, że nawet jego rozwiązanie znajduje się w pomocy na gram.pl :). W skrócie - musisz zmienić ustawienia pamięci wirtualnej - "Mój komputer" -> "Właściwości" -> "Zaawansowane" -> "Wydajność" -> "Ustawienia" -> "Zaawansowane" -> "Pamięć wirtualna" -> "Zmień", zaznacz "Rozmiar kontrolowany przez system", kliknij 3 razy OK :) i po restarcie systemu Fallout powinien przestać wydziwiać ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Airin

Holodyski można odczytać na dwa sposoby - pierwszy (którego prawdopodobnie Ty używasz) polega na włożeniu do ręki postaci dysku, zamknięciu okna ekwipunku i kliknięciu "Użyj". Drugi działa w przypadku taśm, które po włożeniu do ręki zamiast opcji "Użyj" mają "Użyj na". Sposób ten polega na otwarciu okna ekwipunku, kliknięciu i przytrzymaniu prawego przycisku myszy (oczywiście klikamy na holodysku :)) i wybraniu z rozwijanego menu ikonki użycia przedmiotu (symbol bodajże otwartej dłoni skierowanej w lewo) - to powinno zaowocować pożądanym komunikatem w oknie statusu :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paladyn z Bractwa Stali, aby dowieść swojej warośći wysłał mnie do Blasku, i kazał przynieś jakąś pamiątke, tylko że tam nic nie ma prócz wielkiego krateru, kości, roślin i piachu. Co mu musze przynieść ? Bo do krateru nie da sie zejść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można ulec brrr... ghulifikacji?

Kiedy odwiedziłem Blask za pierwszym podejściem do gry(przechodziłem już kilkanaście razy) i wracałem do bractwa co jakiś czas zatrzymywało mnie na pustkowiach i na wyświetlaczu pipboy'a pojawiał się komunikat "wymiotujesz krwią, a skóra odpada od ciebie płatami" (lub coś w tym guście. Sens został zachowany) po czym po kilku takich komunikatach postać zwyczajnie umarła...Czy po przyjęciu mniejszych dawek promieniowania możliwa jest zamiana w ghula?

Wiem może to i głupie pytanie, ale Fallout już tyle razy mnie zaskakiwał, że może to kolejny smaczek, którego jeszcze nie odkryłem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opisu wynika, że to właśnie mógł być początkowy proces przemiany. O ile wiem, nie można się przemienić po wyjściu. Ja miałem raz bug z tym związany. Mianowicie napakowałem się rad-xów i wpadam. Po skończonej eksploracji tuż przed wyjściem dostaję info, że źle się czuję to wziąłem rad awaye.

Wylazłem i wracam do bractwa a po drodze miałem kilka pit stopów, ale jakimś cudem moja postać żyła dalej i taką skończyłem grę. Potem ten bug już nie wystąpił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie jest to możliwe. Gdzieś widziałem tabelkę (chyba na NMA), w której zawarte były poziomy napromieniowania postaci oraz odpowiadające im efekty - poza komunikatami o odczuwaniu mdłości przy niższych poziomach, ujemnymi "bonusami" do statystyk przy tych średnich (np. siła zmniejszona o 2) i natychmiastowym zgonem postaci przy tych wyższych nic nie było, w szczególności zaś wzmianek o jakichkolwiek mutacjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghul (ang. Ghoul) - mutant powstały w wyniku przyjęcia długotrwałych i mocnych dawek promieniowania. Ghule żyją bardzo długo, mają całe spalone ciało na którym rzadko gdzie można znaleźć skrawek skóry, najczęściej ich powłoka zewnętrzna jest zielona i widać na niej żyły(...) bla, bla, bla :P

Silna radioaktywność w połączeniu z wirusem FEV doprowadziła do narodzin ghuli :)

Pamiętajmy, że Blask był miejscem gdzie przed wojną znajdowały się zbiorniki z FEV :P

PS Poza tym miały miejsce dwa przypadki wyjątkowych narodzin Ghula :)

Szkoda, że jednak to niemożliwe :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dokładnie o to mi chodziło. Mówiąc, że szkoda, że to niemożliwe masz na myśli w prawdziwym świecie, czy w Falloucie? :P BTW: ja ubolewam cały czas, że w żadnym Falloucie nie można sobie ot tak stworzyć postac-mutanta i przejść cała grę.

Ale proponuję żeby przenieść tą dyskusję do Komentarzy - to jest w koncu dział Pomocna Dłoń ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po primo nie dasz rady (chyba, że masz masę leków i metodą save&load)...Po drugie dowiesz się o niej w siedzibie bractwa skąd zostanie Ci wsyłane wsparcie w postaci (jeśli dobrze pamiętam) czterech rycerzy bractwa :)

PS

Znajduje się ona na północnym-wschodzie mapy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...