Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

World Cup 2k6

Jak wypadną biało-czerwoni na Mistrzostwach?  

258 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Tragedia, nie zdob?d? punktu w eliminacjach.
      35
    • Nie wyjd? z grupy.
      104
    • Wyjd? z grupy! (oklaski!)
      75
    • 1/4 fina?u!
      7
    • 3
    • Zagraj? w finale!!!
      2
    • ...I ZWYCI???! (a Giertych b?dzie dobrym ministrem)
      32


Polecane posty

Kostaryka jest przecież przed nami w rankingu FIFA

Taa... A Meksyk jest jedną z najlepszych drużyn świata co nie?? W końcu tak wynika z rankingu FIFA. System punktowania jest głupawy i zyskują na tym lepsze zespoły ze strefy CONCACAF, które bez wysiłku rozwalają te wszystkie Hondurasy, Haiti, Nikarague itp. i są na wysokich miejscach w ranikngu... Nigdy nie uważałem rankingu FIFA za jakikolwiek wyznacznik jakości drużyny...

Ekwador swego czasu pokonał Argentynę 1:0

A Polska wygrała z Włochami, oraz Serbią i Czarnogórą... ja akurat tutaj jestem spokojnej myśli... już raz wygraliśmy z nimi 3:0 (i to całkiem niedawno) to myślę, że powinno się udać i tym razem... no chyba, że znow zaprezentują grę jak w meczu z Litwą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam, że wyjdą z grupy, ale w drugiej rundzie zbiorą niezłe baty. W ostateczności spotkają się z kibicami na Okęciu ;).

Czekam na te mistrzostwa z niecierpliwością, tyle ciekawych spotkań... :). A jak powtórzy się mecz taki, jak Holandia-Czechy z EURO 2004 to już będzie wspaniale :).

Komu będziecie kibicować poza Polską? Ja Czechom i Anglikom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem ostatnią odpowiedź, a co :P

Tak na serio byc może uda się im wyjśc z grupy, ale raczej nic więcej. Najbardziej mnie denerwuje(jak zwykle z resztą) to, że nasi grają dobrze... w reklamach. Tymczasem oglądając wiadomości od kilku dni jakimś dziwnym trafem nie wychwyciłem informacji o postepach w treningu naszej reprezentacji. Ale i tak im jak najlepiej życzę.

POLSKA GOOOLLLAAA( A Ronaldinho do Biało - Czerwonych)!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra...trzeba siać optymizm wśród narodu zdruzgotanego polityką powoławczą Janasa. Ćwierćfinał jak w mordę strzelił, a co. Wymęczone zwycięstwo z Ekwadorem, jeszcze bardziej wymęczony remis z Niemcami, remis z Kostaryką a po fazie grupowej mecz życia naszej reprezy w 1/8 i awans do ćwierćfinałów. I spektakularna porażka. ;)

Komu kibicuję poza tym? Jak zwykle - Czechom, troche mnie Anglikom i Hiszpanom. No i za wszystkich czarnych koni też będę trzymał kciuki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Polska wg. mnie spisze się na Mundialu już wiecie. Przejdxmy może teraz do prwdizwych piłkarzy :P. Poza biało - czerwonymi kibicuję: a) tradycyjnie: Brazylii, Anglii B) ta edycja Mundialu: Holendrzy, Togo (no a jakżeby inaczej:)), Wybrzeże Kości Słoniowej i to chyba już. No i oczywiście mile widziane reprezentacje, które niespodziewanie osiągną pewien sukces (vide Korea 4 lata temu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska, Polska... Mam nadzieję, że Rasiak będzie cieniaczył w pierwszej połowie meczu z Ekwadorem, więc na drugą zastąpi go Ebi. I to będzie podstawowy atak naszych orłów. Wygramy z Ekwadorem i Kostaryką, zremisujemy z Niemcami i tym samym wyjdziemy z grupy na drugim miejscu. Następnie dostaniemy baty od Szwedów 5:0, ale mimo powrotu do domu - nasi chłopcy okażą się bohaterami! Janas zostanie wybrany człowiekiem roku, obdarzony orderem Virtutti Militari, a urodziny Janasa będą odtąd Narodowym Świętem Sportu! Wszyscy będą gratulowali mu wybrania doskonałego składu, a Rasiak zostanie ministrem sportu! Ech... Pora powrócić do rzeczywistości.

Oprócz poskich orłów z większym zainteresowaniem będę śledził poczynania: Anglii, Argentyny, Portugalii, Hiszpanii, Brazylii of koz, Holandii oraz Czechów, których to bardzo polubiłem ostatnio. Oczywiście czekamy na czarnego konia, którym to może okazać się Wybrzeże Kości Słoniowej, Ukraina lub jakiś inny team, który namiesza w szykach pretendentów do zwycięstwa. Ole!

<ciekawe czy zwrócił ktoś uwagę na okolicznościowy avatarek, hehe>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno jakieś punkty zdobęda ,ale na wyjście z grupy nie za bardzo liczę ,może lepiej się nie rozczarować?

Chyba że kontrowersyjny wybór Janasa okaże się szczęśliwy ;)

poza Polską : Hiszpania i Czechy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciekawe czy zwrócił ktoś uwagę na okolicznościowy avatarek, hehe>

Ja zwróciłem :P:P:P

Ja będe ze szczególnym zainteresowaniem oglądał poczynania Brazyli i Czech.Są to moje ulubione reprezentacje.Składają się na nie wielkie gwiazdy.Jednak jako zwycięzce mundialu obstawiałbym Brazylie.Chciałbym żeby z dobrej strony zaprezentowała sie jedenastka z Wybrzeża Kości Słoniowej bo mają fajną nazwe:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjście z grupy to szczyt możliwości. Fakt ten powinien i pewnie będzie traktowany jako duży sukces. Jest spora szansa, bo grupa nienajmocniejsza. Wszystko zalezy od formy i zdolności piłkarzy. W wypadku niepowodzenia jestem zdecydowanym przeciwnikiem dymisji Janasa.

ps. wreszcie temat o piłce nożnej. Szkoda tylko, że obejmujący jedynie MŚ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiłem, że wyjdą z grupy :)

A dlaczego by mieli nie wyjść? Jeśli nie odwalą jakiegoś babola na meczu, jak to czasem bywa ( :P ) , to nie powinniśmy mieć problemów z wyjściem z grupy na 2 miejscu. W 1/8 finału już nie widzę dla nich świetlanej przyszłości. Ale kto wie? Zawsze można się mile rozczarować :wink:

Tak obstawiam wyniki: Kostaryka i Ekwador - zwycięstwo, Niemcy - remis.

Co do innych drużyn, za którymi jestem na MS 2006 to: Czechy (które polubiłem :) ) , Brazylia (chyba wiadomo :P ) , Anglia oraz Ukraina, która może nas zaskoczyć.

Już się nie mogę doczekać tych mistrzostw (obym się nie zawiódł i uznał, że nie warto było czekać :P ) i ponownie z nadzieją, że jednak stanie się cud, kibicować Naszym :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA jak co 4 lata będę kibicował niezmiennie Anglii. Drużyna ma potencjał, ale niesty ostatnio kontuzja Rooney'a nie nastraja optymistycznie. Potem oczywiście jst Holandia, z grającym w składzie Ruudem. Zaszczytne miejsce na podium zajmuje Brazylia. Za całokształt. Poza podium znalazła się Polska. Życzę im jak najlepiej, ale jak będzie każdy portafii przewidzieć. Oby tylko nie było upokorzenia, a już będzie dobrze. Grupę mamy nie taką aż ciekawą, choć i tak lepszą niż inne zespoły. Obyśmy choć wygrali dwa mecze, a już będzie genialnie. Mistrzem Świata zostanie w tym roku .... (Wyedytuje się po finale i będzie, że dobrze typowałem ;])
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdą z grupy z drugiego miejsca, a dalej trafią na Anglię i odpadną z turnieju... Zaznaczam, że jest to bardzo optymistyczny scenariusz, ponieważ nasza reprezentacja obecnia nie gra zbyt dobrze, ale na 1:0 z Kostaryką i Ekwadorem powinno chyba wystarczyć. ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy jak to Polacy, duzo beda gadac o cudownych taktykach, nie samowitym skladzie itd. itp. a potem chlopaki schleja sie przed decydujacym meczem i pokaza calemu swiatu, ze grac nie umiemy ;)

A tak bardziej optymistycznie: sklad z tego co slyszalem jest dosyc kontrowersyjny. To dobrze, moze nie ma tam gwiazdek osiadlych na laurach, to by dalo nam szanse na pokazanie sie z lepszej strony.

Oby meczyk Anglia Niemcy mial miejsce, jak zawsze bede za Niemcami ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja licze na pokaz joga bonito w wykoaniu Ronaldinho i reszty chlopakow z Brazylii ;) Poza tym bede trzymal kciuki za Holandie (tradycyjnie) i za Czechow (rowniez tradycyjnie :D ) Tez uwazam, ze czarnym koniem moze zostac Wybrzeze Kosci Sloniowej. Dotad ich najwieksza bolaczka byla przecietna obrona, ale duet Eboue - Toure sporo nauczyl sie pod okiem Wengera (co bylo widac we wczorajszym finale LM.) Z drugiej strony trafili na najtrudniejsza grupe, gdzie wlasciwie nie ma slabych zespolow, bo i Serbii i Czarnogory lekcewazyc nie mozna. Najkrocej rzecz ujmujac - rozgrywki grupy C beda na pewno najbardziej emocjonujace. Licze, ze do ostatnich meczow sprawa awansu bedzie tam otwarta :) Azjatom na pewno nie bede kibicowal ale dorzuce do kompletu Meksyk, ktory urzekl mnie gra w zeszlorocznym pucharze konfederacji. Moze i ta druzyna wielkich szans nie ma, ale kibicuje Polakom, to im tez moge :D

Mam przeczucie, ze Niemcy beda tegorocznymi wielkimi przegranymi. Jakos ich sklad nie przemawia do mnie. Zwlaszcza ta reorganizacja druzyny i przekierowanie srodka ciezkosci z obrony, z ktorej Niemcy zawsze slyneli, na atak moze przyniesc wiecej szkod niz pozytku. Z grupy wyjda to prawie pewne (choc wypadki chodza po ludziach) ale umocza z Anglia albo Szwecja. Mam tez cicha nadzieje, ze USA wespnie sie na wyzyny, dzieki czemu z grupy nie wyjda Wlosi. Szczeze nienawidze ich stylu grania, a biorac pod uwage, kto jedzie, to bedziemy mieli w ich wykonaniu pokaz oszustw, fauli i gry majacej niewiele wspolnego z Fair Play.

Pare osob rzucilo jako ewentualna niespodzianke Ukraine. Rzeczywiscie grupe maja stosunkowo latwa, choc i Arabow nie nalezy lekcewazyc.

Co myslicie o "wielkich nieobecnych" tych mistrzostw? Nie mowie tylko o Dudku ale tez zawodnikach innych krajow (chocby IMO bardzo dobry Pires, bo z Gulym to bym sie wstrzymal ;) ) ktorzy nie otrzymali powolania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sukcesy osiągamy w strongmenach,chodziarstwie,skokach narciarskich i ku*wa pływaniu juz mnie to irytuje :!: to jest kolejny obsurd zycia w Polsce

Eno, sorry, ale pływanie to akurat jeden z 3 najbardziej prestiżowych i popularnych sportów indywidualnych, wiec trzeba się tylko cieszyć. Dwa pozostałe to ofkoz la i gimnastyka sportowa, jakby nie było. POza tym jest zdrowym sportem, który może i nawet powinien na własną rękę uprawiać każdy, także bardzo dobrze.

Na pewno bardziej się opłaca odnosić sukcesy w pływaniu niż w jakimkolwiek sporcie drużynowym. Dlaczego? Na igrzyskach można zdobyć tylko jeden medal w drużynówce, a w pływaniu całą masę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno bardziej się opłaca odnosić sukcesy w pływaniu niż w jakimkolwiek sporcie drużynowym. Dlaczego? Na igrzyskach można zdobyć tylko jeden medal w drużynówce, a w pływaniu całą masę.

Tak, oczywiście. Tylko kogo pasjonuje pływanie? Osobiście wolałbym, aby Polska nie zdobyła nawet 100 złotych medali w pływaniu, a wygrała Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. To jest nasz sport narodowy, w tej dyscyplinie oczekujemy sukcesów. To jest pasja, namiętność i życie większości Polaków. Choć prawdą jest, że nie liczy się liczba mieszkańców danego kraju. Gdyż wtedy Chiny i Indie byłyby najlepsze w większości sportów. Choć smutne to jest, że prawie 40 milinowy naród nie ma porządnej reprezentacji w piłce nożnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten brak jest wina tylko i wylacznie mentalnosci Polskich "Zawodowych pilkarzy". Bo jak tylko taki Burkhardt cokolwiek osiagnie w mlodziezowce to sie rozpija i przestaje grac. Jak ktorys trafia do dobrej druzyny to sie czuje gwiazda i wszyscy juz mu moga naskoczyc z trenerem na czele. Zreszta to nie tylko problem pilki, ale tez innych sportow, vide mlody wspanialy skoczek Rutkowski. Tylko ze w sportach indywidualnych jak ktos sie stoczy to traci tylko on, a w przypadku druzynowych traci caly zespol. I jak wiekszosc utalentowanych mlodych zawodnikow konczy w drugo- i trzecioligowcach to ciezko potem znalezc kogokolwiek do reprezentacji. Jednoczesnie w pierwszoligowcach slabo dziala skauting. Fakt ze Piechna dopiero po trzydziestce trafil do pierwszej ligi zakrawa na dowcip. Ilu jeszcze potencjalnych geniuszy moze sie marnowac... Last but not least - PZPN to zlodzieje i [autocenzura][autocenzura][autocenzura] co dobrze na nasza pilke nie wplywa. Lepiej bedzie jak sie zmieni sytuacja w Polsce... hmmm ale nie schodzmy na polityke ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raveno

Ja jako wiecznie optymistycznie nastawiony kibol, zaznaczyłem opcję, że wyjdą z grupy :). Jakby nie patrzeć to jakieś tam szanse mamy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jako optymista zaznaczyłem, że nasza narodowa duma wydzie z grupy, a w 1/8 modlimy się żeby jak najmniej dostać od Anglików :).

Co do mojego faworyta, będzie to oczywiście reprezentacja Francji z Zizou i Henrym :D.

Tak szczerze mówiac to nie rozumiem sensu tego topiku. I tak w sporice na czas MŚ dyskusja zamrze, bo w takim czasie nie da się w topiku wybitnie pikarskim dyskutować o czym innym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMo, że nie oglądam meczów piłkarskich to nie mogę się doczekać jak nasze orły wylecąn na boisko i może nareszcie pokażą na co ich stać :). Jak napisął poprzednik to jednak jakieś tam szanse mamy, czemu by nie teraz. jako optymista myślę, że nasze orly nie połamią sobie skrzydełek i postarają się wyjść z grupy :) . Pożyjemy zobaczymy. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMo, że nie oglądam meczów piłkarskich to nie mogę się doczekać jak nasze orły wylecąn na boisko i może nareszcie pokażą na co ich stać :). Jak napisął poprzednik to jednak jakieś tam szanse mamy, czemu by nie teraz. jako optymista myślę, że nasze orly nie połamią sobie skrzydełek i postarają się wyjść z grupy :) . Pożyjemy zobaczymy. :twisted:

No ja doszedłem jednak do wniosku że mamy szanse wyjśc z grupy.Wygrana z Ekwadorem,Kostaryką(będzie ciężko) i przegrana z Niemcami.Tak bym obstawiał.Wyjdziemy z grupy ale w 1/8 dostaniemy takie baty że Janasowi się już odechce powoływac taki skład na tego formatu imprezy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zagłosowałem na to, że wyjdziemy z grupy. 2 miejsce jest w zasięgu naszych możliwości ;] w kazdym razie liczę na Szymkowiaka i Żurawskiego, bo jak oni nie będą w formie to szybko spakujemy majdan...

A inne reprezentacje ? Kibicuję gospodarzom :P Klinsi był jednym z moich ulubionych piłkarzy ( i jeszcze Sammer). Ogółem darzę sympatią niemiecką piłkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...