Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Honor

My Little Pony Friendship is Magic (2010-)

Polecane posty

Matkooooo.... Co ja mam teraz zrobić?? obejrzałem wszystkie odcinki i chcę jeszczeeee... Wie ktoś czy ma być może drugi sezon? 26 odcinków to za mało... Ja chcę jeszczeeee...

UPDATE

Właśnie sprawdziłem i drugi sezon jest w produkcji... umrę nim się go doczekam... I dlaczego cała seria ma tylko 52 odcinki...? To za mało. Ja chcę przynajmniej 520.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta nawet już pierwsze odcinki są zrobione, teraz tylko je doszlifować. Nie martw się, ty skończyłeś je oglądać teraz,a ja miesiąc temu więc czekam dłużej.

Na pocieszenie zostawiam ci linki do trzech stron gdzie zaspokoisz swoją potrzebę kucyków!

http://www.equestriadaily.com - blog w którym zebrane są wszelkie informacje na temat MLP FiM, wywiada z twórcami,fan fic,arty i filmiki (np:

. Aktualizowana kilka razy dziennie.

http://www.ponychan.net/chan - 4chan dla fanów tylko bez troli i całej reszty wad 4chana. I jest polski wątek!

http://ponibooru.413chan.net - same arty bo ich nigdy nie za dużo.

------

A jak ci się bardzo nudzi to zobacz sobie

oczywiście jest to straszne i będziesz miał koszmary

-------

Ja zaczynam oglądać już któryś raz bo dalej mnie to nie nudzi, to chyba jedyny serial/bajka którą mogę oglądać wciąż i wciąż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogaśnie to wychodzi. U nas za 35zł był czteropak w lidlu na początku czerwca, a blindbagi w sklepach z zabawkami są po ~15zł tylko trzeba szukać bo nie wszędzie są.

Jak gdzieś znajdziesz to na woreczku jest numer i każdy numer odpowiada jakiemuś kucykowi. O znalazłem(zabrało mi to 5min życia) http://cdn.polfurs.org/chanfiles/p/src/p_P...30720576038.jpg masz opisane jaki numer do jakiego kucyka.

-------------------

A obrazek z TS i PP jakiś taki dziwny...

----

Mi się Pinkie w smutnej wersji bardziej podoba, nie ma to jak Pinkamena Diane Pie z rana. Ale to w moim przypadku nawet z avatara można poznać.

----

Ktoś prócz mnie czyta fanfic z MLP FiM? Po przeczytaniu Cupcakes By Sergeant Sprinkles nic już nie będzie dla was takie samo. 18+ i tylko dla fanów Piły i podobnych filmów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu taki bonusik który znalazłem, świadczący o popularności kucyków..

BONUSIK

Mnie jakoś nie jarają takie przeróbki :/ Poniaki to poniaki a nie zaraz jakieś fetysze.

A co do mojej koszulki, to będzie z takim nadrukiem, już zamówiona ^^ 36 zł z przesyłką, ciekawe jak wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś prócz mnie czyta fanfic z MLP FiM? Po przeczytaniu Cupcakes By Sergeant Sprinkles nic już nie będzie dla was takie samo. 18+ i tylko dla fanów Piły i podobnych filmów.
Ja o Cupcakes mogę powiedzieć tylko jedno... Nie czytałem. I dobrze mi z tym, wszystko jest dalej takie samo. :laugh:

Wolę trzymać się weselszych historii.

A tutaj macie coś jeszcze:

Uwielbiam te komiksy, ale moim zwycięzcą jest I am Rainbow Dash and... :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fanficów związanych z MLP, mnie najbardziej interesują "crossovery", czyli wrzucanie kucyków do innych światów.

I w tej kategorii właśnie znajduje się najlepsze dzieło pisane jakie w życiu czytałem.

Fallout Equestria.

Fanfic jest największym jaki do tej pory spotkałem - 32 rozdziały, ponad 600 stron A4 łącznie, i nadal rośnie. Jest napisany w tak sugestywny sposób, że prawie wszystkie sceny miałem przed oczami. A nie wszystkie były miłe. Cupcakes nie zostawi na tobie takiego śladu jak to, to jest pewne(głównie przez to że w fanficu opisano, co się stało z kadrą postaci z kreskówki - całość dzieje się 200+ lat później).

I dzięki fanficom mój głód kucyków jest pod kontrolą. W tej chwili mam na oku 14 różnych fanficów i czekam na kolejne wpisy. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy, teraz trudno ocenić, ale nadruk nie "wystaje" nad koszulkę, jest jakby w nią wtopiony ;) Wg mnie będzie ok, miałem już koszulki z czymś tego rodzaju (ale fakt to np Player One czy Clinic) to trzymają od 2 lat do teraz :P

Narazie nie mam siana, ale jak dostanę wypłatę to może sobie zamówię jeszcze 1, z tym że to będzie większy koszt, zrobię sobie coś z RD na klacie i dam jej cutie mark na prawym dolnym rogu z tyłu koszulki ^^

Youtube Video ->Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od października na kanale mini mini będą nadawane odcinki z polskim dubbingiem, jakby powiedział Han Solo: "I've Got A Bad Feeling About This". Wydawana jest gazetka na temat MPL i tam był dodany na płycie jeden odcinek z dubbingiem i było to coś strasznego, bajka została zabita tymi głosami, trzeba mieć nadzieję,że tym razem będzie lepiej. A no i źródło informacji: Equestria Daily.

--

Kolejne remixy YAY, już trochę tego mam

--

Chyba sprawię sobie taką koszulkę.

---

A teraz ja się pochwalę!

1. Mój zeszyt (teraz mam już porobione więcej) http://img153.imageshack.us/img153/6939/zeszytv.jpg

2.Sugar Grape z blindbaga (kupiłem a 11zł) http://img685.imageshack.us/img685/1169/sgwiedzmin.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, jestem tu dzięki memu guru w sprawach kucyków - Syskol, wstań żeby cię mogli zobaczyć!

<chwila gromkich braw>

Cóż, ja jednak obstaję za Big Macintoshem co widać po profilu. Wcześniej miałem Braeburna, ale za rzadko się pojawiał.

Oczywiście w drugiej serii chcę aby było więcej o Big Macu.

Na pytanie, czy Big Macintosh jest już oficjalnie forumowym kucykiem, odpowiem:

Eeeeyup!

bronies_4_life_badge_by_scuttlebutt_inc-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu taki bonusik który znalazłem, świadczący o popularności kucyków..

BONUSIK

Mnie jakoś nie jarają takie przeróbki :/ Poniaki to poniaki a nie zaraz jakieś fetysze.

A co do mojej koszulki, to będzie z takim nadrukiem, już zamówiona ^^ 36 zł z przesyłką, ciekawe jak wyjdzie.

Put it on and I'll have little ponies with you :wub: Gdzie robia takie koszulki na zamowienie? Widzialem 50 zl najtaniej, bez przesylki. Podaj link, zamowilbym sobie Fluttershy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OłEmDżi... Jestem właśnie po pierwszym odcinku i jestem przerażony. Podobało mi się. Ba, nawet 3 razy głośno się roześmiałem, co nie zdarzyło mi się od dawna ( 5 sezon Famili Guy'a, później rekordem było 2 razy ;) ) W każdym razie - wydaje mi się, że serial jest co najmniej niezły, zobaczy się później.

Dobra, wczoraj to napisałem, a dziś trzeba rozszerzyć. Po pierwsze, bardzo podoba mi się forma, jaką są przekazywane morały. Wątpię, by na dzieciach zrobiło wrażenie coś w rodzaju kucyka, który brutalnie przełamuje czwartą ścianę i mówi coś w rodzaju: Drogie dzieci, nie bierzcie narkotyków bo to ZUO. Po drugie owe morały są naprawdę dobrze dobrane, trafne i wartościowe. Po trzecie, już trochę ważniejsze: bohaterowie. Są oni dobrze dobrani (BTW. Kto wymyślił takie, a nie inne Elementy Harmonii? W ogóle ich motyw przypomina bardziej wątek pilota serialu, czyt. "Hej, ludzie, zróbmy odcinek który wprowadza do serialu pozory ciągłości fabularnej! Wtedy producent na pewno da nam kasę, bo pomyśli, że dzieciaki będą chciały wiedzić, co będzie dalej i nie darują sobie odpuszczenia jednego odcinka!" Jestem po 10 odcinkach i co prawda może owe Elementy jeszcze się pojawią, ale jeśli tak, to IMO powinno stać się to wczeniej.), fajnie ze sobą kontrastują. Naprawdę przypominają mi małe dziewczynki.

Muszę przyznać, że postacie współgrają ze sobą na tyle, że aż ciężko mi wybrać najleszą. Powiedzmy tak: 1 miejsce: Applejack, Fluttershy, Pinkie Pie, 2 miejsce Rainbow Dash i Rarity, 3 miejsce Twilight Sparkle.

Niestety IMO złym pomysłem jest wprowadzanie tej jaszczurki, Spike'a, czy jak mu tam. Jest on moim zdaniem nienaturalny, wprawadzony typowo dla młodszej widowni.

Aha, co do polskich głosów: to będzie porażka. Zobaczcie sami:

Youtube Video ->Oryginalne wideo

O ile Rarity ujdzie, Pinkie i Dash nie są aż tak okropne, to reszta? Posłuchajcie Applejack? Jak można akcent zamienić na chrypkę? Do teo piosenka na początku... Przyznam się, że dziś 2 razy puściłem sobie odcinek żeby posłuchać tekstu Twilight. A teraz? Nie rozumiem także "Mojego kucyka pony". Czyli to jest "Mój kucyk kucyk"? Pójdźmy na całość! Nazwijmy markę "Mój kucyk My Lillte Pony"!. Aha, i nie wiem kto wybrał taką ofiarę do przeczytania owego nieszczęsnego "Mój kucyk Pony". Czy nikt jej nie powiedział, że wymawia się to "połni", a nie 'pony". Przypomina mi się mem Pan Andrzej...

Z w/w powodów nie wrzucam zdjęcia kucyków, niedługo znajdą się one na profilu. BTW. Wie ktoś może, jak połączyć kucyki z Cthulhu?

PS Hejtuję was! Zniszczyliście moje wszystkie ęląkwętnę teksty, gadając o nich wcześniej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nieprzyjemność zobaczyć cały odcinek z polskimi głosami i jest to coś strasznego. Pewnie użyją tych samych aktorów więc ja podziękuję mini mini i zostanę przy oryginalnej wersji.

--

Spike jest fajny, ale tak jak Rarity okazje by się wykazać i dać się polubić dostaje w dalszych odcinkach. On był już w pierwszej generacji więc go zostawili.

--

Elementy Harmonii

są tylko w pierwszych dwóch odcinkach, potem o nich zapominają, tak samo o Lunie,a później o Trixie

. Dlatego czekam na drugi sezon i jakiś odcinek im poświęcony.

I tak każdy wie,że Pinkie Pie jest najlepszym kucykiem.

--

Cthulhu 131137678218.jpg może być?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polski dubbing

Lalalalalalalalalalalalalalala... Nic nie słyszę! Nic a nic! Lalalalalalalalalalala!

A tak na serio, jak pierwszy raz to otworzyłem, to tylko usłyszałem głos Spikea to krzyknąłem NIEEEE! I wyłączyłem czym prędzej.

I tak każdy wie,że Pinkie Pie jest najlepszym kucykiem.

Moimi faworytkami są Twilight i Pinkie, hmmm... Gdzieś tu miałem pewien dziwny komiks.

O jest: Twilight Pie/ Pinkie Sparkle? :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głos Spikea

Akurat głos Spike'a nie jest taki zły, gorzej z resztą. Jestem ciekawy jak tłumacze poradzą sobie z imonami i grami słownymi. Mam nadzieję, że oryginalne imona zostaną, bo nie za bardzo chciałbym oglądać "tęczowy śmig" lub co gorsza "różowe ciasteczko".

Jestem na 99% pewny, że właśnie takie będą imona...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...