Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Honor

My Little Pony Friendship is Magic (2010-)

Polecane posty

@UP

Za każdym razem kiedy mod twierdzi że Bóg kogoś zabija, to Bóg sprawia że rodzi się dziesięć kucyków.

Pamiętaj - Bóg nie zabija... Człowiek - tak.

Ktoś kiedyś pisał że Spike to beznadziejna postać... Trochę się zastanawiam dlaczego... Moim zdaniem ten smok jest fajny i urozmaica to środowisko opanowane przez kobiety. Może nie wnosi za dużo do całego obrazu, ale bez niego było by raczej trochę pusto. Skoro już go wprowadzili to nie widzę sensu żeby go usuwali, a tego czy innego powodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Black Shadow narzekasz a sam się wysiliłeś na ledwie półtorej linijki, lepsze krótkie a konkretne, związane z tematem posty niż długie trolle.

Co do Spike'a, również nie mam pojęcia dlaczego ludzie na niego narzekają, jest świetną postacią i wnosi sporo humoru do serialu. I na zakończenie, żeby nie było tak wesoło, wrzucam coś co doprowadzi was wszystkich do łez.

131534888736.png

Uwagę przekazałem. Jeżeli nie załapiecie to zagramy inaczej... dziękuję za uwagę. - BS

Aha, i jest wyznaczony temat do uwag do moderacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie ma o co się kłócić koledzy, z tego nigdy nie wynika nic dobrego. Na innych forach tematy o MLP to jeden wielki shitfest, a to wszystko przez spinanie się. Idźcie na karnego jerzyka, zaparzcie sobie melisy i od razu będzie wam lepiej. :laugh:

@Topic

Spike jest super, szczególnie w odcinku z sową (prędzej się zastrzelę niż spróbuje napisać jej imię z pamięci), scenki z nim często mnie rozbawiają. Ale z postaci drugoplanowych moim zdaniem najlepsza jest Trixie, jakiś czas temu na EqD był jej dzień, to było coś, wszędzie Trixie.

Trzy super komiksy o Wspaniałej i Potężnej Trixie!

Od jutro jestem na odwyku kucykowym, przez 2 tygodnie nie będę miał internetu, przegapię premierę 2 sezonu. :krecka_dostal:

Ale z drugiej strony jak wrócę to od razu 2 odcinki będę miał (oł jea, optymizm).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy. W kucykowym threadzie.

Bez kucyków w awatarach.

Jest to niedopuszczalne i zbyt smerfastyczne, pachnie mi infiltracją w celu sabotażu threadu, lub po prostu zwykłym nielubieniem kucyków!

@ Raid

Komiksy faktycznie zabawne, kreska choć niechlujna, zarazem się podoba - fukken saved.

Co do Spike'a, smok idealnie pasuje do tej bajki, MLP bez niego nie było by MLP i basta. No i ten absurdalny w bajce dla dzieci żart Pinkie "seems like this punch... got SPIKED".

post-253704-1315555615_thumb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się, bo jestem bodajże jedyną osobą która narzekała na Spike'a. Przyznaję, pod koniec sezonu postać się nawet rozkręca (GGG*, Sowa), ale na początku? Infantlna, nudna postać, nic nie wnosząca do fabuły, dająca sobą pomiatać przez Twilight (o niej za chwilę), do tego ON TO LUBI!!!!11111oneoneoneeleven. Zazwyczaj Spike mnie tylko irytował. Jeśli przestanie być traktowany jak dzieciak (którym niby jest, ale...), uważam, że z może wyrosnąć na całkiem fajną postać.

Natomiast Twilight... jak ja nie cierpię tych Smer... khm, tego kucyka, oczywiście to miałem na myśli. Poza tym plotki o tym, żem double agentem fałszywe są takoż. Ale wracając. Twilight jest gupia! Nieśmieszna, nudna, traktująca np. Spike'a z góry... Dobre żarty z jej udziałem można policzyć na palcach jednej ręki. Poza tym odcinek z jej aspiracjami do Kucykowej Czarodziejki z Księżyca totalnie odebrały jej moją sympatię. Kick her!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie synu nagrabiłeś. Twilight to postać niczym nie odstająca od reszty, trzymająca własny, mocny styl, nie mówiąc o daaaa'wwwww ability w wielorakich miejscach - czasem jej chęć udowodnienia, że to ona ma zawsze rację, jest po prostu powalająca - Feeling Pinkie Keen, a z drugiej strony jej problemy z dopasowaniem się do lokalnego środowiska kucyków i pewna nieśmiałość - Winter Wrap Up.

Reasumując, Twilight Sparkle jest świetną postacią, twoje insynuacje są nieprawdziwe i stawiają tobie zarzuty o konspirację przeciwko Celestii, zaś sama Twilight...

post-253704-1315562047_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem, że w ogóle nie ma ona niezłych momentów. Ale ile? Wymieniłeś 2. Z jedym się zgodzę (Feeling Pinkie Keen, był fajny, ale i tak raczej ze względu na Pinkie). Teraz policzmy ile swoich super śmiesznych, charakterystycznych i ogólnie epic momentów miały Rainbow Dash, Pinkie Pie, nawet Fluttershy, Applejack i Rarity. MNÓSTWO. A taka Twilight? Jedna ręka...

BTW. Twilight jest jedynym brzydkim kucykiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. Twilight jest jedynym brzydkim kucykiem.

No nie! Teraz żeś pan przegiął! *rzuca rękawicą w twarz*

Na śmierć, nie na niewolę!

Super/epickie/charakterystyczne momenty z Twilight: w odcinku 23 jej super moce oraz yesyesyesyes, przepędzenie Ursa Minor, w odcinku 22 terapia jaką sprawia feniksowi, staranie się by nie zawieść Celestii, Twilight-Rapidash oraz bekonowe włosy. I jest jeszcze kilka.

Każda z postaci ma swoje momenty ale wydaje mi się że Applejack ma ich najmniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight mi się w ogóle nie podobała. Podobnie jak Rarity, ta postać najmniej mi przypasowała spośród całej ekipy. Twilight to taka "kujonka", wymądrzająca się, uważająca się za lepszą od innych, bo ma super wypasiony róg. Jak dla mnie - porażka. Podobnie jak Rarity, która wywyższa się i sądzi, że jest pępkiem świata. Szczerze mówiąc, nie wiem, jak można polubić postacie z takim charakterem. Oczywiście bez nich ta kreskówka by nie istniała, bo zawsze muszą istnieć pozytywne i negatywne postacie.

U mnie na pierwszym miejscu jest oczywiście Fluttershy - so słiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit. Ojojojoj, jak ja ją kofffciam. <3 :wub: A Flutterrage to mistrzostwo świata. Zaraz po niej Pinkie Pie ze swoimi odpałami, a Pinkamenia też niczego sobie.

PS

BTW. Twilight jest jedynym brzydkim kucykiem.

:ok:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fillies and Gentlecolts!

Oto nastała radosna chwila, bo gdy my oczekujemy jeszcze na 2 sezon kucykowatości - 3 został już potwierdzony!

A zresztą tak mówią na Equestria Daily. Link do artykułu macie tutaj >?<.

Cieszmy się przyjaciele moi!

I tak btw - nie ma gorszych/brzydkich kucyków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I support statement posted above.

Co do sezonu trzeciego: WAHAHA! Jeszcze drugi nie miał swojej premiery, a już czekamy na trzeci?

Cóż, to pokazuje, jak bardzo nudzimy się w codziennym życiu, jeśli info o sezonie 3 sezonu, gdy nawet 2 nie jest aired, reagujemy tak emocjonalnie - przynajmniej ja. I kupa ludzi na ed. I ponychanie.

Wracając do meritum i odliczania: jeszcze prawie 6 dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo się nudzimy? To raczej dlatego, że MLP jest niesamowicie wciągające. :P

Dobra, przyznaję, zarejestrowałem się tu głównie po to, żeby przyszpanować moim cross-overem pony i wall-e. Co sądzicie?

To właściwie bardziej nauka After Effectsa, ale cóż, mimo to postanowiłem się podzielić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być. Nie powiem by mnie zaskoczyło albo zostawiło z szczęką na podłodze. Generalnie masz plus.

Może nasza społeczność zmotywuje się do zrobienia czegoś z kucykami w tle ? Filmik na youtube czy może coś innego? Rzucajcie propozycjami. Warto się pokazać się światu, że fani kucyków z FA gdzieś tam są :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bardzo chętnie, ale co proponujesz? :P FYI za sprawą Karachanu i Polfurs Polscy brony już się pokazali gdzie się da, a na stronie CDA i tak co chwila widzę jakiś avek, więc nie wiem czy jest taka potrzeba.

Chętniej bym zobaczył jakiś kucykowy turniej może CSSa/TF2/Starcrafta, ale domyślam się, że ciężko coś takiego zorganizować, żeby wszyscy byli zadowoleni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciele!

Do sieci wyciekł fragment jednego z odcinków drugiej serii, nie pokazuję zbyt wiele, ale pokazuje Discord'a! Nie wiem jak Wy ale ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i już go lubię. Sezon drugi zapowiada się świetnie. Tutaj daję link:

http://www.wired.com/underwire/2011/09/my-...eason-two-clip/

Co o tym myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discord jak do tej pory zapowiada się świetnie (ten głos!).

Smucę się na widok Rainbow bez skrzydeł :/ A reszta jest mi obojętna. Ciekawe jakież to niespodzianki przygotował ten smok(?) dla naszych wspaniałych kucyków!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAHAHA!

Jestem... Oprócz WAHAHA!, jestem bez słów. A widok bezskrzydłych Fluttershy i Rainbow... Priceless!

Wygląda na to, że już od pilotów drugi sezon będzie miażdżył i wciskał w glebę, ustanawiając nowe standardy kucyków. Jeszcze tylko pięć dni! Good luck everypony!

-Your horn!

-My horn!

whining!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja (na widok Discorda): Co to jest?!?

Głos za mną: To kosmita Wp****ol!

Ja: On dotyka Twilight!

Głos za mną: Nap***dalać!

Ale zwiał dziad. Nie ma co chłopaki trzeba zrobić rajda na Equestrię i utłuc gadzinę! Musi być za niego dużo expa.

Patrząc na poprzedni pony edytor widzę, że Discord jest hybrydą różnych gatunków kucyków. Będzie z niego spoko przeciwnik, choć miałem parę innych pomysłów na złych z Equestrii np. dwunogiego kucyka manipulującego snami (jak Kosz-mar z Ghost Mastera), albo i sam Betonowy Osioł, który przybyłby do Equestrii aby zgnieść Rarity za jej dyskryminację wobec mułów.

Powinien być odcinek o tym jak muł ala Quasimodo zakochuje się w Rarity.

1188-large.jpg

To dziwne, że prawie każda epizodyczna postać (Dj Pon3y, Ditsy Doo, ten koleś z klepsydrą... Dr Whooves?) ma swoich fanboyów tylko ten osiołek z odcinka "Apple-Bucking season" nie ma. Rasizm! Dyskryminacja! Apartheid!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwolnijcie mnie od kucykomanii... o przepraszam, zły dział.

Sam serial? Pewnego razu przeglądałem deviantART-a i zobaczyłem fanart z Dashie. Pomyślałem sobie "Fajnie wygląda...." ale po paru dniach zapomniałem, nagrywając się w Mass Effecta.

Pewnego razu jednak, pod koniec wakacji, jedna rzecz nie dawała mi spokoju. Zawsze wracałem myślami do Rainbow i tamtego artworka. Długo nie mogłem się przemóc, aż w końcu...

Wszedłem na Youtube. Wziąłem głęboki wdech. Wpisałem My Little Pony. Ukazał mi się podtytuł Friendship is Magic. Obejrzałem z angielskimi napisami po angielsku (niestety ogarniam co najwyżej słowa pisane, muszę nauczyć się rozumieć ten typowy akcent) pierwszy odcinek.

5 dni później...

Obejrzałem cały pierwszy sezon. Zakochałem się we wszystkich postaciach, nie tylko w Dashie widniejącą w avatarze i sygnie. Powiedziałem kumplowi i... łyknął bakcyla :D dostałem przed chwilą sms-a od niego, że to jest na swój sposób fajne XD

Więc kłaniam się uniżenie wszystkim fanom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discord ma głos Q ze Star Trek New Generation! Yay!

Jeśli odcinek 1 będzie w stanach o 9.00 rano na wschodnim wybrzeżu, to u nas będzie o 15.00. Pytanie: Czy trzeba czekać na to, aż odcinek pojawi się na youtube czy może hub udostępni go od razu po premierze na swojej stronie? odcinek 1? nie wiem czy to link do odcinka 1-go, bo mi się nie odpala, jako, że jeszcze godzina do premiery (o ile się nie mylę).

BTW jestem tu nowy, cześć wszystkim. Po 2-gim sezonie oczekuję utrzymania jakości i aktywniejszego udziału Ditzy Doo i Berry Punch (imię nadane przez fanów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discord ma głos Q ze Star Trek New Generation! Yay!

Jeśli odcinek 1 będzie w stanach o 9.00 rano na wschodnim wybrzeżu, to u nas będzie o 15.00. Pytanie: Czy trzeba czekać na to, aż odcinek pojawi się na youtube czy może hub udostępni go od razu po premierze na swojej stronie? odcinek 1? nie wiem czy to link do odcinka 1-go, bo mi się nie odpala, jako, że jeszcze godzina do premiery (o ile się nie mylę).

BTW jestem tu nowy, cześć wszystkim. Po 2-gim sezonie oczekuję utrzymania jakości i aktywniejszego udziału Ditzy Doo i Berry Punch (imię nadane przez fanów).

Discord ma fajny głos, trzeba przyznać, dobrego aktora wybrali. Jeśli chodzi o link... niestety to tylko "trailerowy" fragment z odcinka. Ja czekam, aż ktoś wstawi to na Youtube'a i zrobi z napisami. Jak nie będzie (albo będę niecierpliwy) to obejrzę sobie oryginał bez napisów (tylko Hasbro jak zwykle wykasuje film :dry: )

EDYCJA Z OSTATNIEJ CHWILI: Paaanie i panowie, przedstawiam wam pierwszy odcinek z Equestria Daily. Po angielsku niestety. Oglądajcie, dopóki Hasbro nie skasuje tego odcinka. Przepraszam za nabijanie postów, ale koniecznie musiałem to napisać.

http://www.youtube.com/watch?feature=playe...p;v=nn0j1PVk30k

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tokarief!

Jeśli chodzi o odcinek to powiem tylko tyle... ktoś tu się dużo napykał w Alice: Madness Returns. A Discord to świetny złoczyńca.

Kurde, te jabłkowe bloby są bardziej przerażające niż psychoza Pinkie z 25 odcinka.

Ciekawe... może w tym odcinku jest ukryty trailer jednego z kolejnych?

A pamięta może ktoś, kto oglądał I generację dawno temu, takich gargulcowatych wrogów którzy porywali kucyki? Oni byli mocarni, mogliby się i w tej generacji pojawić zamiast głupich Diamond Dogów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, wow! Nie spodziewałem się tylu fanów kucyków na forum CDA!

Fazę na MLP:FiM złapałem kilka dni temu, przeglądając Kwejki, oglądając filmiki JJayJokera oraz inne, popularniejsze strony wśród internetowej społeczności. Oglądnąłem jak na razie 1. odcinek oraz "po łebkach" i z angielskimi napisami kolejne 9 podczas maratonu DuDuLa, JJaya i CTSG, ale w tym tygodniu zamierzam obejrzeć resztę, jeśli tylko będę miał mało do szkoły. ;)

Sam za pierwszym razem się zdziwiłem - wow, jak taka bajka może być niby taka [beeep]ista, jak ją opisują? - ale po dwóch-trzech dniach zmieniłem swój pogląd na - wow, ta bajka naprawdę jest [beeep]ista. :D

Gdzieś przeczytałem, że średnia wieku oglądająch MLP:FiM na YT jest w granicach 20-40 lat. Ile w tym prawdy a ile żartu/kłamstwa - nie wiem - ale gdyby okazało się to prawdziwe nie zdziwiłbym się ani trochę. ;)

hatersgonnahates.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...