Jump to content
Honor

My Little Pony Friendship is Magic (2010-)

Recommended Posts

Ja bym sobie najchętniej kupił kucyki na DVD (oby były) ALE TYLKO I WYŁĄCZNIE Z ORYGINALNĄ WERSJĄ JĘZYKOWĄ... Lektor/dubbing OMG nieeee...

"tęczowy śmig" lub co gorsza "różowe ciasteczko"

Applejack - Jabłkowy Jan

Spike - Kolec

Rarity - Rozrzedzenie

Jeśli tłumaczenie imion będzie polegało na poszukiwaniach w słownikach online to tak będą owe imiona wyglądać.

Ale bądźmy pełni nadziei, może MiniMini nas zaskoczy.

W ogóle ich motyw przypomina bardziej wątek pilota serialu, czyt. "Hej, ludzie, zróbmy odcinek który wprowadza do serialu pozory ciągłości fabularnej! Wtedy producent na pewno da nam kasę, bo pomyśli, że dzieciaki będą chciały wiedzić, co będzie dalej i nie darują sobie odpuszczenia jednego odcinka!" Jestem po 10 odcinkach i co prawda może owe Elementy jeszcze się pojawią, ale jeśli tak, to IMO powinno stać się to wczeniej.), fajnie ze sobą kontrastują.

Glowna osia fabuly FiM mial byc wlasnie konflikt z Luna, ale Hasbro powiedzialo tworcom, ze odcinki maja byc ze soba niepowiazane, zeby mozna bylo je puszczac w losowej kolejnosci, dlatego fabule scisnieto w dwa odcinki (1 i 2). Ogolnie fabula jest pisana przez rozne osoby w roznych odcinkach i niemal zaden nie jest powiazany fabularnie z innym, wyjatkami sa odcinki 1 i 2 oraz 3 i 26 (troche zabawne, ze wydarzenia z 26 odcinka sa zaraz po odcinku 3, a w czesci odcinkow 4-25 byly nawiazania do wydarzen, ktore sie juz odbyly... a raczej odbeda w 26 odcinku).

Edited by konjad

Applejack - Jabłkowy Jan

Spike - Kolec

Rarity - Rozrzedzenie

Jeśli tłumaczenie imion będzie polegało na poszukiwaniach w słownikach online to tak będą owe imiona wyglądać.

Ale bądźmy pełni nadziei, może MiniMini nas zaskoczy.

Przypominam, że AJ to kobieta (jak każda z przyjaciółek), poza tym Jack to nie Jan, John to Jan.

Imion raczej nie przetłumaczą, to by było bez sensu. Drżypłoszka ? xD

Ale znając życie i widząc jak polakom wychodzi dubbingowanie na Disney chanel itp to nie ma się co spodziewać rewelacji, pewnie polska wersja zgwałci mózg, ale i tak zobaczę z ciekawości.

Nie wiem czy ktoś już o tym wspominał, ale najwyraźniej kucyki pojawiły się na przystanku Woodstock w Kostrzynie, i wzbudziły spore zainteresowanie i sympatię wśród uczęszczających.

Udało się nawet dać Jurkowi Owsiakowi plakat z Derpy do podpisu:

derpy.jpg

Fot jest pełno, widzę u nas nikt się nawet z tym nie kryje, co jest dobre. http://www.equestriadaily.com/2011/08/poni...-woodstock.html krótka relacja na ED.

===

Nie warto bawić się w tłumaczenie imion bo to głupota i zabiłoby to serial. Takich rzeczy się nie robi, ale jak już to:

AJ- Antonówka/ Jabłuszko

Spike - zostaje

Pinkie pie- Różowe Ciastko/ Rózia/Róża/ Placuszek

Rarity - nie mam pomysłu

TS- Iskierka

RD - Tęczka

Fluttershy - Drżypłoszka (lol)

OMG!! Wy takie rzeczy oglądacie? :icon_eek::icon_eek::icon_eek:

Niech wam będzie może się skuszę ( Chociaż mam obrazek kucyka w wersji "Hentai" na telefonie i wygląda Baaaardzo Sexy :serduszka2:

a tu jeden z obrazków

post-68001-1313428577_thumb.jpg

post-68001-1313430938_thumb.png

Edited by Snowcoolblader

"Oglądamy takie rzeczy" żeby dobrze się bawić. Dobra animacja + fajne żarty.

Ponadto same kucyki są niemożliwie słodkie co prezentuje chociażby:

44229dashiekeyboardrain.jpg

Hi hi hi :D Te rozkoszne kucyki!

Edited by Honor

( Chociaż mam obrazek kucyka w wersji "Hentai" na telefonie i wygląda Baaaardzo Sexy :serduszka2:

A podeślij mi na PW ten obrazek. Bo może się jeszcze okazać że to jakiś z moich zbiorów :D A jeśli nie to zdałby mi sie jakiś fajny :D

Taaa, wam wszystkim jedno w głowie! Zaraz przyślę tu x. Natanka!

BeTeWu: Ciekawe, jak by wyglądał w wersji kucykowej...

:D Nic nie mam do MLP ale czy aby to nie zbyt...poważne, no nic trudno przynajmniej bardziej cukierkowe od starych (Wciąż pamiętam słowa piosenki z czołówki)

PS :P takie coś sobie wygrzebałem przeglądając jeden z moich ulubionych blogów http://jwebgen.com/generate można generować swojego kucyka hehehe

:D Nic nie mam do MLP ale czy aby to nie zbyt...poważne, no nic trudno przynajmniej bardziej cukierkowe od starych (Wciąż pamiętam słowa piosenki z czołówki)

Powagę powinno się zachować na pogrzebach, chyba że sam zainteresowany (czyt. martwy) sobie tego nie życzył, a jako że na pogrzebie się nie znajduje to nie widzę najmniejszego powodu by być "poważnym". :laugh:

PS :P takie coś sobie wygrzebałem przeglądając jeden z moich ulubionych blogów http://jwebgen.com/generate można generować swojego kucyka hehehe

Eeeee tam, to kucyki G1 chyba, a to nie o nie się tu rozchodzi.

Wow, jak się ustawi suprise me to czasem takie cudaki wychodzą.

O matko, taki stary generator kucyków? No wiesz co?

Dam wam kompletnie nowy generator kucykowych imion : Generator imion

Oraz kreator kucyków G4 czyli z najnowszej serii : Kreator

I z takmi narzędziami można się pobawić w tworzenie własnych kucyków :P

Co byście chcieli zobaczyć w drugim sezonie? Ja chciałbym więcej:

-solówek RD

-wonderbolts

-CMC (serio)

-opowiadań o dziecięcych latach

-fabuły (chodzi o takie cos jak na poczatku 1 sezonu)

-luny

i na koniec dam taki fajny obrazek z internetu:

post-375952-1314100139_thumb.jpg

Obrazek, który załączyłeś był chyba dzisiaj na Equestria Daily.

Co do 2 sezonu - ten już za 24 dni! Co chciałbym zobaczyć?

Rainbow Dash - najlepiej żeby śpiewała ponieważ jej część At the Gala podoba mi się najbardziej.

Odnośnie Fluttershy - więcej odcinków poświęconych jej samej. Bo jest zabójczo słodka.

I generalnie więcej kucyków! + Poziomu równego bądź wyższego (pod względem oferowanej zabawy) niż sezon 1.

Moje życzenia na sezon drugi: więcej odcinków poświęconych Applejack oraz liczę na pojawienie się Luny i Trixie.

I to właściwie tyle, przy pierwszym sezonie bawiłem się wyśmienicie, i nie było zbyt wielu rzeczy do, których mógłbym się przyczepić. Niech dalej robią dobrą robotę (lub ew. jeszcze lepszą :tongue: )

Dodanie fabuły rzeczywiście mogłaby być ciekawe i kto wie bo z tego co wyczytałem sezon rozpocznie się dwu częściowym odcinkiem, w którym wystąpią Elementy Harmonii. Albo znowu zostaną zapomniane albo Hasbro ma plana.

24 DNI! Lubię takie miłe niespodzianki, a myślałem że drugi sezon dopiero w grudniu będzie. :laugh: