Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]

Polecane posty

Chrystusie Nazarejski, a gracz nie może być miłośnikiem sadzania marchewek, grania w koszykówkę, czy innych pierdół?! CDA to pismo dla graczy, więc powinno nawiązywać do gier komputerowych, ew. sprzętu. IMO na tym kończą się obowiązki redakcji. Jak pisałem wcześniej, jeśli filmy będą, chcę je widzieć nawiązujące do gier komputerowych, bądź produkowane na ich podstawie. Powtarzam: CDA to pismo dla graczy. Dlatego niech nawiązuje do gier komputerowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film w CDA?

Jestem filmomaniakiem więc odpowiem na tak. Teraz tylko kwestia, żeby pismo nic nie straciło kosztem tych filmów. Ani treści, ani gier, ani ceny, ani nie wiem tam czego jeszcze. Jest to wykonalne?

Jak tutaj mądrze piszą ludzie nade mną... CDA jest czasopismem dla graczy - gracz z założenia interesuje się grami i jest to prawda podstawowa ^^ Film może być jako bonus raz na kilka numerów, nie co numer. (co numer to ja plakat poproszę :P )

Jeszcze jest opcja gazeta z filmem i normalne wydanie do wyboru z różną ceną. Nie jestem biegły w tych tematach i pojęcia nie mam czy to się kalkuluje. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy?Chodzi tu o trailery i gameplay`je?Bo jak tak to nieprzeszkadza nawet mi sie podobał ten serial PGS Tips & Tricks jesli mnie pamieć niemyli fajny był.Ale jeśli macie na myśli takie fimy np.2 godzinowe to by było spoko wiecej ludzi by kupywało np. Cd-action tylko po to by zdobyc ten film który daliście pod warunkiem ze cena sie nie zmieni.Dobrze jest jak jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to miały by być filmy w jakiś sposób powiązane z tematyką gier, to uważam, że byłby to ciekawy dodatek. Przez filmy powiązane z tematyką gier nie mam na myśli tworów pokroju ekranizacji Dungeon Siege'a pana Uwe Bolla, ale np. coś takiego jak stworzony przez twórców Dead Space'a filmowy prolog do całej gry, ewentulanie jakieś filmy o produkcji nadchodzących hiciorów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak filmy związane z grami, to dostaniemy postala , hitmana i Max cośtam super same słabe filmy. Jestem na nie. CDA jest o grach dla graczy o nie o filmach z filmamy dla kinomaniaków

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to by miałybyc za filmy. Biorąc pod uwagę Target pisma, to byłyby to raczej sensacyjne- sf, ale już się boję co bym tam znalazał, pewnie jakieś stare produkcje, które na DVD zalegają w MEdiamarktcie w stylu LEon Zawodowiec. Może jakaś Manga... ale wątpie żeby wam się udało zadowolić wszystkich. JEst to pismo o grach, kupuje je żeby poczytac o grach i pograć, a jak chce co innego to kupuje magazyn Film, który zresztą zszedł na psy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dzięki tym filmom cd-action zyskało by dużo fanów.

PS leon zawodowiec to moja ksywka multiplayerowa w far cry.nie na darmo ją mam.

Nie cytuj postów bezpośrednio nad odpoiedzią i nie naduzywaj odstępów pomiędzy akapitami - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten temat powinien zostać zamknięty.

Filmów w CD-A zapewne nie będzie nigdy. Ostatnio jakikolwiek był chyba kilka lat temu..

Z drugiej strony - chyba lepiej, żeby były dobre pełniaki i dema. Takie jest moje zdanie na dzień dzisiejszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na temat filmow w CDA?

Powinny byc?

A jesli tak, to jak czesto?

# Jesli kosztem pelniaka, albo czego kolwiek innego z plyty DVD. Nie.

Jesli kosztem podniesienia ceny, nie.

Jesli zas, dorzucicie DVD z filmem jako dodatkowa plytke, bez podnoszenia ceny. Wtedy tak. Jednak juz wielokrotnie pisaliscie, ze nie jestescie mikolajami...

Tak wiec, ja przystaje na NIE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kathlar

Tak, sądzę, że to by poprawiło jakość płytek CD. Moglibyście dawać tam trailery filmów, co by dało nawet może wam kasę za reklamowanie, dawać jakieś filmy do kąciku fana, w którym umieszczali byście nasze filmy które wam przyślemy, a które wam by się spodobały. Myślę, że to ciekawy pomysł. Cena też by chyba wtedy nie musiała wzrosnąć, przynajmniej nie znacząco. No bo trailery to raczej nie ma co płacić, a za nasze filmy... to czysta przyjemność ujrzeć własny film na waszej płycie :lol: I chodzi mi o filmy i z gier, można by było zrobić taki kącik ciekawych, śmiesznych filmów z nowych i starych gier, albo filmy z życia realnego, taki jakby śmiechu-warte, ale z śmiesznymi i ciekawymi filmami. Ten pomysł mi się chyba najbardziej na razie podoba!

BTW to mój pierwszy post więc: WITAM! B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh po co filmy w CDA? Jest mnóstwo pisemek w których filmy są dodatkami albo osobnych kolekcji filmowych. Owszem kiedyś pojawiły się w CDA filmy ale w czasach gdy nie dodawano do połowy czasopism i gazet na rynku filmów. CDA jest pismem o grach i to najlepszym i dającym najlepsze pełniaki . Poza tym z filmami trudniej byłoby ludziom dogodzić niż z grami no i pozostaje kwestia ceny licencji . Gra mająca parę lat automatycznie tanieje natomiast filmy niekoniecznie ( szczególnie te dobre ) CDA byłoby wiec zmuszone dać albo niezły film kosztem super pełniaka albo wykupić licencje na jakiegoś gniota typu " Zabójcze Muszki Owocówki w Ameryce" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim daniem filmy mogły by być i to nawet nie jakieś koniecznie drogie np jakaś klasyka?fajnie by było mieć na kompie np.

blada albo shreka?(może ten drugi nie był by najtańszy no ale ...)

A ieśli chodzi o częstość ich "nadawania" ja bym proponował raz na 1/2 roku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Shrek był bardzo niedawno w pewnej kolekcji i kosztował 25 złociszy więc raczej trudno żeby CD-A kosztujące złotych 15 dało go na DVD. Poza tym weź pod uwagę ze w CD-A taki film byłby jednym z paru dodatków a jest wiele pism które film oferują jako jedyny z dodatków i maja szersze grono odbiorców wiec mogą zaoferować lepszą cenę niż CD-A. Klasyki jeżeli chodzi o kino nie starzeją się tak szybko jak gry ;) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, sądzę, że to by poprawiło jakość płytek CD. Moglibyście dawać tam trailery filmów, co by dało nawet może wam kasę za reklamowanie, dawać jakieś filmy do kąciku fana, w którym umieszczali byście nasze filmy które wam przyślemy, a które wam by się spodobały. Myślę, że to ciekawy pomysł. Cena też by chyba wtedy nie musiała wzrosnąć, przynajmniej nie znacząco. No bo trailery to raczej nie ma co płacić, a za nasze filmy... to czysta przyjemność ujrzeć własny film na waszej płycie :lol: I chodzi mi o filmy i z gier, można by było zrobić taki kącik ciekawych, śmiesznych filmów z nowych i starych gier, albo filmy z życia realnego, taki jakby śmiechu-warte, ale z śmiesznymi i ciekawymi filmami. Ten pomysł mi się chyba najbardziej na razie podoba!

BTW to mój pierwszy post więc: WITAM! B)

O, to, to, to! W pełni podzielam Twoje zdanie, Kathlar XD trailery, fanfilmy, filmiki... Czemu by się nie miało przyjąć?

I w sumie filmy nie muszą być prezentowane co miesiąc. Mogą być nawet, nie wiem, co pół roku? Co 4 miesiące?

No i pytanie, czy nie zabraknie chętnych do przysyłania filmików? XD

btw, yo! (;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się mylę,ale filmy w CDA to nie jest marzenie wielu czytelników.Osobiście jako gracz wolałbym by pieniądze,które by na to poszły zużytkować na lepsze pełniaki czy inne wesołe niespodzianki,bo raczej nie mam złudzeń że filmy na DVD byłyby hitami.

Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Shrek był bardzo niedawno w pewnej kolekcji i kosztował 25 złociszy więc raczej trudno żeby CD-A kosztujące złotych 15 dało go na DVD...

Ale po co prosić o coś, co leciało już 20 razy w TV? ...

Za pierwszym razem się pośmiałem ze Shreka. Za drugim nieco mniej, ale też. Za każdym kolejnym razem, kiedy leciał w TV stawało się to coraz bardziej monotonne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz na jakiś czas można coś dać. Ale nie takiego Shreka co leciał kilkanaście razy w TV. Choć z drugiej strony temat stoi już kilka lat a filmów jak nie było tak nie ma do dziś, więc nie wiem jaki cel ma dalsza dyskusja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ja jestem na tak ^^ Miło obejrzeć raz na jakiś czas fajną produkcję, a Godzilla i Mortal Combat leżą na honorowej półce z resztą rzeczy z CDA ;]

Powoli, powoli puchnie nam CDA ^^ Przez gry, sprzęt i filmy do... Przepisów kulinarnych? ;o

Przy okazji przypomniał mi się miesięcznik(a może tygodnik) o nazwie... Nie pamiętam, ale były tam porady domowe (więc pismo nazywać się mogło Poradnik Domowy, ale głowy nie dam). Co było najlepsze? 250k nakładu w prenumeracie i milion do kiosków ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i faktycznie część filmów kończy się klapą ale np. postawić obok chyba najlepszego pełniaka tj. Kronik Riddicka jeszcze film było by świetnie. Zresztą nie mówimy przecież o tym, żeby w każdym numerze CDA był film. Przecież jest mnóstwo okazji (13. albo okrągły numer), żeby znaleźć jakąś perełkę i uradować nią część graczy. Oczywiście znalazły by się głosy typu gniot itd. ale to jest jak z pełnymi wersjami gier. Nigdy nie zadowolisz każdego. Ja dzięki CDA gram w gry, których raczej bym nie kupił a okazuje się, że mi się podobają (do tego chodzą na lapku i mogę pograć podczas nocek w pracy). Nie miałbym nic przeciwko gdybym jeszcze mógł sobie coś obejrzeć zamiast się nudzić. Taka odskocznia może być świetnym pomysłem i pewnie wielu by się spodobała. Takie jest moje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...