Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]

Polecane posty

zróbcie film w redakcji podczas dedlainu, hichkok mógłby się schować. a tak na serio, to całkiem niezły pomysł jest, tylko przydałby się jeszcze jakiś dział o filmach, w którym będzie albo więcej recenzji filmów albo będą dłużej recenzowane niż w magazynie prawie kulturalnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował jednak dodanie wideorecenzji gier. Dzięki temu oprócz zapoznania z fabułą, moglibyśmy na własne oczy zobaczyć grafikę oraz na własne uszy usłyszeć scieżki dźwiękowe :)

Grafikę możesz zobaczyć na screenach, a zresztą przecież są gameplaye. :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy - jestem za takimi typu wycieczka z redakcji, jak powstaje pismo, jak to sie dzieje, że dajemy takie a takie gry itp. - za takimi filmikami na płycie DVD jestem jak najbardziej za :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za filmami w CDA. Uważam, że zamiast np. czterech pełnych wersji gier można by dawać jedną dobrą + jakiś fajny film oraz standardowa reszta, która zawsze jest na płycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pamięta ktoś jeszcze że CDA dało kiedyś Powrót Godzilli na VCD? :smile:

mam te płyty do dziś (film był na 2CD), zresztą właśnie dziś trzymałem je w rękach :smile:

co do samych filmów w CDA, myślę że raz na jakiś czas by nie zaszkodziło :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem zwolennikiem filmów w CDA - film jest obecnie najbardziej popularnym i banalnym dodatkiem do gazet/czasopism. Poza tym to jest pismo o grach - mogłaby ewentualnie pojawić się czasem ekranizacja jakiejś gry ale raczej niekoniecznie. To oczywiście jest moje zdanie...

Osobiście tęsknie do gadżetów takich jak podkładki pod mysz lub etui czy stojaki (ktoś pamięta? ;) ) na cd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za filmami w CDA. Uważam, że zamiast np. czterech pełnych wersji gier można by dawać jedną dobrą + jakiś fajny film oraz standardowa reszta, która zawsze jest na płycie.

Tak pewnie, jeszcze czego! Niedługo z CDA zrobicie jakieś nie wiadomo co a nie czasopismo o grach... może jeszcze kącik w stylu "Co sądzicie o pośle Palikocie"!? Albo jeszcze lepiej: zamiast pełniaków niech zaczną na DVD umieszczać posiedzenia z obrad sejmu...!? No bez sensu, jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego, tak się mówi...a CDA ma być tzn. jest pismem o GRACH KOMPUTEROWYCH, dobrze im to wychodzi i niech tak pozostanie, mądre przysłowie mówi: Lepsze jest wrogiem dobrego...i dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował jednak dodanie wideorecenzji gier. Dzięki temu oprócz zapoznania z fabułą, moglibyśmy na własne oczy zobaczyć grafikę oraz na własne uszy usłyszeć scieżki dźwiękowe :)

Nyj jo tys myślem ze tuo dobry pomysł.

Zacniyciy łod wideorecenzji, a skuońcyćy na fłosnyj TV i zrobiciy fłasnom panike ło świńskiyj grypiy.

Tak pewnie, jeszcze czego! Niedługo z CDA zrobicie jakieś nie wiadomo co a nie czasopismo o grach... może jeszcze kącik w stylu "Co sądzicie o pośle Palikocie"!? Albo jeszcze lepiej: zamiast pełniaków niech zaczną na DVD umieszczać posiedzenia z obrad sejmu...!? No bez sensu, jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego, tak się mówi...a CDA ma być tzn. jest pismem o GRACH KOMPUTEROWYCH, dobrze im to wychodzi i niech tak pozostanie, mądre przysłowie mówi: Lepsze jest wrogiem dobrego...i dziękuję

Niedługo CD-Ekszyn beje mieć fłasnom partiy politycnom, i beje f szoncie. Beje tys latać spotkami jUFO i łopanuje całe Czajna. I syćko siy rozpocniy łot VIDEO RECENZJI :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował jednak dodanie wideorecenzji gier. Dzięki temu oprócz zapoznania z fabułą, moglibyśmy na własne oczy zobaczyć grafikę oraz na własne uszy usłyszeć scieżki dźwiękowe :)

Nyj jo tys myślem ze tuo dobry pomysł.

Zacniyciy łod wideorecenzji, a skuońcyćy na fłosnyj TV i zrobiciy fłasnom panike ło świńskiyj grypiy.

Tak pewnie, jeszcze czego! Niedługo z CDA zrobicie jakieś nie wiadomo co a nie czasopismo o grach... może jeszcze kącik w stylu "Co sądzicie o pośle Palikocie"!? Albo jeszcze lepiej: zamiast pełniaków niech zaczną na DVD umieszczać posiedzenia z obrad sejmu...!? No bez sensu, jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego, tak się mówi...a CDA ma być tzn. jest pismem o GRACH KOMPUTEROWYCH, dobrze im to wychodzi i niech tak pozostanie, mądre przysłowie mówi: Lepsze jest wrogiem dobrego...i dziękuję

Niedługo CD-Ekszyn beje mieć fłasnom partiy politycnom, i beje f szoncie. Beje tys latać spotkami jUFO i łopanuje całe Czajna. I syćko siy rozpocniy łot VIDEO RECENZJI :)

To jakaś aluzja do mojego posta?

Jak bym Ci zaczął gadać po kaszubsku to byś nic nie zrozumiał... :turned:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wielu graczy jest zainteresowanych mangą itp. filmy pełnometrażowe tego typu były by O.K.

Egranizacje również ok ;D

Na początek:

RESIDENT EVIL xd

Tak a druga połowa w ogóle nie będzie mangą zainteresowana i będą marudzić co to za s*it w CDA dają i co?! Jak wszystkich pogodzisz?! Dlatego stale będę obstawał przy tym żeby CDA nie zagubiło się w tym co robi i nie straciło swego dotychczasowego klimatu zamieszczając jakąś mangę czy podobne tego typu rzeczy...są przecież osobne pisma temu poświęcone i na tym się skupiające.

Jestem za tym żeby np. raz na jakiś czas dać dobrą egranizację a że takich mało (przyp. artykuł w 04/2009, str. 58 minifelieton Qn`ika ) to i za często ich nie będzie :tongue:

Filmy z życia redakcji także były by fajnym pomysłem, taka większa integracja redakcji z czytelnikami :thumbsup:

Takie np. pokazanie ostatnich dni przed oddaniem pisma mogłoby posłużyć za kanwę niezłego filmu grozy :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodawać wszystkie egranizacje jakie da radę zdobyć! W końcu to pismo dla graczy!

Wiele bym dał za całą twórczość pana Uwe Bolla (od trylogii Bloodrayne, przez Postala, po Far Cry!) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodawać wszystkie egranizacje jakie da radę zdobyć! W końcu to pismo dla graczy!

Wiele bym dał za całą twórczość pana Uwe Bolla (od trylogii Bloodrayne, przez Postala, po Far Cry!) :D

A później redakcja miałaby na sumieniu Ciebie i wszystkich w twoim otoczeniu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście się ten pomysł podoba >:D Raz na 3miesiące film jakby dodali to było by fajnie :) Z tymże niech będzie na oddzielnej płycie, za dodatkową opłatą :) Niech wtedy kosztuje (tylko wtedy kiedy film dodany) np z 14,99zł > 15,99/16,99zł. :)

Heh,i np w FullHD (chociaż sam z tego nie korzystam,nie wiem nawet na czym to polega,oprócz tego że NIBY jakaś lepsza jakość).

ALBO mogli by (jak już ktoś nadmienił) mange/anime dodać, np, odcinki Dragon Ball, lub Elfen Lied. :) Bardzo lubię tego typu rzeczy,ale nie można czasem znaleźć odcinków ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...