Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]

Polecane posty

Gdyby pismo było dosłownie 'dla graczy', redaktorzy uznaliby, że interesuje ich wiele innych, niezwiązanych komplentnie z tematem rzeczy, a w piśmie pojawiłyby się działy typu "Zwierzenia intymne czytelników", czy "Ten Pierszy Raz" :P A tak wracając do tematu, przeciwko filmom nic nie mam, byle tylko było to coś związanego z grami, np. Władca Pierścieni. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w CDA co miesiąc? Stanowczo nie... Ale raz na jakiś czas, co kilka miesięcy specjalnie by nie wadziło. Zamiast (sytuacja teoretyczna) wykupienia słabszej gierki, bo akurat tą co chcieliście wykupic się nie da, warto byłoby wrzucić na DVD film. Jestem zdania, że powinien być to film związany z grami np., wspomniany "Władca Pierścieni", "Kroniki Riddicka".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdania, że powinien być to film związany z grami np., wspomniany "Władca Pierścieni", "Kroniki Riddicka"

Jezusicku, o czym wy mówicie? O filmach, które kosztują 4-6 razy tyle, co CDA? Bez jaj. Oczywiście, że mogliby dołączyć coś takiego. Cena podskoczyłaby do stówki, ale byłoby 'cool'.

Trochę się zagalopowaliście z oczekiwaniami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezusicku, o czym wy mówicie? O filmach, które kosztują 4-6 razy tyle, co CDA? Bez jaj.

Ehh, już było to mówione, że cena sklepowa i cena za licencje to nie jest to samo. Parę razy była w CDA gra za stówkę. I jakoś CDA tyle nie kosztowalo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lord of The rings na dVD ? Niee... to już leciało milion razy w TV. Kroniki Riddicka? Oglądałem i świetny film :) Tak samo Pitch Black (też z Vin Dieselem, jak ktoś nie wie).

Jesli o moje zdanie chodzi, fajnie byłoby zamieścić coś Z Sci-Fi albo fantasy.. oczywiście jako bonusik co prę numerów, nie żeby co miesiąc. I dobry film nie musi być związany z grą, najczęściej takie filmy okazują się kompletną klapą (nie zawsze: np Tomb Raider)..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.... w sumie filmy w CDA to bardzo dobry pomysł.... zgadzam się z większością, że nie powinny byc częsciej niz 6 miesięcy.... za to uważam, że te filmy nie muszą byc koniecznie związane z grami lub komputerami... Często w papierowym CDA pisze się ze to "Czasopismo Dla Graczy", a ja jestem graczem i np. nie oglądam tylko filmów ściśle związanych z świalem gier...

Reasumujac niech będą już te filmy ale blye były dobre, przy czym DOBRE NIE ZNACZY WYSOKOBUDŻETOWE tylko dobre kino, z pomysłem i trzymające w napięciu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy... Róbta co chceta - byle nie podwyższało ceny CDA. To moje ostatnie zdanie.

Zgadzam się w 100%. Mogą sobie dawać nawet filmy przed ich premierą, tylko kosztem czego? Jednego pełniaka, większej ilości reklam, wyższej ceny CDA (cięciem pensji redaktorów :D ). Coś mi się wydaje że te opcje większości czytelników by się nie spodobały. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w CDA to bardzo dobry pomysł.

Nawet można by je dawać za słabe gry :P A jak się komuś nie podobają filmy to po prostu niech nie ogląda, tak samo jak z grami w CDA jak się nie podobają to nie instalujemy. Wiec w czym problem????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm ..... filmy,....filmy,...... a jest filmy w CDA .... mmmm tu jest napisane że jestem na tak ..... hmmmmm .... no cóż .... trudno się spierać z moim spisem "na tak czy na nie" a więc ..... nie zgadniecie ... jestem całym sercem, wątrobą, trzustką .... a nawet czasem i żołądkiem NA TAK !!!! całym sobą ze względu na to że ogólnie rzecz biorąc jestem w równym stopniu kinomanem jak i hmmmmm ..... gierkomanem ???? a może pokemanem .... dobra, ... mniejsza ważne że jestem na tak

(heh takie rzeczy pisze się jak się w domu nudzi :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się komuś nie podobają filmy to po prostu niech nie ogląda, tak samo jak z grami w CDA jak się nie podobają to nie instalujemy. Wiec w czym problem????

Dla mnie np. w tym, że nie chce zmieniać CDA z pisma o grach na filmo-growe :P

PS Tak samo jak z tym, że niektórzy durnie chcą żeby CDA czytało więcej dziewszyn niż facetów - a przecież (nie oszukujmy się) ogólnie gra o wieeeeeeele więcej chłopaków niż dziewcząt :P:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ... ale czy gracz nie może być TAKŻE miłośnikiem filmu ????

to co, jeżeli gracz jest TAKŻE ogrodnikiem to może dodawać do CDA sadzonki, a do prenumeraty kosiarkę? :D Po prostu jeżeli gracz jest także miłośnikiem filmu to niech kupuje CDA osobno i filmy osobno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mają być filmy takiej rangi jak kiedyś (godzilla, mortal combat xD) to ja dziękuję. Chyba, że będzie to faktycznie coś ambitniejszego, na modłę działu polecającego komiksy, książki. Ja np. zainteresowałem się komiksem "numer 7jakieśtamcyferki" i nie żałuję ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...