Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]

Polecane posty

Gość odyniec15

Mi tam ten pomysł odpowiada, jak by te filmy były na dodatkowym DVD, żeby nie zajmować miejsca grą i innym dodatkom, a cena pisma nie przekroczyłaby 20zł. Co do filmów to ja bym tam chętnie zobaczył anime. Nigdy wcześniej nie miałem z tym styczności, a na moim internecie nie mogę sobie pooglądać, bo mam po prostu za wolny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do filmów to ja bym tam chętnie zobaczył anime. Nigdy wcześniej nie miałem z tym styczności, a na moim internecie nie mogę sobie pooglądać, bo mam po prostu za wolny.

Raczej anime to zły pomysł bo trafiałoby to do zbyt wąskiej grupy odbiorców. Lepiej dawać jakieś filmy które każdemu się spodobają. Od czasu do czasu zamiast np. 4 pełnej wersji którą często są jakieś crapy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że cena którą musieliby zapłacić za licencję niezłego filmu nie będzie taka jak za crap tylko jak za dobra grę albo i wyższa a nie wiem czy ktoś z was wolałby film zamiast pełniaka takiego jak Fable , Thief 3 czy Two Worlds

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15
Lepiej dawać jakieś filmy które każdemu się spodobają. Od czasu do czasu zamiast np. 4 pełnej wersji którą często są jakieś crapy

Jeszcze chyba nie ma filmu, który każdemu, by się spodobał. Co do czterech pełnych wersji gier uważam, że ten Pet Beauty Salon, albo ta gra o samochodach to jest jako reklama. Pewnie firma jeszcze im dopłaciła za wydanie tych gier.

nie wiem czy ktoś z was wolałby film zamiast pełniaka takiego jak Fable , Thief 3 czy Two Worlds

I tu mnie rozśmieszyłeś. Akurat mi te gry co wymieniłeś się bardzo nie podobały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że cena którą musieliby zapłacić za licencję niezłego filmu nie będzie taka jak za crap tylko jak za dobra grę albo i wyższa a nie wiem czy ktoś z was wolałby film zamiast pełniaka takiego jak Fable , Thief 3 czy Two Worlds

Nie mówie tu o jakiś zupełnie nowych hitach, a o troche już starszych filmach które dalej są fajne bo w przeciwieństwie do gier się nie starzeją. I chyba Two Worlds takie znowu drogie nie było, a pewnie tańsze niż Full Spectrum Warrior.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu mnie rozśmieszyłeś. Akurat mi te gry co wymieniłeś się bardzo nie podobały.

Wymieniłem gry które niewątpliwie były hitami a ze akurat do ciebie nie trafiły to trudno nie każdemu się dogodzi ;)

Jak z grami trudno wszystkich zadowolić to z filmami byłoby jeszcze gorzej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast TW, wolałbym nawet największego crapa filmowego. <_<

a mi się TW bardzio podobał.

Hitami pod jakim względem? Wiesz dla jednego twój Hit jest po prostu gniotem...

A to że gra ci się nie podobała to nie znaczy że jest gniotem!Takie fable np:druga część gry jest uważana za świetną a jej premiera(mówię o konsolach)jest uważana za jedno z największych wydarzeń roku!Ja sam przeszedłem "jedynkę" i mi się naprawdę podobała!A ten kto uważa ją za gniota ten nie wie co mówi moim zdaniem!Rozumiem że gra może się nie podobać ale była ona zrobiona naprawdę dobrze i jest całkiem nieźle rozbudowana!Mi na przykład nie podoba się np.GTA4!I co ?

JEST GNIOTEM!!!!

a tak serio to mi też nie podobał się Thief 3-ale gra była na prawdę dobra tylko że nie w moim stylu

A więc nie obrażaj proszę czegoś czego nie znasz a co zdaniem milina ludzi jest hitem(Fable,Theft)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie obrażam a jedynie głoszę swoje zdanie. Mówiąc gniot nie miałem tu (Broń mnie panie Boże) bdb. Fable.

Chodziło mi o TW które w mojej opinii jest grą bardzo słabą. W skali od 1 do 10 dałbym jej jakieś 4.

A grę tą znam bardzo dobrze tak więc znowu twoja opinia jest błędna... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy.. hmm to byłoby coś fajnego. Moglibyście je dawać na jakieś specjalne okazje lub np. co jakiś czas (może co 3 numery). To wszystko jednak zależy jakie to będą filmy bo nie wszystkim się spodobają. Może by tak jakąś ankietę dać?? Ogólnie ciekawy pomysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dokładanie do CDA filmów trzeba by było zapłacić i nie skończyło by się to na podwyższeniu ceny o kolejne 3-4 złote. Moim zdaniem ciężej by było trafić w gust filmowy niż w upodobania graczy co do gier. Gdyby większości nie spodobałby się dołączony film, znowu by było "jakie to CDA nie dobre!". Ciekawym by było to rozwiązaniem, ale czy do końca wykonalnym, i co równie ważne, opłacalnym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do filmów to ja bym tam chętnie zobaczył anime. Nigdy wcześniej nie miałem z tym styczności, a na moim internecie nie mogę sobie pooglądać, bo mam po prostu za wolny.

Raczej anime to zły pomysł bo trafiałoby to do zbyt wąskiej grupy odbiorców. Lepiej dawać jakieś filmy które każdemu się spodobają. Od czasu do czasu zamiast np. 4 pełnej wersji którą często są jakieś crapy

Raczej nie ma wąskiego grona skoro KD zdecydowało się na wydania poświęcone anime.

Właściwie ta dyskusja nic nie wnosi nowego , filmów na razie nie ma a było tylko kilka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie filmy w CDA to świetny pomysł i wydaje mi się, że by się powiódł. Wole sobie jakiś dobry film obejrzeć zamiast np. grać w pet beauty salon :lol:. A że będzie droższe trudno raz w miesiącu mogę przyoszczędzić. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA POMYSŁ!

A nikt nie uważa ,że z okazji urodzin najlepszym filmem mógłby być film z tego co się dzieje w redakcji?? Taki dzien z zycia CDA :D

Jubileuszowo - urodzinowo :P

Co do filmów o CDA zobaczcie ten. Mojego autorstwa:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał gdyby płyta w ogóle nie byłaby dołączana do czasopisma a żeby samo pismo zostało zwiększone o wiele stron:p

Kiedyś może i przeglądałem to DVD ale to głównie z ciekawości co znowu wymyśliliście. A jeśli chodzi o te filmy, to jednak lepiej by było dać sobie z nimi spokój a z pieniędzy na prawa uzbierać przez cały rok sianko a na koniec dać coś co by zaskoczyło wszystkich czytelników, coś "elomega[beeep]istego". W tym momencie zdaje się na waszą inwencję. :)

A i jeszcze jedno wydaje mi się, że czytelników najbardziej zachwycił by film o redakcji tzn. coś bardziej obszernego niż ten spacer Qnika :) Lecz ten pomysł został chyba wcześniej wspomniany :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA POMYSŁ!

A nikt nie uważa ,że z okazji urodzin najlepszym filmem mógłby być film z tego co się dzieje w redakcji?? Taki dzien z zycia CDA :D

Jubileuszowo - urodzinowo :P

popieram dobra mysl moglo by cos takiego powstac raz na rok

Też mi się ten pomysł podoba ;]

Fajnie by było zobaczyć pracę redakcji itp.

Coś podobnego było w jakimś numerze CDA jak pamiętam ale nie jestem pewien ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...