Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 05/2011 zawartość

Polecane posty

a ja jestem za tym, żeby zmienić logo. To obecne jest już bardzo długo, a gdybyście wyrzucili płytkę spod napisu i dyskobola, w końcu wyglądałby bardziej nowocześnie, podoba mi się też stylistyka amerykańskiego gameinformera - moglibyście też zrobić okładkę na przodzie i z tyłu :) Jeśli ktoś nie wie o co chodzi - http://media1.gameinformer.com/images/blog...s/cov_208_l.jpg

tam jest z tyłu druga część okładki, a w CDA jest to reklama :)

Ogólnie jakbyście zmienili design na bardziej nowoczesny, byłbym zadowolony :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem za tym, żeby zmienić logo. To obecne jest już bardzo długo, a gdybyście wyrzucili płytkę spod napisu i dyskobola, w końcu wyglądałby bardziej nowocześnie, podoba mi się też stylistyka amerykańskiego gameinformera - moglibyście też zrobić okładkę na przodzie i z tyłu :) Jeśli ktoś nie wie o co chodzi - http://media1.gameinformer.com/images/blog...s/cov_208_l.jpg

tam jest z tyłu druga część okładki, a w CDA jest to reklama :)

Ogólnie jakbyście zmienili design na bardziej nowoczesny, byłbym zadowolony :)

Gdyby nie te reklamy to nie było by płytki z CDA ;)

Musi się z czegoś utrzymywać

A numer się zapowiada bardzo fajnie, w szczególności Dema i Torchlight :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalny - okładka do kitu, w ogóle mi się nie podoba.

Cover - boooomba - akurat komp mi się psuje i nie mogę w LoLa grać,a nowy na wakacje - Torchlight będzie idealną zapchajdziurą xd

Co do super spisku też pomyślałem że numer spec. w zwiazku z Wieśkiem 2, a na cover będzie wiedźmin 1 :P

btw co do demek:

Shoguna obczaiłem, DA2 też, a Crysis to nie na mojego kompa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem nowe CDA i kilka szybkich uwag:

1. Szkoda, że wstęp znów minimalistyczny :(

2. Koniec Świata idzie wielkimi krokami - całostronicowa reklama DNF zaraz przy wstępie. Latające świnie również są spodziewane :)

3. Dobre, dłuższe newsy (bo martwy sezon mamy). Także długi dział "W produkcji"

4. Wszystkie hity trzymają poziom. Zawodzą tylko nowi Ghostbusterzy i Painkiller

5. Pierwsza od lat (od 1999 r.) całostronnicowa zapowiedź następnego numeru bardzo cieszy. Czy tak już będzie na stałe??

6. Duży txt Smugglera też raduje moje serce

7. W NL dalej są te słabe złudzenia, screenshock i zachęta do współtworzenia. Naprawdę może trochę to zmniejszcie? Szkoda, że nie ma nowych podrywaczy.

8. Połowę txtu o mobilnym graniu zajmuje sprzęt Apple'a. Ich marketing jest naprawdę niesamowity.

9. Szkoda, że na inne urządzenia zostały tylko 4 strony. Może następnym razem będzie lepiej.

10. Szkoda, że AR znowu krótkie.

Tyle na razie. Przeczytam dokładnie to może jeszcze coś dorzucę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer jak dla mnie przeciętny. Nic szczególnego na plus, ani (na szczęście) na minus. Z zapowiedzi ciekawi mnie tylko Guild Wars 2 i WH40K: Space Marine, a z recek Men of War: Oddział Szturmowy i WH40K: Dawn Of War 2: Retribution. A co do reklamy Wiedźmina 2 na stronie 95 to ten kod na DLC będzie miał ograniczony termin ważności ?

I standardowo: za krótkie Action Redaction.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dobry numer - sporo do poczytania. Główny pełniak w dechę, mody do "New Vegas" również niczego sobie. Okładka mi ten teges... no, wisi (ważna jest zawartość). Objętość Na Luzie i Action Redaction w sam raz. Zresztą od dłuższego już czasu nie zaglądam do tych działów, szczególnie do tego drugiego - "nasze" Forum w zupełności mi wystarcza :tongue:

Jedynie czego mi brakuje w CDA (bez względu na mumer) to konfiguracji kompa, na którym dany redaktor "ujeżdżał" zrecenzowaną grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem nowe CDA i kilka szybkich uwag:

1. Szkoda, że wstęp znów minimalistyczny :(

Ale i tak wiekszy niz przedtem bywaly.

5. Pierwsza od lat (od 1999 r.) całostronnicowa zapowiedź następnego numeru bardzo cieszy. Czy tak już będzie na stałe??

Nie. :)

8. Połowę txtu o mobilnym graniu zajmuje sprzęt Apple'a. Ich marketing jest naprawdę niesamowity.

Rozumiem, ze nie wolno pisac o Apple, bo to marketing?

10. Szkoda, że AR znowu krótkie.

A moze byc jeszcze gorzej, bo wartych druku listow ostatnio tyle, co kot naplakal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie otworzyłem numeru, spojrzałem na razie tylko na tajny przekaz, który sprawił, że będę bardzo niecierpliwie czekał na nowy numer :smile:

W oczy rzuca się brak dyskobola w logo, wydaje mi się, że teraz jest takie jakieś puste. Krótko mówiąc logo bez "faceta stojącego na dyskobolu" wygląda kiepsko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskobol na urodzinowej imprezie, ale wroci :)

Jakiś niewyraźny wrócił, za miesiąc mu przejdzie?!

Mowilem to juz z30x w tych newsach ale wiadac musze co chwilke: 1. Dyskobol JEST. Bedzie na folii i wroci na logo za miesiac [czyli w numerze 05/2011 - mój dopisek]. Bez paniki fani dyskobola. Polecam tez lekture komiksu urodzinowego w tym nr CDA tam jest cos o jego losach :)

Normalnie jak politycy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do reklamy Wiedźmina 2 na stronie 95 to ten kod na DLC będzie miał ograniczony termin ważności ?

Bedzie mial taki sam okres waznosci jak gra, w ktorej bedzie :)

I standardowo: za krótkie Action Redaction.

Standardowo: ile listow napisales do AR?

Bez paniki fani dyskobola. Polecam tez lekture komiksu urodzinowego w tym nr CDA tam jest cos o jego losach :)

Normalnie jak politycy...

Bo mial wrocic ale wybitnie nam nie siedzial w tej okladce. Dlatego poszlismy na kompromis. Tym niemniej nie ma decyzji "dyskobol won".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze spostrzeżenia:

- dyskobol jest "ukryty", ale jest, co cieszy

- okładka, jak była, tak jest brzydka i "oldschool", który ponoć w niej jest, mnie nie kręci

- jak zwykle, dużo dobrego do czytania...

- a cały numer i ukryty przekaz to zapowiedź pod następny numer, który pewnie będzie SPEC'em, a powodem tego będzie Wiedźmin 2 (tylko czy wtedy będzie to światowy exclusive?). Ale już teraz kibicuję: W CD-Action DYCHA! DYCHA!! DYCHA Geraltowi!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o to, że wy piszecie o Apple, tylko, że tyle ludzi kupuje ich produkty. Przecież one są w wielu aspektach niedopracowane (chociażby Ifone 4 z którego nie można zadzwonić bez pokrowca - to jakiś żart) a ludzie kupują je na miliony, mimo iż sporo kosztują. W głowę ciągle zachodzę jak to jest możliwe. :rolleyes: A redakcja niech pisze o czy chce.

Natomiast okładka z tym marine jest chyba gorsza od tej z CDA 2/09. Ale z drugiej strony to mu chociaż broń zabraliście i nie ma kolejnego arta "Mięśniak z gnatem". Jeśli miała kojarzyć sie z oldschoolem to mi przypomina nieco okładki z 2000 r np 3/00

A Torchlghta to już od dawna się na coverze spodziewałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napalałbym się zbytnio. Wszystko możliwe, ale raczej nie będzie tego pełniaka w następnym numerze. Zresztą, nie ma zasady, że co premiera to poprzedniczka w CDA. Gdyby tak było, to w tym roku sporo by się wykosztowali na licencjach (przykłądowo: Skyrim->Obek w CDA; Wiedźmin 2 -> Wiesiek 1 w CDA, Mass Effect 3 -> ME lub ME 2 w CDA).

Trochę logiki :) Pomarzyć można, ale trzeba też patrzeć realnie na sprawę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja, "wartych druku listów" - czytaj "takich w których nie ma nic niegrzecznego i niekomfortowego dla redakcji" :icon_biggrin:. No chyba, że jeszcze nie wszystko stracone na tym polu.

Tak, jasne - AR znane bylo z drukowania listow grzecznych i slodzacych redakcji od zawsze, prawda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellyeah ! Przypomina mi się, jak kilka miechów temu mówiłem do kolegi: "Byłoby świetnie, gdyby w CDA dali Torchlight'a, chętnie bym popykał..." i okazuje się, że marzenia się spełniają...Dzięki !

Zaintrygowała mnie też kwestia felietonów - może uchylicie rąbka tajemnicy ? :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Recenzja" gema mnie powaliła Crysisa 2,a zwłaszcza minus w tabelce odnośnie oceny - multi to klon Black Opsa... ręce opadają... Rozumiem , że w CoDzie, biega się w nanosuitach?Że da się kopać samochody, ma się zdolności które , np. pokazują w która stronę poszedł wróg itp. ?gem grał chyba tylko w demo, gdzie max lv to 10,a broni było 4 (pomijam wyliczenia broni, gdzie karabinów w grze według gema są dwie sztuki(a są trzy) , do pistoletów maszynowych zalicza broń strzelającą ładunkami elektrycznymi,bo chyba nie AY69,który to w grze prędzej podpada pod pistolety(czyli razem pistoletów jest 4 ,a nie 3, dwie snajperki (Gauss to żadne działo, tylko snajperka właśnie..), ponadto w multi da się zrobić własną klasę (co zostało pominięte w recenzji).Stwierdzenie , iż starcia tak naprawdę polegają na tym kto kogo pierwszy zobaczy i kto pierwszy włączy maximum armour jest wzięte.. no , nie wiadomo skąd w sumie, coś takiego może powiedzieć człowiek który grał w multi pół godziny, godzinę , a nie recenzent.Naprawdę , nie trzeba stawać przed przeciwnikiem nieruchomo po rozpoczeciu walki (gdyby wszyscy by tak robili w grze to wniosek gema mogł by być słuszny , a tak to niestety , jest bezwartościowy.Trybów jest o wiele więcej niż 6 (a przynajmniej ich modyfikacji , gdzie gra się na przykład bez nanosuitów (wtedy dopiero można zauważyć jakiego "kopa" daje nanokombinezon).Poza tym jest też np. tryb , gdzie jedna strona nie ma nanosuitów , ale ma za to karabiny i pistolety maszynowe , natomiast druga ma nanosuity , ale za broń mają tylko pistolety (za to mogą zabierać broń zabitym "zwyczajnym" graczom z drużyny przeciwnej ,oraz demontować ciężkie karabiny maszynowe (HMG) i siać zniszczenie za ich pomocą.W tym trybie celem drużyny z nanokombinezonami jest wykradnięcie danych z terminali , których to bronić musi drużyna przeciwnika - ponadto ma się tylko jedno życie , a gra przeciwko graczom posiadającym nanokombinezony i zastawiających pułapki(np. czekając za samochodem na kamuflażu , aby kopnąć go w twoją stronę z ogromną siłą, czy też odwrócenie uwagi przez jednego z nich , kiedy to drugi zakrada ci się za plecy i wbija nóż między żebra , czy też skręca kark o 170 stopni). Powiem tylko , że w obie gry gra(łe)m już dość długo i są one CAŁKOWICIE inne i CAŁKOWICIE inaczej w nie się gra, mimo lekkich podobieństw.Bardzo mi szkoda ,że rzetelniejszą recenzję mogę obejrzeć sobie za darmo na youtubie(i to po polsku(choć angielski to żaden minus...)), niż przeczytać w szanowanym przeze mnie piśmie za 16 złoty.Dodam jeszcze jedną rzecz - język w grze można zmienić , z napisami tak samo, nie trzeba wcale , powtarzam WCALE , grać z polskim dubbingiem.

BTW.Mocno średni Bulletstorm dostaje 8+, a Crysis ... także 8+.Nie ma co , zasada , polskie ,to dajemy 2-3 oczka do góry trzyma się dalej od premiery Wiedźmina.

PS.Poza tym całkiem dobry numer.

PS2.A i dziękuję za oceny na "1" mojej osoby w moim profilu , dziękuję fanboye, dla których każda krytyka to obraza CDA i wyznacznik bycia antyfanem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...