Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 05/2011 zawartość

Polecane posty

Z tym 'Torchlightem' to przywaliliście z grubej rury i z zaskoczenia! Dawno nie jarałem się tak bardzo z pełniaka dołączonego do CDA! Generalnie jestem bardziej niż zadowolony, bo i z V8 jestem niezmiernie rad, bo chciałbym to przetestować.

Numer porządny: przede wszystkim recenzje wiosennych hitów od EA, na które tak oczekiwałem, do tego ciekawe zapowiedzi (szczególnie Risena 2), publicystyka.

Jedyne do czego mam 'ale' to paskudna okładka - powiedział ja, esteta, wybredny wybitnie w tej kwestii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poza tym-Gdzie jest dyskobol?

On jest na okladce. :) Zaklad?

Nie widzicie ten facet z okładki to dyskobol po małym upgradzie :tongue: . A tak na serio to podejrzewam że dyskobol będzie ukrytym przekazem. Szkody by było gdyby dyskobol zniknął z okładki na stałe, dla mnie jest on w pewnym sensie waszym symbolem.

Co do zawartości to zaiste zacny numer się szykuje. Byle do wtorku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do numeru majowego - gra która jest krótsza niż film to już nie kpina z graczy, ale nazwyklejszy w świecie skandal. A co do numeru specjalnego - on ukaże się w późniejszym terminie pewnie z powodu jakiegoś ekskluziwa, którego macie na wyłączność. W końcu z powodu pierwszej na świecie recenzji Killzone 3 musieliście przesuwć wydanie numeru o dwa dni. Ciekawe, co będzie tym razem na wyłonczność? Może pierwsza na świecie recenzj gry Wiedźmin 2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos dyskobola to nie podoba mi się to że już drugi numer z rzędu nie będzie go na okładce . Ok, wiem : w majowym na 99% będzie 'tajnym przekazem' no ale jakby nie było to na pierwszy rzut oka to go nie ma. Obawiam się, że redakcja dochodzi do wniosku, że czas zmienić logo - bo może być przestarzałe i wywalić 'atletę'. Najpierw był konkurs na nowe logo - co prawda dość bekowy konkurs - teraz 2 nr pod rząd dyskobola nie ma. Ja mówię stanowcze NIE !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Torchlighta czekałem od jakiegoś czasu. Miałem dziwne przeczucie, że albo w CD-A albo w Playu prędzej czy później się pojawi.

Dema sobie odpuszczę, dwie pozostałe pełne wersje pewnie też.

Co do okładki, to rzeczywiście jakaś taka nie tego. Ciężko stwierdzić co z nią jest nie tak, ale dziwnie przypomina tą z gębą kolesia ze starcrafta 2 sprzed kilku ładnych miesięcy. Taki sam koszmarek.

Miałem nadzieję, że skoro do premiery Wiedźmina 2 został tylko miesiąc z niewielkim hakiem, to dacie pierwszą recenzję gotowej gry, ale chyba przyjdzie poczekać do czerwcowego numeru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam nieodparte wrażenie, że przyszły numer będzie tym specjalnym, a jego największą bronią będzie pierwsza na świecie, obszerna recenzja Wiedźmina 2 (10/10 niemal pewne), a towarzyszyć jej będzie, uwaga: pełna wersja pierwszego Wiedźmina na cover DVD (ciekawe czy się sprawdzi :P).

Do tego obrodzi pewnie niesamowitymi recenzjami, bo nadchodzą takie kozaki jak 'Mortal Kombat', 'Portal 2', 'LA Noire' i 'DiRT 3' (choć tutaj mam wątpliwości, czy będzie już recenzja).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Torchlighta będzie można dodać do steama :D

Z tego co się orientuję oraz tego co pisał Smg nie będzie klucza aby dodać Torchlighta do Steama. A wielka szkoda :sad: bo ponabijał bym acziki :wink:

Recka Wieśka 2 w następnym numerze -> :thumbsup: oby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pełniak - Torchlight , zagrałem w chwilę i wiem że fajne.

Okładka również bardzo fajna.

Z recenzji interesuje mnie AC, Crysis 2, artykuł o warhammer.

Tylko boję się czy aby w środku nie będzie posuchy , stąd znowu publicystyka która jest robiona na jedno kopyto przeważy nad grami.

Mam na mysli artykuły, gry roku, gry które nie ujrzały światła dziennego, gry dekady, na 15 urodziny wspomnienia redaktorów, itp. nuuudy.

Kupię na 100 % :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam nieodparte wrażenie, że przyszły numer będzie tym specjalnym, a jego największą bronią będzie pierwsza na świecie, obszerna recenzja Wiedźmina 2 (10/10 niemal pewne), a towarzyszyć jej będzie, uwaga: pełna wersja pierwszego Wiedźmina na cover DVD (ciekawe czy się sprawdzi :P ).

Do tego obrodzi pewnie niesamowitymi recenzjami, bo nadchodzą takie kozaki jak 'Mortal Kombat', 'Portal 2', 'LA Noire' i 'DiRT 3' (choć tutaj mam wątpliwości, czy będzie już recenzja).

mam wiedźmina więc dla mnie to nie było by takie fajne;(;p jest tyle dobrych gier które nie mam i chce żeby je w cda dodano;p
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, a raczej napiszę tak, Torchlight mam (ahh te promocje na steamie), a Superstars i City Life kompletnie mnie nie interesują. Jednakże nie powiem, że nie postraraliście się, wręcz przeciwnie. Dla samego Torchlighta warto kupić najnowszy numer. Pełniakami mnie nie urzekliście, ale co demka załatwiliście to wielki szacun dla Was. Zastanawiałem się nad Shoghunem, ale nie byłem pewien w 100% i porzuciłem pomysł kupna. Wstyd się przyznać ale nie miałem nigdy styczności z serią Total War i bałem się, że wyrzucę pieniądze w błoto. Internet, który posiadam, też nie można zaliczyć do demonów szybkości, więc nie chciało mi się za bardzo ściągać dema ze steama. Dzięki Wam wypróbuję na pewno. Ponadto wersje demonstaracyjne Dragon Age II i Crysisa 2- aż mi się buziak śmieje. Na pewno obczaję. Co do samej zawartości pisma. Z recenzji, na dzień dzisiejszy interesują mnie: Crysis 2, Shift 2 Unleashed i AC Brotherhood. Z publicystyki przeczytam jak zwykle wszystko. Macie moje 15,99, zresztą jak co miesiąc, od 2006 roku. Ehhh, moja bezgraniczna miłość do Was kiedyś mnie zgubi:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam nieodparte wrażenie, że przyszły numer będzie tym specjalnym, a jego największą bronią będzie pierwsza na świecie, obszerna recenzja Wiedźmina 2 (10/10 niemal pewne), a towarzyszyć jej będzie, uwaga: pełna wersja pierwszego Wiedźmina na cover DVD (ciekawe czy się sprawdzi :P ).

Do tego obrodzi pewnie niesamowitymi recenzjami, bo nadchodzą takie kozaki jak 'Mortal Kombat', 'Portal 2', 'LA Noire' i 'DiRT 3' (choć tutaj mam wątpliwości, czy będzie już recenzja).

mam wiedźmina więc dla mnie to nie było by takie fajne;(;p jest tyle dobrych gier które nie mam i chce żeby je w cda dodano;p

Niestety sie nie sprawdzi bo nastepny nr nie bedzie numerem specjalnym:P

Jest on planowany na 5 lipca(czyli dopiero w wakacje):) czyli za chyba 2 numery jak dobrze licze:P

A tutaj dowód:http://markolf.pl/harmonogram.php

PS.W harmonogramie podanym w linku jest on oznaczony jako nr 13:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie wyklucza sprawdzenia się dalszej części mojej przepowiedni. Rozważam taki scenariusz już od wielu miesięcy i z ciekawością wyczekuję początku maja. Sam również posiadam 'Wiedźmina' i to w niejednej kopii, ale sam fakt pojawienia się tej gry w CDA byłby ogromnym wydarzeniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Ja się odezwę raz jeszcze, naszło mnie na dłuższą opinię. :wink: Więc tak.;

Nowy numer kupię na pewno, zresztą jak zawsze.Najbardziej cieszy mnie recenzja Crysis'a 2, tak mnie zaciekawił, że postanowiłem zakupić część pierwszą.Zainstalowałem demo i chodzi płynnie na sprzęcie z sygnaturki.Myślę że recka z pisma jeszcze bardziej mnie zachęci.Z ogromną przyjemnością przeczytam również o Shift'cie 2, czy Lego.A tu jeszcze tyle tytułów.

Co do zapowiedzi, to Risen 2 rządzi.Z publicystyki obowiązkowo przeczytam artykuł a Max Payne, pamiętam jak to kiedyś się w to z przyjemnością zagrywałem.Może skuszę się na 2 której nigdy nie ukończyłem?

Z DVD zainstaluję oczywiście Torchlight'a, aż ślina mi cieknie na myśl o tym gdy już wyląduje na dysku.Przed chwilą przeczytałem ponownie reckę od CDA.City Life w ogóle mnie nie obchodzi bo ten gatunek nic a nic mnie nie kręci, a w Superstar's też nie pogram, bo poprzednią część usunąłem po tym gdy nawet nie ukończyłem jednego wyścigu.

Na koniec okładka, dla mnie jest wspaniała i przypomina stare CDA z przed 5 lat.Bardzo mi przypadła do gustu, za dyskobolem jestem i Ja a więc ma wrócić.I nie jako tajny przekaz. :nonono:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...