Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 04/2011 zawartość

Polecane posty

A czym lepsza od chinskich zupek, ktore reklamowalismy? Gracz tez musi jesc, a kanapka, musze przyznac, apetyczna. Majonez lubie. Jakos nie mam oporow co do niej. Pewnie, ze wolalbym za nia np. listwe zasilajaca do kompa jako reklame, no ale to nie my wybieramy reklamy tylko one nas.

Smuggler, to kiedy reklama gumek? ;) Gracz, chociaż od czasu do czasu, musi też "teges" co by się odstresować :jezyk2:

A mówiąc już całkiem serio reklama powyższego środka anty powinna jak najbardziej znaleźć się w piśmie (producenci nie wiedzą co tracą), którego głównym odbiorcą są przecież młode duszyczki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym lepsza od chinskich zupek, ktore reklamowalismy? Gracz tez musi jesc, a kanapka, musze przyznac, apetyczna. Majonez lubie. Jakos nie mam oporow co do niej. Pewnie, ze wolalbym za nia np. listwe zasilajaca do kompa jako reklame, no ale to nie my wybieramy reklamy tylko one nas.

Smuggler, to kiedy reklama gumek? ;) Gracz, chociaż od czasu do czasu, musi też "teges" co by się odstresować :jezyk2:

Chyba gumowe rekawiczki trza by reklamowac albo chusteczki higieniczne.

A mówiąc już całkiem serio reklama powyższego środka anty powinna jak najbardziej znaleźć się w piśmie (producenci nie wiedzą co tracą), którego głównym odbiorcą są przecież młode duszyczki ;)

Ta, malo wam reklam pewnych serwisow telefonicznych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie chodzi o to, że to opakowanie jest z tektury, tylko o to, że jest wysokie. 2 lata temu wprowadziliście wysokie pudełka, ale części osób (w tym mnie) one się nie podobały. Burzyły one porządek na półkach z coverami. Na szczęście po nr 4/09 wróciliście do małych pudełek. A teraz znowu to wysokie pudełko trzeba wciskać gdzieś poniekąd, bo się nie mieści.

Zakładam ,że te duże pudełko jest dla tych 3 DVD , i co z tego że wystaje to tylko pudełko ważna gra a nie tam ;] a poza tym możesz dać miejsce dla "dużych" pudełek i dla małych ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ale ja myślę że ten majonez to miał być przekaz do studentów kupujących CDA: "Człowieku chcesz mieć kasę na taką kanapkę ?! To raz na jakiś czas odpuść CDA" ^^

A teraz co do numeru. Jest świetny, ale mówiąc to nie powiem niczego odkrywczego, więc powiem co mnie wkurzyło. Powtórzona została myśl miesiąca.... Juz kiedyś taka była. To mnie trochę ubodło ^^ Ale tak to złego słowa na numer nie mogę powiedzieć! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz co do numeru. Jest świetny, ale mówiąc to nie powiem niczego odkrywczego, więc powiem co mnie wkurzyło. Powtórzona została myśl miesiąca.... Juz kiedyś taka była. To mnie trochę ubodło ^^ Ale tak to złego słowa na numer nie mogę powiedzieć! :)

trudno, widac dopada mnie skleroza. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler

Wiedziałem, że trzeba przyciąć fotkę w Picasie bo się będziesz czepiał. Ale mi się nie chciało, mój błąd. I szkoda, że twoja żona nie czyta forum, bo już by cię wałkiem popieściła za patrzenie nie tam gdzie trzeba :tongue::laugh::icon_mrgreen: Zdjęcie w ramce jest już wiekowe bo z mojej studniówki i są na nim koleżanki z maturalnej klasy. A pomysł ze skanem małej okładki jest bardzo dobry. Jak ją wrzucicie to powiedzcie w której zakładce.(bo mieliście tak zrobić z okładkami 1-4/09. I lipa wyszła).

CormaC

Elda już nie ma ale ty wspaniale wypełniłeś jego miejsce. Naprawdę mnie rozbawiłeś, tak jak stare CDA. Za to kocham ludzi z redakcji, bo CDA zawsze dawało dużo rozrywki. Ty sam napisałeś, że w domu grywasz już tylko na konsolach. Ja cię o to nie pytałem. Inni forumowicze postowali, że CDA zaczyna olewać pc na rzecz konsol. Przytoczyłem twoją wypowiedź bo uważałem, że to ma związek. Nie robiłem ci z tego powodu zarzutu. Ty na mnie naskakujesz że go przypomniałem. O pudełkach napisałem, bo SMG zaczął się z nich tłumaczyć. I też tego nie krytykuje (bo 3 dvd inaczej nie wciśniesz) tylko wypowiadam się czemu niektórzy mogą narzekać. Pudełek nie przytnę, bo byłyby w ten sposób zniszczone. Tak samo nie przycinam za dużych plakatów. A co do marudzenia to ty, ze wszystkich redaktorów, narzekasz najwięcej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler

Wiedziałem, że trzeba przyciąć fotkę w Picasie bo się będziesz czepiał. Ale mi się nie chciało, mój błąd. I szkoda, że twoja żona nie czyta forum, bo już by cię wałkiem popieściła za patrzenie nie tam gdzie trzeba :tongue::laugh::icon_mrgreen:

Robie sesje foto rozmaitym poczatkujacym modelkom, czasem dosc malo ubranym. I jakos nadal zyje. To sie nazywa "wzajemne zaufanie".

Zdjęcie w ramce jest już wiekowe bo z mojej studniówki i są na nim koleżanki z maturalnej klasy. A pomysł ze skanem małej okładki jest bardzo dobry. Jak ją wrzucicie to powiedzcie w której zakładce.(bo mieliście tak zrobić z okładkami 1-4/09. I lipa wyszła).

>>>Mysle, ze nawet na cover DVD w nastenym nr dogramy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Pewnie, przecież wiem. Ja też lubię popstrykać zdjęcia. Tylko, że nikt nie chciał na nich być, ale potem wszyscy chcieli oglądać :smile: A ponieważ zdjątko w ramce akurat jest prywatne to już o nim nie mówmy. I dzięki za małą wersję okładki na cover. W 2003 roku, kiedy była taka tekturka, to zawsze dawaliście też małą wersję okładki na cover.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się jedynie na opakowaniu w którym są płytki, ale rozumiem że ze względu na kaosztu które niosą ze sobą opakowania plastikowe lepszym wyborem była tektura :) Pozdrawiam redakcje CDA, i dziękuję za wyśmienity numer urodzinowy!

Tektura to akurat nie kwestia kosztow, a nawiazanie do dawnych opakowan, co w rocznice i urodziny ma sens. Ale najwyrazniej ten smaczek nie zostal doceniony, byc moze dlatego, ze sporo osob po prostu nie pamieta CDA z takimi pudelkami...

Najlepiej jest skrytykować, aniżeli zastanowić się uprzednio co ma jaki sens. Mi pomysł się podoba. Nie chodzi głównie tylko o to, że nie w plastiku. Po prostu przypomniało mi to, jak ewoluował przemysł komputerowy w tej kategorii. Szczerze na półce z grami nie mam nic innego w "papierze". To pudełko będzie się pięknie prezentować ;)

Co to, to nie, na pewno nie krytykowałem! wyraziłem tylko swoje zdanie które nie było wymierzone tak aby kogoś zranić czy krytykować. #Smuggler ma racje, nie doceniłem tego miłego akcentu ze strony redakcji. Wbrew pozorom pamiętam te opakowania :) Wybaczcie za urażone intencje!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numerek całkiem całkiem fajny :):) czekam juz z zapartym tchem na przyszłe premiery :)

Chciał bym jednak sprostować dział SPRZĘT bo jest tam pomyłka dotycząca karty graficznej Gigabyte GTX 580 Windforce, identyczną grafikę nabyłem tydzień temu i Nie ma ona chłodzenia na trzy sloty jak asus GTX 580 DCU II i jak jest to opisane w rubryce poświęconej tej karcie tylko na dwa a to spora różnica :) Właśnie dzięki temu właśnie ze jest ( chudsza ) ją wybrałem więc warto wiedzieć dla chcących dokonać zakupu iż to karta zajmująca dwa sloty !!! Reszta danych poprawna :P

Pozdrowionka All

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, numerek,zdjęcia itd itp jak na 15lat przystało;D chociaż bym jakimś gadżetem namacalnym nie wzgardził:D Jeden Duży minus to jak nic należy się za płyty 2/3gry (Allods online nie liczę) nie działają, same błędy się sypią podczas instalacji, tylko CoJ działa:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem wasze pismo i w środku jest napisane abym przesłał wiadomosc PW do uzytkownika seriale aby dostac wskazowki dotyczace zakupu koszulek w cebnie promocyjnej.

Wyslalem tak jak jest napisane z forum ale zadnej zwrotnej jeszcze nie otrzymalem. Mozecie mi drodzy redaktorzy powiedziec czemu nie otrzymalem wiadomosci zwrotnej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem wasze pismo i w środku jest napisane abym przesłał wiadomosc PW do uzytkownika seriale aby dostac wskazowki dotyczace zakupu koszulek w cebnie promocyjnej.

Wyslalem tak jak jest napisane z forum ale zadnej zwrotnej jeszcze nie otrzymalem. Mozecie mi drodzy redaktorzy powiedziec czemu nie otrzymalem wiadomosci zwrotnej?

Na pewno otrzymasz. Ktos te majle musi odebrac itd. a czasem po prostu czasu nie starcza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwsze co zrobiłem to zainstalowałem płytę z archiwum - prawie mi oczy wypaliło takie to brzydkie było :) A kiedy czytałem w numerze grudniowym/96, że redakcja jest dumna z nowego layoutu (który jest o jakieś 5% ładniejszy od początkowego) to się mocno uśmiałem :) Chociaż, "najlepsze" są i tak gry w których zamiast ceny jest "na telefon" (standard rynkowy naówczas o ile dobrze sięgam pamięcią do innych czasopism komputerowych z tego okresu) :)

Jak widać początki bywają trudne nawet u najlepszych :)

Odnośnie samego numeru jestem w trakcie - po Waszej recenzji chyba jednak kupię Shoguna :)

Nie spodobała mi się natomiast recenzja Homefronta (akurat gra mnie średnio interesowała więc mam do niej ambiwalentny stosunek) - z tej prostej przyczyny, że połowa recenzji to "jechanie" po fabule, w minusach przy podsumowaniu też mamy fabułę. OK, pełna zgoda, że jest głupia ale jakoś Modern Warfare 2, w którym fabuła była niemal identyczna jakoś tego nie eksponowano, że wszystko się zupełnie kupy nie trzyma (tak naprawdę gdyby w recenzji Homefront zamienić słowo "Koreańczycy" na "Rosjanie" to mamy wypisz wymaluj opis fabuły MW2).

Niemniej - kolejnych 115 lat życzę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem wasze pismo i w środku jest napisane abym przesłał wiadomosc PW do uzytkownika seriale aby dostac wskazowki dotyczace zakupu koszulek w cebnie promocyjnej.

Wyslalem tak jak jest napisane z forum ale zadnej zwrotnej jeszcze nie otrzymalem. Mozecie mi drodzy redaktorzy powiedziec czemu nie otrzymalem wiadomosci zwrotnej?

Wiesz, po pracy to mamy w domu trochę inne zajęcia. Spokojnie dostaniesz odpowiedź, jak znajdę na to czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...