Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 04/2011 zawartość

Polecane posty

Z dniem dzisiejszym skończyłem z CD-ACTION raz na zawsze.Miałem ostatnio przerwe od CD około 6 miesięcy.Wczoraj znowu kupiłem CDA i oczywiście jak zwykle od jakiegoś czasu nie zawiodłem się.Moja irytacja znowu sięgnęła zenitu.To ma byc wydanie na 15 urodziny? Dla mnie to wydanie nie różni się niczym od zwykłego wydania.Ba ..nuda i wspominanie co było 15 lat temu? Ale kogo to?

Do tego majonez helmans? I oczywiscie jak zwykle w CDA gierki które dołanczają do gazetki.Nie działąją.Albo działają przez 10 min.Udało mi się przejs CoJ pierwszy etap.W drugim na farmie latam w kosmosie i chodze po niebie widać tylko chmury i jakies cienie.Reinstalka nic nie dała.

I teraz nasówa się pytanie? Dlaczego tylko gry z CDA są tak zwalone? Mozna śmiało stwierdzić że 90% tych gier jest nie do grania.Miałem przerwe od CDA 6 miesięcy.Wszystko mi śmiga na kompie i jest gicior.I nagle instaluje gierkę z CDA i [beeep] blada znowu kicha.I był to jeden z powodów dla którego skończyłem kupować CDA.ALe dziś moja irytacja sięgneła zenitu.Wszyskie płytki połamałem,gazetę dałem psu do zabawy a on z niej zrobił konfetti.Dziś CDA schodzi juz totalnie na psy.Oszczędza na wszystkim.Teraz chwalą się na nr kwietniowy ze 3 płytki i aż 25 GB...lol...czego 25 GB..śmieci.Które każdy sam sobie moze ściągać jak chce i kiedy chce.Patrząc z pewnej odległosci na to jaki wrzask robią przy tej okazji.To jest albo krzyk rozpaczy albo mają wszystkich 12 latków za idiotów.Pomijam że wiekszość gier które serwowali nam CDA było jak zwykle gdzieś mieedzy epoką ZX-spectrum a PC-AT.No i do tego z taką ilością błędów ze w 90% nie dało się w to grac.Nawet po wielkich wysiłkach.Dalej.Peony pochwalne hehe ShOGUNa2 zaśpiewali.I do tego ładnie napisali ze gra jest tragiczna.Itp Itd.W sumie to wydanie to helmans AlLods o którym nie mają pojęcia.Nie grali tylko pisża na pałę.Nie wiedzą że na dziś są takie dziury w Alloods ze nie warto zaczynać w to grać.No chyba ze do 15 lvl...potem trzeba kasę wydawać na mikrotranzakcje.Tak samo jakw ROM kipską kopie WoW.Myślę że jutro zobaczymy w CDA same reklamy spożywcze,sex-shop i jaieś azjatyckie mmo i oczywiscie 20 płyt zapchanych śmieciami.CDA wy juz nie jesteście gazetą o grach.To czym jesteście? Czymś na co nie warto wydawac tych 17 zł. I taka jest moja opinia.A wiem o czym mówie.Utrzymywałem was od 10 lat.

Do dziś.

Dobra mozecie już zacząć swoje komenty.Moze ktoś je przeczyta.Bo nie ja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko taką jedną sugestię co do bonusów od CDA - dlaczego daliście kod na bonusy do gry Rappelz, a nie do Runes Of Magic??? - RoM jest bardziej popularną grą od Rappelza i według mnie na 15 urodziny CDA, byłoby o wiele fajniej, że moglibyście coś dać właśnie do RoMa żeby przyciągnąć do niego o wiele więcej polskich graczy, niż do tego zakichanego Rappelza - teraz wyszedł jeszcze problem z tymi kodami do tej gry, a w Runes of Magic nie byłoby takich problemów... Nie rozumiem takiej polityki. Tak renomowane i świetne czasopismo, a zrobiło takiego "epic faila" dla fanów i graczy - już mogły to być kody do Allods Online nawet na te bonusy-coś tam, a nie takie coś... Dodatkowo zawsze widziałem, że jak były jakieś kody na bonusy - przykład z Runes of Magic: kod na peta Lodowego jaszczura, to był jakiś tam termin ważności wykorzystania kodu, a tu... nic. No cóż... Takie jest moje zdanie o tym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko taką jedną sugestię co do bonusów od CDA - dlaczego daliście kod na bonusy do gry Rappelz, a nie do Runes Of Magic??? - RoM jest bardziej popularną grą od Rappelza i według mnie na 15 urodziny CDA, byłoby o wiele fajniej, że moglibyście coś dać właśnie do RoMa żeby przyciągnąć do niego o wiele więcej polskich graczy, niż do tego zakichanego Rappelza - teraz wyszedł jeszcze problem z tymi kodami do tej gry, a w Runes of Magic nie byłoby takich problemów... Nie rozumiem takiej polityki. Tak renomowane i świetne czasopismo, a zrobiło takiego "epic faila" dla fanów i graczy - już mogły to być kody do Allods Online nawet na te bonusy-coś tam, a nie takie coś... Dodatkowo zawsze widziałem, że jak były jakieś kody na bonusy - przykład z Runes of Magic: kod na peta Lodowego jaszczura, to był jakiś tam termin ważności wykorzystania kodu, a tu... nic. No cóż... Takie jest moje zdanie o tym...

Ile płaci cda funboywoi za "renomowane i świetne czasopismo"? Czy to taka moda na tym forum wchodzenia w D... bez wazeliny? Wiem też że sami odpisujecie na własne posty.Tzn,macie na forum więcej niż jedną postać.

A epick fail to CDA robi juz od dłuższego czasu.Subskrypcja im spada i sprzedaż też.No a jeść coś muszą.Jak już będzie totalnie kicha z nimi to usłyszymy propagande sukcesu i zwycięstwa.Taka jak w pis kiedy przegrywają po raz N-ty z koleji.

Rom ładniejszy od Rapllez ale żeby grac w Rom trzeba płacić i to więcej niż abonament WoW.To jednak lepiej w WoW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dniem dzisiejszym skończyłem z CD-ACTION raz na zawsze.Miałem ostatnio przerwe od CD około 6 miesięcy.Wczoraj znowu kupiłem CDA i oczywiście jak zwykle od jakiegoś czasu nie zawiodłem się.Moja irytacja znowu sięgnęła zenitu.To ma byc wydanie na 15 urodziny? Dla mnie to wydanie nie różni się niczym od zwykłego wydania.Ba ..nuda i wspominanie co było 15 lat temu? Ale kogo to?

A dla mnie masz 3 nogi i 4 glowy. I prosze bardzo, teraz mozesz udowadniac, ze wcale nie.

I teraz nasówa się pytanie?

>>> Na sównicy?

Dlaczego tylko gry z CDA są tak zwalone?

Bo jak wiadomo w kazdym pismie masz zawsze gwarancje 100% sprawnosci kazdego kompaktu. Jedno CDA sie wylamuje...

Mozna śmiało stwierdzić że 90% tych gier jest nie do grania.

A dlaczego nie 346%, skoro i tak wszelkie szacunki z d... wziete?

.Wszyskie płytki połamałem,gazetę dałem psu do zabawy a on z niej zrobił konfetti

Proponuje jeszcze potupac nogami i napluc w monitor.

.Dziś CDA schodzi juz totalnie na psy.Oszczędza na wszystkim.Teraz chwalą się na nr kwietniowy ze 3 płytki i aż 25 GB...lol...czego 25 GB..śmieci.Które każdy sam sobie moze ściągać jak chce i kiedy chce.

Kurcze, no to czemu takiego smiecia kupiles? Zacmilo cie?

Patrząc z pewnej odległosci na to jaki wrzask robią przy tej okazji.To jest albo krzyk rozpaczy albo mają wszystkich 12 latków za idiotów.

Wszystkich nie ale jednego to raczej tak. A przynajmniej kogos, kto sie zachowuje jak 12 latek.

Pomijam że wiekszość gier które serwowali nam CDA było jak zwykle gdzieś mieedzy epoką ZX-spectrum a PC-AT.No i do tego z taką ilością błędów ze w 90% nie dało się w to grac.Nawet po wielkich wysiłkach.

Taktaktak. A jedna to nawet na Atari 2600.

Dalej.Peony pochwalne

Chyba PERONY...

hehe ShOGUNa2 zaśpiewali.I do tego ładnie napisali ze gra jest tragiczna.Itp Itd.

Czy tylko ja widze tu pewna sprzecznosc logiczna w tych 2 zdaniach?

W sumie to wydanie to helmans AlLods o którym nie mają pojęcia

oj, wchodzi na wyzszy poziom abstrakcji :)

.Nie grali tylko pisża na pałę.

Nie grali i nie pisza, to im ich babcie napisaly.

Nie wiedzą że na dziś są takie dziury w Alloods ze nie warto zaczynać w to grać.No chyba ze do 15 lvl...potem trzeba kasę wydawać na mikrotranzakcje.

Zprawdzimy te tranzakcjie.

Tak samo jakw ROM kipską kopie WoW.Myślę że jutro zobaczymy w CDA same reklamy spożywcze,sex-shop i jaieś azjatyckie mmo i oczywiscie 20 płyt zapchanych śmieciami.

"Mysle"... nie pochlebiaj sobie. :)

CDA wy juz nie jesteście gazetą o grach.To czym jesteście?

A czy kiedykolwiek bylismy gazeta o grach?

Czymś na co nie warto wydawac tych 17 zł. I taka jest moja opinia.A wiem o czym mówie.Utrzymywałem was od 10 lat.

No to teraz d... blada, bez twoich 17 zl CDA padnie. Masz tego swiadomosc? Poza tym nie przypominam sobie zebys mi wysylal te pieniadze "na piwo". Kupowales CDA bo widac przez 10 lat uwazales, ze ci sie to oplaca. Ale teraz Neonowi spadlo na glowe takie wielkie pudlo i wybudzil sie z Majstersztyksa? Przykro mi. :)

Do dziś.

Dobra mozecie już zacząć swoje komenty.Moze ktoś je przeczyta.Bo nie ja.

To popros kogos, kto umie czytac, niech ci przeczyta. :D

zirytowany- chwalenie sie ściaganiem gier z sieci jest tu karane. Jak Ci CDA nie pasuje to idź do PLAYa albo KŚG. Zapłacisz tyle samo, a dostaniesz 50 stron mniej i czyszczenie magazynów. Wolna wola, nikt nie każe Ci CDA kupować.

Oj, daj chlopakowi pokrzyczec, moze dostal dzis kilka jedynek i musi odreagowac traume.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smug - chciało ci się na to odpisywać czas marnować :tongue: ? Toć to troll w czystej postaci i bez żadnych sensownie przemyślanych argumentów krytykuje CD-Action, tylko żeby ludzie się trochę powkurzali.

Jak kiedys powiedzial Tomasz Beksinski pewnej sluchaczce, ktora mu przyslala list w podobnych klimatach "przeczytalem i powiesze sobie nad lozkiem, zebys sie nie martwila, ze tyle sliny sie zmarnowalo".

Wysilil sie chlopak, wstawil nawet zakonczenie w stylu "to teraz komentujcie, ale ja tego czytac nie bede" (czytaj: oczywiscie, ze bede, bo po to pisze, zeby was wkurzyc i potem miec radoche z tych komentarzy - jak kazdy troll). No to niech ma odpowiedz i choc jeden komentarz. Tyle mu sie ode mnie zasadniczo zalezy. Niestety jest to za malo glupie, by trafic do AR :/ ale coz, nawe porzadnym trollem trzeba umiec byc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę dopiero teraz mimo, że nowy numer kupiłem już w dniu premiery. Nie mam jak wyrazić swego zachwytu, że w końcu mogę zagrać w CoJ: Więzy Krwi :laugh: Było wiele okazji do kupna, ale zwykle nie miałem kasy lub zaraz obok znajdowałem IMO lepszą grę. No więc: DZIĘKI :happy: Co do reszty pełniaków, to nie instalowałem, ale gry już nie będę miał w co pykać to na pewno spróbuję Bionic Commando.

Całego pisma jeszcze nie przeczytałem, ale bardzo podobają mi się te porównania sprzętu z przed 15 lat i dzisiejszych maszyn. :tongue: Dzięki tej akcji z Shogunem może zdecyduję się na prenumeratę...

PS: Uwielbiam czytać coś takiego jak trochę wyżej :cat2: (chodzi mi o odpowiedź Smugglera dla tego trolla)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie sprzętu obecnego i tego sprzed 15 lat robi większe wrażenie niż porównywanie gier w latach 2001-2011. Naprawdę niezły komiks z Klarą, Na Luzie też spoko. W recenzjach tak dosyć surowo (TDU2, Bulletstorm, Dragon Age2, Homefront) , ale ok - gry na takie oceny najwyraźniej zasłużyły i to mi się też podoba - nie ma słodzenia. :)

zirytowany - zgłoś się TU

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze raz zadam swe pytanko (bo troll mnie uprzedził :P): Dlaczego nie daliście na 15-to urodzinowy numer CDA, kodów do bonusów do Runes Of Magic, tylko do Rappezla (wiadomo, że z tymi kodami zrobiło się niemałe zamieszanie)? Przecież RoM jest darmowy [choć płaci się tam tylko za diamenty i nic więcej](specjalnie o tym wspomniałem, by jeszcze bardziej zirytować zirytowanego - facet specjalnie założył konto na FA, by móc być trollem... nieźle :P) i o wiele popularniejszy od Rappelza - w RoM-ie jest przecież gildia CDA. :) Czemu CDA tego nie zrobiło? Tam w RoM-ie byłoby na 100% pewne, że nikomu kod nie będzie działał źle czy coś innego się działo. :)

A co do reszty bonusów z płyty, to z miłą chęcią zainstaluję Allodsa Online, by w niego popykać, ponieważ Rappelz mnie zniechęcił tym wszystkim. Opowiadania Brzezińskiej są super, a i być może pokuszę się o pogranie w Call of Juarez.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Smuggler mówisz, że ten post zirytowanego jest za słaby do AR. Ja tu bym się nie zgodził - gorsze już się przebijały na łamy. A żeby gość się nie czuł "sławny" to można by mu ksywkę usunąć (mimo iż jednorazowa). No i przecież ciągle mówisz, że nie ma listów do AR. Natomiast twoje odpowiedzi na ten post jakoś takie mało śmieszne. IMHO dobra była tylko ta z nawiązaniem do Majstersztyxa ale taka była już kiedyś w AR :dry:

A co do narzekaczy na listę gier 15-lecia, to poniżej macie pasujący do tego rysunek Lenca z CDA 11/05

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze raz zadam swe pytanko (bo troll mnie uprzedził :P): Dlaczego nie daliście na 15-to urodzinowy numer CDA, kodów do bonusów do Runes Of Magic, tylko do Rappezla

Bo do Rappelza moglibysmy dac ich duzo mniej, wiec pewnie by ich braklo i byloby duzo narzekania, ze obiecali a nie dotrzymali. A to tylko jeden z KILKU powodow. Nie mysl, ze nie chcielismy. Albo do Allodsa.

Ej Smuggler mówisz, że ten post zirytowanego jest za słaby do AR. Ja tu bym się nie zgodził - gorsze już się przebijały na łamy. A żeby gość się nie czuł "sławny" to można by mu ksywkę usunąć (mimo iż jednorazowa). No i przecież ciągle mówisz, że nie ma listów do AR. Natomiast twoje odpowiedzi na ten post jakoś takie mało śmieszne. IMHO dobra była tylko ta z nawiązaniem do Majstersztyxa ale taka była już kiedyś w AR :dry:

A kto powiedzial, ze odpowiedzi maja byc smieszne? Akurat widac nie mialem nastroju zeby sie wyzlosliwiac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem recenzje w stylu retro... I kurde, muszę przyznać, że taki minimalizm tez coś w sobie ma. Jak tak się zastanowić to faktycznie, czasem oprawa graficzna niektórych recek/artykulów sprawia wrażenie przekombinowanej. A tu tak skromnie, czytelnie... Nie to żebym narzekał, tylko stwierdzam :) Tak jak napisałem: taki wygląd ma w sobie "coś", ale nie każdemu musi się podobać, no i nie musi być aż tak surowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowym użytkownikiem na Waszym forum. CD-Action kupuję okazjonalnie, zdecydowałem się na kupno tego numer ze względu na świetne gry jakie daliście. I właśnie tu mam dość duży problem ponieważ nie mogę zainstalować gry Shaun White Snowboarding. Podczas instalacji wyskakuje błąd. Próbowałem folder z grą skopiować na dysk ale jest to niemożliwe ponieważ plik data2.cab jest uszkodzony. Co mam teraz zrobić, jakieś pomysły jak tą grę zainstalować??

Pozdrawiam Jakub M.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem recenzje w stylu retro... I kurde, muszę przyznać, że taki minimalizm tez coś w sobie ma. Jak tak się zastanowić to faktycznie, czasem oprawa graficzna niektórych recek/artykulów sprawia wrażenie przekombinowanej. A tu tak skromnie, czytelnie... Nie to żebym narzekał, tylko stwierdzam smile_prosty.gif Tak jak napisałem: taki wygląd ma w sobie "coś"

ZGADZAM SIĘ. Był jakiś czas temu artykuł o historii Street Fighter i też wyglądał jak w latach 90-tych. Czasopismo przyciąga wzrok, ale traci na czytelności - to mój pogląd odkąd kupuję CDA - ale się z tym nie wychylam. Z drugiej strony taki skład jak w CD-Action to dla mnie mistrzostwo świata i jeśli celem jest zainteresować czy wręcz porazić czytelnika to ten sposób prezentowania gier zdecydowanie się sprawdza i lepiej żeby pozostał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha nie wiem czy już ktoś o tym wspominał, ale w recenzji Shoguna 2 jest malutki błąd który nie ma znaczenia dla kogoś kto nie zna japońskiego. Mam na myśli to, że "Sayonara" piszę się przez długie "o";p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli to, że "Sayonara" piszę się przez długie "o";p

I tak nikt by nie wiedział, co znaczy to o z dziwną kreseczką na górze, a pisanie drugiego o wyglądałoby idiotycznie, szczególnie dla ludzi którzy nie znają, nie uczą się tego języka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to trwało bo neta nie miałem ale ten numer jest super a tak na marginesie to pisaliście chyba kiedyś że załatwiacie sobie licencje na gry około 2 lata wcześniej to odrazu po premierze CoJ podpisaliście umowę??

Dwa lata to termin raczej ekstremalny, nikt nie mowie ze to standard. czasem sie udaje zalatwic na 3 dni przed wysylka plyt do tloczni, czasem 2 lata wczesniej - ale to sa skrajnosci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Drogi Smugglerze... Bardzo rozbawiła mnie Twoja reakcja na list N.E.X.'a z najnowszego Action Redaction. Najwyraźniej byłeś zdumiony tym, że autor nie napisał ani jednego złego słowa na Was. No bo Polacy przecież zawsze muszą narzekać ;) Cóż, to niestety bardzo bolesna prawda. Liczba ludzi, którzy nie umieją docenić naprawdę ciężkiej pracy rośnie, ale dzięki Bogu są jeszcze ludzie, którym nie brak inteligencji i umieją patrzeć na świat racjonalnie. Bardzo podobał mi się zresztą ten list, jest to bez wątpienia jedna z najlepszych wypowiedzi, jakie przyszło mi czytać w AR i generalnie cały list wzbudził we mnie szacunek do autora. Nie mam zamiaru nikogo urazić w żadnym wypadku, ale jeśli ktoś pisząc do Redakcji list, w którym ma ochotę tylko sobie ponarzekać raczej nie posiada zbyt dużego ilorazu inteligencji.

Poza tym jak tak przyjrzałem się bliżej pytaniom, na które odpowiadali czytelnicy do AR, to wydały mi się one... śmieszne. Tak, śmieszne. No ale taki był chyba tego cel ;) Mianowicie niektórzy potrafią zadawać Wam tak durne pytania, że włos się na głowie jeży. A to pytania w stylu "Ile zarabiacie?", "Co trzeba zrobić, żeby pracować w CDA?", "Ile lat ma Smuggler i kim on w ogóle jest?", a to te pytania z tą komercją całą (ja i tak nie wiem, o co z tą komercją chodzi), narzekania na pełniaki, na to, że teksty klimat straciły, a to jeszcze na to, że zupa była za słona, na wszystko dosłownie. Ja naprawdę nie wiem po co takie pytania zadawać, czy tak narzekać. Ok, można ponarzekać, ale tak jakoś... no nie wiem, jakoś bardziej po ludzku. Uzasadnić, czemu się to, czy tamto komuś nie podoba, a nie wypowiedź w stylu, że ktoś liczył na Crysisa na coverku. Bądźmy realistami i nie oczekujmy gwiazdki z nieba, bo i tak jej nie dostaniemy. Ja i tak osobiście nie narzekam na nic w CDA, a jak jakiś pełniak mi się nie podoba, to go nie instaluję i koniec. Akurat komuś może taki pełniak przypasować i ten ktoś będzie się przy nim dobrze bawił. Nie myślmy tylko o sobie...

Pozdrawiam,

jeszcze trochę chory, ale już bardziej zdrowy, niż chory El'Dragon ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...