Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

Jak powinien wyglądać i co powinno się znaleźć w 200-setnym numerze CDA?

Polecane posty

W 200. numerze CDA obowiązkowo powinien znaleźć się artykuł o historii pisma. Dobrze by też było, gdyby miał 200 stron. Jeszcze jakieś 2 plakaty (lub kalendarz), gadżet (np. podkładka pod mysz), trochę skanów PDF - i to by wystarczyło. Jak dla mnie cena mogłaby zawierać się nawet w 20 zł (200 nr pisma to całkiem niezłe tłumaczenie dla takiej ceny :wink:).

Co do okładki: powinna być na niej mozaika ułożona z wszystkich coverów CDA w napis "200".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 200 numerze chciałbym żeby na okładce były wszystkie nr. obok siebie.

Jeśli chodzi o pełniaki to nie chcę batman AA bo mam, wolałbym np.: Battlefield Bad Company 2 i Dragon Age 2 i ze 200 freewerów ...

i jeszcze jakiś gadżet w środku powinna znależć się historia pisma i cena ok. 18 zł ach te marzenia :) ...

CO O TYM MYŚLICIE?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Myślę, że taki mały, sensowny mix wszystkich okładek na okładce nr. 200 byłby ciekawym pomysłem, ale DA II / BC2 na coverze. Trololo, zapomnij ! Powtórzę się 73 raz na forum w tym temacie: EA nie sprzedaje licencji na swoje gry do czasopism - wyjątkiem są Włochy ;) Uprzedzając twoje lub kogoś pytanie - " ale jak to ? A Mass Effect ?" ME zostało wykupione od CDProjekt ,które jest wydawcą tejże gry w Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby redakcja wrzuciła na strony dużo ciekawy komentarzy które użytkownicy pisali pod newsami z okładkami. Zawsze takie coś jest miłe. Niby nic, parę słów, ale jednak tyle ludzi te słowa przeczyta :smile:. Fajny byłby też jakiś plakat tylko o CD-Action, a nie o grach, nawet jeśli miałoby to być wielkie logo na czarnym tle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązkowo Gamewalker (taki prawdziwy, a nie kojojowa popierdółka), cena 20zł aby było na bogato, pełna wersja? Ten Batman byłby świetny, chociaż i tak czekamy na Half-Life 3 :cool: Wygląd pisma bardziej retro (więcej ostrych kształtów!), bo już patrzeć nie mogę na te wszystkie okrągłe i słodkie obrazeczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze chyba pisalem ale cóz zmieniłem zdanie

1.Powinna byc zapowiedz numeru i co w nim bedzie na forum 1 stycznia tak wesoło bedzie:)

2.Oczywiscie 200 stron

3.Hmmm Moze taki worek ja kiedys byl najlepiej zeby był złoty i z napisem 200 setny numer

4.Recenzja w starym stylu tak jak to było w jednym z numerów

5.Jakis ciekawy pełniak nie bede wdrążał w szczegóły ale musi byc fajny:)

6.Na płycie filmik jak nasi kochani Mr.Jedi i Smuggler odpisuja na ar

7.Gameplay z jakiejs gry w której cała redakcja sie zakochała

Wiem że to troche dużo ale marzenia to marzenia:) :cool:

No i jeszcze cena do 25 zł moze wtedy bedzie rozsądna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gabryiel3

1.200 stron

2.Jakaś super gra (będzie Batman AA na 100%)

3.Tipsomaniak z hmmmm..... Action Redaction

4.Historia pisma

5.Może gry które dostały od was ocene 10

6.Najlepsze gry tych czasów

7.Jakaś fajna publicystyka

8.Mniej recenzji więcej AR, NL, Publicystyki, Sprzętu, itp

9.Na koniec może coś o steamie

Ach te marzenia.......

Numer 199 strona 126 bodajże jest koleż za jokera przebrany i pisze że się przebrał za pełniaka... ups. xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja:

1. 200 stron

2. Batman AA, lub wiesiek ( wolałbym wieśka :wink: )

3. Żeby zapełnić te 70 czy tam 90 dodatkowych stron, przydałyby się recenzje najlepszych gier wszech czasów typu. Diablo 1-2, duke nukem 3d, final fantasy 7, WoW ( pełna recenzja a nie jakieś wiadomości o uptade), wiedźmin, the elders scrolls, nie wiem co jeszcze, pewnie dużo przegapiłem :F

4. Duuuuuże na luzie

5. Jakieś fajne konkursy

6. Plakat/ kalendarz cda

7. Najlepiej kaby tego 200 numeru wg. nie było i przeskoczyli na numer 201 ( ew. dali jakiś marny numer specjalny :D), co wy na to? :DD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne Panie i szanowni Panowie!

Zgadzam się co do tego, aby dać:

- 200 stron

- historię pisma, sukcesy, upadki, itp.

- historię gier na PC

- Mega Tipsomaniaka w stylu "Najważniejsze gry w historii CDA od numeru 1/1996 do stanu będącego, tj 200/2010".

Fajnie by było, jakby oprócz dodania Batmana, do pełniaków, dodać Antologie Commandosów ( wiem, wiem, Commandos Behind Enemy Lines było, Commandos 2 Men of Courage też było.), gdyż na tak na prawdę wyjątkowe wydanie CDA powinna pojawić się też Wyjątkowa Gra.

P.S.

Byłoby genialnie, gdyby dać w przyszłym numerze w Grach Wiecznie Żywych artykuł o serii Commandos ( No co? Było Desperados: poszukiwany żywy lub martwy, swoją drogą też wyjątkowa gra, to czemu nie mogą być Commandosi?)

P.S.2

Wesołych Świąt o do siego roku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by wrzucić na płytę skany wszystkich 200 okładek CDA, każdy mógłby sobie bez problemu obejrzeć jak wyglądało pismo z "zewnątrz" na przestrzeni lat.

PS: Smugler napisał w którymś temacie, że Batman: AA nie ukaże się ani w 01/2012, ani w 200, ani w kwietniowym (urodzinowym). pozostaje jednak nadzieja, że Batman trafi do numeru SPEC01/212 :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dantei

Jak dla mnie to Batman wcale nie jest przekreślony w tym numerze. Ktoś CELOWO zamieścił informację o tym w nr 199. Teraz Smuggler CELOWO napisał, że to nieprawda. Jakby nie patrzeć coś jest na rzeczy, bo oba komunikaty prawdą być nie mogą, gra wg nich ukaże się w nr 200 albo i nie, ale zauważ, że CELOWO jest o tej grze głośno. Być może w redakcji stwierdzili, że niepotrzebnie ujawnili informację o zawartości coverka i teraz rolą Smugglera było ostudzenie naszych wzburzonych oczekiwań i emocji, po to by owa niespodzianka była zupełna, a nie częściowa. W tym momencie jest sytuacja taka, jak przed ujawnieniem jakiegokolwiek info: nic nie wiemy i o taki stan redaktorom chodzi- niewiedza wzmaga ciekawość i chęć zakupu ;)

Jak dla mnie jednak pogramy w tego Batmana w tym roku z CDA i sądzę, że mimo wszystko z numeru 200 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak tam dalej pisali też bym bardzo chciał fallouta 3 jako pełniaka i jakąś grę historie np.:half-life1i2 a gazeta o starych dobrych czasach :) i trochę o redakcji iii twarz smugglera :)to by była prenumerata cena nie gra roli 30 zł 20 zł to MUSI BYĆ NUMER SPECJALNY !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście liczę na mega tipsomaniaka z dużą ilością komiksów i/lub najlepszymi tekstami z AR od początku CDA, czyli coś w stylu tipsomaniaka "Z archiwum IKS" (który wg. mnie był najlepszym dotychczasowym tipsomaniakiem :D). Co do pełniaka - ja bym chciał Fallouta 3 albo Batmana. Grubość pisma? Oczywiście 200 stron (bo dwusetny numer).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do paru powyższych postów to mam tylko jedno :wallbash: - i tyle (a SMG ciągle mówi, że nie można się na to nabrać - a jednak :)).

A co do drugiej kwestii - oto zamieszczone zdjęcia Smugglera w CDA 4/04 i 4/06. Mam nadzieję, że wszyscy zainteresowani będą zadowoleni :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...