Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

Jak powinien wyglądać i co powinno się znaleźć w 200-setnym numerze CDA?

Polecane posty

jak zawsze trzymające poziom Cd-Action!

Zgadzam się z tą opinią. Uważam, że już jest wysoki poziom. Więc po co go naruszać?

Przypomniałem se i tak

1.magazyn w 3-D + okulary 3-D

Na to bym za bardzo nie liczył, ale chociaż kto wie?

1. Dodatkowo pierwsze 100 numerów CDA na płytce w jakimś ludzkim formacie (pdf, djvu, itp) by wszystkie czytniki je obsłużyły, bo trochę w szafie to zajmuje objętości:P

2. Jakiś gadżet (np. wiedźmiński medalion, pendrive, smycz) za dopłatą (tylko niektóre numery w wyższej cenie)

3. Prawdziwy test czytników ebook (kindle + te dostępne w polsce)

4. Test telewizorów 3D

Tyle mi do głowy przychodzi

1- za dużo wymagasz, a tak czy inaczej tego nie dadzą.

2- jeśli chodzi tą kwestię gadżetów, to raczej możesz tylko pomarzyć.

3,4- Oczywiście zawsze by można zobaczyć, jak się sprawuje. Ale tutaj to zapewnie poczekamy. Głównie nie liczę na to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież gry nie są najważniejsze,a i tak pewnie to co dadzą będzie niesamowite. Ja chciałbym dodać jeszcze coś co nie dodałem wcześniej, czyli mały tekst o tym jak zrodził się pomysł na CD-Action, a historię skoro była w innym numerze skopiować na płytkę ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozwole sobie zacytować tutaj jeden list AR z numeru na dziesięciolecie CDA, i odpowiedź pana Smugglera:

,, Pozdrawiam Redakcję i życzę wszystkiego dobrego, robicie kawał dobrego pisma, dajecie wypas pełne wersje, brakuje tylko 18-nastolatki w stringach wyskakującej spomiędzy stron, hehe.''

Na to imć Smuggler odpowiada:

,,Spoko pracujemy nad tym, poczekaj do 200 numeru...''

Mam nadzieje że,mnie nie zawiedziecie. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,, Pozdrawiam Redakcję i życzę wszystkiego dobrego, robicie kawał dobrego pisma, dajecie wypas pełne wersje, brakuje tylko 18-nastolatki w stringach wyskakującej spomiędzy stron, hehe.''

Na to imć Smuggler odpowiada:

,,Spoko pracujemy nad tym, poczekaj do 200 numeru...''

Mam nadzieje że,mnie nie zawiedziecie. :wink:

Nie no to jak nie będzie tej osiemnastki w stringach to osobiście wysadzę waszą redakcję :D:D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinny w nim być jakieś super pełniaki (wiem, że "super" to pojęcie względne ale jakiś dobrze oceniany FPS i RPG), w piśmie powinno być coś o historii CDA (może np. spis gier które dostały 10 i takie tam). Oprócz tego jakiś plakat lubi inna niespodzianka i już będzie świetny numer. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym aby w dwusetnym numerze mojego ulubionego pisma ( :oczko2: ) było coś specjalnego. Nie mam pojęcia co by to mogło być. Spis 50 najlepszych gier CDA czy historia redakcji jak mówili moi poprzednicy? Myślę, że redakcja zrobi co w ich mocy aby ten numer był niezapomniany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anticitizen - mam nadzieje ze to był żart... Jesli nie to moja wiara w ludzi zostala mocno zachwiana....

Wracajac do tematu : fajne bylyby znowu jakies historie, ciekawe informacje o redakcji, oraz zbior najlepszych gier wedlug redaktorow czy cos w podobnym tonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinny w nim być jakieś super pełniaki (wiem, że "super" to pojęcie względne ale jakiś dobrze oceniany FPS i RPG), w piśmie powinno być coś o historii CDA (może np. spis gier które dostały 10 i takie tam). Oprócz tego jakiś plakat lubi inna niespodzianka i już będzie świetny numer. :)

FPS - S.T.A.L.K.E.R. - Czyste Niebo a RPG - Oblivion :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na dodatkowe - powiedzmy - 20 stron (patrząc realnie: 5-10 ) przy nieco wyższej niż zazwyczaj cenie. Większość z tych dodatkowych stron poświęciłbym publicystyce związanej z jubileuszem CDA (historia, 10-tki przyznane grom w piśmie, przypomnienie redaktorów, którzy już w piśmie nie pracują, takie tam).

Nie liczę na żadne dodatkowe gadżety, plakaty, nadzwyczajnie dobre pełniaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było zobaczyć zdjęcia redaktorów teraz i sprzed 200 numerów, dowiedzieć się kim jest Smuggler, dostać 3 gry: jakiś hit ostatnich lat (np. Batman AA ?), jakiś hit sprzed x lat, w który cały czas ludzie grają (Warcraft 3 ?) i jakąś grę, która jest na tyle dziwna i niejednoznaczna, że musiała poczekać na 200 nr (coś jak grim fandango ostatnich lat, może jakaś gra american mcgee albo Deathspank). Do tego dużo publicystyki. Cena hmm 200 albo 20,0?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer na 15-lecie trochę mnie zawiódł. Okładka taka zwyczajna, tylko spory napis o jubileuszu, zawartość praktycznie normalna, tylko parę stroniczek "bonusowych". Ja mogę i dać 5-10 zł więcej, niz zwykle, ale niech to będzie 200-ka z prawdziwego zdarzenia. Nie oczekuję pełniaków z kosmosu, ale niech okładka się wyróżnia (pamiętacie tą okładkę z wielkim X? Była BOSKA! Tudzież numer 100, też była ekstra!). Jak będzie to zwyczajny art z małym napisikiem "200 numer", to się MOCNO zawiodę. Zero pomysłowości, nie to, co kiedyś.

Nie oczekuję 200 stron, bo przy obecnych 132 to niewykonalne. Oczekuję tipsomaniaka, ale nie z zapychaczami w środku, jak to ma miejsce ostatnio (poza tym, cieniutkie są), tylko z sensowną zawartością. Tak, żeby fajnie było poczytać, trochę pośmiać się i dowiedzieć paru rzeczy. Jak chcę porad i narzędzi jak naprawić PC, to albo mam neta (tudzież wiedzę własną), albo kupuję sobie pismo specjalistyczne o komputerach i programach za te 5-6 zł. Ale, niechże tych stron w piśmie zauważalnie przybędzie. Jak to ma być książeczka na siłę "Ej, Darek, weź daj tam jakiegoś zapychacza ctrl+c, ctrl+v, parę obrazków i będzie git malina!"* Wracając do stron w piśmie - znowu: patrzę na to realistycznie, ale te 30 stron więcej chyba dałoby się sensownie zapełnić? Mogę zapłacić więcej, a jakże, w końcu 200 numer nie zdarza się często (a konkretniej to raz na jakieś 16 i pół roku...).

Ostatnia sprawa, pełniaki: liczę po prostu na porządne gry z tanich serii. Jakiś cRPG i akcja. Dwa mi w zupełności starczą a i jednym porządnym się zadowolę. Na jakiś plakacik bym się nie pogniewał również.

Musicie więc zrozumieć, że ja nie oczekuję zwykłego numeru z drobnym bonusikiem, bo będę oszukiwał samego siebie. Nie mam ogromnych oczekiwań, ale postarajcie się trochę, a dopłacę stosownie, byleby było warto. Troszkę krytyki chyba Wam nie zaszkodzi, mi chodzi tylko o włożenie ciut więcej pracy w pewne drobnostki typu okładka. Chyba mam prawo, jako klient?

*) Żartuję, wiem, że nic nie kopiujecie (chyba, że na luzie czy Action Redaction, ale to logiczne), jednak ostatnie tipsomaniaki są zwyczajnie niewarte głębszych oględzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensowny post nade mną ;) Do twojego nicka Batman AA jak znalazł. Naprawdę świetna gra za niecałe 30 zł, w necie po 13 zł nowa chodzi, to akurat w sam raz do CDA. Trochę się powtarzam, ale naprawdę w tym przedziale cenowym i zgodnie z gustami odbiorców trudno o lepszą pozycję, skoro wpadały do czasopisma na cover gry, które są z tej samej serii (Bionic Commando, Tomb Raider Legenda, Anniversary i Underworld) to czemu nie Batman, skoro akurat wyszła druga część, to pierwsza byłaby świetną zachętą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 200 numerze licze na dodanego do pisma kompa za 4000 zł minimum lub PS3/Xbox360 (do wyboru co się woli albo lepiej oba na raz)

A teraz poważnie:

+2 świetne pełniaki (Rpg/rts + akcja). Jestem przekonany nie wiem dlaczego ale ja to po prostu wiem że jednym z pełniaków będzie - Batman Arkham Asylium ;) A drugim mógłby być np Company of Heroes z dodatkami/Warhammer z dodatkami albo jak narazie mój faworyt do "drugiego" pełniaka Oblivion - wg mnie taki zestaw byłby mega.

+tipsomaniak, tak jak wyżej było pisane, nie jakaś zapchajdziura tylko jakiś ciekawy.

+kalendarz jakiś na 2012 rok, na 2011 rok jest bardzo fajny, cieszyłbym się z nowego.

+ze 170 stron do poczytania

i będę happy (cena nie gra roli w przypadku tego numeru ;P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomeknucimo -

Ależ panie i panowie, nie ma co się już rozpisywać 'co byśmy chcieli za miesiąc', bo pełniaki do tego numeru już dawno są zakupione, publicystyka i zapowiedzi zamknięte. Lepiej poczekać do wtorku - ogarnąć 199. nr, zahibernować się i obudzić się tuż przed 200. wydaniem i zobaczyć, że... pełniaków nie będzie tym razem. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...