Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

Jak powinien wyglądać i co powinno się znaleźć w 200-setnym numerze CDA?

Polecane posty

Po pierwsze 200 stron

Po drugie Na coverze gra co dostała 10 w CDA i zdjęcia redakcji

Po trzecie Ogromny plakat (wymiary najlepiej 200x200 cm xD ;) ze wszystkimi okładkami w historii CDA

Po czwarte Długie recenzje =)

Po piąte Opisanie wszystkich gier "dziesiątkowych

Po szóste Historia komputerów i konsol

Po siódme Duże AR

Po ósme i ostatnie Ogromny humor

I takie 200-setne CD-Action powinno być dla mnie .Jeszcze musimy czekać 231 dni :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście w 200 numerze powinna się znaleźć sztabka złota dla każdego czytelnika. Może być mała :wink:. A tak na serio, jakiś pełniak, który zrówna z ziemią i zasypie solą całą konkurencję CDA (jeżeli w ogóle takowa istnieje). Ponadto, tekst o tym jak narodziła się legenda Smugglera, no po prostu jak na to w redakcji wpadli, że można stworzyć taką postać i utrzymywać tożsamość tego kogoś w tajemnicy aż tak długo. (Że też nikt się nie wygadał :blink: ). Oczywiśce jakieś świetne recenzje też by mogły być.

A tak całkiem w strefie marzeń: Na płycie do 200 numeru pełniak, którego recenzja ( pierwsza w kraju ) znajdzie się właśnie w 200 numerze.

EDIT: Oczywiście to nie może być żaden gniot (czyli np. Japoński symulator drapania się po tyłku, czy coś w tym stylu <- Takich rzeczy nie chcemy! :angry: )

Inną możliwością jest także pełniak w postaci gry stworzonej przez redaktorów! (Wiem, że nie bardzo mają czas, ale marzenia piękna rzecz.) Na przykład FPS "Duke Smuggler Forever" lub piłkarzyki "Pro Evolution Smuggler". No ewentualnie jakaś samochodówka "Need For Speedggler" w której uciekamy Smugglerem przez meksykańską granicę do Stanów. Pomysłów jest wiele. :happy: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że prawdopodobnie palnę głupotę, ale jak dla mnie mocnym akcentem byłby powrót gamewalkera w swej klasycznej formie - tudzież mniej lub bardziej odświeżonej... Jeśli tylko redakcja znalazła by w tym przyjemność, sądzę, że wielu czytelników (a przynajmniej jeden) miałoby niezłą uciechę :wink:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 200 CD-ACTION powinno być dodane zdjęcie( prawdziwego Smugga).

Powinien kosztować 6zł, aby każdy go miał, i powinien mieć 600 stron :)

A tak na serio... chciałbym aby w tym egzemplarzu (fantasty mode on)

beta wersje najlepszych gier tego rocznika i ( fantasty mode off) jakaś gra, która w

CD-ACTION dostała 10/10.

Wiem, że prawdopodobnie palnę głupotę, ale jak dla mnie mocnym akcentem byłby powrót gamewalkera w swej klasycznej formie - tudzież mniej lub bardziej odświeżonej... Jeśli tylko redakcja znalazła by w tym przyjemność, sądzę, że wielu czytelników (a przynajmniej jeden) miałoby niezłą uciechę :wink:.

Całkowicie się z tobą zgadzam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najchętniej chciałbym zobaczyć w 200-setnym numerze stylistykę z najlepszych lat CDA. Powrót na ten jeden numer wielkiego (legendarnego) Gamewalker'a i dyskobola(!) i . Po co wracać do historii? Bo była długa i piękna jak na pismo o grach w Polsce :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Zdjęcie Smugglera to by (no w końcu każdy chce go zobaczyć)

2.200 numer 200 stron (nawet zapłace za nie 25 zł)

3.jakiś fajny pełniak(ciekawe co to będzie proszę Wiedźmin :D)

4.Zdjęcie całej Redakcji

5.Super komiks,mnóstwo listów(no o to to my musimy się postarać :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm , jako temat numeru podałbym 3/5/10 ulubionych gier większości/wszystkich redaktorów :happy:

jakieś większe pełniaki (coś jak pełniaki w tym numerze , bo są super oprócz avs)

dużo komixów , i troche obszerniejsza/sze główne recenzje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomarzyć można, ale nie spodziewałbym się 200 stron, bo magazyn raczej będzie chciał utrzymać cenę w granicach normy. Na pewno liczę na przebojowe pełniaki i może jakiś dodatek w stylu najlepiej mousepada (żebyście zobaczyli mój).

Miło by było, gdyby z okazji 200 numeru wyszedł tego samego miesiąca nr specjalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja:

- 200 stron

- duzo... publicystyki

- film na osobnym DVD (najlepiej coś związanego z grami np. Max Payne)

- tipsomaniak (proponuję temat kontrolerów, czujników tj. kinect, move, no i tych z Wii)

- 200 najlepszych gier zdaniem redakcji

- 200$ banknot z twarzą Smugglera ;)

- 200 gier freeware

- skany jubileuszowych i urodzinowych CDA

- skany 10 najlepszych recenzji gier wg redaktorów

- skany 10 najlepszych okładek wg redaktorów

- 2 stronnicowy mega-hiper-giga-plakat

- gamewalker

Bardzo mi się podoba pomysł z tym opisem "TWORZENIA 300 numeru CDA".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz dodatkowo na +10% obrażeń ... yyyy rabatu w empiku na gry :D

A na pełniaka to może Red Faction Guerilla , albo jakiś Total War

Tylko pomyślcie jak dajecie pełniaki o dodatkach do nich - tak jak teraz Gotic 3 z dodatkiem Twilight:) Super, i to jest faktycznie pełniak pełną gębą.

Bo do tej pory (Titan Quest) nie mam dodatku ktory jest ponoć rewelacyjny.

Może jak dacie pełniaka np gre, która miała kilka części to dajcie poprzednie (stare do kolekcji)

A proponuje też dać na płytce gry freeware, czy abandonware hitów - Duke 3d, quake, doomy, wolfy (z dodatkami, patchami ulepszeniami) itp. wiem ze jest na necie ale miec wszystko pod reka na plytce cda to tez fajnie

I napewno pudełka plastikowe z okładkami do kazdej płyty - nie dawajcie okładek jak w Call of Ju.. bo jest to mało praktyczne

Pozdrawiam całą ekpię.

P.S Zróbcie ankiete, jeśli sami macie jakiś dylemat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...