Skocz do zawartości
Steady

Mortal Kombat (seria)

Polecane posty

No i świetnie.

Teraz można zrezygnować z meczu który nie ma perfekcyjnego połączenia ale ktoś nie pomyślał i pokazuje przeciwnikowi tez resztę statystyk przed meczem.

I teraz widzą że są 3 paski na 4 (co jest na pewno wystarczające do przyjemnej gry) a obok że mam 361 wygranych 29 przegranych a ich szansa na wygraną to 0-1%. I teraz zgadnijcie czy się zgadzają na ten mecz?

Cały dzień dzisiaj nie mogłem z nikim zagrać. Dzięki Netherrealms.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś czekał na wersje X360 i PS3 MKX (wątpię) to właśnie je skasowali. tongue_prosty.gif

http://www.eventhubs...been-cancelled/

"Cały dzień dzisiaj nie mogłem z nikim zagrać. Dzięki High Voltage."

Zakładam, że to wersja PC, więc naprawiłem.

Nie zauważyłem tego wcześniej, więc późna odpowiedź.

Nie naprawiłeś, przeczytaj mój post jako całość.

Podpowiedź: Opcję odmawiania (która mi bruździ) wprowadził Netherrealms na kazdym systemie, a nie High Voltage na PC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kav

Dlaczego wątpisz? Ja akurat czekałem na wersję PS3 bo nowej generacji nie mam a nie będę kupował zepsutego portu na PC. Powiem więcej, jestem mega wkurzony tym że WB robiło mnie w wała dobre pół roku. Nie wierze w tłumaczenia że to wina sprzętu bo konsola która ciągnie bez problemu gry pokroju Destiny czy MGS5 powinna spokojnie uruchomić grę na UE3 renderującą dwie postacie i trochę tła (pewnie trzeba by było zatrudnić kogoś innego niż partaczy z HV dla których pewnie port węża z Nokii byłoby wyzwaniem ale to inna sprawa). WB widzi że gra sprzedaje się dobrze na obecnej generacji więc odcięli kasę pod portu na prev-geny i tyle. Szkoda tylko że nie ogłosili tego od razu.

Trudno, nie chcą kasy to nie, ja płakać nie będę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przerwali to raczej dlatego, że porty nie szły a nie dlatego że mieli dość z current gena.

Pamiętaj, że typowa firma woli zaryzykować i mieć wszystkie pieniądze niż mieć mniej pieniędzy ale na pewno. :P

A wątpiłem dlatego, bo to robił High Voltage Studios + przesunięcie premiery więc IMO nadziei i tak nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przerwali to raczej dlatego, że porty nie szły a nie dlatego że mieli dość z current gena.

Zakładając że w ogóle szły. HV ostatnimi czasy głównie łatało wersję PC więc wcale bym się nie zdziwił jakby prace nad portami na prev-geny były w jakiejś wstępnej fazie i jak się okazało ile trzeba jeszcze czasu i kasy w to wpakować to WB olało sprawę.

Pamiętaj, że typowa firma woli zaryzykować i mieć wszystkie pieniądze niż mieć mniej pieniędzy ale na pewno.

No chyba że sprzedaż zaskoczyła samych twórców, a tak było w przypadku MKX. Gra sprzedaje się wyśmienicie więc zamiast pakować kolejną grubą kasę w porty na prevy postanowili wpakować mniejszą kasę w DLC i Kombat Packi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc, Xenomorph i Pijak Po Hiszpańsku zostali zapowiedziani do gry. Wszystko fajnie i w ogóle, ale jak patrzę na drugi season pass... Miałem ostatnio szansę dostać MKX za 120 złotych na PS4 i nawet się nad tym zastanawiałem. Ale dosłownie nie jestem w stanie, kiedy tylko przypomnę sobie o DLC do tej gry. Jak, gdyby Goro nie był najgorszą rzeczą w historii, to jeszcze ponad 120 złotych za cztery kolejne postacie i pewnie kolejne 120 za cztery kolejne. Dzięki, zabiliście we mnie chęć kupna tej gry do czasu obniżki na Komplete Kollection czy cokolwiek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leather Face jest dla mnie meh, że ja nie mogę. Taki gorszy Jason.

Bo-Rai-Cho, jeśli zrobią go na Drunken Fist zamiast na rzyganie i pierdzenie to mógłby być nawet fajny.

Tri-bot pewnie wielu ucieszy. Mnie się nawet podoba, że to 3 postacie w jednej.

Xenomorph... eh jakoś nie potrafię sobie go wyobrazić jako super fajnej postaci.

O ile pierwszy Kombat Pack nawet mnie interesuje na kupienie kiedyś po taniości, to ten tutaj... wcale a wcale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoke-oCyrax-oSektor to naturalny wybów w obecnych growych uwarunkowaniach- nie wybrażam sobie 3 wersji któregokolwiek z nich.

Bo-rai nie znam, a leatherface mi powiewa, ale z "bumelantem Kwaskiem" to się tak zastanawiam: po kiego grzyba na siłłę pokazywać inwencję i robić Alienowi jakąś mutację tarkatańską - przeca do meelee wystarczyłby klasyczny model. Mama nadzieję, że przynajmniej Fatale będzie miał klasyczne.

Cóż, sprawdzi się te wszystkie dziwactwa jak wyjdzie GotY ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie odnosicie wrażenia że nie które postacie są wkładane do kolejnych części MK na siłę i nie pasują w ogolę do tego świata. Zagrywałem się w 1 i 2 MK na amidze jeszcze i najlepiej wspominam te części. W czwartej jak oglądałem film z tworzenia to część postacie powstały przypadkiem z błędu kodu gry.Szkoda że oszpecili Jaszczura wolałem go w klasycznym stroju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z konsolowych to miałem emulacje Deception i tam mi już nie pasowały niektóre postacie bardziej mi to Tekkena przypominało niż starego MK(grafa,ubiory postaci przypominało). Inne części widziałem na tylko na GP i takie samo miałem wrażenie i jakoś te konsolowe nie odnosiły sukcesu. W 9 ne pasowały mi do serii cyber-sub zero,kratos,freddy i z 10 kotal khan,Dvorah,Ferra/Torr,Jason,Erron Black,Tremor A gdzie mój Quan Chi w starym stroju wolałem go w czernii z 4. Lubie popykać w 9 i 10 bo czuje klimat starego MK i emuluję dwie pierwsze części bo mam do nich sentyment ile dzojstików połamałem na tej grze na amidze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mój Quan Chi w starym stroju wolałem go w czernii z 4.

Na dnie Netherrealm ze Scorpionem, zaciął się w swojej animacji krzyku.

A postacie gościnne to postacie gościnne, te akurat pasują lepiej niż Vade i Yoda w SoulCal 4. Bardziej mnie drażni fantazja i character design, jakim NetherRealm się wykazuje. "Hej, oto Meat. Nie ma skóry i ma dwa tasaki. Łapiecie?"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wątek fabularny wam się podoba w tych nowych bo mi on jest nie potrzebny ja tam wole wieże i nawalanie chyba jestem za stary na takie nowości jetem wychowany na starym MK.Zobaczymy co będzie w nowym MK jak się doczekamy z WB nie zabije serii jak to zrobiło Midawy po 4.w X czuje się jak w starym MK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście najbardziej spodobał mi się Mortal Kombat 9. To po prostu esencja najlepszych lat tej serii. W X jeszcze nie grałem, ale pewnie się skuszę. Przez pewien czas podchodziłem do tej części jak do jeża-ludojada(ostrożnie i z sękatym kijem w ręku). Obawiałem się, że twórcy porzucą stare postacie i wykreują komplet zupełnie nowych. Na szczęście tak się nie stało, a i nowi też wydają mi się całkiem ciekawi np. Tremor, Erron Black czy Jacqueline Briggs. Cieszy mnie też fakt, że największa tajemnica serii została w końcu ujawniona. No bo kto z nas nigdy się nie zastanawiał jak za życia wyglądał Hanzo Hasashi ? Tym samym Scorpion dołączył(obok Cyraxa, Sectora i Kabala) do "zdemaskowanych" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem w tym wspaniałym gronie nie znalazła się wspaniała i lubiana firma Ubisoft? Wnoszę o ponowne policzenie głosów.

Ogólnie z tego co zauważyłem, to ci beznadziejni wydawcy dość często bojkotują PC, natomiast ci dobzi wręcz przeciwnie, ci drudzy najwidoczniej nie boją się piractwa bo wiedzą jak zaspokoić i zadowolić klienta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Ubisoftu prawdopodobnie nie ma dlatego że i tak ledwo jakakolwiek gra od nich mnie obecnie interesuje a tych parę problemów mnie ominęło. Dodam że Assassin's Creed serii nie kupuje od jedynki przez DRM który dali w dwójce. tongue_prosty.gif

A zakładam że do nas nie przychodzi bo po tym jak High Voltage Software stworzyło Frankensteina a nie port PC to by było za dużo roboty żeby to posklejać znowu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda o niepojawieniu się Mortal Kombat X Goty na PC to niewielka strata, zwłaszcza że na blaszaki ostatnio pojawia się sporo bijatyk. W tym roku na pewno pojawią się Street Fighter V (w lutym) oraz Killer Instinct Season 3 (w marcu), wcześniej w grudniu na Steamie pojawił się port Guilty Gear Xrd.

A jeśli wziąć pod uwagę fakt, że pojawiają się plotki o wersjach Tekken 7 i Virtua Fighter 5 na PC to wkrótce gracze o dziesiątym Mortalu szybko zapomną, jeśli firma Warner Bros nie zmieni swojej polityki wobec tej platformy. Osobiści jestem przekonany, że wymienione tytuły lepiej będą się prezentować na blaszakach niż MKX.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu gameplayu z Bo'Rai Cho wiem jedno: ja chcę tego gościa na PC ! Może nie jest to najbardziej lubiana postać z uniwersum MK, ale na pewno dosyć zabawna i oryginalna. No bo która inna postać nie wstydzi używać w walce produktów przemiany materii czy własnego brzuchala ? No i cieszy fakt, że wiatropędny mistrz sztuk walk nie jest kolejnym gościem specjalnym z "zewnątrz" (tak jak Predator czy Jason). Tri-Borg również fajnie się zapowiada, chociaż szkoda, że nie może się przełączać pomiędzy swoimi formami w trakcie walki(a przynajmniej nie pokazano tego). Mam nadzieję, że w kolejnych DLC(jeśli jeszcze jakieś wyjdą) pojawią się już wyłącznie starzy znajomi i że WB pójdzie wreszcie po rozum do głowy i nie oleje graczy PC-towych. Midway popełniło kiedyś ten błąd i ostatecznie przegrało walkę poprzez Hara-Kiri.

Edytowano przez ArekJakub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc odpaliłem MKXL. To jest w porządku. Nie wymiotuję. Skończyłem cztery walki i nie czuję, żebym umierał w środku. To działa i funkcjonuje i Predator jest fajny.

A tak na serio, jedyne co do tej pory mam (z rzeczy technicznych, wywód o Goro, dwóch season passach i wersji PC zostawię na potem) to czemu blok pod R2? To jest takie niepotrzebne i wbrew wszelkim instynktom, że autentycznie łapię się na wciskaniu w tył zamiast R2. I tego nie było w Injustice, więc po co jest tu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...