Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

[stare Forum] Problemy Z Forum

Polecane posty

co kilka dni (jak zagladam na forum) to pojawia się komunikat że strona jest nie dostępna? (jak był taki post to sory ale niechciało mi się czytać wszystkich)

Ehh....ludzie, ludzie. Przeczytaj sobie info na stronie głównej forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Balrog demon mocy
co kilka dni (jak zagladam na forum) to pojawia się komunikat że strona jest nie dostępna? (jak był taki post to sory ale niechciało mi się czytać wszystkich)

Ehh....ludzie, ludzie. Przeczytaj sobie info na stronie głównej forum.

ok :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, ze np. wczoraj (ale tak jest codziennie) strona cdaction.com.pl i forum nie chcialo mi dzilalac. Pojawial sie ekran informujacy o braku strony (nie mozna znalesc serwera), podczas gdy inne stronki chodzily normalnie. Dzis rano tez byl ten komunikat ale po szkole (2 godzina) forum juz dzialalao

CO JEST?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAARRRGGHHHH!!!! Kurna, Ludzie!!! Dwa posty wyżej koleś pytał się o to samo. Czytać INFO!

Webmasterzy i techniczni powinni spróbować tak zedytować skrypt forum, żeby fora Dla początkujących, Informacje i Problemy z Forum waliły po gałach jakimś jaskrawym kolorem, a ponadto otaczały je strzałki z napisem "Tutaj kliknij, by wiedzieć co i jak". Ale myślę, że mimo to i tak wiele osób olało by to i tak się pytało o różne bzdety na głównych wątkach oraz powtarzały problemy sprzed dwóch postów. No, ale to czyny świadczą o człowieku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Webmasterzy i techniczni powinni spróbować tak zedytować skrypt forum, żeby fora Dla początkujących, Informacje i Problemy z Forum waliły po gałach jakimś jaskrawym kolorem, a ponadto otaczały je strzałki z napisem "Tutaj kliknij, by wiedzieć co i jak". Ale myślę, że mimo to i tak wiele osób olało by to i tak się pytało o różne bzdety na głównych wątkach oraz powtarzały problemy sprzed dwóch postów. No, ale to czyny świadczą o człowieku...

Oj wystarczy zmienic nazwy "Informacje" czy "Dla Poczatkujacych" na "Dla Masterow" czy "Nie Zagladaj tu" albo "Dla wybrancow" i ludzie beda sie zabijac, aby przeczytac tamtejsze posty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wystarczy zmienic nazwy "Informacje" czy "Dla Poczatkujacych" na "Dla Masterow" czy "Nie Zagladaj tu" albo "Dla wybrancow" i ludzie beda sie zabijac, aby przeczytac tamtejsze posty.

To jest bardzo dobry pomysł. Będę musiał poważnie się nad tym zastanowić :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie chyba lekki offtop ale nic na to nie poradze. Otoz od czasu gdy zmienilem lacze (na radiowke) rwaaie wcale nie moge wejsc na strone www.cdaction.com.pl. Serwer proxy ciagle zwraca mi error: Connection refused. Probowalem i bez niego ale skutek jest podobny:nie mozna wyswietlic strony. Myslalem juz ze mam jakiegos bana na cele moje zewnetrzne IP, ale okazuje sie ze na stronke w pewnych godzinach DA SIE WEJSC. Tylko ze pory te sa dla mnie raczej nieludzkie. Udalo mi sie wejsc teraz: 9:40 ale chyba tylko przypadkiem. Np. o 15 juz nie moge sie polaczyc. Myslalem ze wylaczacie serwer, ale chyba nie o tak wczesnych godzinach. O co w tym wszystkim chodzi??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arhenius

Mam ten sam problem który opisują Balrog, raulug i matmus po prostu wyskakuje błąd nie można znaleźć strony. A wy nie pier... mi tu o dziale dla początkujących bo go czytałem 2 razy (za słownikiem i sprawdzałem każdy wyraz) i nic tam nie ma o naszym problemie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest o Waszym problemie. Po prostu redakcja wyłącza serwer i na stronkę nie można wejść. Taki sam "problem" mam i ja i wszyscy inni forumowicze. Takie wyłączenia z reguły nie trwają długo (no, wyjatkiem są weekendy) więc spróbujcie wejśc na forum za godzinę - dwie. Powinno być ok. A jak nie jest, to nie rozpaczajcie - w końcu serwer zostanie włączony i po sprawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajno, nareszcie ktoś powiedział coś mądrego a nie mądrzyli się, że jest coć w dziale Dla początkujących a tam nic nie widziałem.

Tutaj nie chodzi o mądrzenie się. Poprostu jak ktos po raz setny[i tu wcale nie przesadzam] pyta sie o to samo, a odpowiedź jest poprostu w informacjach albo post wyżej[popatrz sobie na posty na tej stronie] to czlowieka już szlak trafia i nie chce mu się po raz kolejny pisać tego samego tylko się odsyła do info. A że teraz info nie ma......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A napisał kto, że jest to wcześniej? Ja niezauważyłem.

.......ARGH! Widze, że nie zrozumiałes o co mi chodzilo w poprzednim poscie. Chodzi mi o to żeby własnie czytać poprzednie posty! Nie tylko wtedy kiedy ci ktoś każe to zrobić. Gdyby wszyscy czytali chociaż 3 wcześniejsze strony nie byloby tyle nieporozumień i śmietnika na forum[nie mówie tylko o tym temacie]. Chce ci tylko uświadomić, że jak ktoś nie czyta wcześniejszych postów to wygląda to tak, iż co 3 post to pytanie o tą samą rzecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość HopkinZ

Witam, ja natomiast mam problemik z wysylaniem wiadomosci :)

Prosze mnie nie linczowac jesli to juz bylo wspominane jednak nie ma o tym nic w FAQ a forum tak wolno działa, iz chyba potraficie zrozumiec to ,ze nie chce mi sie przegladac calego topicu.

Otóż chodzi mi o to, ze gdy wysylam posta to mi sie pojawia "Błąd Ogólny: Invalid_Session"

i za cholere nie da sie nic zrobić, trzewba zrobić wstecz, znów wkleić treść posta i znów "dodaj" aż do skutku, aż sie nie doda :)

Oczywiście spotykałem się z czyms tkaim na jakis innyhc forach lecz tam nikt tego nie tlumaczyl a ponieważ tutaj pisza powazni ludzie to lcize na odpowiedz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście spotykałem się z czyms tkaim na jakis innyhc forach lecz tam nikt tego nie tlumaczyl a ponieważ tutaj pisza powazni ludzie to lcize na odpowiedz :)

Ale niestety musiales trafic na mnie :twisted:

Otóż chodzi mi o to, ze gdy wysylam posta to mi sie pojawia "Błąd Ogólny: Invalid_Session"

Cos takiego zlozylo mi sie raz i to odpowiadajac z komputera brata. Otoz napisalem odpowiedz, ale jej nie wyslalem ( strona z napisana odpowiedzia byla caly czas otwarta ), bo sprawdzalem na innych stronkach czy nie pisze herezji. Po ok 10 min szukania okazalo sie, ze tresc posta jest dobra i moge go wyslac. Wiec maxymalizuje stronke z odpowiedzia daje wyslij i INVALID SESSION. Moze tak sie dzieje gdy poprostu przez dluzszy czas nie wysyla sie napisanej wiadomosci. Od kiedy wysylam wiadomosci od razu po napisaniu nie dzieje mi sie nic takiego, ( ale dla bezpieczenstwa kopiuje dluzsze posty :P ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość HopkinZ

nie no ja od razu pize posta i wysylam zazwyczaj :]

a to wygląda tak, ze na jednym forum mam Invalid Session, a na innym nie mam...

btwq. na tych co mialem to sie wynosilem szybko bo sie zyc z tym bledem nie da :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mniej wiecej bedzie mozna sie spodziewac przeniesienia forum na inne lacze, nie chodzi mi tu o jakas date, ale czy beda to dni, tygodnie, miesiace.

Tez mialem ten problem z invalid_session.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę chwil mnie nie było i problemu się oczywiście nie udało rozwiązać... :P

Błąd Invalid_Session związany jest z tym, że wiadomość była pisana zbyt długo. Dokładniej chodzi o to, że jeżeli przez X minut serwer nie doświadczy Waszej aktywności, stajecie się wylogowani - czyli niby nie ma Was na forum. Wtedy jak wysyłacie w końcu wiadomość, to forum głupieje - bo nie wie, kto ją wysłał (nie rozpoznaje danego użytkownika).

Najlepszym sposobem na uchronienie się przed tym jest pisanie dłuższych postów np. w Notatniku, potem kliknięcie "Odpowiedź", wklejenie i wysłanie. Można też napisać, skopiować, i jak wyskoczy błąd, to wrócić dwie strony wcześniej i odpowiedzieć jeszcze raz (wklejając treść posta ze schowka).

To by było na tyle. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak stać się hierarchą ważności czyli na przykład orkiem :?: proszę mi to wytłumaczyć :!: cóż nie wiem :oops: ale jestem nowy i mam prawo :D

Skoro jesteś nowy to przejrzyj dział "Dla początkujących"

http://www.cdaction.pl/agora/viewforum.php?f=18

tam masz wszystko wyjaśnione, przeczytaj też dokładnie regulamin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...