Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

[stare Forum] Problemy Z Forum

Polecane posty

Niekoniecznie kazdy. wirus bierze sobie chyba losowo adresy, więc ja miałem "farta" ^^. Poza tym gdyby CDA miało faktycznie ów wirusa, to by wyjaśniało czemu nie odpowiadaja na mejle.

Zauwaz, ze domyslny adres mailowy forum to ghost@cdaction.pl . Wiec jezeli wirus bralby adresy z bazy forum, to wysylalby go z konta Ghosta a nie Smugga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cooler
Przyznawac się! Kto ma wirusa

No właśnie.Może nad tym także powinniśmy się zastanowić?Ja skanowałem swój komputer anty-virusem kilka razy(w obawie przed tymi mailami), po za tym mam firewalla, więc chyba mogę czuć się bezpieczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie ja kiedyś miałem wira który brał adresy e-mail ze stron www na których bywałem i się rozsyłał do osób spod tych właśnie adresów. więc spokojnie to może wyjaśniać dlaczego dostajesz maile z virem od osób które nie mają cię w kontaktach.

uspokajacz: już go niemam (od jakiegoś m-ca)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cooler

Dzisiaj dostałem dwa kolejne maile, tylko już nawet nie wiem czy to z forum CDA(pewnie tak).Ale te maile są trochę dziwne...Pamiętam, że jeden brzmiał:Fanks for your ID.Hmm...

Ale jak już mówiłem virus jest chyba bardziej psikusowy(o ile to faktycznie virus)gdyż te maile virusa nie zawierają.

EDIT

Chciałem też powiedzieć, że wyskakuje mi błąd DEBUG MODE za każdym razem(!)kiedy wysyłąm posta.Wiem, że jest on wysyłany dalej ale dziwię się, że dzieje się tak za każdym razem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xes1987

Ostatnio pokazał sie taki komunikat

Ran into problems sending Mail. Response: 554 : Relay access denied

DEBUG MODE

Line : 40

File : /html/cda/agora/includes/smtp.php

o co chodzi ??

komunikat pokazał sie podczas od[owiedzi na jeten z tematów na forum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pokazał sie taki komunikat

Ran into problems sending Mail. Response: 554 : Relay access denied

DEBUG MODE

Line : 40

File : /html/cda/agora/includes/smtp.php

o co chodzi ??

komunikat pokazał sie podczas od[owiedzi na jeten z tematów na forum

Wrzuc se poprzednia stronke, przejrzyj ja. Powinienes zauwazuc dwa posty moj i RoZy'ego. Powinienes je zauwazyc bo pisane sa DUZA czcionka i dodatkowo w kolorze purpurowo - fioletowym. Jak juz je zauwazysz to przeczytaj je....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd powinien zostać już usunięty. Serwer pocztowy przeszedł na łącze innego providera.

Ustawienia naszego serwera pocztowego są dosyć rygorystyczne, trochę czasu minęło zanim udało mi się ustawić jego działanie tak, żeby przekazywał posty z forum, bez zmniejszania poziomu jego zabezpieczeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co jest ale pisze posta i wysyłam ,niby jest ok ale gdy szukam go na forum to go ni ma uma fatima.ciekawe czy ten sie pokaże??

a próbowałeś po wysłaniu posta odświerzyć stronę na której powinien się pojawić post ? ew. spróbuj czy problem się będzie powtarzał gdy wyłączysz (jeśli używasz) obsługę proxy w przeglądarce

w IE narzędzia->opcje internetowe->połączenia->ustawienia sieci LAN-> i teraz odznacz wszystkie trzy opcje . (na podstawie IE6SP1)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem - może za szybko się wyrywam, ale na Forum funkcjonuje nadal czas zimowy.

Tak więc prosi się, by któryś z inżynierów przekręcił ten ogromny zawór o jakieś 360 stopni. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, moj pierwszy post i sie juz skarzyc musze ^^ Jak babcie kocham (mame i tate tez, no i dziadka :D). Nawet Avka iemoge sobie wstawic, a najlepszy jest powod : 'Rozmiar emblematu musi być większy niż 0 kB i mniejszy niż" -_-' ja wymiekam z takimi powiadomieniami. Seryjnie, zrobcie cosik bo ja was wystrzelam (dudududududu, he he). ^^ I z gory dziekuje ^^

Aha, zapomnial bym. Avek ktory chce dac ma zaledwie 12 kb, wiec niewiem o co lazi ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KijasS (SE)

A ja zrobiłem wczoraj jednego z największych buraków w życiu, powinienem dostać za to nagrodę Jobla. Mianowicie zmieniłem niedawno majla i chciałem wnieeść poprawki do profilu na forum. Poprawki wniosłem, ale z błędem. Źle podałem adres email. Więc nie mogę dostać klucza aktywacyjnego i kupa. Niestety musiałem zarejestrować się od nowa i w konsekwencji straciłem swoją pozycję Orka. :(

Czy da się jakoś przenieść tamte stare posty z dawnego profilu na ten nowy??? Pytanie to kieruję od wszystkich.

Proszę również o pomoc admina, czyli Ghosta. Proszę o pomoc. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie zmieniłem niedawno majla i chciałem wnieeść poprawki do profilu na forum. Poprawki wniosłem, ale z błędem. Źle podałem adres email. Więc nie mogę dostać klucza aktywacyjnego i kupa. Niestety musiałem zarejestrować się od nowa i w konsekwencji straciłem swoją pozycję Orka. :(

Czy da się jakoś przenieść tamte stare posty z dawnego profilu na ten nowy??? Pytanie to kieruję od wszystkich.

Proszę również o pomoc admina, czyli Ghosta. Proszę o pomoc. :(

Czegos nie kuamam. Klucz aktywacyjny, jak sama nazwa wskazuje potrzebny jest do aktywacji konta, a skoro miales range Ork to po co byl ci potrzebny klucz aktywacyjny...

Badz co badz jedynym sposobem na zrobienie czegeos ze starym profilem jest pomoc Ghosta. Tylko lepiej napisz do niego osobiscie, na maila, a nie piszesz prosbe na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KijasS (SE)
Badz co badz jedynym sposobem na zrobienie czegeos ze starym profilem jest pomoc Ghosta. Tylko lepiej napisz do niego osobiscie, na maila, a nie piszesz prosbe na forum.

Dobra, bardzo chętnie, ale jaki on ma adres email? Byłbym wdzięczny za podanie.

Czegos nie kuamam. Klucz aktywacyjny, jak sama nazwa wskazuje potrzebny jest do aktywacji konta, a skoro miales range Ork to po co byl ci potrzebny klucz aktywacyjny...

Skoro tak to chyba namieszałem też coś z hasłem... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....Ja też od jakiegoś czasu otrzymuje dziwne maile...

Np. dziś dostałem maila od baggins@.... i gdy zszdłem na forum w liście zalogowanych był właśnie ktoś z ksywką baggins.

Czy jesteście pewni że to nie ma nic wspólnego z forum??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość baggins

Zrobiłem coś BEEEEE - nie przeglądałem archirum ani nie zagladałem do SERCZA, ale mam pytanie. Zarejestrowałem się dziś. Znam zasady bez czytania regulaminu :).

Problem tyczy się prędkości działania forum. Raczej nie możliwe jest, żeby to mój net miał problemy z wuwuwu, więc to raczej wina fora. Czy wam też się tak wolno otwierają topiki/działy? U mnie pasek na dole delikatnie mówiąc myśli trochę. Otwarcie stronki czasami zajmuje 10s.

Jak już mówiłem nie wierzę w moją winę :twisted: i proszę o potwierdzenie mej tezy o wolnym działaniu forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem coś BEEEEE - nie przeglądałem archirum ani nie zagladałem do SERCZA, ale mam pytanie. Zarejestrowałem się dziś. Znam zasady bez czytania regulaminu :).

Takie podejscie jest BEEEEE, a minutka czytania regulaminu jeszcze nikomu nie zaszkodzila. Lepiej przeczytaj regulamin dla wlasnego dobra.

Problem tyczy się prędkości działania forum. (...) Otwarcie stronki czasami zajmuje 10s.

Jak już mówiłem nie wierzę w moją winę :twisted: i proszę o potwierdzenie mej tezy o wolnym działaniu forum.

:evil: :evil: :evil: http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?p=128280#128280 :evil: :evil: :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteście pewni że to nie ma nic wspólnego z forum??

Tego wirusa ma ktoś kto odwiedzał forum. Ten wirus działa w taki sposób, że zmienia w nagłowku listu nadawcę jak i odbiorcę, których bierze np. z kodu odwiedzanych stron. Tak więc związek z forum ma to minimalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELLO TO ALL TEAM czymogę mieć obrazek pod ksywką jeśli tak to jak mogę to zrobić bo standardowo wybieram sobie obrazek np jpg i nic pokazuje komunikat że musi mieć format jpg i tym podobne proszę o pomoc !!!. Z KĄD MAM WZIĄŚĆ obrazek 80x80 pic :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej edytuj daną grafike w programie do obróbki grafiki (Paint Shop Pro polecam). Tam z łatwością dopasujesz wymiary to wymaganych.

A z darmowych programow goraco polecam IrfanView - darmowa przegladarke grafiki. Programik maly i dobry. Oprocz mozliwosc zmiany rozmiaru posiada rowniez filtry takie jak "rozmazanie", "wyostrzenie" czy "mozaika" - RIP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...