Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

[stare Forum] Problemy Z Forum

Polecane posty

Mi czasem wywala taki blad: Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /html/cda/agora/db/mysql4.php on line 331

phpBB : Critical Error

,uzywam Ie najnowwszego + najnowsza java.

Ze dwa razy to mówiłem na poprzedniej stronie:

Czasem nawala MySQL i wtedy większość zawartości strony CDA oraz całe forum oparte na PHP nie działa poprawnie. Nie jest to Wasza wina, ani IE. Wtedy po prostu nikomu nie działa. Trzeba poczekać, aż to zrobią (w weekendy nawet dłuższą chwilę), :? i wtedy spróbować ponownie. Ale już podobno trwają prace nad przeniesieniem forum na inny serwer, może wtedy te problemy będą występować rzadziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Feanor - a może jakies niewielkie info o tej sesji? DnD i co dalej??

the_Stranger: wybacz, wydawalo mi się, że coś tam przebąkiwałeś o chęci MG-owania...

Sorki za powyższy post - jego przeznaczeniem był wątek "Ustalamy termin i ludzi" na Sesji RPG. Tak to bywa, gdy ma się otwartych 5 okienek na raz :). Niech jakiś miły moderator wykasuje zarówno tamtą wiadomość, jak i niniejszy akapit.

Co do tematu "głównego" - problemów z forum. Cieszy mnie fakt powiadamiania na stronie głównej o okresach niedziałania (;)) forum, aczkolwiek wciąż obstaję za automatycznym rozsyłaniem maili z takimi informacjami.

Fofum mi chodzi tak wolno ze to mała bajka niebało by sie cos z tym zrobic

i czasami nawet niewchodzi na główna strone CDA pisze żę połaczenie ze zdalnym serwerem niepowiodło sie

Zapewne wiadomość taka pojawia się w momentach wyłączania serwera WWW - nie można się połączyć z czymś, co jest odłączone od sieci. W tym momencie powinien wyświetlać się również komunikat Connection refused zwrócony przez serwer, ale to zależy od twojego ISP (providera - dostawcy usług internetowych). Co do wolnego dzialania forum - hmm... bywa i wiele się na to nie poradzi. Ja zaopatrzyłem się w sympatyczny programik pod tytułem NetMedic, "mówiący" mi m.in. o podziale opóźnienia pomiędzy sieć a witrynę... w przypadku strony CDA jest to ok. 4% do 96% :). Zwróć uwagę, że ten sam serwer pełni (zapewne) funkcję bramki sieciowej w redakcji - siłą rzeczy strona musi więc działać ciut wolniej niż reszta internetu. Nie wpominając już o tak prozaicznych przyczynach jak wolne łącza :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no nie moge jush z tym forum. ŚLIMACZY JAK CHOLERA!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: . Zróbcie coś z tym plz, bo normalnie aż mnie coś trafia jak mi 5minut wchodzi to jakiegoś tematu, i to na NEO.

mi do 16 szybko forum chodzi od 16 troche wolniej ale nie ogólnie jest ok wojtek mi pod koniec czerwca forumladowalo sie z 7 min i to tak przez 3 dni potem juz szybciej forum wchodzilo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Feanor - a może jakies niewielkie info o tej sesji? DnD i co dalej??

the_Stranger: wybacz, wydawalo mi się, że coś tam przebąkiwałeś o chęci MG-owania...

Sorki za powyższy post - jego przeznaczeniem był wątek "Ustalamy termin i ludzi" na Sesji RPG. Tak to bywa, gdy ma się otwartych 5 okienek na raz :). Niech jakiś miły moderator wykasuje zarówno tamtą wiadomość, jak i niniejszy akapit.

Co do tematu "głównego" - problemów z forum. Cieszy mnie fakt powiadamiania na stronie głównej o okresach niedziałania (;)) forum, aczkolwiek wciąż obstaję za automatycznym rozsyłaniem maili z takimi informacjami.

Fofum mi chodzi tak wolno ze to mała bajka niebało by sie cos z tym zrobic

i czasami nawet niewchodzi na główna strone CDA pisze żę połaczenie ze zdalnym serwerem niepowiodło sie

Zapewne wiadomość taka pojawia się w momentach wyłączania serwera WWW - nie można się połączyć z czymś, co jest odłączone od sieci. W tym momencie powinien wyświetlać się również komunikat Connection refused zwrócony przez serwer, ale to zależy od twojego ISP (providera - dostawcy usług internetowych). Co do wolnego dzialania forum - hmm... bywa i wiele się na to nie poradzi. Ja zaopatrzyłem się w sympatyczny programik pod tytułem NetMedic, "mówiący" mi m.in. o podziale opóźnienia pomiędzy sieć a witrynę... w przypadku strony CDA jest to ok. 4% do 96% :). Zwróć uwagę, że ten sam serwer pełni (zapewne) funkcję bramki sieciowej w redakcji - siłą rzeczy strona musi więc działać ciut wolniej niż reszta internetu. Nie wpominając już o tak prozaicznych przyczynach jak wolne łącza :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktos mi wytłumaczyć od czego zalezy kiedy mogę zmieniać/usuwać posty a kiedy nie? Na przykład na temacie Sesja RPG nie moge cytowac[jak klikam na znaczek 'cytuj' pojawia mi sie komunikat: "przepraszamy, mogą tylko odpowiadać w tematach"<<<po przecinku na prawdę nie pisze kto] i zmieniac postów[nie mam tego znaczka]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Antichristian_phenomenon

Ghost : moze instalacja nowych skorek ? ;) modyfikowany subsilver oczy wypala mi przed kompem ;). Moze byc np ; Teraynon, ze wzgedow estetycznych duzo lepiej to wyglada...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Antichristian_phenomenon

jeszcze jedna sparwa o ktorej zapomnialem, jesli bys mogl, zwieksz czas idla sesji na servie dla userow, przy pisaniu dluzszych postow wywala np mnie i trzeba sie ponownie logowac, inaczej nie da sie zamiescic posta , blad : invalid_user ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, przestawiłem strefe czasową i dobrze jest. Ale dlaczego to jest strefa czasowa -1.00 hours? Ja nie mieszkam na wyspach Cape Verde :lol: . I wiem była już rozmowa na ten temat... :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość van Meegeren

a ja mam mniej poważny problem...:). w czasie załączania obrazka (avatara) w profilu pojawia się w pewnym momencie informacja, że Rozmiar emblematu musi być większy niż 0 kB i mniejszy niż' i... na tym info się kończy. jak ktoś nie zakuł na pamięć regulaminu (np. ja :)), to sie z tego nie dowie, o co chodzi... gdzie reszta komunikatu? hę? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam mniej poważny problem...:). w czasie załączania obrazka (avatara) w profilu pojawia się w pewnym momencie informacja, że Rozmiar emblematu musi być większy niż 0 kB i mniejszy niż' i... na tym info się kończy. jak ktoś nie zakuł na pamięć regulaminu (np. ja :)), to sie z tego nie dowie, o co chodzi... gdzie reszta komunikatu? hę? :)

musisz wstawic avatar wiekszy niz 0kb i rownoczesnie mniejszy niz 6 kb wymiary avatara 80*80 pikseli

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...