Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

[stare Forum] Problemy Z Forum

Polecane posty

Gość van Meegeren
a ja mam mniej poważny problem...:). w czasie załączania obrazka (avatara) w profilu pojawia się w pewnym momencie informacja, że Rozmiar emblematu musi być większy niż 0 kB i mniejszy niż' i... na tym info się kończy. jak ktoś nie zakuł na pamięć regulaminu (np. ja :)), to sie z tego nie dowie, o co chodzi... gdzie reszta komunikatu? hę? :)

musisz wstawic avatar wiekszy niz 0kb i rownoczesnie mniejszy niz 6 kb wymiary avatara 80*80 pikseli

wiem wiem. już to do mnie doszło. to miało być po prostu info o wybrakowanym komunikacie, nie pytanie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy moż na zmienić ksywkę jak mi się znudzi?

:twisted: :twisted: :twisted:

mozesz klikasz na profil tam gdzie jest ksywa kasujesz swoja obecna i wpisujesz nowa ksywe i klikasz na wyslij

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można by w profilu umieścic opcj, zeby mozna było wybierać ilośc postów na strone, bo mi sie straaaaaaaaaasznie długo wszystko łaaduje!

Jak będzie mniej, to też będzie się długo ładować, a w dodatku częściej - zamiast 3 stron do załadowania, będą 4 albo 5.

Poza tym znaczną część kodu strony zajmuje ten nagłówek z menu u góry - linki itp. Ten nagłówek ładuje się na każdej stronie forum. Dlatego czym więcej postów będzie na stronie, tym mniej razy będzie trzeba go ładować. Tak samo jest ze stopką - menu "Skocz do" itd. Dlatego tak jak jest jest dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można by w profilu umieścic opcj, zeby mozna było wybierać ilośc postów na strone, bo mi sie straaaaaaaaaasznie długo wszystko łaaduje!

kiedys bylo glosowanie ile postow na stronie teraz nie musisz wiecej stron danego tematu otwierac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAA LUDZIE (I ludziki) COŚ SIĘ WALI Z NASZYM (WASZYM) PIĘKNYM FORUM!! NAPISAŁEM CHYBA ZE 3 POSTY I CAŁY CZAS JEST NAPISANE, ŻE MAM 44 !! ZRÓBCIE COŚ Z TYM !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie krzycz tak. To nie wina forum, tylko najprawdopoobniej twoich postów nie na temat, które zapewne zostały usunięte przez któregoś z moderatorów. Poza tym nie patrz na licznik - nie to jest ważne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi ostatnio wogule stronka CDa nie wchodzi razem z forum.... co sie dzieje. Wyświetla sie komunikat że wogule niema takiej strony :(

Skoro nie ma takiej strony, to jakim cudem napisałeś tego posta? :P

A było już nie raz i nie dwa mówione: czasem serwer pada lub po prostu dostęp do strony jest zamykany, ponieważ redakcja akurat coś ważnego i dużego objętościowo przesyła i żeby trwało to jak najkrócej odciąża łącze. Wtedy pojawia się błąd, że nie można wyświetlić strony i zwrotny komunikat (jeżeli dostawca Internetu to zapewnił) "Connection Refused".

Tak samo nie piszcie ciągle, że się strona wolno ładuje. Wolno, bo wolno, dużo użytkowników = niestabilny transfer i zerwane połączenia. To musi tyle trwać. A nowy serwer już niedługo... :)

Już więcej nie odpowiem na tego typu problemy. Nie łaska poczytać wcześniejsze strony i zajrzeć do forum Informacje? Tego typu posty powinny być kasowane, zwłaszcza, że niektórzy wyraźnie używają sobie, codziennie pisząc, że wolno działa albo że nie można wejść. :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem nie mogę znaleźć w sieci obrazka mającego rozmiar 6kb.Czy może mi ktoś pomóc?Wysyłam spakowany obrazek i ma on 2kb i nie pojawia się ,jeśli go rozpakuję mam ok.7kb ,poda ktoś adres srtony z obrazkami?Bardzoch chiałbym mieć swój obrazek na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem nie mogę znaleźć w sieci obrazka mającego rozmiar 6kb.Czy może mi ktoś pomóc?Wysyłam spakowany obrazek i ma on 2kb i nie pojawia się ,jeśli go rozpakuję mam ok.7kb ,poda ktoś adres srtony z obrazkami?Bardzoch chiałbym mieć swój obrazek na forum.

Jakimś odpowiednim programem graficznym zmień rozmiar (X razy Y pikseli) lub zmniejsz jakość itd. Jak nie potrafisz tego zrobić, to wyślij do mnie (na mail) ten obrazek, a ja go odpowiednio zmiejszę i odeślę do Ciebie z powrotem.

PS Ludzie, podawajcie w swoim profilu e-mail, numer Gadu-Gadu, cokolwiek, żeby można się było z Wami kontaktować inaczej niż przez forum, które często ma swoje kaprysy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam głupie pytanie. Jak umiescic w podpisie obrazek?

W podpisie obowiązują takie same tagi PHPBB jak w reszcie posta, czyli możemy tworzyć URL'e (do stron), linki (do obrazków), różne emoty itd.

Ale po to rozmiar avatara jest ograniczony, by nie był za duży - czyli nie spowalniały zbytnio forum i nie narażały na dodatkowe koszty modemowców. Dlatego mocno odradzam dodawania obrazków w podpisie. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie jest za duży w sensie wymiarów i wielkości w kB oczywiście. Poza tym jakby i 20% forumowiczów miało obrazki, to wszyscy modemowcy (w tym ja) albo by zaprzestało korzystania z forum, albo ograniczyło go do minimum (albo zrobiło strajk - to modne jest ostatnio ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to liczy się sam rozmiar... Dla mmnie może być nawet obrazek 1024x768, jeżeli tylko nie jest większy niż te 10 kilo :D

Ale przecież można sobie w oknie opcji explorera wyłączyć pokazywanie obrazków, czy nie tak? To powinno rozwiązać problemy... wait a sec...^^

O jest! Wchodzi się w manu Narzędzia >>> Zaawansowane >>> Multimedia i wyłącza pokaż obrazyanimacjedźwięki etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
No dobra. Ale jak to zrobić? Jak ja nawet obrazka nie umiem wstawić w zwykłym poście!
Przycisk Img wstawia odpowiednie tagi, między którymi musisz wpisać adres obrazka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...