Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

[stare Forum] Problemy Z Forum

Polecane posty

Mysle ze jemu chodzilo o taka prozaiczna rzecz jak kawal. No bo, niektorzy maja teraz Sesje. I nie chodzi tu o sesje RPG, ani sesje forumowa, lecz o Sesje. Dowcip calkiem udany :) Tyle ze mi wywalilo invalid session na forum fizycznym :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arhenius

O co mu chodziło to ja wiem bo głupi nie jestem, ale czy to jest temat do robienia sobie żartów?? Zresztą koniec gadki na ten temat bo się offtop robi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mały problemik otóż emblantu(dobrze napisałem?) nie moge zamieścić.Czytałem instrukcje pana Ghosta ale jedno mnie ciekawi nie ma rysunku czy obrazka ,który ma mniej niż 6kb.Jak patrze na inne fotki to widać ,że nie zajmują 6kb tylko z 20kb.A jak już wysyłam jakomś fotke to nie wiadomo czemu strona wygasa.Prosze o pomoc niech ktoś mi bardziej wytłumaczy jak zamieścić obrazek w profilu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mały problemik otóż emblantu(dobrze napisałem?) nie moge zamieścić.

Emblematu, albo avatara :) Ale popracujesz nad pisownia to wkrotce dobrze napiszesz.

Czytałem instrukcje pana Ghosta

Bardzo dobrze :)

ale jedno mnie ciekawi nie ma rysunku czy obrazka ,który ma mniej niż 6kb.Jak patrze na inne fotki to widać ,że nie zajmują 6kb tylko z 20kb.

No nie. Wszystkie zajmuja mniej niz 6KB czyli 6144 bajtow. Skrypt jest zbudowany w ten sposob, ze niemozliwe jest umieszczenie wiekszego ( znaczy zajmujacego wiecej KB ) obrazka

A jak już wysyłam jakomś fotke to nie wiadomo czemu strona wygasa.Prosze o pomoc niech ktoś mi bardziej wytłumaczy jak zamieścić obrazek w profilu.

Wiec tak upewnij sie ze obrazek ma mniej niz 6 KB. Potem sprawdz czy rozmiar nie przekracza 80x80 pixeli. Jezeli obrazek spelnia te wymagania nie powinno byc z tym zadnych problemow. Jezeli sam nie mozesz sobie zrobic takiego obrazka ( np nie masz odpowiednich programow graficznych ), to wyslij mi obrazek na maila, a ja go ustawie tak, ze bedziesz mogl z niego korzystac :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Smoothguy
Jezeli sam nie mozesz sobie zrobic takiego obrazka ( np nie masz odpowiednich programow graficznych ), to wyslij mi obrazek na maila, a ja go ustawie tak, ze bedziesz mogl z niego korzystac

Wystarczy, że ma Painta (a ty chyba ma każdy, kto pracuje na Windowsie) i już sobie może przyciąć obrazek do odpowiednich rozmiarów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że ma Painta (a ty chyba ma każdy, kto pracuje na Windowsie) i już sobie może przyciąć obrazek do odpowiednich rozmiarów.

Ale czasami trzeba obrazek zmniejszyc, zwiekszyc, poprawic jasnosc/kontrast, wyostrzyc a paincik tego nie potrafi za dobrze :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arhenius

Zmniejszyć bez problemu można w Microsoft Photo Editor. A co do wielkości to upewnij się, że plik jest formacie .jpg a nie .bmp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Smoothguy

...albo .gif (byle nie był "animowany", tylko "jednoobrazkowy"), bo bitmapy cholernie dużo zajmują (każdy piksel jest z osobna opisany co do koloru, jasności, itp.).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LoLeQ

Ostatnio jak wysylam posta to jest taki blad

Couldn't get mail server response codes

DEBUG MODE

Line : 34

File : /html/cda/agora/includes/smtp.php

Oczywiscie post sie wysyla,tak wiec jesli wam sie to pokaze to nie wysylajcie jeszcze raz.Tak zeby juz nikt nie zglaszal tego problemu jesli by wystapil.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Orion

No mi wlasnie teraz przy chyba kzdym wysylanym poscie albo wystepuje taki blad, albo nic sie nie dzieje :/ Tzn nie laduje sie to co ladowac sie powinno.

Ale faktycznie - post sie pojawia, wiec jesli pokaze sie taki blad nie ma co panikowac, po prostu uznac ze wszystko jest OK :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
Ja mam mały problemik otóż emblantu(dobrze napisałem?) nie moge zamieścić.Czytałem instrukcje pana Ghosta ale jedno mnie ciekawi nie ma rysunku czy obrazka ,który ma mniej niż 6kb.Jak patrze na inne fotki to widać ,że nie zajmują 6kb tylko z 20kb.A jak już wysyłam jakomś fotke to nie wiadomo czemu strona wygasa.Prosze o pomoc niech ktoś mi bardziej wytłumaczy jak zamieścić obrazek w profilu.

Te wszystkie problemy możesz rozwiązać ściagająć z sieci darmowe avatarki, które od razu są w gotowym rozmiarze i wielkości. Zajrzyj na

http://www.avatarpage.de/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KIERMIT

ludu bozy, jak kcem odpowiedziec w pytaniach do redakcji ( na innych nie sprawdzalem) to wywala mnie na strone glowna forum. to tyle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kszaq
ludu bozy, jak kcem odpowiedziec w pytaniach do redakcji ( na innych nie sprawdzalem) to wywala mnie na strone glowna forum. to tyle

to chyba są drobne usterki forum które po minutach zostają naprawione. ja jak chciałem odpowiedzieć na jakiś post to przeżucało mnie na strone www.cdaction.pl/agora .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość seba2

Nie wiem czy to jest dobre miejsce na to pytanie ale trudno zaryzykuje:).Czasem nie laduje mi sie wogole storna CDA(inne sie laduja) czy to sa od was jakies problemy czy cos z moim laczem jest nie tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arhenius

Następny co nie czyta poprzednich postów. Chodzi o to, że niekiedy odłączają redakcyjny server. Po prostu spróbój wejść poźniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blaster
A, mi to już się nie zdarza choć kiedyś miałem problem z forum który polegał na tym że jak ktoś założył temat to czasami nie widziałem postów które ktoś napisał niedawno np. w ostatnim poście pisało np. WaFel (tylko przykład) to nie widziałem jego wypowiedzi i jak brałem na link "odpowiedz" i chciałem coć napisać to nie mogłem. Dziwneż prawda...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to nie jest kolejny mało ambitny zart, to ja szczerze mówiąc nie wiem o co mu chodzi, bo niewierze, że istnieją takie ludzie :?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Neo jr.
gdzie jest offtopic ?????????

pozdro

:D :shock: :P

A jak Ty wszedłeś do tej części forum??

Człowieku Ty se chyba jakieś żarty robisz, bo to jest niemożliwe.

Jeżeli naprawdę nie wiesz, to Ci powiem:

-W pierwszym oknie forum (tam gdzie masz części, O CDA, Komentarze itp.) na dole masz jak byk napisane offtopic :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Orion
Człowieku Ty se chyba jakieś żarty robisz, bo to jest niemożliwe.

No na to wyglada ze sobie robi jazdy bo przeciez tak glupim byc sie chyba nie da... :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Meghan

Mój problem wygląda tak: tuż po zalogowaniu jestem na liście zalogowanych użytkowników ale strona wygląda jakbym nie była - nie mogę np. pisać postów. Ponieważ serwer widzi mnie jako zalogowaną - nie mogę się też drugi raz zalogować. Odświeżanie nie pomaga, dopiero zamknięcie okna i otwarcie nowego. Troszkę to denerwujące i nie wiem z czego wynika.

Jest na to jakiś sposób czy mam się zacząć przyzwyczajać? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuż po zalogowaniu jestem na liście zalogowanych użytkowników ale strona wygląda jakbym nie była - nie mogę np. pisać postów. Ponieważ serwer widzi mnie jako zalogowaną - nie mogę się też drugi raz zalogować. Odświeżanie nie pomaga, dopiero zamknięcie okna i otwarcie nowego.

Sprobuj usunac Temporary internet files + cookiesy. Wtedy Login + loguj przy kazdej wizycie i nie powinno byc problemow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...