Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

[stare Forum] Problemy Z Forum

Polecane posty

Cóż - pomysł Radyana jest IMO bardzo sensowny - faktycznie można to w jakiś sposób zautomatyzować... I nie chodzi tu oczywiście o awarieforum, ale o wyłączanie serwera. Wczoraj znowu przez całe popołudnie Forum nie istnialo...

A co do posta FirE'a - nie, tu nie chodzi o zmianę w profilu - ja mam na 100 a nawet więcej % ustawiony zegar GMT+01, a przy postach są godziny w Greenwich... Może się czepiam i można się do tego przyzwyczaić, ale rzeczywiście jest to pewna niekonsekwencja :)

Chodzi, chodzi. A skoro ty masz GMT+1 to się nie dziwie, że ci źle wyświetla...ja mam GMT+2 i wszystko jest dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro ty masz GMT+1 to się nie dziwie, że ci źle wyświetla...ja mam GMT+2 i wszystko jest dobrze.

Niby tak - ale Polska chyba jednak leży w GMT+01:00 ;). Zwłaszcza, ze teraz w prawym dolnym rogu mam EET (East Europe Time), a Polska leży zdecydowanie w Europie Środkowej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych czasów to już wyjaśniam dokładnie:

Polska ma standardowy czas urzędowy środkowoeuropejski, czyli GMT+1. Jednak na lato, z przyczyn ekonomicznych, przestawia się godzinę do przodu, czyli GMT+2 - wschodnioeuropejski. Dlatego mamy teraz taki sam czas jak np. w Ukrainie, za to różny np. od Francji. Za jakiś czas zegary trzeba będzie przestawić i znów będziemy mieć ten sam czas, co reszta Europy.

Forum opiera się na zachodnim skrypcie, gdzie nie używają zmiany czasu, więc jego obsługa nie jest pewnie dodana. Ale czy to taki duży problem? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy w miesiącu zdarzy się, że gdy wchodzę na waszą stronkę to zamiast treści numeru widzę jakiś komputerowy bełkot, na forum wejść wtedy też się nie da. U mnie czy u was się coś sypie?

To jest siła wyższa, czasem się zdarza, że pada PHP i MySQL (co widać na tych komunikatach). To jest nawet gorsze od awarii serwera, bo niby stronka jest, ale jednak nie ma. No i forum... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio cos sie nie pojawiaja emotikiony, ale i tak najgorsze jest gdy wyskakuje mi cos z MySQL. Wie ktos co na to poradzic??

Już pisałem - to jest siła wyższa i żaden forumowicz nic z tym nie może zrobić.

yeah! jush 10 min na forum jestem i się nie sypneło!!!! Zwykle do 5 nie dochodziło. Czemu?

Skoro działa, to się ciesz, a nie narzekasz. :wink: Ale fakt, że ostatnio to nie było dnia bez problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztof Gor

Pozwole sobie zauważyć, że na tym forum (jak i na łamach czasopisma) panuje chamstwo, prymitywizm, infantylizm i ciemnota. Uzytkownicy posługuja sie słownictwem wulgarnym i obscenicznym co rzutuje na ich negatywny wizerunek. Trudno sie jednek temu dziwic gdy także redaktorzy nie przebieraja w słowach. Sam widziałem te ich wysoce niekulturalne wypowiedzi w miesięczniku. Panowie, nie rozumiecie, że wasze słownictwo rani uczucia językowe moje i innych? wasze pismo staje sie złym przykladem dla młodzieży. Zachowujcie się poważniej, nie błaznujcie.

Kolejnym problemem jest sama tematyka strony i forum. Nie dość, że młodzi ludzie odrywają sie od nauki i zamiast tego grają w te bezsensowne gry komputerowe to jeszcze marnują czas na czytanie Waszych wypocin. To nonsens.

Ale czy to Was obchodzi? Pewnie interesują was wasze zarobki? Nie mylę się?

A wy, drodzy czytelnicy i uzytkownicy. Nie dajcie sie oszukać. najlepszym sposobem jest nienabywanie pisma.

Proszę,też tych, którzy podzielają moje poglady o pomoc pod tym adresem: http://rpgzone.gry-online.pl/phpBB2/index.php

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...). Nie dość, że młodzi ludzie odrywają sie od nauki i zamiast tego grają w te bezsensowne gry komputerowe to jeszcze marnują czas na czytanie Waszych wypocin. To nonsens.

Ale czy to Was obchodzi? Pewnie interesują was wasze zarobki? Nie mylę się?(...)

Bezsensowne? Jak dla kogo. Dla mnie wiele innych rzeczy jest bezsensowne. A co do zarobków to chyba oczywiste że interesują się własną wypłatą bo w przeciwnym razie nie mieli by co jeść, chodzili by nago itd. itp. Po za tym na pewno nie chodzi im oto żeby tylko zarobić a nas mają w dupie. Przykładem jest to forum. Po co je zakładać skoro żadnego zysku z niego nie będzie?(chyba żadnego) A po to żeby dowiedzieć sie więcej o swoich czytelnikach i wysluchać propozycju zmian w piśmie i tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie zauważyć, że na tym forum (jak i na łamach czasopisma) panuje chamstwo, prymitywizm, infantylizm i ciemnota. Uzytkownicy posługuja sie słownictwem wulgarnym i obscenicznym co rzutuje na ich negatywny wizerunek. Trudno sie jednek temu dziwic gdy także redaktorzy nie przebieraja w słowach. Sam widziałem te ich wysoce niekulturalne wypowiedzi w miesięczniku.

Tak, ale żadnym dowodem (cytatem) nie ma Pan ochoty się posłużyć? Obrażanie kogokolwiek (a tutaj "skrytykowani" - o ile można to nazwać krytyką - zostaliśmy wszyscy, czyli trochę ponad 3600 forumowiczów + specjalny bonus dla zespołu redakcyjnego) bez podania jakiegokolwiek powodu (nie ma dowodu - nie ma winy) jest dopiero przejawem "chamstwa, prymitywizmu, infantylizmu i ciemnoty". Jak się Pan bierzesz do ostrej krytyki, to najpierw się Pan przygotuj, bo tutaj jest dużo chętnych i zdolnych ludzi do obrony godności swojej i innych.

Proszę,też tych, którzy podzielają moje poglady o pomoc pod tym adresem: http://rpgzone.gry-online.pl/phpBB2/index.php

Pozdrawiam.

A tutaj także widzimy, że Pan Krytyk nie miał ochoty zapoznać się z regulaminem, a zwłaszcza punktem mówiącym o zakazie reklamowania czegokolwiek na forum. Bo związku między forum RPG (bezsensowne, jak każde gry) a "wulgaryzmem w CD-Action i na tym forum" nie widzę. (Za dużo gram w te bezsensowne gry i wzrok już nie ten, ech.)

PS Jednak poczytałem sobie trochę tamtego forum i znalazłem fragment ciekawej dyskusji. Pozwolicie, że zacytuję:

Dla mnie wasze zachowanie nie jest śmieszne. Jest żałosne i pozbawione krztyny zdrowego rozsądku. Chamstwo to najłagodniejsze okeslenie cech, jakimi sie odznaczacie.Przestancie szczekac, bo bliska jest odwilż posywastopolska. Teraz nadszedł mój czas. Nie mam zamiaru sie z wami użerać. Zagwarantowana w konstytucji wolnosc słowa zapewnia Wam skomlenie przeciwko ideom prawowitego obywatela. Jednak wiedzcie,że popełniacie błąd zadzierając ze mną. Chlew, nie forum. Zachowujecie sie jak bydło, nic dobrego.

Ekhm, niedawno widziałem bardzo podobne teksty na naszym forum, a nawet w tym temacie i na tej stronie. :P

A waszego wieku sie domyślam. Dorosli ludzie nie grają w glupie i bezsensowne gry komputerowe.

A ten tekst to już na pewno gdzieś widziałem! :lol:

W ogóle polecam poczytać większość tematów z forum:

http://rpgzone.gry-online.pl/phpBB2/viewforum.php?f=12

Po prostu śmiech na sali i szacunek dla tamtejszych forumowiczów. :wink:

Wniosek: łazi taki koleś po różnych forach, próbuje nas uświadamiać, że jesteśmy głupi i śmieszni i w ten sposób sam daje nam powód do śmiechu. :twisted:

Jeżeli chciałeś zrobić z nas "wała" i wywołać kłótnie między tymi forami, to przykro mi, ale nie za bardzo się to udało. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak bardzo leży Ci na sercu dobro polskiej młodzieży, to podawanie linku do innego forum jest sprzeczne z Twoimi poglądami, gdyż młodzi ludzie przeglądając je będą tracić cenny czas, który mogliby spożytkować pozyteczniej (na naukę na przykład).

Co do pytania o zarobki. A czy Ciebie nie obchodzą własne zarobki? Wszystko Ci jedno, czy szef obetnie ci pensję 0 50%? Podejrzewam, ze nie. Więc nie dziw się proszę, że redaktorom CDA zależy na tym, aby swoją pracę wykonywać jak najlepiej, a więc dbać także o dobry kontakt z czytelnikami, co ułatwia to forum.

Co więcej, mówisz, że słownictwo używane tutaj rani Twoje uczucia językowe. W takim razie po co zawracasz sobie głowę czytaniem tych "wypocin" na forum i w piśmie a nie zajmiesz się czymś pożytecznym (np. pracą/nauką/wychowaniem dzieci/)?

I w czym, Twoim zdaniem, CDA mnie oszukuje? Uświadom mi to proszę, bo tego niestety nie widzę.

Moja rada dla Ciebie: zajmij się sprawami "wyższymi" i daj pokój innym, którzy oprócz szczytnych celów posiadają też chęć rozrywki i wolą "bezsensowną gadaninę" na forum. I Ty bedziesz szczęśliwy, i my.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, myślałem, że to jakieś prawdziwe argumentcje, a tu znowu małe piwo...

Widzisz drogi Krzysztofie, użytkownicy tego forum mogą poczuć się urażeni i zdenerwowani dopiero wtedy, gdy osoba mająca nienajlepsze zdanie o forum popełni napisany piękną polszczyzną post. Notka, w której zostaną zawarte między wierszami uszczypliwe docinki i trudne do odpowiedzenia pytania. W której znajdą się fakty, ukazujące naszą hipotetyczną niekulturalność i obscenizm.

A teraz - sam powiedz, Krzysztofie, czy Twój list przedstawia jakąkolwiek wartość merytoryczną. Wygląda raczej na smutny post człowieka odrzuconego ze społeczeństwa, który postanawia zrobić innym na złość, by samemu poczuć się lepiej. Czy słówko schadenfreude jest Tobie znajome?

Odniosę się jeszcze do argumentu, że gry komputerowe odrywają młodzież (nie zostało dodane, że chodzi o 'złotą' i 'polską', ale to się rozumie samo przez się, czyż nie?) Gry komputerowe są tak bezsensowne jak każdy wypoczynek.

Tylko przypominam, że pracuje się po to, by móc wypoczywać. Wydaje mi się że pracowanie dla samej pracy to przegięcie, ale co ja - zepsuta, obsceniczna i wulgarna (jak 3,500 innych) osoba mogę o tym wiedzieć?

No i finałowa kwestia zarobków. Oczywiście, że nas to interesuje, wszakże każdy z nas jest materialistą i sprzedałby duszę diabłu za złamanego grosza...

Ja również pozdrawiam

-----------

Dla całej wulgarnej, obscenicznej i żałosnej młodzieży: przeczytajcie kilka tematów z linka podanego przez Skibkę.

Monty Python się chowa... Przepraszam, nie. To już nie jest śmieszne - to jest tragiczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako czlonek grona moderatorów forum RPG ZOne zwracam sie do szanownych forumowiczów z prośbą: ludziee :!: bluzgajcie go jak leci :!: to czubek :!: pozbądźcie sie go jak najszybciej, jesli nie chcecie zeby wam ględził tak, jak nam...

najprawdopodobniej korzysta z kafejek internetowych, wiec banowanie ip bardzo skuteczne nie jest... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako czlonek grona moderatorów forum RPG ZOne zwracam sie do szanownych forumowiczów z prośbą: ludziee :!: bluzgajcie go jak leci :!: to czubek :!: pozbądźcie sie go jak najszybciej, jesli nie chcecie zeby wam ględził tak, jak nam...

najprawdopodobniej korzysta z kafejek internetowych, wiec banowanie ip bardzo skuteczne nie jest... :(

Nie musisz nawet mówić - sam widziałem jaki syf zrobił na Waszym forum. Tu już bana dostał (po jednym poście - chyba rekord). I z tego co widziałem, to na niego bluzgi nie działają, zresztą tak samo jak kulturalnie przedstawion argumenty. Po prostu trzeba mieć nadzieję, że sam da sobie spokój, albo olewać jego posty, to się może sam przekona że go nikt nie słucha?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wrzucajcie wszystkie problemy jakie macie z tym forum - problemy techniczne, a nie "dajcie watek o czymstam", OK?
Mnie sir wyświetla taki napis:

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Too many connections in /html/cda/agora/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /html/cda/agora/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /html/cda/agora/db/mysql4.php on line 331

phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

Jak wchodze na fora.

Dajcie helpa!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..]pozbądźcie sie go jak najszybciej, jesli nie chcecie zeby wam ględził tak, jak nam...

najprawdopodobniej korzysta z kafejek internetowych, wiec banowanie ip bardzo skuteczne nie jest... :(

Nie musisz nawet mówić - sam widziałem jaki syf zrobił na Waszym forum. Tu już bana dostał (po jednym poście - chyba rekord[...]

No cóż, muszę powiedzieć (ale ze mnie wulgarny, obsceniczny i do tego wyniosły drań :twisted: ) że przynajmniej raz biurokracja zadziałała jak należy. Grunt to szybkie powiadomienie sił wyższych :D Czyli pewnien moderator >> Qnik >> Smuggler+ban. Nie zdradzę tożsamości tego moderatora, nie pragnie on rozgłosu ^_^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi czasem wywala taki blad: Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /html/cda/agora/db/mysql4.php on line 331

phpBB : Critical Error

,uzywam Ie najnowwszego + najnowsza java.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...