Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Hej, nie bylo mnie teraz troche i slabo orientuje sie w sytuacji. Moglby mi ktos powiedziec kiedy zostana wyslane koszulki dla posiadaczy kolekcjonerek? Dodatkowo, gdzie moge sie dowiedziec czy wymienią mi glowe geralta? (zdjecia z uszkodzeniami wyslalem zaraz po premierze)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kwestii nieznanego wiedźmin skrytobójcy króla Foltesta... właśnie ukończyłem Wiedźmina 2 po raz drugi i w finalnej rozmowie z Letho, ten mówi, że oprócz jego dwóch kompanów (Serrit i Egan) są jeszcze dwa wiedźmini ze szkoły węża, ale jego losy nie są mu znane. Może jeden z nich to niedoszły zabójca króla Temerii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie bylo mnie teraz troche i slabo orientuje sie w sytuacji. Moglby mi ktos powiedziec kiedy zostana wyslane koszulki dla posiadaczy kolekcjonerek? Dodatkowo, gdzie moge sie dowiedziec czy wymienią mi glowe geralta? (zdjecia z uszkodzeniami wyslalem zaraz po premierze)

To idź na oficjalną stronę thewitcher.com. Tam znajdziesz informacje. Poza tym było już tu o tym pisane co najmniej dwa razy.

@ALL:

Co Wy wszyscy macie do tej Yennefer? Przecież to prawdziwa kobieta, taka, o jakiej wielu mężczyzn może tylko marzyć. No, chyba, że wolicie takie szare myszki pokroju Triss, strachliwe (fakt, że złamała w sobie strach w Rivii), nie potrafiące rzucić wszystkiego dla kochanych osób (pozostała w loży pomimo tego, co ta zamierzała względem Yen, Geralta i Ciri)?

Jak dla mnie Yen jest po prostu wzorem kobiety. Kapryśnej, dumnej, honorowej. A fakt, że często niektórym trudno ją zrozumieć to chyba najlepiej dowodzi słuszności mojego wywodu :) diabła zje ten, kto zrozumie kobietę.

Triss natomiast jakoś nigdy nie porównywałem do Yen, bo moim zdaniem przegrywa z nią już na starcie. Jak myślicie, dlaczego w W1 nie było słowa o Yen i Ciri? Bo był to ich pierwszy projekt i zwyczajnie bali się, że zepsują (co wielce prawdopodobne jest) te postaci, a gracze i fani książek im tego nie wybaczą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, dlaczego w W1 nie było słowa o Yen i Ciri? Bo był to ich pierwszy projekt i zwyczajnie bali się, że zepsują (co wielce prawdopodobne jest) te postaci, a gracze i fani książek im tego nie wybaczą.

Przynajmniej dobrze, że nie zepsuli Geralta, Zoltana i Jaskra. Przy całej trójce zarówno aktorzy jak i osoby piszące ich dialogi spisały się wybitnie (albo chociaż bardzo dobrze). W W2 też odwalili z tymi postaciami kawał porządnej roboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Yen jest po prostu wzorem kobiety. Kapryśnej, dumnej, honorowej. A fakt, że często niektórym trudno ją zrozumieć to chyba najlepiej dowodzi słuszności mojego wywodu :) diabła zje ten, kto zrozumie kobietę.

Triss natomiast jakoś nigdy nie porównywałem do Yen, bo moim zdaniem przegrywa z nią już na starcie.

Pomijając fakt, że rozmawiamy o wirtualnych postaciach, to z tego co słyszałem, każdy ma swój gust. Natomiast co do "rozumienia", to w życiu nie zdarzyło mi się jeszcze żebym nie potrafił zrozumieć wyboru kobiety, co nie zmienia faktu że te wybory są często irytujące bądź żenujące z męskiego punktu widzenia (chyba nawet bardziej kiedy je rozumiemy niż kiedy nie).

Wracając do tematu, mam nadzieję że w trójce zostanie to rozwiązane starannie i w pełnej krasie a nie po łebkach, tak jak W1->W2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista zmian, które wprowadza patch:

3. Dodano możliwość przechowywania przedmiotów. Gracz może złożyć na przechowanie przedmioty ze swojego ekwipunku w karczmach.

Panie, dzięki ci... szkoda tylko że tak późno. Z powodu braku tej opcji zacząłem używać moda "Zero weight" i nie wiem czy będę umiał się przestawić spowrotem...

Gdzie można pobrać tego patcha?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fristron - chyba raczej NIE-chronologiczne przejście Prologu jest teraz niemożliwe... Smok się pojawia w ostatnich częściach, więc najpierw będzie trzeba zrobić obóz/mury, a dopiero później końcówkę.

Zmiany witam z bananem na twarzy. Coś czuję, że szykuje się trzecie przejście... :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alaknar: Ee, nie. Smok to trzecia część Prologu (czwarte jest przebijanie się do środka twierdzy; finałową walkę ze smokiem toczyliśmy tak czy siak na koniec, bo miała miejsce

tuż przed morderstwem Foltesta

, a ten fragment odblokowywał się dopiero po rozegraniu wszystkich 4, więc na pewno chodzi o tę pierwszą scenę z gadziną) a z tego changeloga wynika, że trzeba będzie to rozegrać jako ostatnie.

No ale - nowy quest, storage, zbalansowanie haxów (sztylety, Quen). Czuję się rozpieszczany.

Edytowano przez Fristron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę.

Czy byłby ktoś tak miły i podesłał mi save z któregokolwiek momentu gry? Chciałbym pokazać kumplom kiedy wpadną jak się to wszystko pięknie prezentuje, a swoje usunąłem bo strasznie dużo miejsca zajmowały :P Najlepiej po stronie Roche'a, bo za Iorwetha wezme się po wyjściu patcha 1.3 i nie chce wiedzieć za dużo :P

Można na kogoś liczyć? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26. Problem związany z siłowanie się z Bartem Bargee został rozwiązany. Od teraz gracze nie mogą w nieskończoność wygrywać od niego monet.

Mam nadzieje że będzie można nadal w nieskończoność wygrywać z Pangrattem :D

BTW, zauważyłem taki bug- jak miotasz sztyletami w drauga, on cie nie atakuje. Zaatakuje dopiero, gdy użyjemy miecza, znaku (i być może gdy sie poruszymy, cały czas przy rzucaniu stałem w miejscu) Ponadto, pożeracz zwłok w 3 akcie pojawiający sie podczas ratowania Filippy robi "headbanga" mackami (tzn. kreca sie na wszystkie strony, nawet gdy stoi.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę po raz ostatni - nie umieszczajcie na forum changelogów! Nie w takiej postaci. Dajcie link, jak musicie, ale niech wasz post zawiera też jakiś komentarz. I dłuższy, niż jedno zdanie.

Przy kolejnych takich próbach z miejsca dostaniecie urlop+ost. Zostaliście poinformowani.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są w końcu konkrety o nowym (wygląda na to, że naprawdę niezłych rozmiarów) patchu do Wiedźmina 2.

Łatka 1.3 doda obsługę proporcji 4:3, 5:4 i 16:10, ponoć nie będzie już bajzlu z nVidia 3D Vision. No i przede wszystkim zaserwuje nowe DLC. Worek puchu, hm.

Zmian będzie o wiele więcej:

http://pccentre.pl/news/show/wiedzmin-2-za...ym-dlc/id=23872

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla posiadaczy EK Wieśka. Można już potwierdzać wysyłki koszulek i głów Geralta. Przyjdzie potwierdzenie na emaila (do mnie na razie nie przyszło), ale można również potwierdzać bezpośrednio w "Moje zamówienia" w sklepie gram.pl, co uczyniłem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość dla kolekcjonerów, bo 15 lipca wysyłane będą zarówno łby Geralta jak i koszulki. Cóż teraz do pełni szczęścia potrzebuję jedynie oficjalnego forum, patcha 1.3 i owego komputera, bo na moim za cholerę nie odpalę W2 bez zaciachów ://

Pamiętam gdy na pytania o patche RED-zi twierdzili, że gra będzie tak świetna, że patchów nie będzie trzeba wydawać :laugh:

Oj, czuję, że na alledrogo zaroi się nagle od tych popiersi :trollface: Tylko zastanawiam się co z tymi uszkodzonymi? Nie ma żadnej informacji, że należy oddać przy odbiorze nowych, więc...

Edytowano przez pankamilek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaprezentowano kilka ciekawostek na oficjalnej stronie W2. Pierwszą z nich jest wygląd tworzonego od nowa forum. Drugą zaś filmik z sesji motion capture. Naprawdę warto to obejrzeć.

Na gram.pl zaś wyczytałem, że któryś z członków RED studio powiedział w wywiadzie do jakiegoś zagranicznego magazynu, że PC-towcy nie będą zaniedbywani, a najważniejsze poprawki, które wersja xboxowa posiadać będzie w dniu premiery, w formie patcha pojawią się również na PC.

To wszystko może uczynić W2 grą w pełni grywalną jakieś 12 miesięcy po premierze :trollface:. Szczerze wątpię w wydanie Edycji Rozszerzonej, ale gdyby nie moja platoniczna miłość do wszystkiego co z wiedźminem związane, taką właśnie wersję bym zakupił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...