Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Hmmm, ale zliczając, ile w tej grze jest napchane:

- 25-godzinny (idąc po absolutnie najmniejszej linii oporu) główny wątek

- wątki poboczne z własnymi rozgałęzieniami fabularnymi...

- które faktycznie wpływają na zależności w świecie

- satysfakcjonujący ekosystem

- zmienne zachowanie przeciwników

- wyścigi konne i sporo, sporo więcej....

Cóż, nie można mieć absolutnie wszystkiego, ale to co jest, jeśli będzie działać, to i tak zbuduje nam jeden z bardziej, a może i najbardziej złożonych światów, z jakimi mieliśmy do czynienia w grach... Nie jestem jakoś totalnie nakręcony, ale strasznie wierzę w ten tytuł. Dość już mam zawodów.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30fps'ów i tak sporo PC'tów nie wyciągnie w 1080p. Zaś nie słyszałem i nie czytałem, żeby znajdowały się tam elementy low/medium. Bez przesady, PS4 takie słabe to nie jest (XBOne'a przemilczę, no bo FullHD w niczym nie wyciągać to wstyd).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP A zasięg rysowania obiektów nie miał być zablokowany na wszystkich platformach? Coś takiego obiło mi się o uszy podczas jednego z wywiadów z twórcami. Głowy nie dam za to ale pewny jestem że była mowa o rysowaniu trawy że na wszystkich platformach ma być taka sama.

Edytowano przez NieMy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki dotyczące pewnie nie jednej osoby. Kupując gry za granicą mam z polskimi napisami jak należy gdyż żadna nie posiadała polskiego dubbingu. Ale skoro mam zarejstrowane PS4 na Polskę i wrzucę płytkę kupioną w Niemczech to dostanę tylko napisy czy również dubbing?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanie dotyczące pierwszej części - otóż kiedyś posiadałem tylko pudełkową wersję jedynki, którą odpalałem przez Steam, w późniejszym czasie kupiłem wersję cyfrową na platformie Valve (4 zł na promocji to prawie, jak za darmo za tak świetną grę i w przeciwieństwie do edycji pudełkowej wersja cyfrowa nie wychodziła mi do pulpitu po godzinie rozgrywki), którą również po jakimś czasie uruchomiłem. Czy jest możliwe, że steam wraz z nabycie cyfrowej wersji policzył mi godziny spędzone z edycją pudełkową, bo 94 godzin za jednokrotnym przejśćiem na Steamie na pewno nie spędziłem, było to około 55 godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa. Jesli masz obie czesci na gogu zarejestrowane to przysluguje Ci 20% znizki na W3 na gogu wlasnie. Jak masz tylko 1 czesc, obojetnie ktora, to masz 10% znizki.

e. down@

tylko na gogu, nigdzie indziej.

Edytowano przez seba
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na steamie w bibliotece masz obie części Wiedźmina, to cena W3 jest obniżona na steam store i wynosi ona 44 euro. Oczywiście dla nas nie jest to żadna promocja no, ale jeśli ktoś chce mieć grę na steamie, to nie ma innego wyjścia bo ponoć w pudełku nie ma steam keya...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma i nie będzie, bo twórcy reklamuję grę jako non-DRM. W pudełku będą fizycznie tylko płyty i kod do goga, co mnie niezmiernie cieszy, bo bardzo lubię ten sklep i fajnie będzie tam mieć na swojej wirtualnej półce wszystkie części Wiedźmina. Jak ktoś chce koniecznie na Steam, musi tam zaopatrzyć się w grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od gustu, ja uważam fakt, iż w pudełku nie ma steam keya za wielką wadę i dla mnie to lansowanie W3 jako gry non-DRM nie jest czymś fajnym. Nie przekonuje mnie to po tym, jak byłem zmuszony ściągać patchy do W2 przez beznadziejny launcher. Steam jest wygodny, ma niezawodne serwery, wszystkie patchy ściągają się w kilka minut, a tak to co ? Będziemy czekać aby patch na premierę, który za pewne będzie ważył kilka GB, zassał się przez launcher który na pewno nie będzie tak niezawodny jak steam... Żeby nie było, że marudzę i w ogóle jestem malkontentem, to chcę zaznaczyć, że każdą cześć Wiedźmina kupiłem w pudełku w dniu premiery, ale po jakimś czasie zakupiłem je również na steamie w jakiejś promocji, bo mimo wszystko cenie sobie wygodę, a im więcej pieniędzy dla CDP tym lepiej dla graczy ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że gracze powinni mieć możliwość wyboru w przypadku nowych gier. Powinny być edycje elektroniczne Steam i non-steam (zasysacz bezpośrednio od wydawcy), podobnie pudełkowe. Wtedy nikt by nie narzekał i nie jęczał na Steam albo na wolne serwery CDP. Każdy by mógł ściągać skąd by mu się podobało, wedle własnych upodobań i nie byłoby jęczenia. Rozwydrzeni gracze się dziś zrobili, kiedyś się ściągało różne rzeczy z zawrotną prędkością +/- 100 kb/s i nikt nie narzekał, a dzisiaj kiedy na kilka godzin download spadnie poniżej jakiejś wartości już wrzask i zgrzytanie zębów. Bez jaj ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jakimś dziwnym faktem jest, że dwie bez wątpienia największe gry tego roku, których sprzedaż osiągnie kolosalne wartości trochę jakby omijają Steam. Myślę oczywiście o GTA V i Wiedźminie 3. Nie wiem czy tak jest w każdym kraju, ale dystrybucje pudełkowe tych gier nie zawierają kodów na Steam. Gabe i spółka sporo na tym tracą (nie żeby byli biedni, ale ot takie spostrzeżenie).

Edytowano przez Marcellomar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co drmy do gier? Wolę grę bez żadnych drmów... Chociaż w sumie idealnym rozwiązaniem dla mnie przynajmniejjest konto, do którego przypisany będzie klucz, z którego to konta pobieram ile razy chcę, o której godzinie chcę i na ilu kompach chcę, pod warunkiem, że zaloguję się na swoje konto po to żeby pobrać grę, bez żadnego sprawdzania autentyczności kopii, bo przecież zalogowałem się na swoje konto, na którym mam oryginalną kopię... Właśnie takim rozwiązaniem jest dla mnie gog... I w sumie cieszę się, że Wiedźmin ma kod tylko na goga... Po co utrudniać życie drmami? :v

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi, czemu tak późno będzie kurier :O Kiedyś, w dawniejszych czasach .. ( 2008 ? 2011 ? ) jak zamawiałem gry, to dostawałem je dzień przed premierą - piękną paczuszkę od kuriera - a teraz ? Troche to smutne, że tyle trzeba czekać biggrin_prosty.gif Oprócz tego jestem ciekaw, jak wy zamawialiście ? Bo ja od zawsze kurier i specjalnie wezmę sobie wolny dzień od pracy wtedy i będę wypatrywał paczki tongue_prosty.gif

PS - też nie lubie DRM. Steam mam, ale uruchamiam go raz na .. tydzień ? dwa ? By tylko pograć w CS:GO jak znudzi mnie Liga.

Edytowano przez Hrabia93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to smutne, że tyle trzeba czekać biggrin_prosty.gif Oprócz tego jestem ciekaw, jak wy zamawialiście ? Bo ja od zawsze kurier i specjalnie wezmę sobie wolny dzień od pracy wtedy i będę wypatrywał paczki tongue_prosty.gif

Tylko uwazaj, bo w dniu premiery GTA V niektorzy w komentarzach plakali, ze specjalnie wzieli sobie wolny dzien w pracy, a tu instalacja czasochlonna, pobieranie sie slimaczy, gra nie chce sie odpalic albo ze tuz po jej uruchomieniu maja crashe czy zwisy i ze czuja sie pokrzywdzeni, bo przeciez nie po to brali wolny dzien, zeby tego doswiadczac i kto im teraz to zrekompensuje... ;)

Cala nadzieja w CDP Red, ale ja nauczony wieloletnim doswiadczeniem raczej nie bede bral urlopu na dzien premiery, nic mi sie nie stanie, jesli usiade do gry dopiero pod wieczor albo nastepnego dnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...