Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Dodatki trwające po kilkanaście godzin

Nie wiemy czy dobre dodatki. Jak coś jest do bani i trwa długo to jest podwójnie kiepskie.

oprawa ustalona już na jednym, bardzo stabilnym poziomie (może ciut gorszym, ale WCIĄŻ bardzo ładnym, z świetną fizyką obiektów na czele), bez spadku jak w Watch Dogs, coraz mniej bugów

Tego całkiem nie wiemy.

Oj, jak ja sobie życzę, żeby te cała nienawiść do tej gry, żywiona "dla zasady", zdechła w zarodku...

To samo ze ślepym zachwytem W3, bo "CDPRed się już udawało".

  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że gra będzie co najmniej dobra. Panowie mają doświadczenie wyniesione z poprzednich części, a i jedynka i dwójka były dla mnie znakomite. Mi wystarczy, że trójka utrzyma poziom W2 i będę więcej niż zadowolony, a zanosi się na jeszcze ciekawszą produkcję. Oby tylko otwarty świat był rzeczywiście pełen pobocznej aktywności zrealizowanej trochę bardziej ambitnie niż np. w Skyrimie.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko CDP martwi:

odnośnie tego, że dalej nie ustawił nam na kontach - dla tych co zamówili kolekcjonerkę - że ją mamy :D

Na FB piszą, że mają to w bazie danych, a zakładka z kolekcjonerkami pojawi się "niebawem". Szkoda tylko, że te "niebawem" trwa od momentu wprowadzenia nowego sklepu :D

Cena na GOG to 100 zł, ale to przeliczenie z euro. Znając CDP, dadzą niższą cenę w PLN.

No niestety, na cdp za 99,99 zł.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które bedą grały w 3 na ps4/xone i grały w 2 cześć na x360. Jako, że mój lapek spełnia jedynie minimalne wymagania to raczej kupie wersje konsolową, co bedzie o niebo lepiej działać. Więc powiedzcie mi czy czeka mnie duży szok po przjściu z myszki i klawiatury, czy znajdują się tu tacy, którzy wybrali wersje konsolowa nie ze względów sprzętowych ale dlatego,ze jest wygodniej grać na padzie ? smile_prosty.gif

Edytowano przez Patryk13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę że sterowanie dla PC było robione później to w W3 powinno się grać bardzo przyjemnie na padzie. To nie FPS więc nie powinien sprawiać problemów ludziom którzy mają małe obeznanie z padem. Niby 25h ma być potrzebne by przejść Wieśka na Jana, cieszy mnie to a jednocześnie przeraża. Mam nadzieje że fabuła w miarę będzie zapadać w pamięć, bo już miałem takie przypadki z grami z otwartym światem że przez zbyt długi czas grania nie pamiętałem o co chodzi w fabule. Tak miałem w DA:I totalnie nie wiedziałem o co chodziło w fabule gdzieś w środku gry jakby ona wyparowała lub się rozwodniła na tle drobnych zadań. A w Skyrimie do dziś nie wiem o co chodzi(albo już nie pamiętam). Wiadomo Wiedźmin stoi przede wszystkim fabułą ale jednak obawiam się że może się ona rozwodnić przez natłok zadań otaczających nas.

Edytowano przez NieMy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewydaje mi się - zarówno pierwsza jak i druga część miała bardzo dobrą fabułę i fajnie zrobione zadania poboczne, które nie rozmywały głównego wątku. Ponadto dodatkowe zadania w Wiedźminie 3 mogą nawiązywać do tych głównych, a nawet być pewnym urozmaiceniem w fabule. A długość gry mi nie przeszkadza - ostatnio nie grałem w nic naprawdę długiego spod szyldu AAA, a że w Wiedźmińskim świecie mogę spędzać dużo czasu, mam nadzieję, że uda mi się ukończyć jak najwięcej pobocznych wątków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy było mówione (albo ja zapomniałem), czy będzie takie coś jak reputacja w poszczególnych lokacjach?

Jeśli np. będziemy wszczynać bójki, załatwiać wszystko siłą- to możemy się spodziewać odwetu? I na odwrót- zyskamy jakieś profity będąc dobrym i uczynnym?

Co do grafiki- mi się tylko te włosy nie podobają. Wyglądają sztucznie- jakby zrobiono je na gorszej grafice.

Edytowano przez TomcioM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto trzy newsy, o nadchodzącym Polskim hicie wszech czasów Wiedźminie 3.

Pierwszy, pokazuje jak Geralt używa swoich magicznych znaków na niemilcach. http://www.witchersite.pl/component/content/article/26-news-wiedzmin-3/1187-geralt-miota-wiedzminskimi-znakami-na-nowym-materiale-z-cyklu-ign-first.html

Drugi to zestaw pięciu pięknych motywów z gry, w rozdzielczości 4k. (Mam je wszystkie na H.D.D) :)

http://www.witchersite.pl/component/content/article/26-news-wiedzmin-3/1186-motyw-z-wiedzmina-3-dla-posiadaczy-konsoli-playstation-4-i-swiezutkie-zrzuty-ekranu-w-rozdzielczosci-4k.html

Trzeci to utwór Mikolai Stroinski - Welcome To The Witcher. http://www.witchersite.pl/component/content/article/26-news-wiedzmin-3/1185-qwelcome-to-the-witcherq-kolejny-utwor-z-wiedzmina-3-autorstwa-mikolaja-stroinskiego.html

Co do utworu, to bardzo mi się podoba. :)

A po, za tym, jeszcze tylko 35 dni i 3 gdz. :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wiedźminie podział główny wątek, zadania poboczne to ma być ok 50 do 50 godzin. W Skyrimie jak pamiętam główny wątek można było przejść w 5? 10? godzin. Za to cała gra zajmowała pewnie z 200. Nic dziwnego więc że główny wątek mógł się rozwodnić.

Skyrim miał strukturę sandboksową, inna sprawa, że z potencjałem daleko mu chociażby do trzeciej części TES-a.

W sumie jestem zadowolony z tych proporcji: 50 - 50.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kraven2000, zasiales teraz ziarno niepewnosci w moim sercu bo ja na chwile obecna zadnej wiadomosci nie otrzymalem, ale takowa miala sie pojawic najpozniej 3 tygodnie przed premiera, wiec moze niektorzy juz dostali powiadomienie a nastepne beda sukcesywnie wysylane w nastepnych tygodniach. Przynajmniej ja tak sobie to tlumacze tongue_prosty.gif

e. maila jak nie mam tak nie mam, ale w zakladce moje konto -> zamowienia na cdp.pl mam EK do oplacenia, wiec wszystko jest w porzadku. smile_prosty.gif

e2. mam jednak tego maila, ale byl naprawde skrzetnie ukryty w mojej skrzynce pocztowej tongue_prosty.gif dobiero w zakladce 'wszystkie' go znalazlem.

Edytowano przez seba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kochane, nowe newsy się pojawiły. Pierwszy dotyczy mapy świata. I tu moje pytanie, będzie dostępna cała do eksploracji? Jeśli tak to będzie superoza. http://www.witchersite.pl/images/stories/00000000001mapaw3.jpg

Drugi pokazuję jak będzie wyglądał Geralt, po wypiciu eliksirów (miodzio) (to nie eliksir ;) ) i po walce, podczas walki.

http://www.witchersite.pl/images/stories/000000000001toxity.jpg

Dla mnie, opad szczęki. :D

Tu macie cały news, tam powyżej to linki do obrazów. http://www.witchersite.pl/component/content/article/26-news-wiedzmin-3/1188-wiedzmin-3-dziki-gon-mapa-w-wysokiej-rozdzielczosci-zmiana-wygladu-po-zazyciu-mikstur-oraz-zestawy-z-xboxem-one.html

I Jak wygląda wersja z Xbox One z Wiedźminem 3, link powyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seba A szkoda bo się dowiedziałem, że wpadnie mi ekstra kaska w przyszłym miesiącu. Co do ''z drugiej ręki'', to podziękuję, bo coś mi mówi, że mógł bym żałować. No nic, dzięki za odpowiedź, wezmę zwykłą wersje.

Edytowano przez darkdarius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się kolejny filmik z W3, w którym Geralt walczy z różnymi monstrami.

http://assets.ign.co...429112936-w.mp4

Co do samego filmiku, to nie mam zastrzeżeń. Ale ten gracz, tester czy inny osobnik, grający w W3, dostawał takie baty od potworów, że aż żal patrzeć. A ''zbroja'' o ile można tak nazwać ten ubiór, w jakim Geralt biega na początku, to jakaś kpina. Geralt wygląda jak wystrojony Jaskier, zmierzający do Domu Nocy z kuponem promocyjnym w dłoni.

EDIT:

Została udostępniona lista osiągnięć, jakie możemy zrobić w grze. W sumie jest ich 54.

Zaliczając próbę

Ukończ grę na dowolnym poziomie trudności.

Znosząc krytykę

Ukończ grę na poziomie ?Krew i Łamane Kości? lub ?Marsz Śmierci?.

Kończąc ścieżkę

Ukończ grę na poziomie ?Marsz Śmierci?.

Geralt: Profesjonalista

Ukończyłeś wszystkie wiedźmińskie kontrakty.

Dendrolog

Zdobądź wszystkie umiejętności z jednego drzewka.

Wróg mojego wroga

Użyj znaku Aksji, by zmusić przeciwnika do zabicia sojusznika. Zrób to 20 razy.

Humpty Dumbty

Zabij 10 przeciwników wyrzucając ich w powietrze przy pomocy znaku Aard.

Nieprzyjazny środowisku

Zabij 50 przeciwników używając otoczenia (np. gazu, insektów czy obiektu)

Wyszkolony w Kaer Morhen

Wyprowadź 10 kontrataków pod rząd, nie będąc trafionym ani zblokowanym.

Nie tkniesz tego!

Zabij 5 przeciwników nie odnosząc obrażeń oraz nie używając znaku Quen.

To Najmroczniejsza Rzecz?

Podpal gaz wytworzony przez bombę Sen Smoka i podpal przeciwnika. Zrób to 10 razy.

Rzeźnik z Blaviken

Zabij co najmniej 5 przeciwników w przeciągu 10 sekund.

Awanturnik

Pokonaj Olafa, czempiona walki na pięści z wysp Skellige.

Przesada

Spraw, aby przeciwnik cierpiał równocześnie z powodu krwawienia, zatrucia i podpalenia. Zrób to

10 razy.

Mistrz strzelectwa

Zabij 50 ludzi i potworów strzałem w głowę z kuszy.

Obieżyświat

Odkryj 100 punktów szybkiej podróży.

Dezynsekcja

Zniszcz wszystkie siedliska potworów w regionie Velen / Novigradu lub na wyspach Skellige.

Kolekcjoner kart

Zdobądź wszystkie karty do Gwinta, dostępne w podstawowej wersji gry.

Mistrz Gwinta

Pokonaj Tybalta i wygraj turniej w Gwinta odbywający się w Passiflorze.

Gotujmy!

Poznaj 12 przepisów na eliksiry.

Bombardier

Zdobądź 6 przepisów na bomby.

Mól książkowy

Przeczytaj 30 książek, dzienników oraz innych dokumentów.

Uzbrojony i niebezpieczny

Zdobądź i ubierz wszystkie części jednego kompletu wiedźmińskiej zbroi.

Siłowo przytłaczający

Posiadaj wszystkie możliwe bonusy z Miejsc Mocy równocześnie.

Mistrz awantur

Ukończ wszystkie zadania dotyczące walki na pięści w Velen, Novigradzie i na wyspach Skellige.

Szybki i wściekły

Wygraj wszystkie wyścigi konne.

Karzeł

Osiągnij 35 poziom doświadczenia postaci.

Będzie wybuch

Zniszcz 10 siedlisk potworów przy pomocy bomb.

Pięść Południowej Gwiazdy

Pokonaj przeciwnika w walce na pięści nie odnosząc przy tym obrażeń.

Geralt i przyjaciele

Wygraj rundę w Gwinta używając tylko neutralnych kart.

Wchodzę za wszystko

zagraj trzy karty bohaterów w jednej rundzie Gwinta i wygraj cały mecz.

Równe szanse

Zabij 2 potwory, na które masz zlecenie, nie używając znaków, eliksirów, mutagenów, olejów oraz

bomb.

Mutant

Zapełnij wszystkie gniazda na mutageny.

Edytowano przez darkdarius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki: zastanawiam się, czy jest duża różnica między gameplay'ami, jakie do tej pory pojawiły się w sieci (zazwyczaj kręconymi na "PC High") a PS4, bo mam zamiar zakupić tą drugą wersję. Twórcy pisali, że na konsolach wystąpi odwzorowanie tych ustawień, ale ponoć nie do końca. Może są gdzieś screeny porównujące te wersje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP nie ma sensu porównywać różnych wersji przed premierą bo sporo może się zmienić przez optymalizacje chociażby. Gra na PS4 ma wyglądać jak na PC który da radę odpalić wysokie detale ale ile z tego jest prawdą nie wiadomo.

Cieszy to że potwory mają jakieś zestawy zachowań, było to już wcześniej pokazane ale na tym materiale lepiej to widać. Nie jest to może jakiś wybitny poziom złożoności przeciwników ale i tak fajnie że będą zmieniać swoje zachowanie względem panującej sytuacji. Plus też za to że przeciwnicy atakują całą grupą, ile to się widziało już gier gdzie było masę przeciwników a walki i tak były 1vs1.

Edytowano przez NieMy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...