Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qbuś

Serious Sam (seria)

Polecane posty

Well, CDP sprawiło nam wielką, przyjemną niespodziankę. Do zasobów Extra Klasyki dołączyła Second Encounter w HD, a armię Topsellera powiększyła Złota Edycja Poważnego Sama, w skład której wchodzą First i Secound Encounter w dwóch wersjach - klasycznych i HD. Niby to wszystko jest na Steamie, ale samo Second Encounter kosztuje 19,99?, a u nas też 19,99... tyle że złotówek. 3 razy taniej, jak by nie patrzeć. A steamowy "double pack" nie dość, że jest droższy, to jeszcze uboższy (nie ma wersji Classic!)

Więc... nie zaczyna się zdania od więc. Czy poza mną znajdzie/znalazł się ktoś, kto kupi/kupił wyżej wspomniane produkty i ma ochotę zagrać z totalnym nowicjuszem w co-opa lub deatmatcha?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, oczywiście. Na odwrocie pudełka stoi jasno i wyraźnie: Oferowany produkt uzależniony jest od warunków akceptacji waurunków Umowy Subskrybenta Steam - Steam Subscriber Agreement ("SSA"). Produkt ten należy aktywować przez Internet, rejestrując się w systemie Steam. W skrócie - w pudełku masz klucz, którym aktywujesz obie gry na Steamie. "Oryginalne" First i Second Encounter (nie w HD) są podane na zwyczajnym DVD i instaluje się je jak każdą normalną grę.

Czy ktokolwiek, kto jakimś cudem posiada First/Second Encountera w HD pisałby się na Co-opa/Survival? Na zachętę dodam, że za survival są medale, no i oczywiście acziki trollface.gif Jeśli jest ktoś chętny i będzie w to grał (wspólnie ze mną ofkors), to może otrzymać SE HD za darmo, wystarczy zajrzeć tutaj trollface.gif

Trochę za mała przerwa, żeby pisać post pod postem. Poza tym - załóż temat w GwS, tutaj są komentarze o grze, nie umawianie się na potyczki internetowe. Bethezer

Ke? Minęły ponad 24 godziny, gdzie jest problem? Poza tym, nie ma tematu o Serious Samie w GwS, a że nie wiedziałem, że użytkownicy mają wojną rękę w zakładaniu tam tematów, to napisałem tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie. Właśnie zakupiłem złotą edycję topseller podczas instalacji wersji classic wybierałem język polski ale w menu mam angielski i lektor też jest angielski nawet napisów polskich nie ma. Jak mam zmienić na polski? Podobno lektor jest super w tej grze. Wiem że w hd są tylko polskie napisy ale w classic powinien być lektor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sobie kupiłem SS HD Złota Edycja w TopSellerze i nie żałuję 40 zł na nią wydaną. :D

Po prostu gra mnie znowu oczarowała ( gram w tej chwili w HD Pierwsze Starcie). Totalna, destrukcyjna rozwałka. Świetna, ulepszona grafika a reszta to to samo co 9 lat temu. I nadal ta gra bawi ! Zwłaszcza po ciężkim, stresującym dniu studiów :P

Naprawdę, ta gra wciąż mogłaby konkurować z wieloma nowszymi znacznie FPS-ami i wyjść z tej potyczki zwycięsko :)

Zabić 500 dziwadeł w 10 minut ? Tego było mi trzeba :) Szczerze polecam odświeżyć sobie tą zasłużoną serię ! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, nie wiem, jak to powiedzieć... Złota Edycja Serious Sama na Steamie. ZA 4 OJRO, czyli 1/10 ceny. Jeśli macie ochotę na wspólną rozwałkę - kupujcie. Nie widziałem jeszcze pozycji, która dostałaby zniżkę 90%... Zobaczyłem, że ImpulseM i b3rt się skusili - to im się chwali, a wam nie pozostaje nic innego, jak iść ich śladem :cheesy:

Dlaczego warto? Summa summarum - dostajecie Złotą Edycję dwa razy taniej niż w sklepie, w cenie pudełkowego Second Encountera. Wychodzi po pięć złotych na grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/maruda mode on/ ale czy to się opłaca? Czy radocha z gry w multi jest porównywalna z tą z TF2? Czy tu też można spokojnie dołączyć do losowej gry i fajnie się bawić? Czy bardziej jak w lefcie, z randomami lepiej nie grać? Nie powiem...poważnie rozważam ten zakup, bo to gra w stylu, który lubię, czyli totalna rozwałka z przymrużeniem oka :wink: To jak brzmią odpowiedzi? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ciężko mieć aż taką radochę - TF2 ma podział na klasy, niemal codzienne update'y, unlocki, "żywe" postaci itepe. Co jak co, ale Valve dysponuje większym budżetem niż Croteam. Serious Sam pod tym względem wypada jak... jak... no, bardzo prosto wypada. Nie oczekuj wodotrysków - to po prostu prosta rozwałka, proste tryby gry, proste postaci z one-linerami. Zabawa jest tym lepsza, im więcej ludzi się przyłączy.

@2 - Tu sprawa jest ciekawa, bo SSHD jest tak niepopularne, że czasami ciężko znaleźć randoma. Mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni. Niepopularność ma też swoje plusy - bardzo, ale to bardzo ciężko znaleźć kogoś, kto byłby odpowiednio albo uber-pro-ownerem, który zmiata każdego i patrzy na wszystkich jak na worki kompostu (Ja takiego cudaka jeszcze nie widziałem), oraz człowieka, który kompletnie nie ogarnia gry - takie przypadki się po prostu nie zdarzają. Dlaczego? Ano dlatego, że dzięki prostym i (w miarę) zbalansowanym mechanizmom rozrywki w tej grze po prostu nie da się lamić (wystarczy dużo się ruszać i klepać LPM), co nie znaczy, że jest ona łatwa. Tak błahe sprawy jak skakanie na jump-padach potrafią nieraz całą drużynę pozbawić szans na przejście poziomu (Jak to było podczas niedzielnej rozgrywki). Jeśli już dołączysz się do kogoś - ciesz się. Oni na pewno też czują to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, dzięki Steam'owi, zakupiłem sobie SS Gold. I powiem Wam, że jestem bardzo zadowolony! Przypomniałem sobie stare czasy, tekstury HD wyglądają świetnie(do takiej gry nie potrzeba CryEngine...), DUŻO zabawy i "humoru", chętnie zagram przez co-op z kimś, bo split-screen'a nie posiada?

"AAAAA Yourself!!" :icon_cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi, Sedinus :). Karta z delfinkiem w łapę i już po kilkunastu sekundach moje konto na Steam wzbogaciło się o elegancki pakiecik a ja zubożałem o całe 16,19PLN :). Wcześniej zastanawiałem się nad zakupem zwykłej wersji na GOGu (2x2,99$) ale teraz to się nawet sekundę nie zastanawiałem. Póki co nie zacząłem nawet pobierania, ale na weekendzie może coś zawalczę, jakby ktoś koniecznie chciał mnie dodać do znajomych, to kontakt na PW :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem też pogrywać w Poważnego Sama w HD i jest naprawdę nieźle. Odświeżona grafika wygląda dobrze, jest masa wrogów do eksterminowania , sporo humoru... Szkoda tylko, że prędko wkracza monotonność , bo ciągle robimy to samo. Przeszkadza mi też to, że ciągle są te plansze w Egipcie , wiecie, piramidy, te sprawy.

A poza tym Serious Sam to taki Painkiller na mniej mhoczno ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just a quick note to let all Serious Sam fans know that Serious Sam 3: BFE is coming this summer 2011.

Official annoncement will be released soon.

Roman Ribaric

CEO

Croteam

^ http://www.croteam.com/

OOOOOOOOOOOŁŁŁŁŁŁŁ JEAAAAAAAAA.

Jeśli SS3 będzie bardziej jak First/Second Encounter, a mniej jak SS2 (a podejrzewam, że tak będzie, biorąc pod uwagę raczej lekki niesmak jaki zostawił SS2), to będę naprawdę bardzo, bardzo ucieszony.

W sumie ciekawe, że w zasadzie nic nie było słychać o kolejnych częściach Serious Sama, a skoro wychodzi już w lecie, to prace muszą być dosyć zaawansowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się SS2 podobał, może nie był aż tak dobry jak First/Second Encounter, ale też należy do moich ulubionych strzelanek. Z tą grą było jednak tak, że im dalej, tym lepiej. Pierwsze dwa etapy były słabe i faktycznie byłem zniesmaczony, "chińska" lokacja i ojczyzna kóz wcale niezła, a ostatnie trzy światy to już stary dobry Sam, IMO. :) Walka ze smokiem to zresztą jeden z moich ulubionych momentów z całej serii.

O SS3 się mówiło od dłuższego czasu, ale nie było żadnych konkretów. Czekam na wysyp wieści.

Swoją drogą, ciekawie to wypadnie... po premierze pierwszego SS mówiło się, że ta gra zapełniła lukę po Duke'u... teraz będzie chyba bezpośrednią konkurencją DNF. :)

Anyway:

AAAAAAA YOURSELF!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem o tym napisac, ale jakos chinskie bajeczki byly wazniejsze :3 O fakcie dowiedzialem sie z fejsbukowej strony Sama - ujawniono, ze nazwa nowej czesci to Serious Sam 3: BFE (Spojrzcie zreszta na sekcje "upcoming games" na stronie Croteamu). Before First Encounter? Bardzo byc moze. Jesli SS3 bedzie prequelem do First Encountera, a nie standalone'owym dziwadlem osadzonym w innym swiecie (vide SS2), to kupie na bank. Teraz jednak musze dociulac na preordera DNF :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...