Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Sprzedam: Serious Sam HD: The Second Encounter, Extra Klasyka - nówka, folia

Polecane posty

Uwaga: to nie jest do końca oferta sprzedaży, bowiem nie chcę za ten egzemplarz pieniędzy. Chcę go oddać. Dlaczego? Ano, historia jest dość ciekawa - wracając z pracy przeglądałem w telefonie oferty na Allegro i przypadkowo trafiłem tam na ofertę sprzedaży Serious Sam HD: The Second Encounter. W ramach darmowego weekendu na Steamie miałem już grę na dysku, ale nie mogłem w nią grać, bo de facto jej nie posiadałem. Znaczy, nie miałem klucza. Udałem się do pierwszego lepszego Empika w pobliżu, i voila! Kupiłem Second Encounter. W międzyczasie wdepnąłem jeszcze do Carrefoura kupić to i owo i nagle, przechodząc obok półek z grami, zezłościłem i ucieszyłem się w tym samym momencie. Z jakiego powodu? Na regale stała topsellerowska Złota Edycja Serious Sama - oba encountery w dwóch wersjach. Koniec końców, kupiłem i to - właśnie w ten sposób stałem się posiadaczem dodatkowej kopii The Second Encounter HD. A ponieważ nie mam najmniejszego zamiaru otwierać (ba, nawet odfoliowywać) gry i nie chcę, by pudełko obrosło kurzem lub się zniszczyło, to wystawiam je tutaj. Do oddania. Nie chę za tę grę pieniędzy, jedyne, co musi zrobić potencjalny nabywca, to podać mi swój adres, na który wyślę paczkę. Możliwy odbiór osobisty w Szczecinie.

Gdzie jest haczyk? Udowodnij, żeś godzien. Udowodnij, że ci zależy. Udowodnij mi, że będziesz w to grał, że popykamy sobie w Survivala/Co-opa/Deathmatcha (tak, nie ukrywam, że przydałby się partnrer(ka?) do gry.

Zawartość "opakowania" (domniemywana, nie otwierałem):

Niebieskie, zafoliowane półprzezroczyste pudełko z (prawdopodobnie) płytą CD/DVD i na sto procent karteluch/instrukcja z kluczem aktywacyjnym Steam.

Zdjęć nie będzie, bo aparat mi siadł, nie mam baterii i w ogóle zjadły mi go rybki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się zgłaszam i opowiem w zamian jak niegdyś zostałem posiadaczem pirackiej (sic!) wersji TSE i jakie tego były rezultaty ;)

A dostałem ci go na urodziny, który wypadły w roku premiery, więc poprosiłem moich dwóch kumpli o Second Encounter właśnie, jako że jedynka mi się diablo podobała, a demko zapowiadała dużo tego, co polubiłem w jedynce + jeszcze więcej + piła mechanicznaaaa! Dzień rocznicy narodzin nadszedł, godzina dżamprezy też, kumple stają w progu i mówią mi radośnie, że mają "Sirius Sama Dwa"!

Pirackiego.

:(

Pirat ich kosztował 25zł (tyle wołali za piraty u mnie na miejskim targu (sic!)), więc mogłem się cieszyć następującymi przymiotami:

1) wypisana piękną cyrylicą okładka gry

2) foliową kopertą

3) radosnymi rusycyzmami w grze właściwej (niestety, pouciekały mi z głowy szczegóły, ale czytanie encyklopedii potworów było lepsze czasem od Monty Pythona)

4) i nie mniej radosnymi tłumaczeniami (zamiast nabojów do strzelby - łuski, zamiast pancerza - "armor", zamiast flamethrowera - płomienny miotacz etc.)

5) demówkami z nagranym co-opem, gdzie dwóch kolesi o xywkach "Vania" i "Ivan" tłuką potwory i wrzucają sobie przez chat :D

Pograłem trochę w to pirackie badziewie, doszedłem chyba do drugiego epizodu or such, ale że miałem i mam generalnie obrzydzenie do piratów - płytka skończyła w lokalnej rzeczce, gdzie pewnie do dziś zatruwa środowisko.

Zatem, dzieciaki, nie kupujcie piratów! Niszczą one środowisko i ekonomię kraju, a Wy same skończycie opowiadając podobne głodne kawałki na forach o grach! ;)

[edit]

Sed z własnej woli mi zaproponował SS:TSE <3<3<3 wyślę Ci niemieckie harsh electro w zamian :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Very well. Ten pan nie musi udowadniać, że jest godny. Teraz tylko poproszę adresik na PW i paczka pójdzie jutro w okolicach dwunastej-trzynastej, jak skończę zajęcia na uczelni. Ofkors, jeśli dostanę adres.

Edit @up: HD, dammit it's SS HD: TSE!

Edit 2: Music much appreciated, herr doktor.

Edit 3: Jeśli jakikolwiek moderator wlepi R13 uszczerzenie, to będzie oficjalnie niefajny.

Oj, po powyższym tekście mam na to straszną ochotę :>. - Still

Edit 4: Paczka została nadana dzisiaj o 12:00. Pozostaje czekać. Kiedy odbiorca otrzyma paczkę, niech zapostuje tutaj i zda raport, czy wszystko jest w porządku - jeśli tak, to temat będzie można zamknąć :)

Tylko po co? Takie cuś się wpisuje w tym temacie:

Opinie o kupujących

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...