Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qbuś

Serious Sam (seria)

Polecane posty

Mam pytanie. A mianowice czy jest gdzieś w sieci patch polonizujący gre Serious Sam: Second Encounter?? Bo zakupiłem kiedyś gre ale była po angielsku ,a z engliszem to mam troche na bakier:) (tzn. tekst czytany jakos rozumiem ale mowe Sama to za cholere nie moge zrozumieć )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. A mianowice czy jest gdzieś w sieci patch polonizujący gre Serious Sam: Second Encounter?? Bo zakupiłem kiedyś gre ale była po angielsku ,a z engliszem to mam troche na bakier:) (tzn. tekst czytany jakos rozumiem ale mowe Sama to za cholere nie moge zrozumieć )

A gdzie ty ją kupiłeś?? Bo w polsce gra była polonizowana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. A mianowice czy jest gdzieś w sieci patch polonizujący gre Serious Sam: Second Encounter?? Bo zakupiłem kiedyś gre ale była po angielsku ,a z engliszem to mam troche na bakier:) (tzn. tekst czytany jakos rozumiem ale mowe Sama to za cholere nie moge zrozumieć )

Ja rozumiem, że w przeróżnych strategiach, przygodówkach czy RPG-ach najlepiej grać mając do dyspozycji ojczysty język, ale FPS-y? Przecież w Serious Samie praktycznie nie ma fabuły. Tylko rzeź, rzeź, rzeź i jeszcze raz - rzeź. Wystarczą sprawne palce i dobra mysz.

Oficjalnego patcha nie ma, bowiem gra została wydana w wersji PL. A poza tym - głos Sama jak zwykle jest zrypany i ledwo go słychać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. A mianowice czy jest gdzieś w sieci patch polonizujący gre Serious Sam: Second Encounter?? Bo zakupiłem kiedyś gre ale była po angielsku ,a z engliszem to mam troche na bakier:) (tzn. tekst czytany jakos rozumiem ale mowe Sama to za cholere nie moge zrozumieć )

Ja rozumiem, że w przeróżnych strategiach, przygodówkach czy RPG-ach najlepiej grać mając do dyspozycji ojczysty język, ale FPS-y? Przecież w Serious Samie praktycznie nie ma fabuły. Tylko rzeź, rzeź, rzeź i jeszcze raz - rzeź. Wystarczą sprawne palce i dobra mysz.

Oficjalnego patcha nie ma, bowiem gra została wydana w wersji PL. A poza tym - głos Sama jak zwykle jest zrypany i ledwo go słychać.

Tak. W jedynce głos Sama to kicha, ale w dwójce jest lepiej: głos bardziej zachrypnięty, jajcarski i zabawny a przede wszystkim bardziej zrozumiały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serious Sam - radosna rozwałka bez krzty myślenia.Za to tak bardzo kochamy tę grę.W obydwie pierwsze części grało mi się znakomicie,chociaż dawałem sobie spokój z ostatnimi bossami(za trudni byli).Odnośnie bossów to chyba tylko polski Painkiller ma równie wielkich bydlaków.W dwójkę grałem tylko demo,ale nie za bardzo mi sie ono podobało.Zmiana klimatu na futurystyczny(nie wiem,czy tak jest przez cały czas)nie pomogła grze.Oceny tez mowią same za siebie.Pierwsze Samy po 910,a drugi 710 w CDA.7 to jeszcze nie taka zła ocena,ale zawsze o 2 mniej niż 9,a ocena przecież mówi o jakości,nieprawdaż??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem rozczarowany Serious Samem opatrzonym przez numerek 2. Rozwałka jest radosna, bezmyślna, bezstresowa. W końcu o to tu chodzi. Grywalność z 10 zeszła na 6. W pierwszym Samie i w dodatku grywalność była rewelacyjna. W nowym poprawili grafikę i zepsuli miodność. Wyrzut kasy w błoto!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak sądzę. A to wszystko dlatego, że druga część jakaś taka bardziej kosmiczno-zakręcona. W jedynce czuło się ten klimat. Nie tylko spowodowany broniami, ale również otoczeniem. Czasem również odczuwało się niepokój związany z tym, że w danym pomieszczeniu jest za cicho :) - przeczucie to zazwyczaj się sprawdzało, czyli wylatywało stado wrogów. Ale mimo wszystko lepiej to wszystko było porobione.

A serious sam 2? Bronie jakieś takie.. pfff.. i do tego zwykła siekanina bez żadnego polotu. Nie to, żeby SS 1 był jakiś głęboki, ale na pewno nieporównywalnie głębszy niż SS 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat w górę :wink: Dorzucę i swe trzy grosze. W część drugą grałem też tylko w demo i podzielam ogólną opinię. Jest dobrze, ale to już nie ten sam Sam :? Jakoś tak cukierkowato trochę i nie tak dynamicznie. Na pełniaka nie mam ochoty. Pożyczyłem za to i gram sobie znów w część pierwszą. I te radosne smaczki - np. gwizdanie Sama gdy pierwszy raz toczy się na niego 'kamyczek'. Jak dla mnie w grach na PCta ogólnie brakuje takich mało zobowiązujących rozwałek z nutką humoru...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serious Sam bardzo mi się podobał, Second Encounter już o wiele mniej(bardziej mnie jakoś nużyło... ostatnia mapa robi się aż ZA BARDZO monotonna...), a w dwójeczkę nie grałem. Przy okazji: ostatni boss z Second Encounter nie umywa się do tego z jedynki. Faktycznie tylko chyba w Painkillerze były równie wielkie bydlaki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko że nikt nie zauważył że ta gra (SS1) może obsługiwać 2 myszki!!

tak tak, ja już 2 tygodnie po premieże do tego doszłem

wystarczy miec zainstalowane 2 myszki w systemie PS/2, COM, lub USB(USB niesprawdzałem ale raczej niepowinno być problemu)

Ani w recenzi CDA ani nigdzie >_>

Cooperative na dzielonym Ekranie wtedy dostaje dodatkowych rumienców :) SS1 rozpozje 2 oddzielne myszki i mozna je odzielnie wyregulować

i wogle to jest jedyna gra która takom opcje oferuje szkoda ze nikt tej opcji niezauważył i przezto nikt nie kontynuuje tego pomysłu :(

Jesli masz brata siostre i chcielibyście wspulnie pograć to nowy komp to 2-4tyś plz a w SS dodatkowa myszka to wydatek z żendu 14zł ^__^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jedynkę nie grałem ale 2 jest świetna. Dziwne że gra dostała znaczek 12 + bo krwi tam "troszkę" jest...

Mówisz, że 2 jest świetne, boś jedynki nie widział. Pierwsze starcie miażdży klimatem i prostotą. Dwójka jest przekombinowana. Jest dobra, ale to już nie to co jedynka. A jeśli chodzi o 12+, to jest jeszcze jedna wpadka Pegi: swojego czasu XIII dostało znaczek 12+, a chyba jest bardziej brutalne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie SS jest jednym z lepszych FPS, jaki kolwiek powstał,a dlaczego bo ta gra ma nie tylko klimat, ale i wielko grywalnść grafika jak na tamte czasy też nie traci na jakości.

No, co tu dużo komentować gra warta świeczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenshoty ukazujące Serious Engine 3:

790722265.jpg

790722875.jpg

790723515.jpg

790723968.jpg

790724609.jpg

Screenshoty niczego sobie, ale chodziły kiedyś plotki, że jedyne silniki, jakie w tej chwili zbliżają się do Serious Engine 3, to Unreal Engine 3 oraz silnik Crysisa. Jak dla mnie tamte informacje były trochę przesadzone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...