Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Nie będzie polskiej encyklopedii AC. Tylko angielska i chyba tyczy się to każdego kraju.

Tak poza tym. Ma ktoś z was może kolekcjonerke ACB w wersji z pacynką?

Udało mi się znaleźć ACB Codex(same gadżety) na Aledrogo. Chyba nie lada okazja, dla kogoś kto nie chce potem sprzedawać Xbox'owej wersji. :)

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna okazja, skoro można zamówić wersję X360 za tą samą cenę i sprzedać samą grę za ~60zł. Nawet dla kogoś, "kto nie chce potem sprzedawać Xbox'owej wersji". Zwyczajnie zostawia sobie grę na pamiątkę, a za tą samą kwotę ma nówkę sztukę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi poradzić? Co lepiej kupić: CoD:BO PE(odznaka spec ops, zdalnie sterowany samochód z kamerą i mikrofonem) i za jakiś czas hełm Hellghassta czy Killzone 3:Hellghasst Edition. Na marginesie: w przyszłym roku planuję kupić PS3, poza tym niektóre EK sa bardzo fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi poradzić? Co lepiej kupić: CoD:BO PE(odznaka spec ops, zdalnie sterowany samochód z kamerą i mikrofonem) i za jakiś czas hełm Hellghassta czy Killzone 3:Hellghasst Edition. Na marginesie: w przyszłym roku planuję kupić PS3, poza tym niektóre EK sa bardzo fajne.

Ja proponuję CoD'a. Taki samochód to trochę lepszy gadżet niż figurka i hełm, które postawisz na półce dla ozdoby (Chyba, że będziesz hełm nosić :trollface: ). Samochód da frajdę z zabawy nim, a jeśli masz zwierzaka, to jeszcze więcej :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ACB Codex

Jak ktoś nie ma czasu ani siły i przy okazji nie trawi widoku pudełek konsolowych(zielone cuś i małe jeszcze gorsze), to dla niego może się stosunkowo droższa edycja opłacić. Jeśli natomiast ktoś wie jak sprzedać grę i ma szczęście do takich dealów, to niech bierze z grą na X'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest faktycznie ale podobno nawet się nie ma co nastawiać na wciskanie czegokolwiek do hełmu. Jeśli się nie mylę to chyba ktoś kiedyś pisał że prócz mocowanie nie ma tam żadnego otworu jak w normalnym hełmie. Mogę sie mylić bo w rękach nie miałem ale mówię jak słyszałem (czytałem).

@TTT

Ale obecnie co to za problem tanio puścić na Allegro. Nawet za tyle żeby ci wystarczyło "na styk" wersji PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, jaki Ultima ma nakład tego xboxowego wydania Codexu i skąd, niemal rok po premierze, znalazła taki zapas nomen omen mocno limitowanej edycji. Targam się jeszcze wewnętrznie, bo z chęcią pograłbym na konsoli w sasasynka i nabił acziki, a cena tego Codexu jest żenująco śmieszna. Czas realizacji 3-5 dni uskopokaja, bo miałbym trochę czasu na zorganizowanie środków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nurtuje tylko, czy będzie się dało "zrobić sobie" Codexa na PC z wersji konsolowej sprzedając kopię X360 i dokupując grę na PeCeta. DLC oczywiście się straci, ale po za tym jestem niezmiernie ciekaw, czy gdziekolwiek są wyraźnie naznaczone ślady, że "to oto jest Codex w wersji konsolowej". Cena jest śmiesznie niska, więc zamawiaj jak najszybciej. Nie zdziwię się, jak jutro rano po zweryfikowaniu ilości zamówień panowie z Ultimy anulują sporą ich część ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bleub

1. Na pudełku od Codex'a jest oznaczenie jaka to wersja. W Codexie jest film AC Rodowód, ale że to wersja na XBox'a, który ma format DVD to nie ma co się martwić.

2. Jeśli chcesz zdobyć DLC, kup edycje z figurką. Figurka nie jest genialna, ale trzyma poziom, a DLC nawet fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście kupiłem używane AC:B z DLC i steelbookiem za bodajże 40-50zł. Dokupię Codex i będę miał pełny skład + fajny steelbook na wszystkie 3 części AC.

@bleub: Oglądałem unboxing na YT wersji X360, wszystkie elementy są identyczne oprócz kartonowego pudełka, które ma po bokach napis X360, więc na półce nic nie będzie widać. :P

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTTr96

Chodzi Ci o to, że na bokach kartonowego pudełka tylko są te oznaczenia? Bo jeśli jest tak, jak pisze Shortyy, że oprócz kartonowego boxu nic edycję PC i X360 (prócz samej gry również ofc) nie różni, to byłoby genialnie. Na razie zamówienie nie zostało nawet przyjęte do realizacji, pewnie będę musiał czekać aż do końca tygodnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...