Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Jak iż dopiero co zauwazyłem temat odnośnie mojego ulubionego zagadnienia,postanowie się podzielić jakie edycje kolekcjonerskie posiadam.

-World of Warcraft Warth of the King Lich Collector`s Edition - niewykozystany kod,odfoliowana

-World of Warcraft Cataclysm Collector`s Edition - niewykozystany kod,odfoliowana

-Wiedzmin 2 Edycja Kolekcjonerska

-Call of Juarez Cartel Edycja Kolekcjonerska

-Dead Island Edycja Kolekcjonerska

Crix,równie otrzymałem edycję kolekcjonerską wcześniej od innych już w piątek około godziny 15.00,choć zarzekali się iż otrzymam ją przed premierą oraz po uprzednim poinformowaniu o sprawie wspomnieli iż wysłali,choć wysyłka nastąpiłą następnego dnia(09.092011r.).

Niestety narazie posiadam słabą maszynę do grania więc nie grałem w żadną z wyżej wymienionych gier ,prócz Wow-a,próbowałem na piratach lecz bezskutecznie,odrzucała mnie małkość społecznośdo ci i poziomu inteligencji przeciętnego gracza(głównie dzieciaki).

Przy okazji poszukuje kolekcjonerki World of Warcraft The Burning Crusade Collector Edition,Call Of Juarez Więzy Krwi Edycja kolekcjonerska oraz Wiedzmin Edycja Kolekcjonerska.(zamiesciłem informacje o tym,o ile to nie problem . Nie nagli mnie do natychmiastowego zakupu choć jeśli ktoś jest zainteresowany sprzedarzą niech pisze na priva)

P.S. Jednynie co mnie drażni w edycji kolekcjonerskie Dead Island to mały nadruk loga na bidonie(buteleczce).A w Call of Juarez Cartel inny kolor pocisku- bryloczku oraz okulary które na zdjęciu widnieją z inaczej wyprofilowanym kształtem obwoluty szkieł przeciwsłonecznych i zausznikami.Oraz rozmiar koszulki i pola w obu,tylko L-ka.

Edytowano przez SasWickas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Nie ma sprawy :D

DI ma przepięknie wyglądającą wodę. Krajobrazy też super. Taki Far Cry 2 tylko że dużo lepszy i ładniejszy, a na dodatek nie tak pusty. Super są elementy RPG. Każda postać ma swoje skille i tylko kilka jest wspólnych.

Następna EK jaką wstawię to będzie albo Stalker Cien Czarnobyla albo Heroes VI.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety narazie posiadam słabą maszynę do grania więc nie grałem w żadną z wyżej wymienionych gier ,prócz Wow-a,próbowałem na piratach lecz bezskutecznie,odrzucała mnie małkość społecznośdo ci i poziomu inteligencji przeciętnego gracza(głównie dzieciaki).

Za to wyznanie dostajesz ostrzeżenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety narazie posiadam słabą maszynę do grania więc nie grałem w żadną z wyżej wymienionych gier ,prócz Wow-a,próbowałem na piratach lecz bezskutecznie,odrzucała mnie małkość społecznośdo ci i poziomu inteligencji przeciętnego gracza(głównie dzieciaki).

Za to wyznanie dostajesz ostrzeżenie.

Czyli koleś dostaje ostrzeżenie za to że przyznał się nam do tego że piracił ale przestał? Troche dziwne.... Bo skoro napisał że przestał,a rozumiem że przestał bo pisze to w czasie przeszłym to według mnie nie powinno się karać za coś co zrobił wcześniej a nie robi tego teraz. W takim razie skoro ja sie przyznam że piraciłem np. rok temu a zakończyłem ten proceder to również dostane ostrzeżenie?

Sorki za offtop'a ale uznałem że chciałbym się wypowiedzieć w tej sprawie.

A co do kolekcjonerek to szkoda że nie ma kolekcjonerki Hard Reset bo gra zapowiada się świetnie, a i polskie studio mogłoby pójsć w ślady Techlandu i wydać wspaniałą kolekcjonerkę ;)

Edytowano przez Gofe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ gofe - nie radzę Ci dyskutować z moderacją. Jeżeli ktoś się przyznał, że kiedyś okradał sklepy, ale nagle dostał olśnienia i teraz tego nie robi, to i tak będzie podciągnięty do odpowiedzialności karnej.

A żeby nie offtopować - limit kolekcjonerek na ten rok mi się wyczerpał (tylko Wiedźmin 2). Mam nadzieję, że w przyszłym będzie coś godnego uwagi (Stalker 2?). Szczególnie ciekawi mnie zawartość EK Borderlands 2. Oby nie zalano nas toną 'bzdetnych' DLC, tylko fajnymi dodatkami materialnymi, o co ostatnio trudno (stąd i daruję sobie większość EK).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem edycje kolekcjonerską Dead Island i jestem bardzo zadowolony. Myślałem, że przedmioty znajdujące się w środku będą tandetnej jakości, ale Techland bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Szczególnie fajnie prezentuje się scyzoryk i koszulka polo. Cena kolekcjonerki bardzo przystępna i nie żałuje wydanych pieniędzy. Gra również prezentuje się bardzo dobrze. Jednak przez ten zakup pieniążki na gry na jakiś czas się skończyły i następne kolekcjonerskie zakupy szybko nie nadejdą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kolekcjonerkę Dead Island, co do jakości samej gry sie jeszcze nie wypowiem,ale kolekcjonerkę ocenię.

Skład: Całkiem fajny,ciekawie pomyślane, fajne dodatki. Klimatyczna apteczka no i plus za fajny napis na koszulce.

Jakość: Dobrze zrobiona koszulka,fajny plakat, niezła zawieszka na drzwi, klimatyczna apteczka, torba nie zrobiła na mnie wrażenia, o ile jeszcze smycz i świetliki ujdą, to bidon,kompas , lornetka i latarka są po prostu słabe,śmierdzą najgorszym chińskim plastikiem, od latarki odpadła mi jakaś część widać niedoróbki,jednym słowem tandeta. no i został scyzoryk,który większych wad nie posiada, ale mógł by mieć nadruk Dead Island.

Moja ocena: 3+/6 (a ten plus jest mocno naciągany)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie nie było to mi przybyło... Crysis Nano i DeusEx Augmented. Zdjęcia będę jak będzie czas (czyli w zimie :P). Jak na razie kilka uwag dla ewentualnych zainteresowanych.

Crysis Nano... bardzo porządna kolekcjonerka. Wszystko w zestawie dobrej jakości i starannie wykonane... ale jak to zawsze bywa musi być jakieś ale. Plastik z którego jest wykonana figurka (bardzo starannie szczegółowo) nie budzie zaufania. Co z reszta dziś się objawiło dość boleśnie.. zachaczyłem przypadkiem o końcówkę lufy i się "wziąła i zgieła" Będzie trzeba remoncik "kropelką" przeprowadzić.

Warto zwrócić szczególną uwagę że artbook to prawdziwa "cegła" wśród tego typu wydań. Nie żadna tam popierdółka a kawał solidnej książki. Bardzo stylowy o przyjemny w dotyku jest tez "metalcase" na płytę.

DeusEx Augmented (15501)... trochę mnie rozczarowała. Artbook jakiś taki karłowaty (jak się zestawi z tym co było w Crysise), opakowanie na płytę zwykłe bez fajerwerków. Fajne "satynowe" pudło na wszystko. Wszystko to byłoby do zniesienia gdyby nie zawodziła trochę główna atrakcja (jak dla mnie) czyli figurka Jensena. Owszem wykonana szczegółowo i z dobrego tworzywa. Można wymieniać ręce (wraz z przedramionami) na uzbrojone w ostrza (takie jak na trailerach). Całość jest też dość "ruchliwa" że tak to określę i jak się kto uprze to można Jensena nauczyć jogi. Jednakże całościowo wygląda to gorzej niż na planszy poglądowej. Przede wszystkim niezwykle trudno jest zmusić figurkę do stania w jakiejś fajnej pozie. Zazwyczaj po jakimś czasie albo pod wpływem czynników zewnętrznych (mucha sobie siądzie) daje efektownego nura z półki pod biurko zabierając po drodze co tam akurat ma pecha na drodze się znaleźć. Całość pięknie podsumował mój syn jak rozpakowaliśmy słowami..."tato jakiego masz fajnego Action Men'a"... i tak to się całościowo prezentuje. Niby nieźle wykonane, ale prezentuje się przeciętnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Edycja Kolekcjonerska Dead Island dotrze dopiero dzisiaj- na Ultimie mieli jakieś problemy z dostawą i kolekcjonerki były u nich na miejscu dopiero 9 września, czyli w dzień premiery (normalnie są w tym czasie już u ciebie w domu). Dodatkowo, jak powiedział mi pan Rafał Pakuła z działu sprzedaży, dystrybutor wysyłał im egzemplarze "na dwa razy" i ja znalazłem się w tej nieszczęsnej, drugiej partii (pierwsza gra już od wczoraj). Jeśli chcecie, wykonam i do tej kolekcjonerki prezentację wideo w starym stylu.

P.S

Długo oglądałem Edycję Przetrwanie Resistance 3 i stwierdziłem, że nie warto. Mam już jedną torbę z Gears of War i plecak z Infamous i sumie ta z Resistance na nic by mi się nie przydała. Żołnierzyki w kształcie Chimer to fajny bajer, ale troszkę ich mało, w karty grać nie umiem i raczej bym ich nie odpakował (zupełnie jak i tych z EK Wieśka 2) a jedna piersiówka już leży i się poniewiera (Więzy Krwi). Na końcu drogi jest jeszcze dziennik Cappelliego, ale sam nic nie wskóra. Gdyby do tego setu dorzucono jeszcze jakąś zacną figurkę podstawowej, sztandarowej rzekłbym, Chimery, brałbym od razu. Oczywiście za tą samą cenę, bo ile można. Ostatecznie wziąłem Edycję Specjalną - grę w steelbooku i z paroma popierdółkami do multi oraz płytą stylizowaną na tą gramofonową. Powiem wam, że steelbook jest lepszy, niż Killzone 3 (strasznie podoba mi się kolorystyka, wykonanie okładki i jego właściwa "stalowość" - nie jest do końca tak twardy i brzęczący jak ten od panów z Helghanu). Z ciekawostek- dałem za niego 210 zł. Gdzie? W Empiku! Wyjść z podziwu nie mogłem, że w końcu można coś u nich taniej dostać. Dla przykładu- na Ultimie za Edycję Specjalną trzeba zabulić z 250 zł, a już Edycja Przetrwanie kosztuje 450 zł. Empik? Survival Edition również stoi o niecałe 50 złociszy mniej, bo za 399 zł. Nie wiem, czy to fenomen Poznania, ale gdyby ktoś się jarał, warto sprawdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem EK Dead Island i :

-Świetna koszulka

-Fajne, duże pudełko

-Zawieszka zdaje się być wytrzymała

-Torba malutka

-Fajna smyczka i plakat

-Apteczka i świetliki "klimatyczne"

-Reszta dodatków z torby typowo "odpustowych" : nie za dobre wykonanie, czuć plastik i gdyby dorzucono baterię do latarki, to pradopodobnie byłaby ona droższa od kosztu produkcji tejże latarki

- No i scyzoryk zostawiony na deser : ostrza tępę (ale sie naostrzy), nożyczki nawet tną, tylko jak ktos wspomniał, brakuje loga Dead Island

- A o grze nie powiem, bo sie pobiera :)

Ogólnie EK jest dobra, ale nie bez błędów. Wiedźmińska była lepsza, ale przynajmniej mam 2 z 3 moim zdaniem najlepszych tegorocznych kolekcjonerek (Trzecią jest CoJ : The Cartel, ale nie mam zamiaru na razie jej kupować)

Edytowano przez wahadlo200
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszła! W przeciwieństwie do wahadla200 uważam jednak, że to jedna z najlepszych kolekcjonerek, z jakimi miałem styczność. Fajne pudełko, idealny T-shirt, świetny zestaw pierwszej pomocy, świetliki, kompas i scyzoryk także się dobrze sprawują. Aczkolwiek co do latarki niestety muszę się z szanownym kolegą zgodzić. Ogólnie 8+/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kolekcjonerki Dead Island solidna nie powiem, ale gra jest średniawa, może jest dobra, ale mnie nie jara, najnowszą kolekcjonerka jaką dostanę w swoje łapska będzie Space Marine które jest miodną grą, jucha wszędzie się leje, że aż czuć ciężar i powagę tych Super Marine, ja grę osobiście polecam, kto nie jest pewny niech zassa demo ze stema FOR THE EMPEROR ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...