Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

11 godzin temu, SystemShockPl napisał:

Złożyłem preorder na Cyberpunk. Mam nadzieję, że wciągnie jak bagno. Po ostatnim rozczarowaniu Deus ex 2, czekam na coś nowego. Dawniej to pustkę wypełniały przygodówki w tych klimatach. 

Komuś wpadło w oko Medievil w kolekcjonerskim/specjalnym/limitowanym wydaniu?

Póki co jest jedynie steelbook https://kolekcjonerki.com/remake-medievil-z-wlasnym-steelbookiem/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robart Co do kolekcjonerki Wiedźmina 3, pamiętajmy, że chodziła ona po niecałe 400 zł, a oferowała tak bogate wydanie, co o wiele droższe wydania tego typu. Teraz cena wynosi prawie dwa razy więcej, więc CD Projekt Red idzie w światowe trendy, gdzie takie kolekcjonerki są coraz droższe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie i polskie sklepy to pewnie jakiś błąd systemu i nie zrealizują mi tego

20 godzin temu, tmp napisał:

Póki co jest jedynie steelbook

to widziałem, szkoda,że gra nie jest pakowana w steelbook, jak np Alien isolation. Jedynka miała remake na Psp, a co z dwójką? Nigdy nie grałem, nie jest warta wznowienia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyberpunka 2077 ma niby zabraknąć ? szczerze to wątpię, a i myślę że do premiery to pewno pojawi się jeszcze kilka edycji na pewno będzie alternatywny projekt okładki z babką

PS. fajna cena 719 zł  Death Stranding na MediaMarkt ale jako płatność tylko leasing, co oni tam odwalają to nie wiem, choć w sumie opcja OK dla handlarzy 

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę żałowałem, że nie załapałem się na steela z RE 2 na premierę a tu proszę w czwartek zamówiony za 9,90 zł z Avansa i wczoraj odebrany (w folii) :) 

wygląda że warto obserwować ten sklep bo w ofercie mają też inne "gratisy" z gier np. Bonus Pack CENEGA PS4 Spyro choć brelok zeszpecony kodem na DLC, kto to zatwierdził 

zamówiłem tez steelbooka z Wolfenstein Youngblood i niestety był bez folii i cenowo też drogi bo gra przynajmniej na peceta pewno niedługo będzie za 50 zł 

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2019 o 21:24, robart napisał:

ktoś się załapał na to cudo :)

Kup sobie figurki Warhammera 40000 , kupisz 5 starterów , lub starter z pełną ekipą wyposażeniem i czołgami oraz Border3 do pogrania zwykłą. Zamiast tych śmieci :)

Ponieważ temat leży i kwiczy co świadczy o rozsądku i braku zainteresowania tymi przepłacanymi edycja to spróbuję go delikatnie ożywić i spytam co wy na HOMEWORLD 3

https://www.fig.co/campaigns/homeworld3

Tu jest jakaś kampania, ale która tu edycja jest jakaś fizyczna? Postawiłbym z chęcią jakiś box, obok Home1, Cataclysm i 2. Wszystkie wydane przez Play it i jego następcę czyli Cenegę. To byłoby moim małym marzeniem postawić je wszystkie razem. Ponieważ Desert of kharak (które ukończyłem 5x) nie dostało boxa, to może jakaś nasza mała akcja by nacisnąć wydawcę by wydał to w ładnym boxie. Jestem pewien, że jakaś partia limitowana rozeszła by się w parę dni. Są tu jacyś fani tej cudownej strategii w kosmosie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, TomcioM napisał:

taki z ciebie znawca boxów, a pieprzysz znowu głupoty:

Aha, następny proszę. To ma być BOX, czy też to jest DVD BOX? Jak geniuszu mam to postawić obok tamtych na półce tak by wyglądały jednolicie? Wiem, że na naszym kochanym serwisie aukcyjnym niektórzy sprzedawcy z desperacji nazwali je boxami i to cd case czy zwykłe pudełka dvd. Nie znaczy to , że musimy tutaj te idiotyzmy przenosić.  

Edytowano przez SystemShockPl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minął nieco ponad miesiąc i Wolfenstein: Youngblood Deluxe Edition już w okolicach 50 zł, straszna bieda teraz z tymi grami

ja ktoś ma na zbyciu piątaka to za tyle wyprzedaje steelbooki avans i mediaexpert za kolekcjonerki

https://www.avans.pl/konsole-i-gry/akcesoria-do-gier/pozostale-akcesoria-dla-graczy

https://www.mediaexpert.pl/pozostale-akcesoria-dla-graczy/

PS. widać ze kompletnie nie ogarniają cen bo brelok  do Spyro podrożal na 30 zł, naszywka do Shadow of the Tomb Raider skoczyła na 50 zł tak samo jak badziewna bransoletka z Sekiro 

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepsza zawartość niż TLOU2, gdyby to nie było exem to bym czekał na obniżkę ceny, bo wygląda fatalnie i nic ciekawego nie przedstawia. W jedynce była super diorama za tą samą kasę. Niezła ewolucja.  Teraz Tlou2 jest dostępne  i w Polsce, większy nakład, a badziew w środku. 

Edytowano przez SystemShockPl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...