Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

o proszę, EK do najnowszego Dead Island jednak będzie, choć delikatnie mówiąc, nie zachwyca ona pod względem oferowanego stafu.

Wiele osób tak samo mówiło o "Survivalówce" pierwszego Dead Island. Znajdź mi teraz zafoliowany egzemplarz za 300 zł na aukcjach. Co ja mówię - znajdź mi jakikolwiek zafoliowany egzemplarz na aukcjach trollface.gif

To nie zmienia faktu, że stricte kolekcjonersko nie jest to coś wybitnego.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jachus

a właśnie że jest (wg mnie)

tak jak pisze Wuwu ciężko taki trafić, jak coś zbierasz i jest unikatem to jest automatycznie droższe (rośnie wartość kolekcjonerska) nawet jak Tobie osobiście się niezbyt podoba ale brakuje Ci do Twojej ulubionej serii (monet z królami, znaczków ze stateczkami etc.) to wywalisz kasę i kupisz

a gry w folii mają to do siebie że masz gwarancję że nikt przed Tobą ich nie tykał brudnymi paluchami np.

a Ty z kolei oceniasz jak widzę (choć może źle widzę) jakość elementów zawartych w wydaniu i na tej podstawie oceniasz czy to bardzo czy mało kolekcjonerskie a to chyba nie o to w tym chodzi

też dostałem Max'a 3

no pudło megagiga wielkie

ale to tak naprawdę tylko dlatego że figurka jest w podstawce, jakby była do samodzielnego montażu to byłoby pudełeczko jak z Duke'a niemalże

wydanie raczej biedne ale za taką kwotę można się było skusić (aha breloczek fajny żeby nie było że mi się nic nie podoba biggrin_prosty.gif )

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już to wrzucał, całkiem fajne ceny:

Myślałem, że Halo już nie zejdzie poniżej poziomu 250 pln z RTV-Euro-AGD:

http://www.empik.com...21,multimedia-p

Hitman na PS3 - Edycja Professional:

http://www.empik.com...64,multimedia-p

Jeśli ktos chce Borderlands 2 w edycji Vault's Hunter na konsolki, to jest też poniżej 200 pln w Empiku:

http://www.empik.com...04,multimedia-p

http://www.empik.com...13,multimedia-p

Edytowano przez tompau
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://deadspace3devteamedition.com/

Gdyby Dead Space 3 nie było wydmuszką tego Dead Space, które mi się podobało (System Shock-like, itp.) to pewnie bym się zainteresował. Tak czy inaczej w porównaniu z tandetnym Plasma Cutterem z DS2, to teraz stworzono świetny zestaw.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że DS3 EK prezentuje się naprawdę przyjemnie i każdy gadżet tam zawarty ma sens oraz rangę kolekcjonerskiego, unikalnego. Ciekawe, czy będzie ona dostępna w Polsce. Jeśli wierzyć informacjom, to wyprodukowano jedynie 5000 sztuk tejże edycji. Sama gra nie wzbudza we mnie dużych emocji, więc prawdopodobnie spasuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie przeraża cena, bo ten specyficzny klimat około Lost Planetowy w Dead Space 3 mi pasuje. O tyle o ile Dead Space 2 EK to dla mnie był całkiem przyjemny kąsek, mimo że ceny jaką EA zarządało za tę edycję toto nie jest, ale latarka, a w zasadzie replika Plasma Cuttera mi służy kiedy potrzebuję przenośnego źródła światła. :) W każdym razie, wracając do DS3, to kolekcjonerka wygląda fajnie, nawet bardzo, ale wątpię, żeby była w Polsce, a już się boję pomyśleć ile to by u nas kosztowało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest coś dla tych co nie chcą grać (albo mogą poczekać)

100USD za edycję bez gry to nie jest tak źle jak 160USD z grą (choć nie ukrywam że jak za takie gadżety to jednak z lekka spod sufitu cena)

gadżety ciekawe i klimatyczne (IMHO) ale jednak drogo

@Wuwu

coś dla Ciebie

folia w niezłej cenie

http://allegro.pl/mass-effect-pl-edycja-kolekcjonerska-pc-nowa-folia-i2917226138.html

a kupił chyba były członek tego forum

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu

coś dla Ciebie

folia w niezłej cenie

http://allegro.pl/mass-effect-pl-edycja-kolekcjonerska-pc-nowa-folia-i2917226138.html

a kupił chyba były członek tego forum

Kupił chyba Crix, bo wiedział, że to jest dobra cena, jak za zafoliowany egzemplarz.

Ja nie licytowałem, bo seria Mass Effect mnie kompletnie nie interesuje. Choć kusiło, oj kusiło... :trollface:

Nie wiem, czy dobrze kojarzę, ale to wydanie było tylko na Polskę, a zagranica miała inną kolekcjonerkę lub w ogóle takowej nie posiadała.

[DOPISEK]

Co do edycji "Vault Hunter" gry Borderlands 2, to żałuję, że wcześniej nie byłem na forum, bo 200 zł, jak na wersję konsolową, to była niezła okazja.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem mocno zaskoczony widząc dziś w mych progach wkurzonego kuriera (bo mają, cytuję, "od **uja groma paczek i musi robić dzisiaj") z przesyłką z wirtusa. Obiecałem że zdam relację co do Kolekcji Wszech Czasów HoMM z allegro i mogę stwierdzić iż w tej cenie - naprawdę było warto. Egzemplarz na pewno przeleżał sporo czasu w magazynie (dół boxa z doklejoną wizualizacją wygląda na nieco pobrudzony), sama kolekcjonerka prawdopodobnie była z tego względu ponownie foliowana, nie zmienia to jednak faktu iż prócz minimalnie zgniecionego jednego z rogów zbiorczego pudła egzemplarz ten można uznać za nowy i w naprawdę świetnym stanie. Na aukcji wisi jeszcze jedna, ostatnia sztuka (dziś bierze że nie znalazła jeszcze nabywcy) i wydaje mi się że osoby niezdecydowane powinny czym prędzej wykładać dinary.

PS. Ciekawe czy moja rekomendacja sprawi że ktoś szybciutko sprzątnie ostatnią sztukę wink_prosty.gif

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tej kolekcjonerce DI: Riptide?

http://s.pro-gmedia.com/videogamer/media/images/pub/large/dead_island_riptide11.jpg

Zauważyłem to na jednym forum. Ludzie tam w większości są zniesmaczeni, że same "piersi". Że co to za przedstawienie kobiety, że znowu o branży będą wypowiadać złe rzeczy.

Podobno to jest parodia Wenus z Milo. Mi to nie przeszkadza. Nie jestem ani oburzony ani zniesmaczony.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up .

Jak dla mnie może być . Z tego co widać na obrazku nie najgorszego wykonania ta niby figurka. Jeżeli cena będzie rozsądna to w 100% zakupie. Gra + Figurka (niby wink_prosty.gif) + steelbook + artwork .Jest nieźle . Dlc oczywiście nie liczymy hehe.

@down

A to nie przypadkiem "gracze" , była sonda jeżeli dobrze pamiętam , co ma się znaleźć w tej EK.

@edit .

Co znowu niby źle napisałem , że mam minusa ? Nie ogarniam was.

Edytowano przez AtanazY
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to coś jest przekroczeniem granicy dobrego smaku. Kto to wymyślił ?! W życiu bym czegoś takiego nie postawił na półce obok inny figurek/gadżetów. Mam nadzieję, że w Polsce ukaże się nieco inna edycja...

Na koniec muszę się pochwalić co w końcu do mnie dotarło smile_prosty.gif! Kilka miesięcy temu nie pomarzyłbym nawet że mogę go mieć w swoich łapkach, a tu proszę biggrin_prosty.gif

dsc0919r.jpg

Edytowano przez Orchi
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie do końca mi się podoba. Spodziewałem się figurki, statuetki lub cokolwiek innego związanego z grywalnymi postaciami z Dead Island. Wolałbym dostać średnio wysoką ale całą figurkę postaci lub przeciwnika z gry niż takie "coś".

Postawić samemu sobie na prywatną wystawę w okienku ,jak najbardziej, jednka nie nadaje się na publiczne prezentacj - ktoś kto nie interesuje się grami zniesmaczy się lub zacznie kłótnie o tą pierdułkę.

Edytowano przez SasWickas
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz mam pytanko .

Mam troszkę do wydania . Chciałbym zakupić jakąś EK do 300zł . Co polecacie , co odradzacie ?

Jakbyście mogli to podajcie po 3 EK które według was warto kupic warto za te 300zł kupić.

Dziękuje wam z góry !

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A tak przy okazji Prometheus co takiego wielkiego napisałem że mam minusika ? Własnej opinii nie można wyrazić ?

@down .

Dzięki . Ale nie oto chodzi , każdy ma inny gust , figurka nie pisze że mi się podoba ale może być , steelbook nadrabia trochę . I tak chce się dowiedziec za co ten minus był . Bleub ty tez masz plusa smile_prosty.gif Co-relacja , już lecę po komórkę i słuchawki . HOMM przegapiłem, wiem ale trudno było kupić jak nie wiedziało się czy pieniądze będą czy nie ;/

Edytowano przez AtanazY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...