Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

właśnie sprawdziłem na wirtus.pl

Numer Data złożenia Wartość Status Ostatnia zmiana statusu

2012-03-23 21:57:39 345,98 PLN Wysłane 2012-05-14 15:29:36

czyli jednak są szanse że pogram w tym tygodniu

choć teraz żałuję że nie brałem w empiku bo jak piszą po forach masa ludzi od nich dostała już paczki

PS. u mnie w EMPIKu - Gliwice jest nocna premiera i uwaga, na tablicy przed sklepem pisze że będą tylko 2 szt. kolekcjonerskiej edycji i 110 szt. zwykłej

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOŻE JA JUŻ CHCĘ MEILA Z INFORMACJĄ, ŻE MOGĘ PACZKĘ ODEBRAĆ!

Głupi kurier...niech się rusza no!!!

W tygodniu na pewno dam dwa filmy...jeden czy warto xboxa kupować, drugi to wiadomo :D

Jako, że przemyślałem zakup Alana Wake nie będzie unboxingu kolekcjonerki. Gra jednak mi nie podejdzie jak widzę po gameplayach.

PS. No i mam informację ze sklepu, że DIII będzie jutro po 14tej. Tak więc Empikowcom i innym farciarzom życzę miłej gry :)

Edytowano przez kraven2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to 'IMO to było do przewidzenia przy tak dużej ilości sklepów, które się na coś takiego zdecydowały. Zwłaszcza dlatego, że w większości to chyba tylko i wyłącznie ich inicjatywa, a nie event Blizzarda, więc trudno było oczekiwać jakichś fajerwerków. Pewnie poza złotymi tarasami wszędzie indziej straszna nędza będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panie i panowie, kto już dostał z Empiku swój egzemplarz kolekcjonerki i może podzielić się wrażeniami?

@Zodiak

Na filmiku gościa zabrakło czteropaczka, jednak przyznam, że chłopak się dobrze przygotował ;) Sam zacznę grę zapewne dopiero koło południa - przede mną ostatni egzamin maturalny z angielskiego (idealnie złożyło się, że 15. maja kończę wszystkie egzaminy i rozpoczynam wakacje :trollface:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dotarła już do kogoś paczka z jak na razie chyba najbardziej oczekiwaną EK tego roku? Jestem niezmiernie ciekaw, jak prezentuje się owa EK, choć gra nie leży w moich gustach.

P.S. CriX dał nowy filmik, niekoniecznie związany z EK, choć ciekawy. Nie dam linku, bo to nie ten temat, ale można go zobaczyć w stosownym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przezywacie. ;) To tylko Diablo 3, jedna z kilku interesujacych premier w tym roku. Nie ma co przezywac, czy zagra sie dzien wczesniej, czy dzien pozniej. I nie, nie chodzi o to, ze nie jestem fanem serii badz nie mialem z nia nigdy kontaktu i jej uroku nie rozumiem - swoje w Diablo 1 i 2 (plus w dodatkach) odsluzylem i tabuny mniejszych i wiekszych pomiotow piekielnych odeslalem tam gdzie ich miejsce. Oczywiscie czesc trzecia tez kupie, ale dopiero gdzies w okolicach 30 maja, a pozniej zanim sie za nia zabiore to tez jeszcze kilka dni minie. Wole sie rozkoszowac nowym Diabelkiem powoli, zamiast leciec przez niego na zlamanie karku. Moze to nawet i lepiej - ominie mnie ewentualne przeciazenie serwerow zatloczonych graczami w dniu premiery. :P Ciekawe czy naklad kolekcjonerek tej gry jest rzeczywiscie tak ograniczony, jak mowia i czy nie bedzie sie dalo ich pozniej spotkac w jakims MediaMarkt czy innym Empiku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym beta narobiła dużeeeego smaka ;) Też nie zamierzam przechodzić głównego wątku na łapu-capu, interesuje mnie jednak, co Blizz dorzucił przez te ostatnie tygodnie do końcowego kodu (choćby wspomniane wcześniej gemy). Dla umilenia tych dłużących się godzin oczekiwania odświeżyłem profil o zdjęcia Forzy Motorsport 4 w limitce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub - Twój steelbook jest brązowy czy tylko tak się światło odbiło? Mój ma metaliczny, srebrny kolor. Jakby się tak zastanowić to w brązowej wersji wyglądałby obłędnie. Swoją drogą w prawym dolnym rogu widać u mnie 2 małe wgniecenia. Dlatego nie lubię muve. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, wygląda to na brąz, jednak mój metalbox nie różni się niczym (oprócz wgnieceń w Twoim egzemplarzu :trollface:) od Twojego - lekki złoty odcień mógł spowodować mocno oświetlony słońcem w czasie robienia zdjęć pokój i sam odcień ścian (żółty) mocno odbijający promienie słoneczne. Mi podoba się taki, jaki jest - srebrny, nieskazitelny zbędnymi wodotryskami/świecidełkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się zrobił na Allegro wysyp aukcji z Diablo III - Edycja Kolekcjonerska. Oto przykładowa:

http://allegro.pl/diablo-iii-edycja-kolekc...2346721614.html.

$$$ Let the hype begins! $$$ :trollface:

Do Bleub:

Jak za stówkę, to bardzo dobra cena za Forza Motorsport 4 - Collector's Edition. Ogólnie, to dobra gra :) .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, więc postanowiłem moim kolejnym nabytkiem kolekcjonerskim będzie Deus Ex Human Revolution. :) Ostatecznie doszedłem do wniosku, że EK też bym przygarnął, ale cena jest przeogromna, więc głównie poluję na Augmanted Edition. Jednak ile ta edycja jest wg was warta(w sumie obie). Nie chciał bym przepłacić, a wiem że AE jest warta niewiele więcej niż zwykła edycja, natomiast edycja z figurką jest warta sporo więcej. Nasuwa mi też się pytanie, czy może nie lepiej skupić się na znalezieniu edycji używanej, kupić bez konta Steam, kupić potem sam klucz do gry i bym miał załatwione. W każdym razie -- mętlik w głowie. Jeśli moglibyście cokolwiek doradzić, to byłbym bardzo wdzięczny.

PS: Proszę was, przestańcie z tym Diablo III, bo dla osoby która nie lubi owej serii czytanie tych postów jest baaardzo męczące. Rozumiem, że jutro jest premiera, pierwsze pre-ordery już w domach etc, ale to chyba pierwsza gra, o którą tak ciśniecie na tym forum w tym temacie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj TTTr96 to strasznie krótkowzroczne co piszesz

przypomnij sobie dywagacje dotyczące nowego AC i czy Freedom będzie czy nie, mnie np to nie ruszało (ale skoro jest to sobie zamówiłem:D)

tak jak wtedy był czas na AC teraz jest na D3 a w październiku (dobrze pamiętam?) znów wraca na tapetę AC :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek

Widzisz często nazywają mnie hipokrytą, gorzej z tym, że sam widzę że popełniam błędy, które krytykuję... Akurat na to z tej strony nie spojrzałem. :P

Co do powrotu na tapetę AC3, to pewnie już podczas E3 będą krótkie dyskusje, gdyż Ubi ma zaprezentować pełną Edycję Specjalną AC3, a możliwe że poza samą grą i specjalnym DLC dostępnym tylko w tej edycji, dostaniemy jakiś mały bonusik. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam miałem nadzieję na jak najwięcej postów nt. Diablo III, zamówiłem to naturalnie się interesuję. Nikt nie dostał z forum jeszcze swojej kopii?

Byłem w tym Empiku na Podwalu Grodzkim w Gdańsku i kolejka przed sklepem miała jeszcze dobre 6 metrów, a zaglądałem tam 40 minut po północy! Nie wiem czy były jakieś gratisy, ale ludzie wychodzili naprawdę szczęśliwi. :D Niektórzy czekali od otwarcia sklepu rano.

EDIT/

Moja kolekcjonerka właśnie przyszła. :3 Zrobiłbym unboxing, ale i tak zaraz będzie ich pełno.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już naskrobałem w temacie o Diablo, więc pozwolę sobie skopiować.

No więc ja od 12.00 siedzę już w domu i sprawdzam, co tam wrzucili do edycji kolekcjonerskiej. Ja mam 5 kart. Jedna ma kody do Diablo II oraz do jego dodatku. Pozostałe 4 karty to 2 razy Guest Pass do Diablo III oraz 2 razy do World of Warcraft.

Box z kulisami produkcji zawiera 2 płyty. Jest wersja dla DVD i dla Blu-Ray. W menu widziałem, że można włączyć polskie napisy, ale to się tyczy chyba tylko trailerów/przerywników filmowych, choc może jest jakiś sposób na odblokowanie ich w innych materialach.

Artbook jest piękny, ale też po angielsku, jak kogoś to interesuje.

Z pewnościa zostanie mi jeden GP, bo drugi jest już obiecany kumplowi.

Matrix312, czaska mówisz? Ano nie jest taka mała, jak to niektórzy psioczyli. Owszem, to nie kolos na miarę głowy Geralta z W2 EK, ale jest za to ładnie zdobiona.

Czuć mały cieżar, ale głównie przez tył czaszki (wyraźnie grubszy). Kamień Duszy jest ładny, trochę czerwonawy ze zdobieniami (wygląda to tak, jakby kamień został rozkruszony i potem złożony, ale pewnie ma to jakieś wyjaśnienie w fabule gry, co też jest ciekawym pomysłem)

Po podłączeniu do USB, kamień trochę się świeci na czerwono (w środku ma diodę w tym kolorze. No i może w ciemnościach świeci cały na czerwono, ale nie mam teraz dostępu do ciemnego pomieszczenia).

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaszka jest świetna, dokładnie odwzorowana i wykonana z gumopodobnego materiału, więc łatwo się nie zniszczy. Trochę kicha z tym kamieniem dusz, który wygląda na trochę słabo wykonanego, widać w niektórych miejscach odpryski, a dioda wewnątrz świeci byle jak.

Co do napisów w Making of to właśnie do trailerów nie ma napisów, są do cutscenek i samego making of.

Pudło jest masywne, dosyć spore, twarde i ma fajne "trójwymiarowe" fragmenty (można dotknąć napisu czy zdobień).

Nie wiem jak inni, ale miałem problemy z soundtrackiem, nie chciał się odtworzyć na PC. Tj. W połowie pierwszego utworu się zawieszał i wywalał błąd na wszystkich kolejnych. Dopiero mogłem go przesłuchać, jak zgrałem go sobie na dysk.

Podsumowując kolekcjonerka robi świetne wrażenie i nie żałuję ani grosza. :)

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...