Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Ja zamówiłam wczoraj i były wszystkie edycje po 30funtów. Teraz widzę że cena podrożała na PC za 48funtów, a na konsole 999,99:D

Właśnie doszła do mnie Ek Age on Conan i zero wad, jestem w szoku. Miałam zapakowane w karton. I wzięłam wysyłkę pocztą polska, ze względu na to że kurier przyjeżdża sobie kiedy chce i potem ciężko odebrać zaawizowaną paczkę. I tu się zapewne nasuwa myśl, że w waszym wypadku kurier nawalił.

Edit:

A to zmienia wtedy postać rzeczy. A miałeś zapakowane w karton? Pisz do nich może coś zdziałasz.

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sergeron

W jakiej cenie kupiłeś Hitmana? Bo nie wiem czy była obniżka (i może być), czy to jest już cena obniżona na zaavi smile_prosty.gif

25 funtów na PC. Co do Conana, to też zamawiałem pocztą, a i tak było uszkodzone.

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu muve wyceniło kolekcjonerkę Injustice : GaU na 350 zł, swego czasu na amazonie stała ona dużo drożej. Dziś natomiast zauważyłem dość pokaźną zmianę w cenię. Około 280 zł wydaje się ceną bardzo interesującą przy założeniu, że ta figurka nie będzie wykonana z takich materiałów jak to było w przypadku figurzyny z Mortala.

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00BB5H222/ref=s9_newr_gw_d21_g63_ir03?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-5&pf_rd_r=0HZXX4YSY40Y5D8G1YBQ&pf_rd_t=101&pf_rd_p=358548967&pf_rd_i=468294

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niż cenowy na Aliens Colonial Marines - Collector's Edition

http://www.amazon.co.uk/Aliens-Colonial-Marines-Collectors-DVD/dp/B0087OTSNQ/

20,49 GBP czyli po przeliczenia 99,85 zł - przesyłka wliczona :) i pomyśleć że w dniu premiery żądali za to wydanie ponad 300 zł

PS. był dobry deal czy nie ??

http://allegro.pl/medal-of-honor-warfighter-pl-steelbox-pc-24h-i3083622549.html

PS2 .

jakieś odczucia do do Songbird BIoshocka, będzie problem z dostępnością po premierze i związany z tym skok ceny czy raczej nie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anczaj

wychodzę z założenia że każda (no prawie każda) EK jest tego warta (50PLN)

oczywiście można wykluczyć te które EK tylko mają w nazwie jak kwiatek do kożucha ale większość przy tej cenie to jednak śmiało można brać

a do wszystkich mam takie pytanko

jak myślicie można poczekać z EK najnowszego starcrafta? mam zaklepaną ale sporo innych wydatków się objawiło i wolałbym odpuścić ale boje się jak będzie z cenami (mój zaklepany za 205) i dostępnością za miesiąc czy dwa, jak sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz pewność ze chcesz tyle wydać za całość,kupuj. Szczególnie że za tyle można kupić sam model samochodziku. Z drugiej strony można by poczekać na mega obniżki i kupiłbyć ją za jeszcze niższą cenę. Decyzja nalezy do ciebie.

@marek

Sądze żę jak najbardziej, tylko że cwaniaki będą sprzedawali ją po 2x wyższej cenie niż jest warta. A że liczebność tej EK jest wielka i pospolita, zaryzykowałbym stwierdzenie że jeśli by nikt nie kupywał by tej ek z allegro, ceny zniżą się do premierowej.(jeśli nie znajdzie się wariat który będzie kupował ją w nieuzasadniono-wysokiej cenie). Pozatym głowy nie urywa, zainteresuje wyłącznie fana Starcrafta i osób miejąc już EK ala Bizzard.

Edytowano przez SasWickas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steele z Bio były dodawane jako bonus do zamówień przedpremierowych, nie stanowiły one integralnej części jakiejś limitowanej edycji Bioshocka stąd nie ma co liczyć na pojawienie się ich na allegro. Przypadek SimCity to inna sprawa - tutaj w limitce zamiast plastikowego pudełka mieliśmy metalowy box, stąd po odsprzedaży kluczy z limitki pozostało sporo bezużytecznych steelbooków które poszły na aukcje. Sytuacja Bio jest zgoła odmienna ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony można by poczekać na mega obniżki i kupiłbyć ją za jeszcze niższą cenę. Decyzja nalezy do ciebie.

Moim zdaniem niemożliwym jest, aby zeszli z ceną poniżej 50 zł, jeżeli chodzi o Driver: San Francisco - Edycja Kolekcjonerska. Zakupiłem tego żółtego 1970 Dodge Challenger R/T w pudełku z grą i nie narzekam. Warto było czekać :trollface: .

Od Gram.pl zakupiłem również World Of Warcraft - Battle Chest, czyli "podstawka" + 2 dodatki za AŻ 23 złote. W pudełku zbiorczym jest ponoć jakaś książka (poradnik?), ale nie otwieram, bo nie chcę się uzależnić. Po codziennym ogrywaniu Diablo III i ponad 300 godzinach w nim spędzonych, wiem do czego Blizzard Entertainment jest zdolne...

A tak z innej beczki to czekam na oficjalną informację od Techland / Deep Silver na temat zawartości kolekcjonerki Dead Island: Riptide.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Wuwu: nie jestem w stu procentach pewien, lecz z tego, co się orientuję to WoW miał dwa różne Battlechesty, z innymi częściami. Jeden zawierał poradnik od Brandy Games i gry, natomiast drugi dwie książki (możliwe że były to przewodniki po świecie, lecz ręki nie dam sobie uciąć) i gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabriele dobrze prawi. Wyszły 2 wydania Battle Chest, jeden z poradnikami od BradyGames do podstawki i pierwszego dodatku - Burning Crusade, drugi natomiast, w kartonowym opakowaniu z polskimi napisami i otwieranym frontem, w nieco mniejszym pudełku właściwym z "Beginner's Guide", również od BradyGames. Mam oba wydania :trollface:, ich zdjęcia znajdziesz w moim profilu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabriele dobrze prawi. Wyszły 2 wydania Battle Chest, jeden z poradnikami od BradyGames do podstawki i pierwszego dodatku - Burning Crusade, drugi natomiast, w kartonowym opakowaniu z polskimi napisami i otwieranym frontem, w nieco mniejszym pudełku właściwym z "Beginner's Guide", również od BradyGames. Mam oba wydania trollface.gif, ich zdjęcia znajdziesz w moim profilu.

Chyba nie macie racji icon_razz.gif z tego co wiem wyszły 3 wydania Battle Chest oprócz 2 blueb'a jest jeszcze wydanie z 3 dodatkiem: Wrath of the Lich King i to wydanie można kupić np. na gram.pl http://www.gram.pl/sklep/pc/world-of-warcraft-battle-chest-2012

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie natury technicznej, które na pewno się powtórzyło, ale mam nadzieję, że mi wybaczycie. Widziałem różne unboxingi tej kolekcjonerki Hitmana i figurka wygląda kozacko, no ale chciałbym poznać opinię osób, które miały z nią kontakt namacalny, jeśli tak to można powiedzieć ;) Cena jest naprawdę fajna, tym bardziej, że odsprzedałbym grę (mam ją) i summa summarum niewiele by mnie to wyniosło. Długo czekaliście na dostarczenie Hitmana z zavvi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie, Ultimate Songbird Edition najnowszego Bioshocka będzie chodziła co najmniej o połowę taniej po pewnym czasie, czy raczej się rozejdzie? Bo jeśli mam być szczery, to pierwsze zdjęcia sprawiły, że mi ślinka cieknie na tę edycję, nie spodziewałem się tak dobrej jakości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...