Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@RedEvil

W sumie to na stronie głównej zostało to pokazane. Tak czy inaczej olbrzymia kolekcja i jest czego zazdrościć, szczególnie białych kruków. Zastanawia mnie tylko jedno - z pół roku temu zamieszczona została podobna aukcja tyle tylko z grami od nintendo, segi i innych konsol za milion euro. Ciekawe czy to nie ten sam użytkownik?

Edit: Po przeczytaniu aukcji wiem że to nie ta sama osoba. Mimo wszystko jest doskonałym uzupelnieniem dla bogacza który kupił poprzednią kolekcję.

Edytowano przez SasWickas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanom wyzgernych gadżetów za free (podkreślam: za free! :D ), polecam odwiedziny Games World w poznańskim Starym Browarze. Powystawiali tam na ladę serię naprawdę zacnie wykonanych pocztówek, które zgarnąłem wczoraj w ilościach hurtowych. Myślę, że punkty sklepu w Warszawie, Rzeszowie i Łodzi również powinny być wyposażone w ten drobny gadżet. Na zdjęciach poniżej zobaczyć możecie sobie, jak to się w zasadzie prezentuje. A co się będę, poprzypinam sobie to tu, to tam:

Zdjęcie No.1

Zdjęcie No. 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem coś jak mi się wydaje ciekawego. Odwórcicie specjalkę Alan wake do góry nogami i przyjrzyjcie się dobrze okładce. Tylko ja byłem taki spostrzegawczy czy to żadne odkrycie i każdy to zauważył :P? Słucham teraz soundtrack i jest genialny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero dzisiaj tutaj zajrzałem, z ideą grupowego zakupu się zgadzam. Pytanie czy piszemy do tego sklepu wszyscy czy tylko jedna osoba.

@MajkelAMG

Faktycznie, nie zwróciłem nawet na to uwagi. W tej puszcze powinna znajdować się reżyserska wersja gry AC.

@Hellspawn

Dzięki za info, co prawda wszystkich nie zdobyłem ( judgment :( ), ale lepsze to niż nic.

Przy okazji wypadu do Games World, chciałem zdobyć pre-ordery Tomb Raidera, co wcale nie okazało się łatwym zadaniem i w całym Poznaniu dostanie tych "edycji" jest już prawie niemożliwe. Po kilku godzinnych poszukiwaniach dostałem to co chciałem. Steelbook jak steelbook bardzo ładny, koszulka natomiast w porównaniu z wizualizacją jest baaardzo fajna.

Z tego co pamiętam to Dark Souls PtDE w muve kosztuje teraz 59,99, w Saturnie zauważyłem, że można ją dostać za 49,99 co jest bardzo fajną ceną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orchi

Również łyknąłem, dopiero dzisiaj ale bez mniejszych problemów z dostępnością, preorder pack Tomb Raidera w wydaniu empikowym, a więc z koszulką i przyznam iż jestem pozytywnie zaskoczony zarówno nadrukiem (jest naprawdę zadowalający) jak i od biedy jakością materiału (spodziewałem się najgorszej szmaty, a jest to T-shirt nieróżniący się jakościowo od tych sieciówkowych z HΜ czy Reserved, czyt. mocno średnio, ale nietragicznie). Podrzuci ktoś zdjęcia steelboxa? Warto wypluwać 2 dyszki?

P.S. Szturm po pocztówki emot-psyboom.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy ktoś mógłby mi kupić oba pre-order packi i mi wysłać? Nie mam w okolicy żadnego Empika, ani Media Markt, ani Saturna, a do Radomia ostatnio nie mam jak dojechać(busy się nie liczą :P). Oczywiście zapłacę za oba pełną cenę + koszty wysyłki. Jakby ktoś miał możliwość zakupu tych pocztówek, które były pokazane kilka postów temu, to też z chęcią przygarnę za odpowiednią ceną... Najlepiej jakby ktoś mógł załatwić wszystkie 3 rzeczy na raz, wtedy by mi wyszło najkorzystniej. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim. Orientujecie się może ile jest warty pełny soundtrack (wydanie cztero-płytowe) ze Skyrima, podpisany przez kompozytora? Z tego co wiem dosyć dużo takich poszło w świat, więc cena chyba niezbyt wygórowana?

Ps. Chodzi mi o to wydanie http://www.ebay.com/...2ff86555&_uhb=1 na polskie warunki :)

Edytowano przez ZymDeQuad
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z wyprzedaży na Muve zaopatrzyłem się w EK Men of War: Wyklęci Bohaterowie. "Pudełko" zbiorcze zdecydowanie lepsze niż te z innych podobnych plecakowych edycji. Logo jest chyba wykonane z jakiegoś skóro podobnego materiału i przybite czterema nitami. Manierka bez rewelacji, ale jest chociaż logo, którego zabrakło na furażerce. Jest tylko rosyjska pieczątka, ale nie rozszyfrowałem tekstu.Gdyby tak dodano przypinkę w kształcie czerwonej gwiazdy byłoby super. Podkładka pod mysz* jest dużo większa niż się spodziewałem i miękka co niezbyt dobrze wpływa na jej pobyt w worku, na szczęście moja nie wygląda aż tak źle. Pudełko z grą to standard płyta i instrukcja (wymagania, twórcy, reszta na płycie z grą). Serial trzy pudełka, cztery płytki i tekturowe pudełko zbiorcze.

Kilka fotek: Zdjęcia

Przy rozpakowywaniu:

-co to?

-[ja] podkładka pod mysz

-taka, to chyba pod szczura

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub

Jeśli chodzi o koszulkę to mam takie samo zdanie, wizualizacja nie bardzo mi się podobała, ale sama koszulka jest bardzo dobra.

Specjalnie dla TTT :P

dsc0929xx.jpg

Jeśli chodzi o samego steelbooka, to jest dobrze. Ładny art zarówno zewnętrzny jak i wewnętrzny. Wykonaniem strasznie przypomina świetny steelbook z Dishonored. Za 2 dyszki na pewno opłaca się łyknąć.

dsc0927y.jpg

dsc0928s.jpg

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż od niedawna zaczynam swoją przygodę z ek, to czy możecie jakąś szczególną polecić? Czy z ek są jakieś "must have", czy po prostu trzeba wypatrywać okazji? I czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć do kiedy są dostępne te pre ordery bo jako źe ja Pomorzanin to z ferii wracam za 2 tygodnie i modle się żeby jeszcze były.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem sensu tych pytań i w ogóle mentalności niektórych bywalców tego tematu. Kolekcjonerki kupujesz wtedy, gdy masz taką jazdę na dany tytuł czy serię, że chcesz coś więcej niż zwykłe pudełko z grą. Występuje też sytuacja, gdzie masz ochotę zagrać w dany tytuł, a EK jest w okazjonalnej cenie więc łykasz ją zamiast zwykłego wydania. To tak jakbyś spytał "Jaki film mi polecacie", bez określenia gatunku, lub innych preferencji.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zodiak ale to może być też tak że kolega Winkielek ( i inni) ma dużo czasu i gra praktycznie we wszystko plus ma kilka wolnych półek w pokoju na których chce postawić jakieś fajne growe gadżety, wtedy to pytane ma duży sens... :)

a tak z innej beczki

czy ta aukcja to jest to co widać na pierwszym zdjęciu?

jak tak to cena chyba super atrakcyjna

http://allegro.pl/gra-pc-aliens-colonial-marines-edycja-limitowana-i3017634704.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycja Limitowana czyli błąd w opisie

a co do Aliens Colonial Marines Edycji Kolekcjonerskiej to wygląda ze na kilka dni przed premiera wymiotło prawie wszystkie egzemplarze z magazynów nawet na amazonie już nie ma http://www.amazon.co.uk/Aliens-Colonial-Marines-Collectors-Edition/dp/B0087OTSNQ

jeszcze wisi na ultimie ale pewno też niedługo, waham się co by nie kupić :)

http://www.ultima.pl/aliens_colonial_marines_edycja_kolekcjonerska/i12926/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marek, bo o to właśnie chodziło. Jestem świeżo po remoncie, a kilka ładnie wyeksponowanych półek po prostu się marnuje. Nigdy nie miałem tyle wolnego miejsca na swoje kolekcje, więc potraktujcie moje pytanie jako czy są jakieś unikalne growe gadżety które dobrze się prezentują na półce. Rozumiem też że ek nie kupuje się tylko dla gadżetów bo żeby kupować ek tylko dla jej zawartości to tyle kasy nie mam. Więc zostanę przy śledzeniu tematu i wypatrywania okazji, promocji fajnych ek gierek. Pozdro.

A co do czasu promocji pre orderów ktoś ma jakieś info?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Orchi. Szczena opadła. ; )

Zastanawiam się nad kolekcjonerką nowego "Aliena". Jednak coś głęboko kusi mnie aby poczekać, ponieważ ceny będą spadać.

I masz tutaj Maćku placek.

Czy któryś z forumowiczów zamówił owe "dzieło"? : D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś steelbooka Splinter Cella: Blacklist na zbyciu?

Mogę dać w zamian steela z Company of Heroes 2...

Steelbook nowy, w plastikowej osłonie, bez której na steelu nie ma niemieckich napisów. Steelbook jest z góry i dołu zalakowany.

post-581188-0-29287300-1360528349_thumb.

post-581188-0-42375400-1360528367_thumb.

Edytowano przez blazercruel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZymDeQuad

Trudno liczyć na pomoc w tym temacie w przypadku takiego pytanka, pamiętam jednakże jak jakiś roczek temu ktoś wystawiał na allegro takie właśnie, 4-płytowe soundtracki ze Skyrima i schodziły po ~150 złociszy.

(...) Drewniana beczka po piwie zawsze będzie dobrze wyglądać na ścianie wink_prosty.gif (...)

Prędzej po rumie, skoro to pirackie klimaty wink_prosty.gif

A Far Cry 3 o dziwo z ceną 160 zł znika i to dosyć szybko. Na gram.pl nowa dostawa była chyba.

Nope, nie ma czegoś takiego jak dodatkowa dostawa kolekcjonerek po premierze czy coś w tym guście, EK się nie dorabia w przypadku ich szybkiego wyprzedania. Cały ten ambaras to tradycyjne już zagrywki Gramu, ich "polityka marketingowa". A to raz produkt jest dostępny, a to znów go brak, by po paru dniach znów pojawić się na krótki okres w sprzedaży i tak w koło Macieju. Taktyka stosowana od dawna na mrocznej kolekcjonerce Wiedźmina 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...