Skocz do zawartości

Polecane posty

@up FergiX

CYTAT(c0r dawniej Callin)

Jezeli chodzi o nowe zmiany w wersji 1.2[...]

A mogą być stare zmiany?

Oprócz upgradeowania mieczy i ważenia mikstur poprawiono kilka różnorakich bugów. Z tamtych rzeczy nie musisz korzystać. Nigdy nie rozumiałem tego typu gadania, że nowe wersje Minecrafta są bee i fu bo staje się on zbyt erpegowy. Ehh.

Przestałem grać od kiedy dodali jakieś enchantowanie, magię, ulepszanie broni. Do momentu gdy pojawiły się wioski, Enderman i pistony było ok. Teraz to już nie to samo, już nie mam wcale ochoty w to grać. ;/ Jak dla mnie Minecraft za mocno wyewoluował.

trollface.gif

Ostatnią wersją na której grałem było 1.8.1 - to całe enchantowanie, magia, ogólnie niepotrzebna rozbudowa całej gry odepchnęła mnie od Minecrafta. Moim zdaniem powinien zostać takim jakim zawsze był - prostym.

Co do multi - grałem kiedyś na pewnym świetnym serwerze (altercraft.pl), który dzisiaj już nie istnieje. Szkoda, bo zrzeszał naprawdę fajną społeczność i mimo tego, że gry już pewnie bym nie odpalił, to chętnie posiedziałbym z nimi na forum. Teraz gracze to tylko dzieci z podstawówki lub mniej ogarnięci gimnazjaliści, którzy po prostu psują całą grę. Próbowałem gry na wielu innych serwerach, ale żaden nie zachęcił mnie do wejścia drugi raz. Altercraft forever! (Jeśli ktoś tam grał, to piszcie! ;p).

PS Na altercrafcie oczywiście też czasem pojawił się jakiś MrZiomson123PL, czy tak ProKrzysiu1612341, ale były to przypadki rzadkie, a jak już występowały, to z tych dzieci była niezła beka. wink_prosty.gif

Edytowano przez c0r
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w minecrafta od czasów alphy, konto leży bezużyteczne. Nie ma fajnych serwerów, single naprawdę się znudził. Jeżeli ktoś gra na jakimś serwerze oczywiście premium, niech podrzuci na PW ;-) Pamiętam jak jeszcze za czasów bety na multi to ludzie rozwalali sobie nawzajem domki i to nie byle jakie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@c0r

Ha, no dobra, wyszedłem na hipokrytę. ;-) (Ale że chciało ci się grzebać w poszukiwaniu tego mojego starego posta ;-)). Powiem tak: z biegiem czasu wyrobiłem sobie zdanie o Minecrafcie i teraz również uważam, że lepiej żeby pozostał taki jaki był z początku (do tej wersji z pistonami). Wcześniej mi ta magia, ulepszanie i zaklinanie broni nie przeszkadzało bo było to opcjonalne. Teraz bez tego w sumie nie ma sensu grać. Gdy widzę jak mój brat gra z kumplami na swoim serwerze (dzieciaki z podstawówki, a jakże :-P) to wrażenia typu "to jeszcze Minecraft?" są bardzo silne. :-\

Jeśli chodzi o serwery na jakich grałem to były to takie prywatne, moje i moich kumpli. Robiliśmy tam cuda niewidy, niestety save się nie zachował, było to tyle czasu (i formatów) temu, że ho ho. Na takich publicznych serwerach jakoś nie lubiłem grać, nie mogłem się w nie jakoś "wbić". Granie z anonimowymi ludźmi z internetów to jednak nie to samo co z kumplami. Tak to gierając zawsze gadaliśmy na Szkajpie lub Mumblu. Ahh, to były czasy. :-)

Edytowano przez fergiX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzuciłby ktoś jakiegoś fajnego seeda? Chodziło by mi o TAKĄ mapę: Ogólnie górzysty teren, dużo gór, pomiędzy górami nizinny teren, jakieś morze, zatoczka, coś takiego. Byłbym bardzo wdzięczny.

Jeszcze jedno. Czy da się grać teraz na starszej wersji Minecrafta? Bardzo by mi na tym zależało. Alpha jakaś albo Beta 1.3_0.1

Edytowano przez Morphine
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się udało odnaleźć stary dom ;D Oczywiście nie dorównuje on mojemu nowemu pod żadnym względem, ale jednak. Jest to jakaś radość. Poza tym ja minecrafta odkrywam bardzo wolno. Po 2 latach grania jakiś tydzień temu po raz 1 wszedłem do netheru, oswoiłem wilka, czy stworzyłem diamentowego kilofa biggrin_prosty.gif

PS: A wie ktoś może coś kiedy ma wyjść aktualizacja 1.6?

Co forum to inna data.

Edytowano przez maridok
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś słyszałem, że na stronie można pograć w demo tej gry. Czy nadal jest taka opcja? Chciałem, sprawdzić samemu, ale wyskakuje This plug-in is not supported. Nie wiem, może twórcy zrezygnowali z tej opcji? Mam zainstalowaną najnowszą Javę.

Edytowano przez Perun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna produkcja mi nawet sie spodobała ale nie zapomne tego całego fenomenu tylko na youtube weszłem a tutaj nowe filmiki Minecraft!Aż mnie szlag trafiał!Gdzie tylko weszłem to samo.Ale ta gra sobie nawet na to zasłużyła w końcu teraz powstaje coraz więcej podobnych gier nawet klocki LEGO.lol.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minecraft to bardzo ciekawa gra ktora cieszy sie wielka grywalnoscia. Wystarczy wejsc na minecraft.net i tam pisze ile ludzi ma premium i graja w minecraft. A jak do tej liczby dodamy drugie tyle + cos wyjdzie nam ile ludzi naprawde gra. A wiec jezeli tyle ludzi gra no to ra gra ma cos w sobie. Zgaduje ze to moze byc ten ciegle powiekszajacy sie swiat i corasz to lepsze aktualizacje. Jesli sie ktos nie zgadza to chyba nikt nie gral w Minecrafta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postawiłem serwer do minecrafta, do mod packa MineTek 140 modów,

Gram z znajomymi i jest dobrze. Ta gra jest jak Fallout 3 i NV , tyle modów że idzie się zgubić.

A jak ktoś gra w MC i : To polecam mod packi

lubi pokemony :) - Bullet Phase's Pokemon Pack

Zombi - Official Crafting Dead

Bronie i wojny - World War III - Modern warfare

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w Minecraft od wersji 1.8.1, wtedy gra wydawała mi się jedną z tytułów, które mają bardzo duży potencjał. Tryb survivalu oraz crafting, który był tak prosty, że aż świetny.

Więkoszość osób, które nie miały na codzień styczności z tym tytułem twierdzą, że Minecraft do gra z lat 90 XX wieku, stworzona przez dziwnego człowieka, który widział wszystko zrobione z sześcianów, a grafika do kupa. Tak? To wgraj sobie texture pack'a 512x512 + OpiFine + Sonic Ether Shaders = EPIC!

Po wprowadzeniu takich "innowacji" jak tłoki, redstone, wioski, konie oraz enchantowanie produkcja zaczęła przypominać nieudane RPG.

Przed tymi zmianami gra była odskocznią od pogoni za jak najlepszą grafiką w branży gier. Teraz to jak już wcześniej wspomniałem kiepski RPG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sector

Nie chcę nic mówić, ale Sonic Ether Shaders są akurat słabe, ja polecam GLSL Shaders Pack. W każdym razie rzeczywiście, po wgraniu tych modów i dodaniu odpowiedniego texture packa gra może wyglądać wspaniale. I nie jestem pewien, ale z tym OptiFine, to chodziło Ci o zwiększenie płynności gry, nie?

Edytowano przez Ryseth
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego o tym jeszcze nikt nie napisał? Ja w tą grę nie gram, ale dziwie się fanom...

O co chodzi? Pewien gracz chce dojechać kolejką na kraniec mapy i transmituje to na żywo na Twitchu. Pociąg jedzie z prędkością 20 metrów na sekundę. Do końca przejażdżki 16 dni :) .

Polecam chociażby dla samego soundtracku: http://www.twitch.tv/jl2579 .

To jest FENOMENALNE.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szczerze polecam pogranie w MC na singlu/multi z TerraFirmaCraftem. Po resztą w MC jest trochę nudno bez modów. Na przykład bez takiego reaktora na lapis albo piecyka do wytapiania stali z GregTecha (zasadniczo bez netheru nie do zrobienia) to po kilku godzinach można się znudzić.

Cd. serwerów... były kiedyś pożądne serwery na których grali tacy ludzie jak: Burak, Samoloth, Pitch, Siarczek, CTSG i inni ale niestety... przez dziecięcych youtuberów Minecraft stał się internetowym urodziskiem dla wojowniczych gimbo-graczy i ptero-dekatyli piszczących na ts-ach. Najgorsze jest to, że to samo dzieje się z CS-GO, przez tych samych dziecięcych Ytberów oraz nowych, zgapiających formę kanału od Kajesajów i Pełdipajów, którzy są tak mierni i nieśmieszni, że aż mi się robi smutno na serduszku ;(

A jak już tak bardzo chcecie pograć na prawdziwym surku to polecam podbić właśnie do Samolotha ;)

Edytowano przez mikoma
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem ale trochę się pogubiłem w tym wszystkim. Jedyny sposób żeby zagrać to zakup klucza i pobranie gry z oficjalnej strony? Nie ma pudełkowej gry? Natknąłem się na Minecraft: Story Mode. Czy to jakaś inna wersja z kampanią czy czymś w tym stylu czy to po prostu zwykły Minecraft i czy na PC istnieje polska wersja językowa tej gry? Zastanawiam się też między wersją na PC a na Xboxa One, którą lepiej wybrać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minecraft: Story Mode to gra Telltale Games, która tak naprawdę nie ma nic wspólnego z normalnym Minecraftem - jest to po prostu gra fabularna, osadzona w tym uniwersum. Z tego co pamiętam, to nigdy nie wiedziałem pudełkowej wersji gry, a swoją kopię na pewno kupiłem przez Internet, musiałem założyć konto i dopiero mogłem ją pobrać. Jeśli pytasz o wersję językową zwykłego Minecrafta, to w samej grze, w opcjach, znajduję się masa języków do wyboru, w tym polski (po chińsku chyba też można). Na temat Xbox kontra PC się nie wypowiem, nigdy nie miałem styczności z tą pierwszą wersją.

Edytowano przez kusi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...