Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Darksiders (seria)

Polecane posty

Hmm chyba najlepszy moment to Eden, ba nawet zdecydowanie. Nie walczymy tam, ale ten klimat,

razem z tym motywem tworzy niesamowite uczucie. Na prawde osobą, które nie słuchały soundtracku z płytki polecam odpalić sobie kiedyś i w spokoju posłuchać lub zagrać z nim w tle do jakiegoś na prawdę dobrego RPG'a.

Ach no i bym był zapomniał o tym. Na prawdę klasa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam garść pytań, bo być może coś przeoczyłem w trakcie gry :)

-Kto dysponował pieczęciami? Niebo? Jeśli tak, to jak to się ma do balansu. Pieczęciami powinna dysponować Rada Spopielonych i złamać je, gdy ludzkość osiągnie odpowiedni poziom rozwoju.

-Z kim rozmawia Abaddon przed przejściem na ciemną stronę mocy?czy jest to Lilith?

-Czemu do diaska jest to kolejna gra, w której Niebo to banda lamerów zbierająca łupnia od piekieł?

-Po co Azrael otworzył Studnię Dusz?

-Na jaką chorobę psychiczną cierpi twórca poziomu Black Throne? Czy to jakaś rodzina Michaela Scofielda?

-Po co była Obserwatorowi siódma pieczęć?

-Czy Waszym zdaniem Rada Spopielonych jest naprawdę bezstronna?

Spoilery należy zasłaniać - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gameinformer.com/b/news/archive...ksiders-ii.aspx

Śmierć zapowiada się lepiej niż Wojna, tak na pierwszy rzut oka. Dwie kosy zapowiadają inny - bardziej dynamiczny - styl walki. Bardzo fajnie też zaprojektowana postać... No i przy okazji - nie wypada nie pochwalić genialnej okładki GI :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jednym screenie co najwyżej walka będzie bardziej dynamiczna niż w 1ce. I nic poza tym ^^

Czekam na jakieś konkretne info a najważniejsze czy i kiedy wyjdzie na PC.

W jedynkę grało mi się baaardzo przyjemnie.

A bardziej "przykokszony" wydaje mi się jednak Wojna ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ta cała Śmierć naprawdę podoba :smile: I nie chodzi mi to o te dwie kosy, tylko o ogólny wygląd postaci, o ogólne wykonanie całego obrazka :ok: Tylko nie wiem co na obrazku robi ten kruk (?) - czy to jeden z atrybutów bohatera, czy też postać podobna do "Watchera" z pierwszej części :smile: Ja stawiałbym na to pierwsze..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh jakoś facetom z długimi czarnymi włosami i dużą kosą zawsze towarzyszy kruk (Patrz Testament z Guilty Gear który wygląda niemal identycznie co Death z tą różnica, że ma normalną twarz). ;) Cieszę się na tą postać bo sama kreacja podoba mi się już dużo bardziej niż War. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego kruka to bym nie szukał nie wiadomo jakich teorii :P

Myślę, że to po prostu taki dodatek, który ma prezentować śmierć w jeszcze czarniejszych barwach.

Bo z czym Wam się kojarzy śmierć (oprócz faceta/babki z kosą) ? Mnie między innymi z czarnymi krukami, jakąś czarną mgłą i takiego typu rzeczami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca jestem przekonany co do tej postaci. Powód jest prosty: boję się, że ta rewelacyjna gra zamieni się w odgrzewany kotlet. Walka wojownikiem z kosą już przecież była. Fakt, przez te kilka lat twórcy mieli - chyba - dość dużo czasu, by nie popaść w schematyzm i nie dać graczom drugi raz tego samego. Mam tu na myśli łańcuch otchłani, przemianę w demona - to jeden z tych elementów, który wydawał mi się kompletnie na siłę; dlaczego w demona? Przecież wojna to strażnik równowagi, pomioty piekieł zwyczajnie likwiduje, tak samo jak anioły; widziałbym tu bardziej jakąś własną wizję twórców - czy też cofanie czasu. Pożyjemy, zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIERWSZY TRAILER Z CZĘŚCI DRUGIEJ

Jest troszkę wspomniane o Wojnie, jest troszkę pokazany kolejny Horseman - Śmierć. Wg mnie trailer jest dobry. Pokazuje, że klimat będzie inny niż w części pierwszej, ale rzeźnia będzie konkretna - tak jak w jedynce :smile:

PS. Mi się spodobał tan młotek z 1:05 :biggrin: Taki mały i poręczny :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Darksiders leży na półce i czeka od kilku tygodni, aż je zainstaluje, aby odświeżyć sobie fabułę, ogółem grę, w oczekiwaniu na dwójkę, która zapowiada się obiecująco. Niestety na razie nie mam zbytnio czasu, ani chęci, aby zrobić to z "jedynką".

Nazwę tematu proponują zmienić na "Darksiders (seria)", bądź "Darksiders 1, 2". :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Treser

Tym trailerem polałeś miód na moje serce.

@Dayux

Nie czekaj, waćpan, jeno zacznij grać. Gra jest ze wszech miar cudna: począwszy od zniszczonego miasta, przez obszar pustynny, po pajęcze leże i wieżę. Trafiłem tylko na jeden błąd: w dwóch miejscach na mapie widnieją nieistniejące skrzynie. Morze klimatu, wszystko odpowiednio epickie; dość powiedzieć, że nigdy jeszcze nie słyszałem tak rewelacyjnych głosów w grze komputerowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojna to badass i napakowany jezdziec, juz wizualnie widac po nim, ze nie patyczkuje sie z nikim, a w trakcie gry to udowodnil. :) A Smierc? Coz, ciesze sie, ze i z niego nie zrobili pakere. Mimo ze w porownaniu do Wojny jest watlejszy, to trailer pokazuje, ze jest z niego rownie wielki badass, w dodatku bardziej dynamiczny w wymianie argumentow silowych z przeciwnikami. Podoba mi sie jego design i mam nadzieje, ze znowu dostaniemy wysmienitego Slashera. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj trailer bo link wyżej zablokowany:

http://www.dailymotion.pl/video/xj2las_e3-...rs-2_videogames

Smierć wygląda mi na bardziej dynamiczną postać. Po trailerze można wnioskować, że będziemy mieć więcej plansz "piętrowych" (udaj się z poziomu A na poziom B i z powrotem) do przebycia. To może się podobać chyba, że plansze będą za często się powtarzać.

Na razie jestem optymistycznie nastawiony na zakup części drugiej.

Zmiana nazwy tematu będzie dobrym posunięciem ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, najpierw Wojna teraz śmierć, czyli być może dostaniemy 5 części Darksiders, 4 poświęcone 4 jeźdźcom Apokalipsy i 5 wielki finał na jaki zapowiada końcówka Darksiders 1. Może być, jedynka tej gry była całkiem dobra więc zagram i w dwójkę, czekam i oby była nie gorsza niż pierwsza część fajnie też jakby dali więcej możliwości wykorzystywania konia bo w Darksiders 1 trochę zawalili Pożogę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co, ja tak sobie ostatnio obmyślałem jaki podtytuł będzie miała druga część Darksidersa (jeśli w ogóle będzie jakiś :rolleyes: ).. Najpierw Gniew Wojny, a teraz co? Po słowach ..to spare his brother from oblivion.. (słowa z najnowszego trailera) nie wiem czego się spodziewać.. Wyzwolenie Śmierci? Ech, ja już sam nie wiem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO "Deaths Embrace" byłoby fajne. :P

Mam nadzieję, że nie skopiują ataków kosą z Darksiders 1... Mnie się strasznie kiepsko nią grało. I zastanawia mnie 1 rzecz... w komiksie Darksiders było wspomniane, że Śmierć jest niezniszczalny... Ciekawe czy to odwzorują w grze. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deaths Embrace? Też dobre :wink: Może by tak zorganizować graczy i poddać parę pomysłów twórcom :biggrin:

Skopiowanie ataków kosą z pierwszej części byłoby chyba najgorszym błędem jaki mogą popełnić twórcy gry :smile: Nie wymagam żeby były takie czy takie.. Chciałbym, żeby było po prostu "inne" niż w jedynce..

Nieśmiertelny bohater - od razu mi się skojarzył Książę z PoPa (2008) :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem zachęcic wszystkich do obejrzenia mojego Let's Play'a z Darksiders, pierwszy odcinek nagrany został na laptopie, ale reszta nagrana jest na PC więc audio w dalszych odcinkach będzie dużo lepsze, wrzucone są 3 odcinki ale nagranych jest 10, postaram się wrzucac je regularnie o ile starczy mi czasu.

oto link do mojego kanału na YT, znajdziecie tam nie tylko Darksiders ale i Portal 1 i Minecraft'a zachęcam do oglądania, komentowania i oczywiście subskrybowania ;) :http://www.youtube.com/user/80krystek08

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grę zamówiłem wczoraj, jutro powinna dojść ;], i to kieruje moje pytanie - jak z sterowaniem na PC? Wygodne czy koniecznie potrzeba podłączyć pada? Czy system walki jest rozbudowany? Kupiłem grę bo miałem ochote na rozpierduche, ale nic o niej nie czytalem ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem gre na klawie i myszy (ale jeśli masz podłączonego pada gra nie pozwoli z tego korzystać dopóki go nie odłączysz) i było bardzo wygodnie. Nawet kamerą steruje się jak w FPS'ach. Co do systemu walki to grę można przejść nawalając w LPM i to z sukcesami ale jeśli chcesz się wysilić to można całkiem niezłe efekty osiągnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że sequel będzie trochę krótszy, za to pełen epickich wydarzeń, których trochę brakowało mi w Darksiders. Lepiej grało mi się w DMC4. System walki też nie był jakiś genialny, chociaż kosa (której jak widać po postach kilka osób nie lubiło) moim skromnym zdaniem wymiatała :).

Do poprawy dochodzi optymalizacja, która nie była najgorsza, ale gra potrafiła na sprzęcie rekomendowanym chrupnąć. Na dłuższą metę nie podobały mi się zagadki żywcem wyjęte z portala. Więcej grzechów nie pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...