Jump to content

Ope5

Forumowicze
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Ope5

 • Rank
  Ork

Sposób kontaktu

 • ICQ
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 1. Jest już o tym temat. Musisz kupić odpowiedni kabel\przejściówkę\rozgałęziacz i już. Chociaż ja osobiście radzę ci podłączać konsolę do TV.
 2. Ope5

  Strum bar w gitarze

  Mniej-więcej w połowie wakacji kupiłem zestaw Band Hero i GH:Metallica z gitarą. O ile z samą gitarą z Metalliki nie ma problemów, to już ta od band hero wysiada. Strum Bar stracił sprężystość. Porusza się jakby w bullet-time :F. Wystarczy wymiana sprężyn? Jak to zrobić? Czy nie stracę gwarancji?
 3. PolyStation, piracka wersja pegazusa. Sam mam i rodzice używają.
 4. Polskie dubbingi są niskobudżetowe, niekompletne i niepotrzebne (przynajmniej dla mnie, pomińmy dyslektyków, czy inne tego typu rzeczy)
 5. W Dexterze chłopak gra w coś 16-bitowego na xboxowym (albo od PS3, nie pamiętam) padzie. W Sali Samobójców gra na padzie od PS3 w Feara, przy czym w momentach QTE wyskakuje "lewy-prawy przycisk myszy". Pomijając debilny z deczka pomysł simsów multiplayer, na którym film bazuje.
 6. Z Battery packa wypadło takie coś: [ur]http://i820.photobucket.com/albums/zz130/ope5/Zdjcie0021.jpg Nie wiem, jak to naprawić. To chyba blaszka, która w normalnej sytuacji znajduje się pod baterią (na dnie)
 7. @Hellspawn: No, no. Zamiana ciekawa. Cartel to zmarnowany potencjał coopa (brak ss)... Dużo dopłacałeś? Ja Dead Island chyba kupię tylko jak będzie tani na PC, albo jak będzie miał splita na X'a
 8. Tylko, że ja mam x'a slim i nie widzę wyjścia VGA Mam tylko HDMI... Zastanawiałem się nad przejściówką. Wyglądałoby to tak: Rozgałęziacz VGA, Przejściówka HDMI- VGA. I codziennie przynajmniej 2 razy bym przełączał X-a z monitora do TV i odwrotnie... Ale nie wiem, czy się opłaca, bo zbieram na nowy TV (i tak wszystko pójdzie kopulować, bo wychodzi batman, rage, me3, trine2, renegade ops, ss3 i chcę kupić sshd, no, ale.), także zmieszczę się w 45zł?
 9. Mam pytanie- czy opłaca się kupować rozgałęziacz i przejściówkę HDMI- VGA? W sensie- czy nie będzie to powodowało opóźnienia? To i tak byłoby rozwiązanie tylko tymczasowe. I ile by to kosztowało?
 10. Nie ma innego wyjścia. Wszystkie gitary od GH działają ze wszystkimi GH i Rock Bandami (chyba, że z 1 jest coś inaczej, nie wiem.
 11. Witam ponownie! I znów wracam z kolejnym problemem, na który zapewne nie dostanę odpowiedzi! Yay! Dobra, mam perkę on Band Hero, ale zabijają mnie miejsca, w których pedału trzeba użyć 2 razy pod rząd. Po prostu tracę rytm i zaczynam lamić Więc oto me pytania: 1.Czy ta perka obsługuje 2 pedały (na to wygląda)? 2.Czy 2 pedałów można używać na wszystkich poziomach trudności. 3.Czy The Beatles :Rock Band i Rock Band 2 będą działać z tym zestawem (ta perka i 2 pedały)? 4.Gdzie kupić takie pedały (najchętniej jakiś polski, albo oficjalny sklep producenta)? Pytania 1 i 2 rozwiązane- perka działa z 2 pedałami na wszystkich poziomach trudności. Proszę o szybką odpowiedź. W internecie nic nie znalazłem.
 12. Sprawdź w internecie obsługiwane kary graficzne dla Mass Effecta. No i oczywiście dodaj program do "wyjątków" w antywirze i firewallu.
 13. Ja nie będę wymieniał żadnych nawiązań. No, niech będzie- "Babci-synek", film o twórcy gier, który przypadkowo nauczyć swoją babcię grać w jeden ze swoich tworów. Ale chciałem się wypowiedzieć na temat tych nawiązań. Otóż są one... do [beeep]. Baaardzo ich nie lubię, gdyż stawiają gry w złym świetle. To głównie przez nie ludzie nie-wtajemniczeni uważają się za speców od tych spraw. Oczywiście w gry grają postacie. Zazwyczaj dzieci neo (seriale) lub osoby zbijające bąki w pracy (filmy). Zazwyczaj są to gry wyimaginowane (komu chciałoby się zdobywać licencję, i tak 70% tych debili się nie połapie)... Szkoda, że nie przypominają wcale gier. Jeszcze ruchy aktorów... wali w te przyciski i macha gałkami we wszystkie strony bez ładu ni składu. Rozwaliła mnie scena z Dr House'a - Foreman z karzełkiem grali we 2 na xboxie w FPSa... Ekran NIE był podzielony, a oni machali lewą gałką i wciskali "A" X_X Miejmy nadzieję, że nasze pokolenie zapoczątkuje erę graczy.
 14. Pad nie jest jakimś wyrafinowanym sprzętem do FPSów, ale nie zmienia to faktu, że niewiele jest produkcji, w których nie wystarczałby do sprawnej gry. No i rozłożenie przycisków jest lepsze, bo wygodniejsze. Zawsze wszystkie funkcje masz pod palcem.
×
×
 • Create New...