Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 10/2010 zapowiedź

Polecane posty

Ja się nie wyłamię. Numer zacny. Wreszcie zainstaluję jakiegoś pełniaka :) A nawet dwa :P Wszystkie oprócz tej przygodówki, bo nie lubię tego gatunku. Reckami również obrodziło. Najważniejsze, że głośnych gier, a nie czegoś o czym będziemy czytać pierwszy raz :wink: To widzimy się z rana w kiosku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuudo :) Gra, na którą chrapkę miałem już od dawna za darmo :) (numer tak czy inaczej bym kupił)

Znów ociąganie się z zakupem gry dało pozytywne efekty i kolejnego dubla nie będzie :)

Cryostasis też fajne, ale z braku czasu i chęci raczej nie ma szans na wizytę na moim dysku...

No i recka F1 2010 :) Niestety w "Zajrzyj do..." już zdążyłem zauważyć, że to raczej tylko arcade, ale przejść obok takiego tytułu obojętnie się nie godzi, więc przynajmniej zapoznam się z waszą recką (oraz paroma innymi :wink:) i zobaczymy co to będzie.

Reszta też zapowiada się nieźle - Świetny numer!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę! Skoro "pełniaki" są według Ciebie naprawdę fajne, to sam odpowiedz sobie na pytanie czy opada Ci szczena, gdy o niech myślisz puknijsie.gif Czy może nie umiesz sam myśleć?

Wiadomo, że jeśli gry Ci się spodobały, to opadnie Ci szczena, a jeśli się nie spodobały, to nie opadnie... I tyle.

Widzę, że to ty nie umiesz myśleć. A w zasadzie nie wiesz o co chodzi, ale się wypowiadasz...

Kiedy się okazało, że do ostatniego numeru zostaną dodane Hitmany, pisałem na forum, że mi się to nie podoba, jak zresztą i wielu innych forumowiczów. Wtedy Smuggler napisał, że dzięki temu za miesiąc, dwa pojawią się takie pełniaki, że opadną nam szczeny. I ja się teraz pytam, czy miał na myśli te z najnowszego numeru, czy może jakieś w następnym miesiącu.

Te pełniaki mi się bardzo podobają, pytam po prostu, czy właśnie te miał na myśli.

Więc następnym razem pomyśl (o ile oczywiście potrafisz), zanim coś powiesz.

Cuudo smile_prosty.gif Gra, na którą chrapkę miałem już od dawna za darmo smile_prosty.gif (numer tak czy inaczej bym kupił)

Znów ociąganie się z zakupem gry dało pozytywne efekty i kolejnego dubla nie będzie

Mam podobną sytuację. Zastanawiałem się, czy by nie wziąć King's Bounty z gog.com za cdpunkty, ale mówiłem, że na razie mam w co grać i że lepiej wziąć później. Opłaciło się. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlazłem dwa empiki, z czego w jednym byłem dwa razy, z czego raz na 20 minut przed zamknięciem.

Nowego numeru nie ma:-( z reguły wystawiali dzień wcześniej a ostatnio (chyba ze 4 miesiące) można kupić dopiero we wtorek a nie w poniedziałek wieczorem. lipa pani, lipa jak diabli.

ale nic to, poczekam do jutra. Ciekaw jestem Cryostasisa. Może nawet zagram w Kings Bounty, bo dawno nie strategowałem, a przyda się odpalić szare komórki i je rozgrzać na jesień.

Przygodówka, niestety nie mój klimat.

Publicystyka - to mój ulubiony tronowy dział. Zawsze walczy o lepsze z encyklopedią rocka Weissa.

Recenzje - całkiem całkiem, gołym okiem widać, że sezon ogórkowy się skończył.

Sprzęt - obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny śnieg. Po co mam kupować nowy komputer, skoro na moim kilkuletnim wszystkie nowości chodzą i to nawet w rozsądnych detalach (czy na prawdę warto wymieniać GTSa 8800? Imho - nie;-) )

to sumie na tyle, trzeba poczekać do jutra.

ps. czy akcja - nie wystawiamy Cd-A w poniedziałki jest inspirowana wydawnictwo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. czy akcja - nie wystawiamy Cd-A w poniedziałki jest inspirowana wydawnictwo?

Nie rozumiem pytania, ale nawet jakby, rozumial, to i tak nie na wszystkie pytania udzielamy odpowiedzi... sa takie sprawy, ktore po prostu pozostana sekretem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy więc... Nie wchodziłem na stronę CDA już od kilku dni, chcą sprawić sobie niespodziankę i dreszczyk emocji. I... Pierwsze wrażenia średnie, King's Bounty kupiłem przecież parę dni po premierze za 100zł, a teraz dostaję je na coverze za złociszy 15. No ale cóż. A jak pismo? Też średnio, po prawdzie. Recenzje mimo wszytko takie sobie, zapowiedzi też się nieszczególne. Idziemy dalej, w publicystyce parę ciekawych artykułów, dział sprzętowy mnie nie interere i... ACTION REDACTION! Tak, AR uratowało ten numer. Kiedyś mój ulubiony dział, ostatnio podupadł, ale cóż. Jednak po lekturze dosłownie dusiłem się ze śmiechu. Tak więc, Drogi Kolego Jakiś Tam (nie pamiętam ksywki) z Frustrat Zone - brawo, za to, że - pewnie nieświadomie - dostarczyłeś mi kupę radochy... z Ciebie :D Brawo, Smuggler, za riposty, kwestie o 'tatusiu' mnie zabiły :P I brawo, Kolego Jakiś Tam 2, za Twoją kuszącą propozycję i ortografię w LOL. Podsumowując: hahaha ;) Reszta po przeczytaniu, wstępnie:

7/10

EDIT: O, właśnie, okładka. FUJ!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, skoro numer już w łapie, to po pierwszym przejrzeniu można już śmiało wyrazić jakieś tam zdanie.

Zacznijmy od początku - okładki. Większości się nie podoba. Mnie przeciwnie. W końcu nie ma jakiegoś kozaka z groźną miną dzierżącego w napakowanej łapie ogromniastą giwerę/pałę. Okładka ładna dla oka i dynamiczna. Taka 7/10.

Otwieram - reklamówka MoHerka, potem spis treści (ech, wciąż mam małą nadzieję, że ujrzę stronicowego wstępniaka, niestety...), newsy ("epickniejszy"?! Kiedy ktoś się nauczy, że "epicki" nie oznacza tego samego, co angielskie "epic"?), dalej reklama "kultowych" (ja bym użył słowa "wieśniackich") koszulek... Za tę część numeru też 7/10. Standardowo, nie ma wstępniaka, żadnych dramatów, wszystko git.

Następnie - zapowiedzi (Alice!), betatesty (co z piękną nazwą "Za pięć dwunasta"?!) (dlaczego każdy następny CoD jest najlepszy w historii?) Recenzje (Gamewalker wciąż na wakacjach :() - zacna recka Fify, Amnesia (tak - chyba najbardziej interesująca mnie recenzja tego numeru), znowu recenzja Darksiders, tym razem PC (nie wiem tylko dlaczego aż na 3 strony), zaskakująca ocena HAWXa 2... Następnie trochę hitów, trochę nie-hitów. Sezon ogórkowy za nami. 8/10 za recenzje.

Ach - publicystyka. Co my tu mamy? "Zło w grach". Całkiem zabawny ranking czarnych charakterów (dobrze, że KOTORa już dawno zaliczyłem, mogliście lepiej oznaczyć tego spoilera), Destruction Derby 2 (wracają wspomnienia! :D), niezły przegląd Deus Exów i Marianów, brawo za artykuł o Bobbym Kodicku. Naprawdę niezły wybór artykułów. 9/10.

No i reszta - jak zawsze mało śmieszne "Na luzie" (kiedy skończycie z tymi "iluzjami"?), sprzętowe newsy, fajny przeglądzik darmowych edytorów zdjęć, test PS Move'a, karciochy graficzne, isPodki, blablabla. Action Redaction - nie ma słowa o hitmanowych kotletach z września! Może co nieco ukaże się w następnym AR. :) "Frustrat Zone" bardzo słaby i widać, że napisany całkowicie umyślnie. W konkursie na sobowtóra na szczęście nie ma żadnych dzieciaczków. Za tę część CDA - 6/10.

No i Cover DVD. Chyba najlepszy w roku. Znakomite "King's Bounty", bardzo dobry "Cryostasis" (szczerze mówiąc z "Arktycznego..." cieszę się najbardziej) i "Darkness Within..." (gra straszy stylem "Penumbry", więc można będzie sprawdzić). Za coverek - 9/10!

Wszelkie oceny są po krótkim przejrzeniu i przeczytaniu co niektórych artykułów. Numer naprawdę dobry. W sumie nie mam do czego się za bardzo przyczepić (dobra, brak Wstępniaka i Gamewalkera - tego nigdy nie wybaczę, troszkę brakuje też przeglądu kulturalnego...). Oby tak dalej, redakcjo. (A i ogólna ocenka październikowego - ósemeczka.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...... jak zobaczyłem okładkę to mnie odrzuciło, pierwszy raz miałem taką reakcję w stosunku do CDA. Nie chodzi o brak damskich walorów lub wielkich spluw, nie mam nic przeciwko piłkarzowi( lub innemu sportowcowi), okładka jest po prostu brzydka. Co więcej można z niej wyczytać niepokojącą historię: zawodnik w żółtej koszulce jest przerażony i ucieka przed zawodnikiem w białej który jest wściekły, zdegustowany, zdruzgotany, załamany lub po prostu szalony. Przekaz tej ucieczki jest też trudny do odczytania czy chodzi o zaszłości Miłosno - fizyczne między zawodnikami, czy może o skrzywdzoną siostrę pana w bieli, a może zjedzony kawałek pizzy....... Mógłbym tak bez końca, ale skupię się na faktach ta okładka jest po prostu brzydka : brak dynamik, kiepska stylizacja, brak pomysłu jedyną zaletą jest w miarę dobrze dobrana kolorystyka ale w CDA pewne rzeczy powinny być standardem. Drugie zaskoczenie ugryzło mnie kiedy spojrzałem na okładkę pudełka DVD, przecież ja już kiedyś widziałem ten bius... tą panią z tymi

cycka..... stworkami. Po powrocie do mojej twierdzy i krótkich poszukiwaniach okazała się że nasza znajomość trwa już dwa lata, a dokładniej od numeru 10/2008 (157). Niestety wygląda na to że czas nie był łaskaw dla mej współlokatorki , jakoś tak ?spłowiała? ale przy najmniej urosła, i ta talia hhhhmmmm.....

Co do reszty: Numer cienki w sęsie objętości ale na taki rozmiar zawartość merytoryczna jest satysfakcjonująca.

Pełniaki dobre ( dla niektórych będą pewnie bardzo dobre) a pozostała zawartość DVD jak zwykle (super :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

newsy ("epickniejszy"?! Kiedy ktoś się nauczy, że "epicki" nie oznacza tego samego, co angielskie "epic"?)

Jak tylko wyciągniesz kij z tyłka, odrzucisz założenie, że autor newsa musi być głupszy od ciebie i zdasz sobie sprawę z istnienia czegoś takiego jak zabawa językiem. I nie, nie o chodzi o taką... ekhem... zabawę językiem, jaką możesz znać z internetu. :)

dalej reklama "kultowych" (ja bym użył słowa "wieśniackich") koszulek... Za tę część numeru też 7/10.

Uffff... całe szczęście, że firmy nie przysłały więcej reklam, które ci się nie podobają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie zaskoczenie ugryzło mnie kiedy spojrzałem na okładkę pudełka DVD, przecież ja już kiedyś widziałem ten bius... tą panią z tymi

cycka..... stworkami. Po powrocie do mojej twierdzy i krótkich poszukiwaniach okazała się że nasza znajomość trwa już dwa lata, a dokładniej od numeru 10/2008 (157). Niestety wygląda na to że czas nie był łaskaw dla mej współlokatorki , jakoś tak ?spłowiała? ale przy najmniej urosła, i ta talia hhhhmmmm.....

Racja, zapomniałem o tym wspomnieć. Rozumiem, że "King's Bounty" jest tu megahiciorem i w ogóle. Ale naprawdę nie było innych artów z gry? Okładki pudełek są identyczne!

Jak tylko wyciągniesz kij z tyłka, odrzucisz założenie, że autor newsa musi być głupszy od ciebie i zdasz sobie sprawę z istnienia czegoś takiego jak zabawa językiem. I nie, nie o chodzi o taką... ekhem... zabawę językiem, jaką możesz znać z internetu. :)

Ja to rozumiem w zupełności. Ale słowo "epicki" jest dla mnie już zbyt-za bardzo-nad-używane. Tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że w numerze są recenzje głośnych i doskonale rozreklamowanych gier. Mnie cieszy najbardziej recka Civilzation V. Pełniaki też są bardzo dobre, ale KBL już mam... i to drugi raz dzięki CD-Action. Kupiłem za zeszłoroczny lipcowy kupon z CDA pakiet KBL + Fallout 3. I tak cały czas uważam, że się opłacało, bo KBL chyba wciąż jeszcze kosztuje 30 zł. Może teraz wreszcie w to zagram?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zrobiliście niezły FAIL. Na dwustronnym wstępie do recenzji FIFY 11 widnieje screen z... FIFY 10! Stare stroje, stara piłka, stara gra. Nie żeby mi to jakoś szczególnie przeszkadzało, ale skoro nowa FIFA jest lepsza, to czemu dajecie screeny ze starej wersji z Terrym, który zamiast grać to ma zamknięte oczy (śpi?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra dobra CormaC, wierzę na słowo. Ale przy recenzji FIFY 12 lepiej będzie wstawić screen z aktualnego sezonu, bo po prostu źle to wygląda, skoro większość interesujących się piłką osób przyzwyczaiło się już do nowych koszulek ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co ta gra w kotka i myszkę? Chcesz pokazać jaki jesteś boski i potrafisz odpowiedzieć?

Ja to widzę tak: najpierw wydarłeś się, że przytrafił nam się "FAIL", a kiedy udowodniłem, że to nieprawda, próbowałeś ratować resztki ego (że "wierzysz na słowo" z lekką nutka powątpiewania, że stroje z zeszłego sezonu, że piłka jakaś nie taka, ble ble ble). :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym "wierzę na słowo" to chodziło mi o to, że nie musiałeś wstawiać linka, bo rzeczywiście jest to screen z FIFY 11 (po tym jak mi to powiedziałeś przypomniałem sobie, że pierwsze screeny były w zeszłosezonowych strojach). Ale teraz mamy nowy sezon, więc chyba rozsądniej było by wstawić screen z bieżącego sezonu ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...