Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 10/2010 zapowiedź

Polecane posty

No a może nie było Hypa? Czytałem twoje posty na Markolfie i FA, mówiłeś że będzie coś takiego super extra że musimy czekać do poniedziałku. Powiedziałeś że mogleś dać zapowiedź numeru nawet we wtorek, ale redakcja wolała czekać do ostatniej chwili z odsłonięciem zawartości.No i takie właśnie gadanie działa na wyobraźnie i się przez to chce takie Wiedźminy :)

Nie powiedziałem że King's Bounty to fekał, tylko że będę miał powtóreczkę i dlatego jestem zawiedziony. Gra jest świetna, polecam! Cryostasis to naprawdę nie wiem może i będzie fajne, nie jest to tytuł głośno reklamowany przez co nie wiem czego się spodziewać. No a ta przygodówka, cóż kolejna przygodówka i tyle. Niczym się nie wyróżnia, takie coś, małe nic wartego uwagi. Jedyną fajną przygodówką która daliście to byl Ceville :)

Hmmm okładka widać taka moda, wszyscy teraz dają z Fify, lepszej alternatywy raczej nie ma. Darksiders mało znane, może z Civilization albo Ruse by się znalazło coś ciekawego, nie wiem. Fifa przyciągnie uwagę więcej osób, ale słabo pasuję na okładkę pisma dla graczy, bardziej pasuje dla Bravo Sport czy coś w ten deseń :P

Szkoda że Dead Rising 2 nie ma, miałem nadzieję że dorwiecie grę i ją zrecenzujecie, szkoda.

Ale tak serio Smuggler naprawdę myślisz że dużo osób leci co miesiąc kupić karte graficzną za 2 500 zł, tylko dlatego że była ona recenzowana w CDA ? To są dość drogie przyjemności i trochę wątpie w sens tego działu,nie każdy zarabia 10 000 zł tygodniowo :wink: Nie lepiej w konfiguratorze o takich nowościach wspomnieć? Ja mój komputer złożyłem sobie dzięki waszym konfiguratorom, pojedyńcze cześci za cene całego złożonego kompa raczej są ciekawostką niż czymś realnym dla szaraczka.

Jeśli chodzi o publicystykę to szkoda że nie ma żadnego twojego artykułu.Te są najciekawsze i najfajniejsze :wink: A teraz to co, zło w grach - Prosze bardzo,jak dla mnie zapychacz,powinniście takie rankingi wrzucać na stronkę.

http://gry.onet.pl/28061,1600726,artykul.html

http://gry.onet.pl/28061,1605463,artykul.html

Kontrowersje i Wiecznie żywe są OK,do tego się nie czepiałem.

10 lecie Deusa i 25 lecie Mario, hmm Mario jest dość barwny i ma bogatą historię więc ok, Deus znowu to ciekawostka dla fanboyów.

W miarę ciekawe o Kotticku.

Dobra rano marudziłem bo się nie wyspałem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce was tutaj dołować, ale przypadkiem gralem w grę Cryostasis: Arktyczny Sen i muszę stwierdzić, że z niczym nudniejszym sie nie spotkalem :/

Dla3mu?

W grze atakuje nas jednoczesnie do 3 przeciwnikow... wow, a polozenie ich jest banalne. Co wiecej, lazimy bez przerwy po pustych pomieszczeniach, a przed chwilami grozy widac, ze w gra cos laduje. Istnieje wiec system wczesnego ostrzegania. Dodatkowo wszystko dzieje sie w zwolnionym tempie, bohater porusza sie jak slimak.

Ale mimo wszystko polecam, wszystkiego trzeba w zyciu sprobowac, a jak na nudna gre to jest nawet niezla :P

Zestaw pelniakow swietnie wywazony, na okladce nie ma czlowieka z mieczem (kolejna prosba czytelnikow spelniona), wiec mozna kupowac :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po cichu cały czas licze, że cda da nam którąś z części Silent Hilla na cover :)

Ale za Kings Bounty wielkie WOW. Jako fan HoMM3 jestem na tak. Cryostasis też super. Nad przygodówką się zastanowię, bo filmiki z gameplay są raczej średnie.

BTW: mi sie okładka podoba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki po prostu WYBITNE. Nie mam ani jednego z nich , a wszystkie trzy mnie interesują.

W środku pisma też bardzo dobrze. Kupię jak zwykle , ale tym razem będę symulował chorobę by nie iść do szkoły tylko poczytać CDA. :))

Naturalnie zmietliście PLAYA , chociaż Venetica to moim zdaniem bardzo fajna gra.

Tylko , że PLAY miał ZERO fajnych tekstów,mam nadzieję , że z CDA będzie tak jak zwykle -

bardzo dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry numer. Jak zawsze kupię.

Pełniaki świetne - na pewno zagram w King's Bounty, Cryostasis chętnie bym zobaczył, ale raczej mi nie pójdzie.

Jeśli chodzi o samo pismo to interesuje mnie szczególnie:

- recenzje King?s Bounty: Nowe Światy, Darksiders, Puzzle Quest 2, Civilization V i Sam & Max Season 3: The Devil?s Playhouse,

- z publicystyki wszystkie artykuły,

- i oczywiście NL oraz AR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a może nie było Hypa? Czytałem twoje posty na Markolfie i FA, mówiłeś że będzie coś takiego super extra że musimy czekać do poniedziałku

Raz powiedzialem W SOBOTE., ze bedzie gra z wysokiej polki, Hit przez duze H, a dla fanow gatunku - wrecz SuperHit. Zaprawde, to wielki hype i na wielkim forum. Nie to, co zawsze. :)

. Powiedziałeś że mogleś dać zapowiedź numeru nawet we wtorek, ale redakcja wolała czekać do ostatniej chwili z odsłonięciem zawartości.

Dokladnie, ale gdzie tu hype?

No i takie właśnie gadanie działa na wyobraźnie i się przez to chce takie Wiedźminy :)

No patrz, a niektorzy wysnuli z tego wniosek, ze beda takie cienizny, iz wstydzimy sie robic przecieki...

No a ta przygodówka, cóż kolejna przygodówka i tyle. Niczym się nie wyróżnia, takie coś, małe nic wartego uwagi.

A skad wiesz? Grales? Gierka - wiadomo - to nie jest Wielki Tytul ale jak na pelniaka nr 3 - czemu nie?

Hmmm okładka widać taka moda, wszyscy teraz dają z Fify, lepszej alternatywy raczej nie ma.

Bo co dasz? Civka ma strasznie dretwe arty, zostaje Darksiders, a jednak FIFA to gra juz z innej polki przy niej. Ruse - kiepawe arty.

, bardziej pasuje dla Bravo Sport czy coś w ten deseń :P

Ale po logosie poznac, ze jednak nie, nie?

Ale tak serio Smuggler naprawdę myślisz że dużo osób leci co miesiąc kupić karte graficzną za 2 500 zł, tylko dlatego że była ona recenzowana w CDA ?

Nie. Ale chca byc na biezaco, a nawet jesli nie maja, to chca zobaczyc co ona umie. Ja tam czytam testy np. nowego Ferrari - czemu, skoro mnie nie stac? Bo jestem ciekaw...

To są dość drogie przyjemności i trochę wątpie w sens tego działu,nie każdy zarabia 10 000 zł tygodniowo :wink: Nie lepiej w konfiguratorze o takich nowościach wspomnieć?

A ile kart za 2500 testujemy w kazdym numerze? Sprawdz sobie ceny kart testowanych w 2010 i zrob zestawienie...

Jeśli chodzi o publicystykę to szkoda że nie ma żadnego twojego artykułu.

Co sie odwlecze...

10 lecie Deusa i 25 lecie Mario, hmm Mario jest dość barwny i ma bogatą historię więc ok, Deus znowu to ciekawostka dla fanboyów.

W miarę ciekawe o Kotticku.

Kazda publicystyke na dowolny temat mozna podsumowac "ze to dla fanbojow", Moje teksty tez. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Numer zapowiada się bardzo ciekawie;)

Zaczniemy od pisma. Tu interesuje mnie zapowiedź DiRTa 3, betatesty nowego CoDa i NfSa, recki Darksiders, RUSE, Puzzle Quest 2, F1 2010 i Halo: Reach (mimo, że nie mam konsoli, to chętnie poczytam), no i oczywiście publicystyka i sprzęt.

Na płytce interesuje mnie Cryostasis i może ewentualnie King's Bounty. Przygodówek nie lubię, ale znając życie i tak pewnie przejdę Darkness Within... Ja już tak mam xD. Cieszę się też, że są fajne trailery i gameplaye, bo już długo nie było nic ciekawego...

Czyli w piątek szoruję do kiosku (wczesniej nie, gdyż spowoduje to odciągnięcie mojej uwagi od szkoły xD) :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pełniakami to żeście zaszaleli na całego. O ile pamiętam to najgorszą ocenę dostała u was gra Cryosstasis - +7, pozostałe produkcje otrzymały bodajże dziewiątki. Co do King's Bounty to z tą produkcją jest związana pewna ciekawostka - zanim pojawiła się pierwsza odsłona serii Heroes of Might and Magic jeden z twórców serii z nieistniejącej już firmy 3DO stworzył grę, która nazywała się ... King's Bounty!. Stworzył ją sobie dla prywatnych celów, ale żona tego programisty namówiła, że żeby zajął się stworzeniem czegoś podobnego i tak zaczęła się historia powstania serii HoMaM. Nie bez powodu się mówi, że fani tej sagi powinni sięgnąć po KB. Jak widać, czasami warto posłuchać swojej żony ;).

Co do Darksiders, jestem ciekaw, jak wypadła konwersja na pecety. Początkowo tytuł ten miał się pojawić przed wakacjami, ale prace nad przeniesieniem do portu pecetowego się przeciągały. W każdym razie zarówno na Steamie, jak i D2D produkt ten znalazł się w pierwszej piątce najlepiej sprzedających się gier w pierwszym tygodniu sprzedaży.

Następny miesiąc zapowiada się trochę sportowo, bo wkrótce premiery PES 11 oraz NBA 2K11. Ciekawi mnie, czy też football manager 2011 załapie się do numeru, jako recenzja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry numer.Mam zamiar zagrać we wszystkie pełniaki,co chyba zdarza mi się dopiero po raz drugi.Ciekawią mnie betatesty CoD:Black Ops,Two Worlds II i NfS Hot Pursuit.Z działu recenzji przeczytam:Fifa 11;Darksiders;Puzzle Quest 2 i NHL 11.Z publicystyki łyknę tekst o DeusEx i Zło w grach.Przejrzę też testy kart graficznych,bo sam myślę o kupnie czegoś nowego.Czytanie zakończę na AR(ma być powrót Frustrat Zone)

Ogólnie genialny numer(nawet okładka mi się podoba).Oby tak dalej CD-Action!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

King's Bounty? TO King's Bounty, w które się ostatnio zagrywam, przez które "straciłem" tyle czasu? W czasopiśmie, które kosztuje poniżej 15 złotych? Motyla noga, no... Mimo że pierwsza myśl, jaka mi przyszła do głowy to "Rany, ile ja pieniędzy mogłem zaoszczędzić", to się cieszę. Płytka będzie sobie bezpiecznie leżała w szufladzie, na wszelki wypadek, gdyby coś się broń Boże stało temu "właściwemu" krążkowi z droższej edycji :) Pozostałe tytuły też są w porządku :) Mimo wszystko szkoda, że nie skrobnęliście nic o DNF - myślałem, że skoro Gearbox uchylił rąbka tajemnicy, to uda się wam dotrzeć do kolejnych okruchów informacji. Oh well, poczekamy, zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gentleman! Cóż za zacne pełniaki nam się szykują! O tempora, o mores, dawno takiego poziomu pełniakó nie było w CD-A od dawna. Nie gorzej prezentuje się także strona tekstowa pisma... No cóż, przyznam, że po powrocie ze szkoły zostałem miło zaskonczony. Oby tak dalej. Ciekawe, czy pełniaki za miesiąc, dwa, rok również zaprezentują podobny poziom.

Fifa 11 na okładce CD-Action mówi nam jedno - ta gra musiała się udać...

Co tu dużo mówić, do zobaczenia we wtorek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że swoje KB kupiłem w promocji w Złotej Edycji z Wojowniczą Księżniczką za 5 dych, bo pewnie plułbym sobie teraz w brodę... : ) Kapitalny pełniak, co prawda ja już mam, niemniej względnie nowa gra z baaardzo wysokiej półki - gratuluję!

Pozostałe dwa pełniaki są całkiem interesujące, zawartość też mnie przekonuje. Dziwi mnie brak jakiegoś wyeksponowania na okładce Enslaved - to pierwsza recka tej gry, jaką widzę. Bardzo cieszy, bo gra w ostatnim czasie mocno mnie zainteresowała. W każdym razie - biorę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko szkoda, że nie skrobnęliście nic o DNF - myślałem, że skoro Gearbox uchylił rąbka tajemnicy, to uda się wam dotrzeć do kolejnych okruchów informacji. Oh well, poczekamy, zobaczymy.

A jak myslisz czemu jest poswiecone Wydarzenie Miesiaca?

Ponawiam pytanie : czy Dead Rising 2 bedzie za miesiac na 100 % ?

100% pewnosci to mamy jak wysylamy strony z recenzja do drukarni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzje - hmm, poczytam o Enslaved, nie ominę FIFY, bardzo ciekawi mnie też Darksiders, do którego się nastawiam zagrać (bo bardzo mnie ciekawi).

Publicystyka też ok, poza tym recenzja GTS 450 (ech, a pomyśleć, że kupiłem HD 5770, ale nie żałuję, a poza tym to było w czerwcu). Ale pełniaki.... Wysłowię się w stosownym do tego dziale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...