Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 10/2010 zapowiedź

Polecane posty

Powiem tak - ja w pełniaki nie gram z CDA , w ogóle nie gram na kompie , niemniej jednak cieszą mnie bardzo pełniaki , bo fajnie miec coś nowego , cenionego na półce , za tak niską cenę ;] . No i na okładce FIFA :* . Dla mnie bajka . I jest Enslaved: Odyssey to the West ! To numer październikowy , co Nas czeka w listopadzie/grudniu/styczniu ? ;D

A kto wie , może zainstaluje jakąś gierke ? Wieczory coraz dłuższe , na dworze zimnoo ...

Ktoś zadał pytanie "Dlaczego tak świetny numer teraz , a nie we wakacje?" ? Dlatego , że we wakacje cieszy się życiem towarzyskim . Przy 30 stopniach nie siedzi sie w domu . W Zimę dni sa długie to starczy czasu na naukę i na grę !

p.s Sporo napisałem(jak na moje zdolności) , ale dawno sie tu nie udzielałem , to musiałem se postukać w klawisze .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sie nie mogę doczekać jutra :happy: , nareszcie jest recenzja FIFY11, ale najbardziej ciekawi mnie Puzzle Quest, no i pełniaki bomba, Cryossasis to jest według mnie wielki hicior, nie inaczej jest z Kings Bounty, co prawda nie przepadam za turówkami, ale kiedyś grałem w Hirosów i bardzo mi sie podobały, a słyszałem, że to jest jeszcze lepsze, więc na pewno skosztuję :smile: , co do przygodówki, to raczej nie zagram, nie lubię przygodówek, ogólnie według mnie najlepszy numer tego roku, brawo redakcjo!! :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będę się bal kupować premierówki, żeby czasem w CD-A nie było ;P

podpisuje się pod tym

pełniaki super w kig's bouty zagram na 100% reszte nie wiem,w piśmie na pewno recke fify11 przeczytam

Moim zdaniem ten rok dla CDA jest chyba najlepszy.

Tak trzymać smg,tak trzymać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

A tam!Czekał nie będę.

Mój CDA trafi w Moje łapki już w Środę, najprawdopodobniej.Gry zainstaluję pewnie ok. piątku a tymczasem poczytam lekturę.Pierwsze co zrobię to pozbawię literek tekst o BLACK OPS.Najbardziej chyba wyczekiwana gierka, nie tylko prze ze mnie.Potem poczytam o FIFIE, Darksiders.A jest jeszcze NFS i Company of Heroes.

Co do pełniaków to Cud, Miód i Orzeszki.Na pierwszy ruszt pójdzie Cryosasis chodź i Legendę też sobie wezmę na dysk.

A że w Sierpniu cieszyłem się jeszcze bardziej wakacjami to nie grałem.A zaczynam grać tak w szczególe to dopiero od tego tygodnia.Proszę o wyrozumiałość, nie jestem jakimś laikiem tylko poważnym graczem, ale wiadomo.Ost. trochę się do nauki przyłożyć musiałem bo toto ost. rok w GIM>Także na rozpoczęcie grania będzie jak znalazł.I pewnie znów wszystkie oszczędności będą szły do sklepu gramer.pl I fajnie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, że numer zapowiada się bardzo ciekawie, jutro po szkole (ahh dobrze, że jutro tylko 6 lekcji) od razu pędzę do kiosku ;) Szczególnie interesuje mnie recenzja FIFY na PC, choć i tak już mam zamówiony pre-order, ale trzeba przeczytać. Ciekawi mnie też, co tam redakcja napisała o iPhone 4 i iPod Touch. Generalnie prawie wszystko mnie ciekawi i prawie wszystko jak zwykle przeczytam. A pełniaki zostawię sobie na długie zimowe wieczory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już nic do dodania, nowy numer zmiata dosłownie wszystko pozostałe, jest zarąbisty!

Chciałbym natomiast zadać jedno pytanie - czy te "pełniaki" są standardowe, jak w przeciętnych numerach, czy w tym miesiącu dostajemy rzadkie w CDA exclusive'y?

Bo muszę przyznać, że (pomimo tego, iż posiadam już w moich zbiorach King's Bounty oraz Cryostasis) są to gry świetne i ponad przeciętne, dlatego zastanawiam się, czego możemy się spodziewać w przyszłości :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak świetny numer!!!! Moim skromnym zdaniem dawno takiego nie było fajne recki, betatest Two Worlds II

bardzo na to czekałem bo już ją zamówiłem ale premiera się przesuneła.

Jakoś się udało wyskrobać troszke grosiwa od mojego taty ale kurcze przy takich pełniakach to się bardzo opłaca kupić nowe CDA . Troszke mi nie przypadła do gustu okładka bo nie lubie gier sportowych na kompa a szczególnie fify (oczywiscie nikogo nie obrażając).

Ogólnie mówiąc swietny numer 8/10 (odejmuje za okładke) :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pismo zapowiada się ciekawie, pełniaki super, ale... no właśnie - już ktoś napisał coś podobnego - muszę się poważnie zastanowić przed kupnem następnej gry... Drakensanga kupiłem niedługo po premierze - był w numerze 4/2010, King's Bounty - kiedyś myło demo, po którego "skosztowaniu" nic nie mogło mnie powstrzymać przed kupnem gry - co też uczyniłem jak tylko pojawiała się w empiku, a jutro dostanę ją z magazynem... esh... - Jak następnym pełniakiem będzie Risen (którego też kupiłem zaraz po premierze), to przestanę kupować gry "w dniu premiery" (będę czekał na re-edycja, ale na CDA :P) :). No dobra - drugą część Wiedźmina i tak kupię, nawet jak napiszecie, że za miesiąc będzie w CDA :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten numer jest naprawde świetny i napewno go jutro kupię. Napewno przeczytam zapowiedż Two Wordls II oraz COD:Black Ops oraz recenzje FIFA 11, Civilization V, RUSE, Tom Clancy?s HAWX 2 i F1 2010 :happy: . Oczywiscie jak zawsze przeczytam Na Luzie i dzial sprzetowy. A co do pelniakow to sa naprawde swietne. Napewno zagram w King?s Bounty: Legenda i Cryostasis: Arktyczny Sen :laugh: . Z ciekawosci zainstaluje Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie zapowiedz ;]

Jutro CDA już w kioskach ;)

Będzie co poczytać, okładka dość fajna, pełniaki średnie (to już standard).

Zresztą z pełniaków mam już Cryostasis: Arktyczny Sen a dwie pozostałe 2 gry nie w moim typie...

Zresztą teraz nie będę numeru oceniał bo go jeszcze nie mam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Okładka całkiem, całkiem. Pełniaki wypasione - King's Bounty jutro wyląduje na dysku, Cryostasis chyba też, ale ta przygodówka już nie. Yeee, stęskniłem się za Alicją. :happy: Betatest Black Ops i Hot Pursuit przeczytam z wieeelką chęcią. Tak samo jest ze wszystkimi recenzjami. Mam nadzieję, że teksty w publicystyce będą ciekawe. No a o sprzecie wiadomo - lubię nowości :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym natomiast zadać jedno pytanie - czy te "pełniaki" są standardowe, jak w przeciętnych numerach, czy w tym miesiącu dostajemy rzadkie w CDA exclusive'y?

Ogolnie na jesien pelniaki robia sie lepsze - tal jest co roku. Tak ze mysle iz czeka nas/was kilka naprawde fajnych miesiecy, choc oczywiscie nie moge gwarantowac, ze za miesiac gry beda dla ciebie rownie atrakcyjne, choc bedziemy sie starac nie znizac poziomu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki na pewno warto pochwalić - dawno nie byłem tak zadowolony. :smile:

Tylko pytanko do Smugglera. Czy to są te pełniaki, po których ma opadać szczena, czy one dopiero się pojawią? :cool:

Jeśli chodzi o treść numeru, to na razie ciężko mi oceniać. Wygląda nieźle, choć nie rewelacyjnie. Ciekawi mnie tekst o Koticku. :smile:

Recenzje Puzzle quest 2, HAWX 2, Sam & Max.

Mówiąc krótko - zapowiada się nieźle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okładka dość fajna, pełniaki średnie (to już standard).

Nie ocenia się książki po okładce, a co do pełniaków :

King's Bounty dostał 8,5 i 8,4

Cryostatis dostał 8,1 i 7,4

Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder dostała 7,8 i 6,4

(oceny gry-online)

Za rok ludzie będą narzekać, że taki CoD lub GriD (marzenie, które... może się kiedyś spełni) na Coverach CDA są słabe. Porównaj sobie Pełniaki teraz, a pełniaki z poprzednich lat.

EDIT :

Co do numeru - pełniaki super, recenzję też. Jeden z lepszych (jeśli nie jeden z najlepszych) numerów CDA w tym roku!.

###RECENZJE

FIFA 11

King?s Bounty: Nowe Światy

Darksiders

RUSE

Puzzle Quest 2

Tom Clancy?s HAWX 2

Civilization V

House M.D.

Sam & Max Season 3: The Devil?s Playhouse

F1 2010

NHL 11

Guitar Hero: Warriors of Rock

Recenzję wysypały się jak grzyby po deszczu. Yeaah tyle dobrych gierek w jednym miesiącu! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer bardzo ciekawy.Z czasopisma interesuje mnie szczególnie Dirt 3,King?s Bounty,Sid Meier?s Civilization V oraz Puzzle Quest 2.Publicystyka też interesuje bardzo mnie interesuje,szczegulne tekst o Deus Ex.Płytka jest super na pewno zagram w King's Bounty i może Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder.

Według mnie ten numer 5/6 bo zawsze może być lepiej.

PS.Mam nadzieję że następne numery będą lepsze :wink:

PS2.Czy w tym numerze też będzie ukryty przekaz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym natomiast zadać jedno pytanie - czy te "pełniaki" są standardowe, jak w przeciętnych numerach, czy w tym miesiącu dostajemy rzadkie w CDA exclusive'y?

Ogolnie na jesien pelniaki robia sie lepsze - tal jest co roku. Tak ze mysle iz czeka nas/was kilka naprawde fajnych miesiecy, choc oczywiscie nie moge gwarantowac, ze za miesiac gry beda dla ciebie rownie atrakcyjne, choc bedziemy sie starac nie znizac poziomu.

Jeśli Redakcja będzie się starała nie zniżać poziomu, to faktycznie chyba przestanę kupować "premierówki", bo jest świetnie :wink: A ja raczej wybredny nie jestem, szczególnie, że odwalacie kawał niezłej roboty!

Tylko pytanko do Smugglera. Czy to są te pełniaki, po których ma opadać szczena, czy one dopiero się pojawią? :cool:

Ja nie mogę! Skoro "pełniaki" są według Ciebie naprawdę fajne, to sam odpowiedz sobie na pytanie czy opada Ci szczena, gdy o niech myślisz :puknijsie: Czy może nie umiesz sam myśleć?

Wiadomo, że jeśli gry Ci się spodobały, to opadnie Ci szczena, a jeśli się nie spodobały, to nie opadnie... I tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS2.Czy w tym numerze też będzie ukryty przekaz?

Pozwolę sobie zacytować Smuga

Sa DWA rozne tajne przekazy, jeden nawet zawiera interesujace dane o PRZYSZLYM numerze i to bez zadnych szyfrow/aluzji, tylko wprost...

Ten przekaz o przyszłym numerze nie będzie o pełniakach :)

Ja nie mogę! Skoro "pełniaki" są według Ciebie naprawdę fajne, to sam odpowiedz sobie na pytanie czy opada Ci szczena, gdy o niech myślisz :puknijsie: Czy może nie umiesz sam myśleć?

Wiadomo, że jeśli gry Ci się spodobały, to opadnie Ci szczena, a jeśli się nie spodobały, to nie opadnie... I tyle.

Mała rada, jeśli nie wiesz o czym mowa to może po prostu nie pisz... Pawello miał zapewne na myśli to samo co ja wcześniej, czyli czy któraś z gier z 10/10 jest tą grą, przez którą dostaliśmy ostatnio Trylogię Hitmana. Smuggler wtedy pisał, że wypomni nam kiedyś te żale o Hitmana. Odpowiedzi nie uzyskamy, ale ja wierzę, że ten konkretny pełniak dopiero nadejdzie i ta garska osób uświadomi sobie wtedy "kurczę, to dlatego znów dali Hitmana" po czym pobiegnie do kiosku po nowy nr CDA ;).

pełniaki średnie (to już standard).

Jeżeli to są średnie pełniaki wg ciebie to napisz co jest grą dobrą? O grę określaną mianem hit boję się spytać... Poza tym chciałbym, żeby redakcja dawała nam takie "średniaki" standardowo, a i sami redaktorzy pewnie by tego chcieli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-Action kupię jutro gdzieś koło godziny 6.00. Dojazdy do szkoły spowodują, że CD-A będzie kończyło mi się jeszcze szybciej niż kiedyś. Mam nadzieję, że dostanę nowy numer tak wcześnie w kiosku. ^^

Pełniaki takie sobie. Ten Crysostatis może nawet odpalę. Za to sama zawartość numeru nawet ciekawa: Sam & Max, Guitar Hero: Warriors of Rock. Publicystyka: Deus Ex, Mario, Kotick. Następnie Na luzie i AR! Nie mogę się doczekać. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...